YETKİLİ ORİJİNAL ÜRÜN
24 SAAT İÇİNDE NAKLİYE
SOHBET, E-POSTA VE TELEFON İLE DESTEK
ÜCRETSİZ HATTI +4969 - 173261340
MICROSOFT OFFICE 2019 HOME AND BUSINESS

MICROSOFT OFFICE 2019 HOME AND BUSINESS

3.035,00 TRY *

KDV dahil

Anında indirme olarak kullanılabilir


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10521

Faydalar

- Hızlı teslimat
- Yetkili orijinal ürün
- 24 saat içinde sevkiyat
- Sohbet, e-posta ve telefon desteği
Microsoft Office 2019 Ev ve İş - profesyonel kullanıcılar için sürüm Microsoft Office 2019...daha fazla
Ürün Bilgisi "MICROSOFT OFFICE 2019 HOME AND BUSINESS"

Microsoft Office 2019 Ev ve İş - profesyonel kullanıcılar için sürüm

Microsoft Office 2019 , metinlerin oluşturulması ve tasarlanmasının yanı sıra net sunumları ve yayınları da dahil olmak üzere hesaplamalar ve diğer çalışanlar ve ortaklarla güvenli iletişim için kanıtlanmış üretkenlik yazılımının en son sürümüdür.

 Home and Business Edition Office 2019 , iş profesyonellerine şirketlerdeki tüm tipik görevleri zahmetsizce yerine getirmeleri için geniş bir işlev ve araç portföyü sunar. Metinleri işlemek için çok yönlü seçenekleriyle Word'ü, tabloları oluşturmak ve değerlendirmek için Excel'i ve masaüstü yayıncılık yazılımı Publisher ile baskıya hazır olarak tasarlayabileceğiniz sonuçların çekici sunumları için PowerPoint'i kullanın. Outlook, günlük e-posta selini yönetmeyi ve iş ortakları ve meslektaşlarla iletişimi daha verimli bir şekilde organize etmeyi kolaylaştırır.

  Microsoft Office 2019 Ev ve İş adresinden satınalındığında, hem özel hem de ticari kullanıcılar, Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Publisher ve dijital not defteri OneNote bileşenleri ile dünya çapında iletişim de dahil olmak üzere veri ve belgeleri işlemek için tüm günlük görevleri başarıyla yönetmek için ihtiyaç duydukları tüm önemli araçlara sahip olurlar. Buna ek olarak, veri kaybını önleme gibi kanıtlanmış özellikler veri kaybına karşı koruma sağlar, kapsamlı bir şekilde yönetilebilir güvenlik düzenlemeleri de dosyalara bireysel erişim haklarını düzenler; elbette MS Office, AB'nin katı veri koruma düzenlemelerine de uygundur.

Buna ek olarak, mevcut Ev ve İş Sürümü 2019'un yazılım paketi, profesyonel ve verimli engelsiz çalışmanın yanı sıra özellikle bulutta ortak çalışma için belge alışverişi için bir dizi pratik optimizasyon içeriyor. Ayrıca, tüm Office programları Office Web Uygulamaları olarak da kullanılabilir.

 Office 2019 Ev ve İş Sürümü, Wiresoft Yazılım Mağazasında tek bir lisans olarak mevcuttur; ayrıca özel düşük fiyat teklifimizden de yararlanabilirsiniz. Aşağıdaki genel bakışta Office 2019'un size sunduğu tüm avantajlar gösterilmektedir.

Office 2019 Ev ve İş'te daha fazla kullanım kolaylığı

Yeni program özelliklerine ek olarak, 2019 Office Suite ayrıca mevcut uygulamalarda kullanıcı dostu ve genel kullanım kolaylığını önemli ölçüde artıran birçok bireysel iyileştirme ile de dikkat çekiyor.

Bu aynı zamanda tüm programlarda erişilebilirliği optimize etmek için, örneğin ilgili belgelerin tasarımı için pratik öneriler içeren ve sesli notlarla desteklenen uluslararası standartları destekleyen özellikler de içerir. Bunun için "Kullanım kolaylığı" bölümünde "Sesle geri bildirim sağlayın" için geniş bir ton seçimi ile ek seçenekler dahil edilmiştir. Word artık Koyu Gri ve Siyah temalarıyla Office 2019'da konsantre çalışma için daha gizli arka planlara ve metinden sese işlevine sahip.

"Görünüm" menü öğesi altında bulunan öğrenme araçları, metinlerin okunabilirliğini artırmak için sütun genişliklerini, renkleri ve diğer ayarları yapmayı daha da kolaylaştırır. Sesli okuma fonksiyonu ile okuma hızını da ayarlayabilirsiniz.

Buna ek olarak, çeşitli programlarda metinleri ve tabloları göstermek için entegre edilebilen serbest el çizimlerini kullanmak için genişletilmiş olanaklar vardır.

Dokunmatik ekranlı bir cihazda Office 2019 Ev ve İş kullanırken, programlar hem parmakla hem de kalemle çalıştırılabilir.

Belgelerin ve dosyaların birden fazla kullanıcı tarafından eşzamanlı olarak düzenlenmesi ve yönetilmesi de daha da optimize edilmiştir - bu amaçla, verilere eşzamanlı erişimin yanı sıra gerçek zamanlı olarak güncelleme veya herhangi bir yerden yayınlanmalarının mümkün olduğu Microsoft bulut hizmeti OneDrive mevcuttur. Erişim ve değişiklik haklarının mevcut yönetimi ile kapsamlı güvenlik sağlanır, böylece hassas bilgiler bulut üzerinden de paylaşılabilir.

Bir bakışta Office 2019 paketinin en önemli yenilikleri

Office 2019 Ev ve İş'te, kendini kanıtlamış Word, Excel, PowerPoint, Outlook ve Access programlarında da birçok yeni işlev ve araç bulunmaktadır:

 • Word 2019 çeşitli araçlarla metinler üzerinde çalışmayı hızlandırır - örneğin, kullanıcı programdan ayrılmak zorunda kalmadan "Gözden Geçir" işleviyle yabancı kelimelere veya yabancı dildeki ifadelere hemen bakabilir. Doğrudan belge içinde serbest çizim yapmak da mümkündür; pasajları görsel olarak vurgulamak için renkli piktogramlar da mevcuttur.
 • Excel 2019 harita ve huni diyagramları, ölçeklenebilir vektör grafikleri ve serbest çizimlerin gelişmiş entegrasyonu ve görüntülenmesi dahil olmak üzere raporlar için yeni görselleştirme seçenekleri sunar. Buna ek olarak, metinlerin birleştirilmesi de artık mümkün. Excel'de ayrıca kredi kartı numaraları gibi gizli veri türlerini aramak için Veri Kaybı Koruması da yeni.
 • PowerPoint 2019 , sunuları canlandırmak veya daha dinamik hale getirmek için yakınlaştırma veya dönüşümlü geçişler gibi yeni görsel efektler içerir. Ayrıca, vektör grafikleri de dahil olmak üzere yeni resimler ve düzenlenebilir piktogramların yanı sıra dijital kalemle oluşturulan kendi çizimlerini entegre etme imkanı da mevcuttur. Daha önce Word'den bilinen metin işaretleyicisi artık PowerPoint'te de pasajları renkli olarak vurgulamak için kullanılabilir.
 • Outlook 2019 , e-postaları önem ve alaka düzeylerine göre sıralamak için yeni işlevler sunuyor ve özellikle seyahat ederken pratik olan yüksek sesle de okunabiliyor. Veri Kaybı Koruması (DLP) kritik verilerin yetkisiz erişime karşı korunmasını sağlar.

Bir bakışta Office 2019 Ev ve İş'in diğer özellikleri

Office Ev ve İş Sürümü kullanıcıları, daha önce bahsedilen program işlevlerine ek olarak, bazıları yöneticiler için özellikle önemli olan ve özellikle daha fazla güvenlik ve genişletilmiş kontrol seçenekleri sunan aşağıdaki özellikleri de kullanabilir.

Daha fazla güvenlik için Grup İlkesi

Grup İlkesi Nesnesi (GPO), ADMX dosyaları aracılığıyla Office 2019'un güvenliğini sağlamak için grup ilkeleri sağlar. Bu, güncellemeleri kontrol etmenin yanı sıra, harici belgelerdeki makroları kontrol etmek de dahil olmak üzere güvenlik ayarlarını da etkiler.

Terminal Hizmetleri / Uzak Masaüstü Hizmetleri (RDS) aracılığıyla kullanım

Office 2019 Ev ve İş bir terminal veya uzak masaüstü sunucusunda da kullanılabilir. Ayrıca lisans, tanımlı bir kullanıcının taşınabilir bilgisayarı için ikincil bir kullanım hakkı da içermektedir.

Telemetri Uygulaması

Telemetri uygulaması kullanıcı deneyimini iyileştirmek için kullanılır. Bu amaçla Telemetri, teknik verileri (telemetri verileri) Office Ev ve İş'in yüklü olduğu bilgisayarın işletim sistemine iletir.

Güncelleme Kontrolü

Güncelleme kontrolü, yöneticilere özellik veya işlev güncellemeleri ile yamalar ve düzeltmeler gibi güvenlikle ilgili kalite güncellemeleri için çeşitli seçenekler sunar: daha az önemli özellik güncellemeleri göz ardı edilebilir ve önemli güncellemeler en fazla 5 hafta ertelenebilir.

Microsoft Office 2019 Ev ve İş için genel sistem gereksinimleri

Aşağıdaki sistem gereksinimleri tümMS Office 2019 Ev ve İş sürümlerinin yanı sıra ek gereksinimlerin geçerli olabileceği diğer tüm sürümler için de geçerlidir.

 • İşletim sistemi: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019/2022
 • İşlemci: 1,6 GHz veya üzeri, çift çekirdekli işlemci
 • Bellek: 2 GB RAM (32 bit) veya 4 GB RAM
 • Sabit disk: 4 GB veya daha fazla kullanılabilir alan
 • Çözünürlük/grafik kartı: min. 1,280 x 768
 • ve GPU hızlandırmalı arayüz için: DirectX 10

Office 2019 Ev ve İş'in Windows işletim ve sunucu sistemleriyle uyumluluğu

Bir kez daha belirtmek isteriz ki Microsoft Office 2019 Ev ve İş ve diğer tüm sürümler, yazılımın yüklenmesini ve düzgün çalışmasını sağlamak için işletim sistemi olarak Windows 10 gerektirir. Microsoft Office 2019 ne önceki Windows 8 sürümüyle ne de daha eski sürümlerle uyumludur.

Office Ev ve İş 2019'u Uzak Masaüstü Hizmetleri ile birlikte kullanmak için Windows Server 2019 gereklidir.

32 bit veya 64 bit sürüm - Office 2019 Ev ve İş'i yüklerken nelere dikkat etmeli?

Office 2019'un hem 32 bit hem de 64 bit sürümü mevcuttur. Yazılım, çevrimdışı yükleyici kullanılarak bir PC'ye yüklenir (internet bağlantısı gerekmez). Söz konusu bilgisayarda Windows'un 64 bit sürümünü kullanıyor olsanız bile 32 bit sürüm Microsoft tarafından önerilmektedir. 32-bit sürümün avantajı, Office ile birlikte kullanılan diğer birçok uygulama ve eklenti ile daha uyumlu olmasıdır.

Office 2019 Ev ve İş'in Office 32 bit ve 64 bit sürümlerini aynı anda tek bir bilgisayara yüklemek mümkün değildir.

Bilmenizde fayda var: Microsoft Office 2019 Ev ve İş için lisans koşulları nelerdir?

Microsoft Office 2019'un her sürümü, masaüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar vb. gibi çok özel bir son cihaz için lisanslanmıştır. Yazılım lisansıyla, Office Ev ve İş'in istediğiniz kadar kopyasını söz konusu son cihaza ve önceki sürümlere yükleme hakkına da sahip olursunuz. Buna ek olarak, bir kopyasını bir ağ sunucusuna yükleyerek uzaktan veya Sanal Masaüstü Altyapısı (VDI) aracılığıyla lisanslı uç cihazla kullanabilirsiniz.

Microsoft Office 2019 Ev ve İş'i Wiresoft Yazılım Mağazası'ndan uygun fiyata satın alın

Wiresoft adresinden Microsoft Office 2019 Ev ve İş Sürümü'nü, aşağıdaki avantajları da içeren, oldukça ucuz tek bir lisans olarak satın alabilirsiniz:

 • Ödemenizin tamamlanmasının ardından Office 2019 Ev ve İş lisansınız hemen kullanımınıza sunulur.
 • Satın aldığınız Microsoft Office 2019 Ev ve İş lisansı tek bir lisanstır.
 • Wiresoft'tan satın alabileceğiniz tüm Microsoft Office lisansları ile yalnızca sizin tarafınızdan kullanılan bir yazılım ürününü eksiksiz olarak alırsınız.
 • Saygın bir yazılım satıcısı olarak Wiresoft, yalnızca sınırlı bir süre için geçerli olan veya kısıtlı bir şekilde kullanılabilen deneme sürümleri sunmaz.
 • Bu nedenle Wiresoft'tan bir lisans satın alırken, yasal düzenlemelere uygun orijinal bir Microsoft ürünü satın aldığınızdan gerçekten emin olabilirsiniz.

 lisans satın alma   Microsoft Office 2019 Ev ve İş ile ilgili tüm sorularınız için lütfen e-posta, telefon veya sohbet yoluyla bizimle iletişime geçin.

Yorumları okuyun, yazın ve tartışın ...daha fazla
Müşteri puanları "MICROSOFT OFFICE 2019 HOME AND BUSINESS"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

MICROSOFT WORD 2019 MICROSOFT WORD 2019
1.338,00 TRY *
son görülen