YETKİLİ ORİJİNAL ÜRÜN
24 SAAT İÇİNDE NAKLİYE
SOHBET, E-POSTA VE TELEFON İLE DESTEK
ÜCRETSİZ HATTI +4969 - 173261340
MICROSOFT OFFICE MAC 2016 HOME AND BUSINESS

MICROSOFT OFFICE MAC 2016 HOME AND BUSINESS

2.351,00 TRY *

KDV dahil

Anında indirme olarak kullanılabilir


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10524

Faydalar

- Hızlı teslimat
- Yetkili orijinal ürün
- 24 saat içinde sevkiyat
- Sohbet, e-posta ve telefon desteği
Mac için Microsoft Office 2016 Ev ve İş - verimli ofis ve iş yazılımı Kapsamlı Microsoft...daha fazla
Ürün Bilgisi "MICROSOFT OFFICE MAC 2016 HOME AND BUSINESS"

Mac için Microsoft Office 2016 Ev ve İş - verimli ofis ve iş yazılımı

Kapsamlı Microsoft yazılım paketi Office 2016 Mac için de mevcuttur. Ev ve İş sürümü, denenmiş ve test edilmiş Word, Excel, PowerPoint, Outlook ve OneNote programlarını içerir. Mac sürümünde MS Office 2016, OS X'e optimize edilmiş bir uyarlama ile önceki bileşenlerin kapsamlı bir revizyonunu sunarken, tipik düzeni ile Windows'tan bilinen tipik kullanıcı arayüzünü koruyor. Kullanıcılar, Mac sisteminin tanıdık özellikleri olmadan metin yazabilir, hesaplamalar oluşturabilir, sunumlar tasarlayabilir, e-postaları yönetebilir ve notları her zamanki gibi işleyebilirler. Windows sürümünden aşina olunan klavye kısayolları Mac için Microsoft Office 2016'da da benimsenmiştir , bu da iki işletim sistemi arasında geçiş yapan kullanıcılar için özellikle rahatlatıcıdır.

Özellikle, Windows altında oluşturulan belgeler ile OS X altında oluşturulan belgeler arasındaki platformlar arası uyumluluk, Office 2016 Mac adresinde daha fazla sunum tekdüzeliği ile optimize edilmiştir. Bu, yalnızca Windows ve Mac kullanıcıları arasında değil, aynı zamanda Office'in Microsoft bulutu OneDrive'ı sunmayı tercih ettiği bulutta da belgeleri işbirliği yaparken ve paylaşırken özel bir avantaj sunuyor.

MS Office 2016 Ev ve İş'in Mac sürümü yine de bazı açılardan Windows sürümünden farklıdır: Microsoft Publisher ve Microsoft Access uygulamaları Mac için Office 2016'ya dahil değildir; ayrıca iki yeni işlev olan "Akıllı Arama" - "İçgörüler" - ve "Ne yapmak istersiniz?" de eksiktir - "Tell Me" - ve Word, Excel ve PowerPoint'e yeni eklenen grafik türleri.

Bununla birlikte, Mac için Office 2016'da bulunan programlarda birçok pratik iyileştirmenin yanı sıra, ortaya çıkan tüm görevleri zahmetsizce halletmek için yeni ilginç özellikler de var.

Mac için Microsoft Office 2016 Wiresoft Yazılım Mağazasında Ev ve İş sürümü için düşük fiyatlı tek bir lisans olarak mevcuttur. Aşağıda, Mac için Office 2016'nın satın alındığında sunduğu tüm avantajlara genel bir bakış yer almaktadır.

Mac için Office 2016'nın bireysel uygulamalarındaki yeni özellikler

Mac için Office 2016'daki birçok yeni özellik, belgeler üzerinde uygulamalar arası çalışmayı destekleyen üç ayrı uygulama olan Excel, Word ve PowerPoint'teki uygulamalar arasında da kullanılabiliyor.

Basitleştirilmiş belge paylaşımı

Belgeleri daha da kolay paylaşmak için kullanıcıların şeritteki ilgili "Paylaş" düğmesine tıklamaları yeterlidir. Okuma ve düzenleme hakları bireysel olarak da verilebilir.

Belgelerin geliştirilmiş sürüm geçmişi

Bir belge üzerinde birden fazla meslektaşla birlikte çalışırken, belgenin eski sürümlerinin kullanılabilir durumda kalması önemlidir. "Sürüm Geçmişi" işlevini kullanarak, bunlar yalnızca hemen görüntülenmekle kalmaz, aynı zamanda bunları kullanmaya devam etmek için ilgili durumlar da geri yüklenebilir.

Mac için de OneDrive entegrasyonu

OneDrive'ın Office 2016 for Mac adresindeki entegrasyonu artık Mac kullanıcıları tarafından da kullanılabiliyor ve böylece OneDrive'da kayıtlı bir Office belgesine konumdan bağımsız olarak uygun herhangi bir uç cihazdan erişilebiliyor. Bu, daha önce olduğu gibi bunları yerel olarak bir PC'ye veya USB belleğe kaydetme ihtiyacını ortadan kaldırır.

Veri Kaybı Koruması (DLP)

 Mac için Office 2016 adresindeki DLP işlevi OneDrive üzerinden Word, Excel ve PowerPoint belgeleri için de kullanılabilir. Özellikle yöneticiler, belge oluştururken ve diğer kullanıcılarla paylaşırken yönergeler ve veri güvenliği uyarıları belirleyen politikaları merkezi olarak oluşturmak ve yönetmek için DLP'yi kullanabilir ve uygulama olası bir risk tespit eder etmez bunları görüntüleyebilir.

Mac uygulamaları için Office 2016'daki bireysel özellikler

Word, Excel ve PowerPoint'te bir arada bulunan bu yeni özelliklere ek olarak, Mac için Office 2016 Ev ve İş sürümünde bulunan diğer bireysel uygulamalar için de çeşitli yeni özellikler ve geliştirmeler içeriyor:

Mac için Office 2016'daki yeni Word özellikleri

Özellikle aşağıdaki işlevler, birden fazla kullanıcının bir Word belgesi üzerinde birlikte çalışmasını kolaylaştırır:

 • Gerçek zamanlı girdi: Aynı Word belgesi üzerinde birden fazla kullanıcı çalışıyorsa, her bir kullanıcının o anda nerede değişiklik yaptığını göstermek için gerçek zamanlı girdi kullanılabilir ve bu değişiklikler anında izlenebilir veya kontrol edilebilir.
 • Yorum fonksiyonu: Geliştirilmiş yorum fonksiyonu ile Word 2016'da metin düzenleme artık çok daha net ve verimli, çünkü bir Word belgesi artık çeşitli katılımcıların tüm yorumlarını içeriyor; ayrıca bunlara doğrudan yanıt da verilebiliyor, böylece artık ekstra bir e-posta yazmaya gerek kalmıyor.
 • Sabitlenmiş bir klasöre kaydetme: Bir Word belgesi artık görsel olarak ilgili klasöre sabitlenebilir, böylece her kullanıcı bir atlama listesi (jumplist) aracılığıyla bu klasöre ve içerdiği belgelere daha hızlı ve kolay bir şekilde erişebilir.
 • Word'de PDF: Bir PDF'nin içeriğini Word'e aktarmak için artık Mac için Word for Office 2016'da kopyalayıp yapıştırmaya gerek yok - bazen zahmetli bir şekilde: PDF'yi doğrudan Word ile açarak yalnızca metni değil tüm grafik öğelerini de devralmak yeterli. Bunlar ve artık Word'de serbestçe düzenlenebilir. Word belgesi PDF olarak tekrar kullanılacaksa, yine bu formatta kaydedilebilir.

Mac için Office 2016'daki yeni Excel işlevleri

Mac için Excel 2016, yeni araçların yanı sıra mevcut işlevlerde aşağıdaki geliştirmeleri içerir:

 • PROGNOSE.ETS: PROGNOSE.ETS fonksiyonu ile zaman serileri, kullanıcılar arasında iyi bilinen ETS algoritması (Exponential Smoothing) kullanılarak üstel yumuşatma yoluyla verilere ekstrapole edilebilir. Bu fonksiyon kısa vadeli alternatif tahminler üretmek için kullanılır ve bu tahminler tahmin sayfası olarak da sunulabilir.
 • LETişlevi: LET ile artık bir formül içindeki aralıkları tek tek adlandırmak mümkündür; bu sadece hesaplama gücünü değil, aynı zamanda Excel'deki okunabilirliği ve birleştirilebilirliği de geliştirir.
 • Görünüm filtresi: Özellikle bir Excel belgesi üzerinde birlikte çalışırken, daha iyi bir genel bakış elde etmek için yalnızca belirli görünümleri (örneğin kendi görünümlerinizi) görüntüleyebilmek genellikle önemlidir. Filtre görünümü aracılığıyla, diğer kullanıcıların sıralama ve filtreleri artık gizlenebilir.

Mac için Office 2016'daki yeni Outlook işlevleri

Outlook'u e-postaları ve randevuları düzenlemek için kullanmayı seven Mac kullanıcıları aşağıdaki yeni özellikleri kesinlikle takdir edeceklerdir; bunlar yalnızca günlük e-posta selini düzenlemekle kalmaz, aynı zamanda içerik ve belgeleri bulmayı da çok daha kolay hale getirir.

 • Dosya eklerine genel bakış: Dosya eki içeren bir e-posta gönderilecekse, Mac için Outlook 2016 son kullanılan tüm belgeleri bir listede açıkça görüntüler.
 • Belgeleri paylaşma: OneDrive'ın Mac kullanıcıları, okuma ve düzenleme vb. için paylaşım izinlerinin bireysel yapılandırması da dahil olmak üzere belgeleri başkalarıyla kolayca paylaşabilir.
 • Dağınıklık işlevi: Bu araç, çok sayıda e-postayı ayıklamak ve böylece sapla samanı birbirinden ayırmak için önemli bir yardımcıdır: Önemsiz e-postaları otomatik olarak kendi klasörlerine ayırır ve gözden kaçmamaları için Outlook aracılığıyla burada depolanan e-postaların günlük bir özetini gönderir.
 • Basitleştirilmiş arama: İçerik ararken geçerli klasörü veya posta kutusunu değiştirmek için, aramayı "Yeni arama alanı" açılır listesi aracılığıyla değiştirmeniz yeterlidir.

Mac için Office 2016'daki yeni PowerPoint işlevleri

Mac için Office Ev ve İş'teki yeni Outlook işlevleri, diğer şeylerin yanı sıra, sunum sırasında zaman yönetimini iyileştirmek ve içeriği net bir şekilde vurgulamak için pratik yollar sunar:

 • Timetracking: Sıkışık zaman dilimleri olan sunumlar sırasında strese son verin: Zaman takibi, zaman yönetimini geliştirir ve belirli bir sunum süresinin verimli bir şekilde kullanılmasına yardımcı olur, çünkü sunum sırasında mevcut zamanı gösterir; bu şekilde kullanıcı istediği zaman buna göre tepki verebilir ve sunumunu ayarlayabilir.
 • Fırça aracıyla daha özlü bilgiler: Kullanıcılar artık sunum sırasında belirli unsurları veya süreçleri işaret etmek için lazer işaretçi veya hatta bir değnek kullanmak yerine, önemli unsurları renkli olarak vurgulayarak izleyicilerin dikkatini çekmek için entegre fırçayı kullanabilir. Bu yalnızca sunum modunda gerçekleşir, bu nedenle orijinal PowerPoint dosyası değişmeden kalır.
 • Paylaşım işleviPowerPoint'teki paylaşım işlevi, sunuların artık sosyal medya aracılığıyla daha kolay ve hızlı bir şekilde yayınlanabilmesi için geliştirilmiştir.

Mac için Office 2016'daki yeni OneNote özellikleri

OneNote - Office'in not defteri, not almayı, düzenlemeyi ve önemli fikirleri başkalarıyla paylaşmayı daha da kolay hale getirir:

 • Not defterlerini paylaşın: Fotoğraflar, çizimler, videolar vb. gibi bir projeyle ilgili tüm bilgiler yeni OneNote'ta merkezi olarak toplanabilir ve başkalarıyla senkronize edilebilir, bu da projeler üzerinde işbirliğini geliştirir.
 • Video ekleme: Vimeo ve YouTube'daki videolar da artık OneNote ile bir sayfaya kolayca entegre edilebilir.
 • Doğrudan bir web sayfasında notlar oluşturun: Microsoft Edge tarayıcısını kullanan Mac kullanıcıları, bir web sayfasına kolayca notlar veya vurgular yazabilir ve ardından bunları OneNote aracılığıyla paylaşabilir.

Mac Ev ve İş için Office 2016 için sistem gereksinimleri

Mac için Office 2016 yalnızca 64 bit sürümde mevcuttur. Ayrıca, Mac için Office 2016 satın alma sürümünde iPhone'larda iOS için kullanılamıyor.

 • İşlemci: Intel işlemci
 • İşletim sistemi: Mac OS, en az 10.10 (Yosemite) sürümünden Mac OS 10.12.6 (Sierra) sürümüne kadar
 • Çalışma belleği: en az 4 GB RAM
 • Sabit disk alanı: HFS+ formatında 6 GB (ayrıca: Mac OS Extended veya HFS Plus)
 • Ekran: en az 1.280 x 800

Mac için MS Office 2016'yı Wiresoft online mağazasından uygun fiyata satın alın

Wiresoft'ta Mac için Office 2016'nın Ev ve İş sürümünü entegre uygulamalarla birlikte bulabilirsiniz:

 • Word 2016
 • Excel 2016
 • PowerPoint 2016
 • Görünüm 2016
 • OneNote 2016

  Mac için Office 2016'nın Ev ve İş sürümünü satın aldığınızda, Kullanılmış Yazılımlar için düşük fiyatımıza ek olarak Wiresoft adresinde aşağıdaki ek avantajlardan da yararlanırsınız:

 • Wiresoft'tan her bir Mac için Microsoft Office 2016 Ev ve İş lisansı satın aldığınızda, yalnızca kendiniz tarafından kullanılan bir yazılım ürünü alırsınız.
 • Mac için Office'in bireysel lisansları, amaca uygun olduklarından emin olmak için Wiresoft tarafından kapsamlı bir şekilde test edilmiştir.
 • Ciddi bir yazılım satıcısı olarak Wiresoft, çevrimiçi mağazasında yalnızca sınırlı bir süre için geçerli olan veya sınırlı işlevlere sahip test sürümleri sunmaz.
 • Wiresoft'tan yaptığınız her satın alma işleminde, yasal olarak geçerli düzenlemelere uygun orijinal bir Microsoft yazılım ürünü satın aldığınızdan her zaman tamamen emin olabilirsiniz, böylece hiçbir şekilde yasal gri bir alanda kalmazsınız.

 Microsoft Office 2016 for Mac Home and Business adresinden veya mevcut diğer Microsoft yazılım ürünlerinden yazılım satın almaya ilişkin sorularınız için bizimle e-posta, telefon veya sohbet yoluyla iletişime geçmeniz yeterlidir.

Yorumları okuyun, yazın ve tartışın ...daha fazla
Müşteri puanları "MICROSOFT OFFICE MAC 2016 HOME AND BUSINESS"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

son görülen