YETKİLİ ORİJİNAL ÜRÜN
24 SAAT İÇİNDE NAKLİYE
SOHBET, E-POSTA VE TELEFON İLE DESTEK
ÜCRETSİZ HATTI +4969 - 173261340
MICROSOFT OFFICE MAC 2019 HOME AND BUSINESS

MICROSOFT OFFICE MAC 2019 HOME AND BUSINESS

1.821,00 TRY * 3.035,00 TRY * (40% kaydedildi)

KDV dahil

Anında indirme olarak kullanılabilir


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10525

Faydalar

- Hızlı teslimat
- Yetkili orijinal ürün
- 24 saat içinde sevkiyat
- Sohbet, e-posta ve telefon desteği
Microsoft Office Mac 2019 Home and Business - iş kullanıcıları için kendini kanıtlamış yazılım...daha fazla
Ürün Bilgisi "MICROSOFT OFFICE MAC 2019 HOME AND BUSINESS"

Microsoft Office Mac 2019 Home and Business - iş kullanıcıları için kendini kanıtlamış yazılım

Office 2019 for macOs , metin, karmaşık hesaplamalar ve net sunumlar oluşturmak ve tasarlamak için güçlü, çok yönlü programlar ve bunların hem şirket içinde çalışanlarla hem de iş ortaklarıyla güvenli iletişimi ile Microsoft'un üretken çalışma için kanıtlanmış yazılımının en son sürümüdür.

 Office 2019 for Mac Ev ve İş Sürümü, günlük ofis yaşamındaki tüm tipik görevleri verimli bir şekilde yerine getirmek için geniş kapsamlı bir kullanıcı dostu işlev ve özellik portföyü sunar.

Profesyonel metinler oluşturmak için Word'deki kapsamlı araçları kullanın, Excel ile anlamlı tablolar oluşturun ve sonuçlarınızı göstermek ve sunmak için birçok seçeneği olan PowerPoint'i kullanın.

Mac için Office'te, özellikle pratik olan serbest el işlevi bu üç programda da mevcuttur. Bu, diyagramları ve formülleri bir tablet kalemiyle veya fare ya da parmakla doğrudan bir belgeye eklemenizi sağlar.

Word, Excel, PowerPoint ve OneNote'ta kullanılabilen optimize edilmiş erişilebilirlik kontrolü, pratik önerilerle ilgili tüm kişiler için belgelerin anlaşılabilirliğini kolaylaştırır ve böylece işbirliğini geliştirir. Ve kişisel dijital not defteriniz OneNote ile fikirlerinizi doğrudan ilgili programlarda kullanmak üzere anında kaydedersiniz.

Buna ek olarak, Outlook ile iş ortaklarınız ve iş arkadaşlarınızla daha hızlı ve daha iyi iletişim kurmak için günlük e-posta sayısının yönetimini daha da verimli bir şekilde düzenlersiniz.

Veri kaybını önleme gibi kanıtlanmış özellikler, belgelere bireysel erişim hakları atamanıza olanak tanıyan ve aynı zamanda AB'nin geçerli veri koruma düzenlemeleriyle uyumlu olan kapsamlı güvenlik hükümleriyle desteklenen önemli verilerin kaybına karşı koruma sağlar.

Güncel Home and Business Edition 2019 for Mac Office paketini satın aldığınızda, belgeler üzerinde profesyonel, ortak çalışma ve bunların değişimi için - özellikle bulutta - ihtiyacınız olan her şeyi tek bir kaynaktan elde edersiniz. Dahil olan tüm Office programları, iPhone üzerinden mobil kullanım için Office Web Uygulamaları olarak da mevcuttur.

 Office Mac 2019 Ev ve İş Sürümü, yazılım mağazasındaki Wiresoft'tan özellikle ucuz bir tek lisans olarak satın alınabilir! Aşağıdaki ayrıntılı genel bakışta Microsoft Office Mac 2019 Ev ve İş satın aldığınızda elde edeceğiniz tüm avantajlar açıklanmaktadır.

Office Mac 2019 Ev ve İş'te daha da kapsamlı kullanım kolaylığı

Ev ve İş sürümünde, macOS için 2019 Office paketi yalnızca yeni program işlevleriyle değil, aynı zamanda daha da fazla kullanım kolaylığına katkıda bulunan önceki tanıdık özelliklerin optimizasyonuyla da etkileyicidir. Erişilebilirlik, hem kullanıcı hem de belgelerin muhatapları ve ortak çalışanlar için Mac için Office 2019'da en önemli önceliktir.

Mac için Office Ev ve İş 2019 kullanıcısı olarak, örneğin "Kullanım kolaylığı" bölümünde size sunulan ek seçeneklerden siz de yararlanabilirsiniz: Bunlar arasında, "Sesle geri bildirim sağlayın" altında geniş bir ton yelpazesi ile sesli ipuçları için seçenekler bulunmaktadır. Bu amaçla, Office Mac 2019'daki Word, daha konsantre çalışmaya olanak tanıyan Koyu Gri ve Siyah temalarıyla daha gizli arka planların yanı sıra çalışırken veya hareket halindeyken içeriğin size yüksek sesle okunmasını sağlayan Metinden Sese işlevini de sunuyor.

Daha önce de belirtildiği gibi, Word, Excel ve PowerPoint için serbest el aracı, çizimlerinizi ve eskizlerinizi serbest elle ve çeşitli efektler de dahil olmak üzere birden fazla renkte doğrudan bir belgeye eklemek için bir dizi seçenek sunar - son cihaza bağlı olarak bir kalem (tablet), parmak (dokunmatik ekran) veya hatta fare (masaüstü PC) ile. Bu, kendi fikirlerinizi mükemmel bir şekilde ifade eden anlamlı diyagramlar ve formüller oluşturmanıza olanak tanır.

Belgelerinizin çalışanlar ve dışarıdaki muhataplar tarafından okunabilirliğini artırmak için, erişilebilirliği optimize etmeye yönelik özellikler tüm programlarda mevcuttur. Uluslararası geçerliliği olan standartlara desteğin yanı sıra, tasarım için pratik öneriler de içermektedir. "Erişilebilirliği kontrol et" sekmesine tıkladığınızda, ilgili program size hata ve uyarıların bir listesinin yanı sıra bunları düzeltmek veya ortadan kaldırmak için ipuçları ve öneriler gösterir. Outlook üzerinden uluslararası alıcılara gönderim yaparken, diğer şeylerin yanı sıra saat dilimini görüntüleyerek o anda orada olup olmadıklarını öğrenebilirsiniz.

Belge ve dosyaların birden fazla çalışan tarafından ortaklaşa işlenmesini daha erişilebilir hale getirmek için Microsoft bulut hizmeti OneDrive, Mac için Office 2019'da mevcuttur; bu, gerçek zamanlı olarak güncellenmesi de dahil olmak üzere verilere her yerden eşzamanlı erişim sağlar. Kapsamlı erişim ve değişiklik hakları, kritik veri ve bilgilerin bile bulut üzerinden güvenli bir şekilde değiş tokuş edilebilmesini sağlar.

Mac için 2019 Office programlarındaki diğer yeni özelliklere genel bakış

 Office Mac 2019 Ev ve İş adresinde, daha önce bahsedilen optimizasyonlara ek olarak Word, Excel, PowerPoint ve Outlook programlarında da bir dizi yeni işlev bulunmaktadır:

 • Word 2019 , kullanıcının bir tarayıcı penceresi açmasına gerek kalmadan yabancı kelimelere veya yabancı dildeki ifadelere hemen bakılabilen "Gözden Geçirme" işlevi gibi bir dizi pratik araçla metin oluşturmayı kolaylaştırır. Ayrıca Microsoft Akademik Arama'yı da içeren araştırma işlevini kullanarak konuları araştırabilirler. Bu aynı zamanda doğru atıf yapılmasını da kolaylaştırır.
 • Excel 2019 artık kullanıcıların elektronik tablo belgeleri üzerinde eşzamanlı olarak çalışabilecekleri gerçek zamanlı işbirliği de sunuyor. Ayrıca, harita ve huni grafikleri şeklinde yeni illüstrasyon seçenekleri de mevcuttur. Excel artık PowerPivot ve PowerQuery uzantılarını da sunuyor. Excel'deki bir diğer yenilik de kredi kartı numaraları ve benzeri gizli verilerin yanı sıra metinlerin birleştirilmesi için Veri Kaybı Koruması entegrasyonudur.
 • PowerPoint 2019 sunuları canlandırmak için yeni görsel efektler sağlar: Yakınlaştırmalar ve dönüşümlü geçişler slayt dizisinin dinamiğini artırır. Ayrıca, illüstrasyon için yeni simgeler, SVG vektör dosyaları ve 3D modeller de mevcuttur ve bunlar da düzenlenebilir. Metin pasajlarını vurgulamak için, daha önce Word'den bilinen metin işaretleyicisi PowerPoint'te de kullanılabilir.
 • Outlook 2019 e-postaları yönetmek için yeni pratik işlevler içeriyor: Bunlar arasında e-postaları önem ve alaka düzeylerine göre otomatik olarak sıralayan akıllı bir araç yer alıyor ve metinden sese işlevi sayesinde e-postalar yüksek sesle de okunabiliyor, bu da özellikle iPhone ile kullanıldığında çok pratik. Buna ek olarak, kanıtlanmış Veri Kaybı Koruması - DLP- kritik verilerin yetkisiz kişilerin erişimine karşı korunmasını sağlar.

Office Mac 2019 Ev ve İş'teki diğer özel özellikler

Mac için Office Ev ve İş Sürümü 2019'u satın alanlar, daha önce bahsedilenlere ek olarak, özellikle yöneticiler için yönetimi veya kontrolü kolaylaştıran ve aynı zamanda gelişmiş güvenlik sağlayan bir dizi ek özelliğe erişebilecekler.

Grup İlkesi - daha yüksek güvenlik için yönergeler ile

Grup İlkesi Nesnesi - GPO - yöneticilere, daha güçlü güvenlik için güncellemeleri ve belgelerdeki makroları kontrol ederken diğer şeylerin yanı sıra Mac için Office 2019'un ADMX şablonları aracılığıyla güvence altına alınabileceği etkili grup ilkeleri sağlar.

Office Mac 2019 Ev ve İş'i Terminal Hizmetleri / Uzak Masaüstü Hizmetleri ile kullanma

 Office Mac 2019 Ev ve İş sürümü, tüm uygulamaları bir Terminal veya Uzak Masaüstü sunucusu aracılığıyla kullanma seçeneğini içeriyor ve eski Mac'lerin bunu yapmasına olanak tanıyor.

Telemetri Uygulaması

 Mac 'de varsayılan olarak Office Ev ve İş 2019 'da etkin olan Telemetri uygulaması, bir kullanıcı deneyimi geliştirme aracıdır. Telemetri, kullanılan işletim sistemi hakkındaki teknik verileri (telemetri verileri) Microsoft'a iletir.

Office için Güncelleme Kontrolü

Güncelleme kontrolü, özellik veya işlev güncellemelerinin yanı sıra güvenlikle ilgili kalite güncellemeleri (yamalar ve düzeltmeler) bağlamında etkinleştirme için çeşitli seçenekler sunar: Örneğin, daha az önemli özellik güncellemeleri göz ardı edilebilirken, temel güncellemeler 5 haftaya kadar ertelenebilir.

Microsoft Office Mac 2019 Ev ve İş için genel sistem gereksinimleri

Aşağıda listelenen sistem gereksinimleri MS Office Mac 2019 Ev ve İş ve diğer tüm Mac sürümleri için geçerlidir. Ek gereksinimler de geçerli olabilir.

 • İşletim sistemi: en yeni ve güncel üç macOS işletim sisteminin bir sürümü (Big Sur, Catalina, Mojave veya High Sierra) 
 • İşlemci: Intel
 • Bellek: en az 4 GB RAM
 • Sabit disk: HFS+ (macOS Extended) veya APFS formatında en az 10 GB kullanılabilir alan
 • Ekran çözünürlüğü: 1.280 x 800 piksel

Office Mac 2019 Ev ve İş'i yüklerken nelere dikkat etmeliyim?

Apple, macOS 10.5'ten bu yana 64-bit'i standart olarak desteklediğinden, bu sürümü kullanmanız önerilir. Office yazılımı yalnızca Click2Run yükleyicisi ("tıkla ve kaybet dosyası") ile yüklenir.

Microsoft Office Mac 2019 Ev ve İş için lisans koşulları nelerdir?

 Microsoft Office Mac 2019 Ev ve İş sürümü, masaüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar vb. gibi çok özel bir son cihaz için lisanslanmıştır. Ayrıca, bu amaçla lisanslanmış son cihaz ile uzaktan veya Sanal Masaüstü Altyapısı (VDI) aracılığıyla kullanmak için bir ağ sunucusuna bir kopyanın yüklenmesini de içerir. Ön koşul, ilgili Microsoft yazılımının yüklenmesidir.

Microsoft Office Mac 2019 Ev ve İş'i Wiresoft Yazılım Mağazası'ndan uygun fiyata satın alın

 Mac için Microsoft Office 2019 Ev ve İş Sürümü , Wiresoft'tan bu avantajlar dahil olmak üzere özellikle düşük bir fiyatla tek bir lisans olarak da temin edilebilir:

 • Ödeme tamamlandıktan hemen sonra, Office Mac 2019 Ev ve İş tek lisansınız Mac'inize yüklenmek üzere Elektronik Yazılım İndirmesi (ESD) olarak kullanılabilir.
 • Wiresoft Shop'tan satın alınan Microsoft Office Mac 2019 Ev ve İş lisansı tek bir lisanstır.
 • Mevcut tüm Microsoft Office lisansları için, Wiresoft'tan yalnızca kendi kullanımınız için tasarlanmış bir yazılım ürünü alacaksınız.
 • İlk kullanıcının orijinal yüklü yazılımı Wiresoft'a satış sırasında silinmiştir, böylece ilgili Office lisansı %100 ücretsizdir ve tekrar kullanılabilir.
 • Tüm bu bireysel lisanslar, satış öncesinde mutlak kullanılabilirlik açısından Wiresoft tarafından kapsamlı bir şekilde kontrol edilmiştir.
 • Ciddi bir yazılım satıcısı olarak Wiresoft, sınırlı bir süre için geçerli olan veya yalnızca kısıtlamalarla kullanılabilen test sürümleri sunmaz.
 • Wiresoft adresindensatın aldığınız her lisansıile tüm yasal gerekliliklere uygun orijinal bir Microsoft ürünü satın aldığınızdan tamamen emin olabilirsiniz.

Microsoft Office Mac 2019 Ev ve İş'i satın alma hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen e-posta, telefon veya sohbet yoluyla bizimle iletişime geçin.

Yorumları okuyun, yazın ve tartışın ...daha fazla
Müşteri puanları "MICROSOFT OFFICE MAC 2019 HOME AND BUSINESS"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

MICROSOFT OFFICE 2019 PROFESSIONAL PLUS MICROSOFT OFFICE 2019 PROFESSIONAL PLUS
1.903,20 TRY * 3.172,00 TRY *
MICROSOFT OFFICE MAC 2019 STANDARD MICROSOFT OFFICE MAC 2019 STANDARD
1.427,40 TRY * 2.379,00 TRY *
MICROSOFT OFFICE 2019 STANDARD MICROSOFT OFFICE 2019 STANDARD
1.744,80 TRY * 2.908,00 TRY *
MICROSOFT OFFICE MAC 2021 HOME AND BUSINESS MICROSOFT OFFICE MAC 2021 HOME AND BUSINESS
2.686,20 TRY * 4.477,00 TRY *
MICROSOFT OFFICE 2019 HOME AND BUSINESS MICROSOFT OFFICE 2019 HOME AND BUSINESS
1.821,00 TRY * 3.035,00 TRY *
MICROSOFT OFFICE 2007 STANDARD MICROSOFT OFFICE 2007 STANDARD
200,40 TRY * 334,00 TRY *
MICROSOFT OFFICE 2016 HOME AND BUSINESS MICROSOFT OFFICE 2016 HOME AND BUSINESS
1.903,20 TRY * 3.172,00 TRY *
MICROSOFT OFFICE MAC 2021 STANDARD MICROSOFT OFFICE MAC 2021 STANDARD
2.257,80 TRY * 3.763,00 TRY *
MICROSOFT WORD MAC 2021 MICROSOFT WORD MAC 2021
1.183,20 TRY * 1.972,00 TRY *
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 PROFESSIONAL MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 PROFESSIONAL
5.817,60 TRY * 9.696,00 TRY *
MICROSOFT WINDOWS 11 ENTERPRISE MICROSOFT WINDOWS 11 ENTERPRISE
2.094,00 TRY * 3.490,00 TRY *
MICROSOFT VISIO 2021 PROFESSIONAL MICROSOFT VISIO 2021 PROFESSIONAL
4.378,80 TRY * 7.298,00 TRY *
MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD 2-CORE MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD 2-CORE
1.793,97 TRY * 2.989,95 TRY *
MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD
431,97 TRY * 719,95 TRY *
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 PROFESSIONAL MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 PROFESSIONAL
2.517,00 TRY * 4.195,00 TRY *
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2015 PROFESSIONAL MICROSOFT VISUAL STUDIO 2015 PROFESSIONAL
1.512,00 TRY * 2.520,00 TRY *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 ENTERPRISE MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 ENTERPRISE
1.793,97 TRY * 2.989,95 TRY *
MICROSOFT SQL SERVER 2012 STANDARD MICROSOFT SQL SERVER 2012 STANDARD
251,97 TRY * 419,95 TRY *
son görülen