Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
Filtre için sonuç bulunamadı!
MICROSOFT SQL SERVER 2014 STANDARD MICROSOFT SQL SERVER 2014 STANDARD
SQL Server 2014 Standart Microsoft SQL Server 2014, birçok yeni özelliğe sahip önemli bir ürün sürümüdür: Daha yüksek kullanılabilirlik ile iş açısından kritik uygulamalar için güvenilirlik, Görev açısından kritik iş yükleri için ışık...
5.656,90 TRY *
MICROSOFT SQL SERVER 2014 ENTERPRISE MICROSOFT SQL SERVER 2014 ENTERPRISE
SQL Server 2014 Enterprise Microsoft SQL Server 2014, kurumların kuruluş genelinde çığır açan içgörüleri ortaya çıkarmasına ve hızla çözümler oluşturmasına ve verileri yerel olarak ve görev açısından kritik güvenilirlik özellikleriyle...
75.744,90 TRY *

Microsoft SQL Server 2014: Veri yönetimi için verimlilik ve yenilik

SQL Server 2014'e Genel Bakış

Microsoft SQL Server 2014, Microsoft'un veritabanı teknolojilerinin evriminde önemli bir dönüm noktası oldu. Büyük hacimli verileri verimli bir şekilde yönetmek ve iş açısından kritik uygulamaları desteklemek için tasarlanan SQL Server 2014, kurumların veritabanı altyapılarını optimize etmelerini ve veri analizlerini geliştirmelerini sağlayan güçlü özellikler sunuyor.

Temel özellikler ve avantajlar

SQL Server 2014 performans, kullanılabilirlik ve iş zekasına odaklanan çığır açan özellikler sunuyor. Bunlar arasında bellek içi teknoloji, gelişmiş bulut entegrasyonu ve gelişmiş güvenlik özellikleri yer almaktadır.

Performans ve ölçeklenebilirlik

Bellek İçi OLTP Motoru

SQL Server 2014'ün öne çıkan yeni özelliklerinden biri olan bellek içi OLTP motoru, zaman alan disk I/O işlemlerini azaltarak işlem hızlarını artırmayı mümkün kılar. Bu özellikle yüksek frekanslı işlem sistemleri için faydalıdır.

Kaynak Yöneticisi

SQL Server 2014'teki Kaynak Yöneticisi, CPU ve I/O kullanımı üzerinde gelişmiş kontrol sağlar. Bu, özellikle çok kullanıcılı ortamlarda sunucu kaynaklarının daha iyi yönetilmesini sağlar.

Yüksek kullanılabilirlik ve kurtarma

AlwaysOn Kullanılabilirlik Grupları

SQL Server 2014'teki AlwaysOn teknolojisi geliştirmeleri, yük devretme kümesi örnekleri için gelişmiş seçenekler sunarak daha yüksek kullanılabilirlik ve olağanüstü durum kurtarma özellikleri sağlar.

Yedekleme Çözümleri

Azure'a basitleştirilmiş bulut yedeklemeleri de dahil olmak üzere yeni ve geliştirilmiş yedekleme çözümleri ile kuruluşlar verilerini daha da güvenilir bir şekilde yedekleyebilir.

İş zekası ve analitik

Geliştirilmiş BI araçları

SQL Server 2014, iş verilerine ilişkin değerli içgörüler sağlamak için kapsamlı analiz ve raporlamaya olanak tanıyan güçlü iş zekası araçlarını entegre eder.

Veri Ambarı

SQL Server 2014'teki gelişmiş veri ambarı özellikleri, büyük ve karmaşık veri kümeleri için önemli olan veritabanı sorgularının hızını ve ölçeklenebilirliğini artırır.

Bulut entegrasyonu

Windows Azure tümleştirmesi

SQL Server 2014, Windows Azure ile entegrasyonu güçlendirerek sorunsuz bir hibrit bulut veri yönetimi çözümü sağladı. Bu da kuruluşların veritabanı kaynaklarını ölçeklendirmesini ve şirket içi veritabanlarını buluta genişletmesini kolaylaştırıyor.

Özet: SQL Server 2014'ün Önemi

SQL Server 2014, sağlam, güvenilir ve güçlü bir veri platformuna ihtiyaç duyan birçok kuruluş için önemli bir bileşen olmaya devam ediyor. Gelişmiş veri işleme ve analitik yetenekleri ile iş açısından kritik uygulamalar için sağlam bir temel sağlar. Artık daha yeni sürümler mevcut olsa da SQL Server 2014, kanıtlanmış teknolojiye ihtiyaç duyan mevcut altyapılar için destek ve istikrar sağlamaya devam ediyor.

Kategoriler