YETKİLİ ORİJİNAL ÜRÜN
24 SAAT İÇİNDE NAKLİYE
SOHBET, E-POSTA VE TELEFON İLE DESTEK
ÜCRETSİZ HATTI +4969 - 173261340

Pro ve Enterprise sürümlerinde yeni Microsoft işletim sistemi Windows 11'i satın alın

Windows 11, Microsoft işletim sisteminin yakın zamanda yayınlanan yeni sürümüdür ve yine kullanıcı grubuna bağlı olarak farklı sürümleri mevcuttur. Pro ve Enterprise sürümlerinde, bir işletim sisteminden ve performansından özellikle yüksek taleplerde bulunan tüm profesyonel kullanıcılara, işlevlerde ve optimizasyonlarda çok sayıda iyileştirme sağlar. Bu nedenle, Windows 11 Professional ve özellikle E3 ve E5 olmak üzere iki sürümü bulunan Windows 11 Enterprise, farklı büyüklükteki şirketlerin daha karmaşık gereksinimlerini daha da verimli bir şekilde karşılamak için güçlü ve güvenilir bir temel sunmaktadır.

Windows 11, Microsoft işletim sisteminin yakın zamanda yayınlanan yeni sürümüdür ve yine kullanıcı grubuna bağlı olarak farklı sürümleri mevcuttur. Pro ve Enterprise sürümlerinde, bir işletim... daha fazla bilgi edin »
Pencereyi kapat
Pro ve Enterprise sürümlerinde yeni Microsoft işletim sistemi Windows 11'i satın alın

Windows 11, Microsoft işletim sisteminin yakın zamanda yayınlanan yeni sürümüdür ve yine kullanıcı grubuna bağlı olarak farklı sürümleri mevcuttur. Pro ve Enterprise sürümlerinde, bir işletim sisteminden ve performansından özellikle yüksek taleplerde bulunan tüm profesyonel kullanıcılara, işlevlerde ve optimizasyonlarda çok sayıda iyileştirme sağlar. Bu nedenle, Windows 11 Professional ve özellikle E3 ve E5 olmak üzere iki sürümü bulunan Windows 11 Enterprise, farklı büyüklükteki şirketlerin daha karmaşık gereksinimlerini daha da verimli bir şekilde karşılamak için güçlü ve güvenilir bir temel sunmaktadır.

En çok satan
MICROSOFT WINDOWS 11 PROFESSIONAL MICROSOFT WINDOWS 11 PROFESSIONAL
898,80 TRY * 1.498,00 TRY *
MICROSOFT WINDOWS 11 ENTERPRISE MICROSOFT WINDOWS 11 ENTERPRISE
2.094,00 TRY * 3.490,00 TRY *
Filtre için sonuç bulunamadı!
MICROSOFT WINDOWS 11 PROFESSIONAL
MICROSOFT WINDOWS 11 PROFESSIONAL
Windows 11 Pro - profesyonel kullanıcılar için yeni Microsoft işletim sistemi Yeni Windows 11 Pro ile, bir işletim sisteminden özellikle yüksek talepleri olan kullanıcılara, şirketlerin işindeki tüm görevleri verimli bir şekilde...
898,80 TRY * 1.498,00 TRY *
Ürüne
MICROSOFT WINDOWS 11 ENTERPRISE
MICROSOFT WINDOWS 11 ENTERPRISE
Windows 11 Enterprise - profesyonel kullanıcılar için en kapsamlı Microsoft işletim sistemi Yeni Windows 11 Enterprise ile, bir işletim sisteminin güvenliğine özellikle yüksek taleplerde bulunan büyük şirketler, ilgili tüm görevleri...
2.094,00 TRY * 3.490,00 TRY *
Ürüne

Windows 11 Pro ve Windows 11 Enterprise'daki gelişmiş güvenlik, diğer güvenlik özelliklerinin yanı sıra, kullanıcıların ve son cihazların yönetimi için grup ilkelerinin oluşturulmasını ve örneğin Windows Update for Business ile güncellemelerin dağıtımının kontrolünü destekler. Yalnızca Windows 11 Enterprise Edition özel sanallaştırma tabanlı güvenlik ve hipervizör korumalı kod bütünlüğü sunar. 

Buna ek olarak, Windows 11 sürümleri genel olarak, tipik görevlerin yerine getirilmesini daha da sezgisel hale getirerek kullanıcı deneyimini geliştiren revize edilmiş bir masaüstü görünümüne sahip yeni çekici "Float Design" ile sunulmaktadır - merkezi kontrollü revize edilmiş başlat menüsü, ekiplerin görev çubuğuna entegrasyonu ve "Karanlık Mod" görünüm seçeneği gibi birçok kullanılabilirlik iyileştirmesi ile. Dokunmatik işlevselliğe sahip son cihazlar, dijital kalemle de optimize edilmiş kullanılabilirliğin yanı sıra geliştirilmiş konuşma tanıma özelliğinden de yararlanıyor.

Mevcut Microsoft işletim sisteminin iki sürümü Windows 11 Pro ve Windows 11 Enterprise, Wiresoft Yazılım Mağazasında kullanılmış yazılım olarak zaten bulunabilir - ilgili yeni ürünlere kıyasla daha düşük fiyatlarının büyük avantajı ile. Aşağıdaki genel bakış, daha hafif sürümlere kıyasla en önemli işlevleri ve Windows 11 Pro ile Windows 11 Enterprise arasındaki farkları sunar. Daha fazla bilgi için personelimizden biriyle iletişime geçmeniz yeterlidir. Windows 11'i güvenle satın alın.

Bir bakışta Windows 11 Pro ve Windows 11 Enterprise sürümleri

PC'ler, dizüstü bilgisayarlar ve diğer mobil Windows özellikli cihazlar için yeni Microsoft işletim sistemi olan Windows 11, bir kez daha kullanıcılar arasında yerel olarak bağımsız işbirliğine ve buluttaki verilerin kullanımına odaklanıyor. Doğal olarak, güvenlik boyutu özellikle önemli bir rol oynamakta ve bu da yönetimi birçok karmaşık görevle karşı karşıya getirmektedir.

Hem Windows 11 Pro hem de Enterprise Sürümlerinde, kullanıcılar ve yöneticiler, ekip çalışmasını ve bulut üzerinden hizmetlere erişimi davetsiz misafirlere karşı koruyan ve verilerin bütünlüğünü koruyan genişletilmiş güvenlik işlevlerinden yararlanır. Bunlar muhtemelen zaten aşina olunan aşağıdaki işlevleri tekrar içerecektir:

 • Hyper-V - bu Microsoft görselleştirme teknolojisi, diğer işletim sistemlerinin sanal makineler olarak çalışmasına olanak tanır. Hyper-V'nin temel avantajları hem sunucu kapasitesinin daha düşük kullanımı hem de tüm sanal hizmetler birbirinden bağımsız olarak yürütülebildiği için daha yüksek güvenliktir; uygulamalar ayrıca eski uç cihazlarda daha iyi yürütülebilir.
 • BitLocker - bu teknoloji sabit disklerin güvenli bir şekilde şifrelenmesi için kullanılır ve özellikle çalınma veya kaybolma riski olan mobil uç cihazlar için büyük önem taşır. BitLocker hassas veya kişisel verileri güvenilir bir şekilde şifreler ve böylece kötüye kullanıma karşı korur.
 • USB bellekler ve harici sabit diskler ayrıca "BitLocker To Go" aracı ile şifrelenebilir.
 • Windows Sandbox - Önceden sanal bir sabit disk yüklemeden, bu uygulama bilinmeyen veya şüpheli programları ana bilgisayardan ayrı olarak ve böylece güvenli bir ortamda test etmek için Windows 11'in sanallaştırılmış bir sürümünü başlatmak için kullanılabilir.
 • Windows Defender Application Guard (WDAG) - Bu uygulama ile tarayıcı bir tür korumalı alanda gezinmek için de kullanılabilir, güvenilmeyen web sitelerinin yanı sıra bilinmeyen Word, PowerPoint ve Excel dosyalarını izole eder ve şüphe durumunda bunların bir şirketteki verilere ve uygulamalara erişmesini önler.

Yöneticilere, Windows 11 Pro ve Enterprise'da bireysel kullanıcılara ve işbirliği için ekiplere farklılaştırılmış haklar atamak için kapsamlı işlevler sağlanır:

 • Kullanıcı hesaplarının yanı sıra PC'ler aracılığıyla veri ve cihazlara erişim haklarını yönetmek için grup ilkeleri
 • Güncellemelerin yapılandırılması - örneğin uyumluluk son tarihlerinin yanı sıra her çalışanın ayrı bir kimliğe sahip bir kullanıcı hesabı aldığı FEatures Kiosk modu
 • Uzak bir konumdan bilgisayara bağlanmak için uzaktan erişim için Uzak Masaüstü Uygulaması
 • Özel kullanıcı gruplarına uygulama sağlamak için Microsoft İş Mağazası

Yalnızca Windows 11 Enterprise maksimum

İşlevsellik ve performans açısından, Windows 11'in Enterprise Edition'ı en üst seviyeyi sunuyor - özel özellikler özellikle büyük şirketlerde ve kuruluşlarda hibrit çalışmayı destekliyor. Sürüm, daha büyük şirketlerin ve kuruluşların farklı boyutlarına ve artan güvenlik ihtiyaçlarına göre uyarlanmış 2 versiyonda mevcuttur:

Windows 11 Enterprise E3

Bu sürüm, Windows 11 Pro'dan daha gelişmiş güvenlik ve kontrol işlevlerinin yanı sıra, örneğin işletim sisteminin sağlanmasında, kontrollü güncellemelerin yanı sıra cihazların ve uygulamaların yönetimi için birçok seçenek, yazıcıların sunucusuz yönetimi ve en son güvenlik tehditlerine karşı daha geniş koruma gibi yönetim özellikleri içerir.

Windows 11 Enterprise E5

Bu Windows 11 sürümüne özel olarak dahil edilen Uç Nokta için Microsoft Defender, özellikle uç nokta güvenliğini kullanan büyük kurumlara daha da gelişmiş yönetim özelliklerine sahip bütünsel bir hepsi bir arada çözüm sunuyor:

 • Uç nokta koruması algılama ve müdahale
 • Güvenlik Risk Yönetimi
 • Mobil kimlik avı gibi mobil tehditleri ve riskleri tespit etmek için Mobil Tehdit Savunması

Buna ek olarak, Windows 11 Enterprise E5 Edition, kurumlara en son tehditler hakkında önemli bilgiler sunarak, en iyi güvenlik uzmanlarının özel uzmanlığından yararlanmanın yanı sıra, risk tabanlı değerlendirme, yeni nesil davranışsal koruma ve özellikle siber tehditler için saldırı yüzeyini azaltmak için zengin özelliklere sahip uygulama programlama arayüzleri (API'ler) aracılığıyla buluttaki uç noktaları korumak için analitik ve destek dahil olmak üzere gelişmiş izleme sağlar.

Mobile Threat Defense, polimorfik ve metamorfik kötü amaçlı yazılımların yanı sıra dosyasız ve dosya tabanlı tehditlere karşı koruma sağlar. Makine öğrenimi özellikleri, sıfırıncı gün açıkları gibi farklı saldırıları tespit eder. Buna ek olarak, kötü amaçlı web sitelerine karşı koruma sağlamak için Microsoft Edge kullanırken konteyner izolasyonunun yanı sıra sistem başlatma ve uygulamaların yerel ve uzaktan denetimler aracılığıyla yürütülmesi sırasında donanımı izole etme seçeneği de vardır.

Windows 11 Pro ve Enterprise'daki genel yeni özellikler - Windows 11 Satın Alın

Windows 11 Pro ve Enterprise sürümlerine özel yukarıda belirtilen uygulamalara ek olarak, yeni Windows 11 işletim sistemi - daha önce de belirtildiği gibi - özellikle genel görünümü güncelleyerek daha gelişmiş bir kullanıcı deneyimi sağlayan, bahsetmeye değer birkaç yeni özellik daha sunmaktadır. Örneğin yeni tasarım ilkeleri de uygulanmıştır:

 • Yüzen Tasarım: Windows 11'in yeniden tasarlanan arayüzü, şeffaf pencerelerin yanı sıra yüzen görünümlü öğeler ve masaüstüne üç boyutlu bir görünüm kazandıran dalgalı bir kumaşı andıran yeni arka plan görüntüsü ile eski sürümlerden ayrılıyor.
 • Segoe Akıcı Simgeler: Windows 11, yeni işletim sistemiyle birlikte sembollerin ve simgelerin anlaşılabilirliğini artırmayı amaçlayan yeni bir sistem simgesi yazı tipi de sunuyor. Segoe Fluent, gliflerin gösteriminde üç ilkeyi takip eder: Minimal - glifler yalnızca içeriği iletmek için gerekli olan ayrıntıları içerir; Uyumlu - glifler basit geometrik şekillere dayanır ve Evrimleşmiş: - glifler kullanıcıların anlaması kolay modern metaforlar kullanır.
 • Sun Valley tasarımı: İçerik menüsünün revizyonunda netliğe de daha fazla önem verildi, bu da özellikle yuvarlatılmış köşeler sayesinde fark ediliyor. Pencere açma vb. animasyonlar da revize edildi ve daha akıcı görünüyor. Klasör simgelerinin yanı sıra Explorer simgeleri de modernize edilmiş ve yönetim araçlarının adı Windows Araçları olarak değiştirilmiştir. Microsoft tarayıcısı Edge de güncellenmiş bir tasarıma sahip.
 • Koyu Mod, ekranda daha konsantre bir şekilde çalışmak için tek tek uygulamalarda da kullanılabilir.

Görsel değişikliklere ek olarak, Başlat menüsü ve görev çubuğu da anlaşılırlığı artırmak ve Windows 11'i daha kullanıcı dostu hale getirmek için işlevsel olarak revize edilmiştir:

 • Windows 11'in güncellenmiş Başlat menüsü artık önceki sürümlerden bilinen ve birçok kullanıcı tarafından popüler olmayan canlı kutucukları göstermiyor, ancak artık tabletlerin ve akıllı telefonların görünümüne ve hissine daha fazla odaklanıyor; bu, tüm Windows özellikli son cihazlarda daha tek tip bir kullanıcı arayüzü hedefini daha da ileri götürüyor ve daha da sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sunuyor.
 • Görev çubuğu yeni simgeler içeriyor, artık ekranın alt kısmında ortalanıyor, ancak daha önce olduğu gibi sola yaslı olarak da gruplandırılabiliyor.
 • Buna ek olarak, Windows 11'de artık mevcut olmayan Skype'ın yerini alan iletişim platformu Teams görev çubuğuna entegre edilmiştir. Kullanıcılar tek bir tıklamayla birbirleriyle sohbet edebilir veya bir video konferansa katılabilirler.
 • Daha az sıklıkta kullanılan işlevler artık menüden kayboldu, böylece daha sık kullanılan daha önemli işlevler daha fazla odak noktası haline geldi.
 • Infocentre, Windows 11 sürümünde bildirim merkezini hızlı ayarlardan ayırıyor, bu da daha fazla netlik sağlıyor ve tarihe tıklandığında takvim görüntüleniyor.
 • Widget'lar, "haberler ve ilginç konular" için haber çubuğu ile masaüstü yüzeyine geri döndü; üçüncü taraf widget'ları da kullanılabilir.
 • Dokunmatik ekranlı cihazlar için yeni bir tablet modu mevcuttur; bu mod, geliştirilmiş bir ekran klavyesine sahip olduğu için daha net olmakla kalmaz, aynı zamanda yeni işlevlerin yanı sıra dokunmatik hareketleri de içerir.
 • Windows 11 ile Android uygulamaları da kullanılabiliyor ve akıllı telefon bunlara bağlanabiliyor.
 • Windows 11'de kullanıcılara sunulan diğer ilginç bireysel işlevler arasında ekran görüntüleri için yeni ekran alıntısı aracı, hesap makinesindeki ek işlevler, geliştirilmiş enerji tasarrufu modu ve isteğe bağlı olarak kullanılabilen Microsoft araç koleksiyonu PowerToys yer alıyor.

Genel olarak Windows 11'deki yeni özelliklerin yanı sıra Pro ve Enterprise sürümlerinin özel işlevleri hakkında en son bilgiler için lütfen Wiresoft ekibiyle iletişime geçin.

Microsoft Windows 11 Editions Pro ve Enterprise'ı Wiresoft'tan kullanılmış yazılım olarak satın alın

İki yeni Microsoft Windows 11 Edition Pro ve Enterprise, Wiresoft'ta indirimli fiyatla kullanılmış yazılım olarak zaten mevcuttur. Bu avantajlardan siz de faydalanırsınız:

 • Orijinal Microsoft yazılımını geçerli bir lisans anahtarı ile satın alırsınız - sınırlı kullanılabilir veya sınırlı test sürümleri yoktur.
 • Bir Windows 11 sürümünün "kullanılmış yazılım" olarak etiketlenmesi, yazılımın işlevselliğinde herhangi bir kısıtlama olduğu anlamına gelmez.
 • Pro veya Enterprise Edition'ın kullanılmış Windows 11 yazılımı, yeniden satılmadan önce Wiresoft tarafından tam kullanılabilirlik açısından kontrol edilmiştir.
 • Windows 11 gibi Microsoft tarafından kullanılan yazılımların ticareti ve kullanımı yasaldır çünkü yasalar buna izin vermektedir.
 • Wiresoft'tan satın aldığınız kullanılmış lisans ile her zaman yasal ve aynı zamanda orijinal bir Microsoft Windows 11 ürünü elde edersiniz.

Microsoft Windows 11 sürümleri Pro ve Enterprise hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sohbet, telefon veya e-posta yoluyla bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

son görülen