YETKİLİ ORİJİNAL ÜRÜN
24 SAAT İÇİNDE NAKLİYE
SOHBET, E-POSTA VE TELEFON İLE DESTEK
ÜCRETSİZ HATTI +4969 - 173261340

Microsoft Exchange Server 2016 - şirketler ve kuruluşlar için verimli sunucu yazılımı

Exchange Server 2016, Exchange Server 2013'ün halefi ve Windows 10'un sunucu sürümüdür. Bu kanıtlanmış mesajlaşma platformu, e-postaları ve kişileri, randevuları ve görevleri merkezi olarak yönetmek için kullanılır. Hem küçük hem de büyük şirketler ve kurumlar, ekip işbirliğini destekleyen esnek, özelleştirilmiş uygulamalar için birçok pratik araçtan yararlanır.

Microsoft Exchange Server 2016, Wiresoft 'tan iki sürüm halinde temin edilebilir: Standart ve Kurumsal. Exchange Server 2016 Standard küçük ve orta ölçekli şirketlerin posta kutusu gereksinimlerini karşılarken, Exchange Server 2016 Enterprise daha fazla sayıda posta kutusu veritabanına ihtiyaç duyan büyük şirketlerin ihtiyaçları için ideal olarak tasarlanmıştır.

Exchange Server 2016, Exchange Server 2013'ün halefi ve Windows 10'un sunucu sürümüdür. Bu kanıtlanmış mesajlaşma platformu, e-postaları ve kişileri, randevuları ve görevleri merkezi olarak... daha fazla bilgi edin »
Pencereyi kapat
Microsoft Exchange Server 2016 - şirketler ve kuruluşlar için verimli sunucu yazılımı

Exchange Server 2016, Exchange Server 2013'ün halefi ve Windows 10'un sunucu sürümüdür. Bu kanıtlanmış mesajlaşma platformu, e-postaları ve kişileri, randevuları ve görevleri merkezi olarak yönetmek için kullanılır. Hem küçük hem de büyük şirketler ve kurumlar, ekip işbirliğini destekleyen esnek, özelleştirilmiş uygulamalar için birçok pratik araçtan yararlanır.

Microsoft Exchange Server 2016, Wiresoft 'tan iki sürüm halinde temin edilebilir: Standart ve Kurumsal. Exchange Server 2016 Standard küçük ve orta ölçekli şirketlerin posta kutusu gereksinimlerini karşılarken, Exchange Server 2016 Enterprise daha fazla sayıda posta kutusu veritabanına ihtiyaç duyan büyük şirketlerin ihtiyaçları için ideal olarak tasarlanmıştır.

Filtre için sonuç bulunamadı!
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 ENTERPRISE
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 ENTERPRISE
Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise Windows Server 2016, e-postaların ve kişilerin yanı sıra randevuların ve görevlerin merkezi yönetimi için kanıtlanmış bir mesajlaşma platformudur ve Windows 10'un sunucu sürümüdür. Özellikle...
2.989,95 TRY *
Ürüne
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 STANDARD
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 STANDARD
Microsoft Exchange Server 2016 Standard Sürüm Windows Exchange Server 2016, e-postaların ve kişilerin yanı sıra randevuların ve görevlerin merkezi olarak yönetilebildiği güvenilir bir mesajlaşma platformu sunar. Windows 10 'un sunucu...
419,95 TRY *
Ürüne

Microsoft Exchange Server 2016 ile Avantajlar

Exchange Server 2016 iletişim sistemi, süreçlerin kontrolü ve yönetiminde her modern şirketin önemli bir bileşenidir. Güçlü sunucu yazılımı, şirketlerdeki etkinliğin artırılmasına kapsamlı bir şekilde katkıda bulunur: tüm kişiler ve e-postalar merkezi olarak yönetilebilir ve net bir şekilde arşivlenebilir. Ayrıca, sürüm yönetimini de içeren belgeler üzerinde ortak çalışmayı kolaylaştırır. Farklılaştırılmış hak yönetimi, çalışanların randevulara bireysel erişimini de tanımlar.

Microsoft Exchange Server 2016 böylece maksimum kontrol ve aynı zamanda şeffaflığın yanı sıra esneklik ve üretkenlik sunar. Yazılım, iş süreçlerini basitleştirerek zamandan ve maliyetlerden tasarruf etmeyi mümkün kılıyor ve bu da rekabet gücünü artırıyor.

Bir bakışta Exchange Server 2016'nın en önemli yenilikleri

Exchange Server 2016 sürümü bir dizi önemli yeniliğin yanı sıra bir önceki sürüm Exchange Server 2013'e göre daha fazla geliştirme içermektedir. Birincil geliştirme hedefi, sunucu rollerinin sayısının ikiye indirildiği sunucu mimarisinin optimizasyonuydu: Posta Kutusu ve Kenar Taşıma. Ayrıca ölçeklendirme basitleştirildi ve çeşitli bulut hizmetleri için destek geliştirildi.

Web'de Outlook

Daha önce "Outlook Web Access" veya "Outlook Web App" olarak bilinen Exchange Server'a web erişimi, Microsoft  tarafından kapsamlı bir şekilde revize edilmiş ve "Outlook on the Web" olarak yeniden adlandırılmıştır.

Web arayüzü ayrıca Outlook'un Android veya iOS altındaki bir akıllı telefon veya tablette önce Outlook uygulamasını yüklemeye gerek kalmadan kullanılabilmesi için optimize edilmiştir. Microsoft tarayıcıları Edge ve Internet Explorer 11'in yanı sıra Outlook, Google Chrome, Safari ve Firefox ile de büyük kısıtlamalar olmadan çalışır.

"Süpürme" işlevi, belirli bir göndericiden gelen e-postaların yönetimini basitleştirir. Örneğin, bunlar belirli bir gün sayısı için saklanabilir veya yalnızca en son mesaj kaydedilir.

Takvime yeni bir görünüm ve yeni özellikler de kazandırıldı. Bunlar arasında takvim etkinlikleri için e-posta hatırlatıcıları ve toplantı davetleri için farklı bir zaman önerme imkanı bulunmaktadır.

Geliştirilmiş arama

Exchange Server 2016'da eDiscovery arama mimarisi de yenilendi; artık birden fazla sunucu kullanarak eşzamansız ve merkezi olmayan bir şekilde çalışıyor. Sonuç olarak, arama artık çok daha hızlı ve Outlook 2016'da veya Web üzerinde Outlook'ta bir arama terimi girildiğinde sık kullanılan kişilere, posta kutusundaki e-postalara ve önceki aramalara dayalı öneriler görüntüleniyor. Tarih aralıkları ve ilgili göndericiler gibi bağlamsal filtreler, aradığınız bilgileri daha kolay bulmanıza yardımcı olur. Web üzerinde Outlook ile kendi takvimlerinizde veya başkalarının takvimlerinde arama yapmak da mümkündür.

Geliştirilmiş ölçeklenebilirlik

Exchange Server 2016'nın yeni mimarisinin bir diğer avantajı da aramanın geliştirilmiş ölçeklenebilirliğidir. Aranabilecek posta kutusu sayısı, posta kutuları ve arşiv posta kutuları için 5.000'den 10.000'e çıkarıldı, böylece aynı anda toplam 20.000 posta kutusu aranabilir.

Geliştirilmiş işbirliği

Outlook 2016 veya Web üzerinde Outlook'ta, Microsoft bulut hizmetleri OneDrive İş ve SharePoint 2016'da depolanan dosyalar artık bir e-postaya eskisi gibi dosya eki olarak değil, bağlantı olarak eklenebilir. Erişim hakları bireysel olarak ayarlanabilir ve otomatik olarak ayarlanabilir. Alıcı, bağlantılı dosyayı doğrudan bir ek gibi açabilir.

Hibrit Bulut Desteği

Exchange Server 2016 hibrit senaryoları da destekler. Bu, bir posta kutusunun yerel bir sunucuda veya bulutta bulunmasının fark etmediği anlamına gelir. Yerel e-posta kutuları, Exchange Online Archiving ve Azure Rights Management bulut uzantılarıyla da kullanılabilir.

DLP ile Veri Kaybı Önleme

Veri güvenliğine, taşıma kurallarının bir uzantısı olan veri kaybı önleme (DLP) eklenmiştir. Exchange Server 2016'daki DLP, hassas şirket verilerinin yetkisiz erişime karşı korunmasına yardımcı olur. Veri Kaybını Önleme, kullanıcıları iş akışlarında engellemeden gizli bilgileri sınıflandırmak ve göndermek için yeni yöntemler içerir. Verilerin ele geçirilmesi riski varsa, kullanıcılar Outlook'ta ve web sürümünde ilgili bir uyarı alırlar. DLP ayrıca kullanıcıları manipüle edilmiş e-postalar veya kötü amaçlı yazılım içeren ekleri olan e-postalar aldıklarında uyarır.

Exchange Server 2016 için DLP işlevlerini kullanabilmek amacıyla, bir

Kurumsal İstemci Erişim Lisansı (CAL) gereklidir.

HTTP üzerinden standart protokol MAPI

Outlook'un Exchange ile iletişim kurmak için varsayılan protokolü Exchange Server 2016 'da HTTP üzerinden MAPI'dir. HTTP üzerinden MAPI, Outlook ve Exchange bağlantılarının güvenilirliğini ve kararlılığını artırmanın yanı sıra aktarım hatalarının görünürlüğünü de iyileştirir. Ayrıca Outlook, hazırda bekletme modundan veya ağ değişikliğinden sonra sunucuyla çok daha hızlı bağlantı kurar. HTTP üzerinden MAPI, kesilen bir bağlantının devam etmesini destekler ve kısa bağlantı kesintileri durumunda yeniden bağlantı gerekmez.

Windows Exchange Server 2016 Standart Sürüm

Standart SürümdekiMicrosoft Exchange Server 2016, bir şirkette esnek, şeffaf ve uygun maliyetli iletişim sağlar. Bu, her şeyden önce, e-postaların, kişilerin ve randevuların profesyonel ortak yönetimini ve arşivlenmesini içerir. Microsoft Exchange Server 2016 Standard 5 adede kadar posta kutusu veritabanını destekler ve bu nedenle küçük ve orta ölçekli şirketler için idealdir.

Exchange işlevselliğinin basitleştirilmiş mimarisinin iki rolü vardır: "Posta kutusu" rolü ana işlevselliği sunar. Müşteri taleplerini alır ve veritabanlarını tutar. "Edge Transport" rolü ise iç ağ ile İnternet arasında e-posta iletimi için ek güvenlik sağlar. Microsoft Exchange Server 2016 Standard'ın sanallaştırma hakları 2 sanal makinenin veya 2 Hyper-V konteynerinin çalışmasına izin verir.

Windows Exchange Server 2016 Enterprise Edition

Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise Edition'da Standart Sürüme kıyasla en önemli fark, çok daha fazla veritabanının çalıştırılabilmesidir. Sunucu başına her biri 2 terabayta kadar olan 100'e kadar posta kutusu veritabanı entegre edilebilir ve yönetilebilir, böylece Enterprise özellikle büyük şirketler ve kuruluşlar veya kurumlar için uygundur.

Buna ek olarak Exchange Admin Center, Office 365 grupları ve veri kaybı önleme gibi işlevlerin kullanımını sunar. Veri Kaybını Önleme sadece gizli bilgilerin yetkisiz kişilere aktarılmasını önlemekle kalmaz, aynı zamanda entegre Akıllı Mesaj Filtresi (IMF) ve SmartScreen filtre teknolojisi ile potansiyel olarak zararlı mesajların posta kutusuna düşmesini de engeller.

Ayrıca, kullanıcılar merkezi veri depolamanın yanı sıra depolama ihtiyaçlarının ve uyumluluk gereksinimlerinin kontrolünden de yararlanır.

Standard Edition ile karşılaştırıldığında, Exchange Server için Enterprise Edition daha kapsamlı sanallaştırma haklarına sahiptir: sınırsız sayıda sanal makinenin ve Hyper-V konteynerinin çalışmasına izin verir.

Ayrıca Storage Spaces Direct, Storage Replica işlevlerinin yanı sıra Korumalı Sanal Makineler, yeni bir ağ yığını ve verileri gerçek zamanlı olarak güncellemek, düzenlemek ve paylaşmak için OneDrive for Business işlevlerini de sunuyor.

Windows Exchange Server 2016 için sistem gereksinimleri

Windows Exchange Server 2016 'yı eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde kullanabilmek için belirli ağ, donanım, yazılım ve istemci gereksinimlerinin karşılanması gerekir.

Masaüstü üzerinden istemci iletişimi için Microsoft Outlook kurulumu da gereklidir. Donanım aşağıdaki koşulları yerine getirmelidir:

Aşağıdaki işletim sistemleri kullanılabilir: Windows Server 2008 R2 Standard (SP1), Windows Server 2008 R2 Enterprise (SP1), Windows Server 2008 R2 Datacenter (RTM veya üstü), Windows Server 2012 Standard veya Datacenter, Windows Server 2012 R2 Standard veya Datacenter, Windows Server 2016 Standard veya Datacenter.

İşlemci gereksinimleri yüksek performanslı 64 bit işlemci, alternatif olarak AMD64 platform desteğine sahip bir AMD işlemcidir.

Sabit disk: Yükleme sürücüsünde en az 30 GB sabit disk alanına ek olarak, her Unified Messaging dil paketinin yüklenmesi için 500 MB ve ayrıca sıra veritabanı için en az 500 MB gereklidir.

Minimum ekran çözünürlüğü: 1.024 x 768 piksel

Wiresoft'tan hangi Windows Exchange Server 2016 sürümleri temin edilebilir?

Wiresoft'ta Microsoft Exchange Server 2016 'yı Standard ve Enterprise olmak üzere iki sürümde edinebilirsiniz. Standart sürüm, küçük ve orta ölçekli şirketlerin posta kutusu gereksinimlerinin yanı sıra ev ofisi kullanıcıları için tasarlanırken, Kurumsal sürüm daha büyük şirketlerin veya kurumların daha kapsamlı ihtiyaçlarını karşılar. Buna ek olarak, kullanıcılar burada Exchange Server 2016 sürümünün tüm işlevlerinden yararlanmaktadır.

Windows Exchange Server 2016'nın Lisanslanması

Bir Microsoft Exchange Server 2016 Sürümü satın aldığınızda, Wiresoft'tan fiziksel bir veri taşıyıcısı değil, Tek Kullanıcı Medialess Lisans Kiti (MLK) alırsınız.

Kurulumdan sonra, Microsoft web sitesinde çevrimiçi olarak kayıt olursunuz. Ürünü satın aldığınızda kayıt için gerekli tüm verileri size sağlayacağız. Bu şekilde düzenli güncellemelerden de yararlanırsınız ve her zaman güncel kalırsınız.

Exchange Server 2016, tarayıcı üzerinden erişim için Web üzerinde Outlook web uygulamasını zaten içermektedir. Masaüstü sürümünün tüm işlevlerini kullanabilmek için Microsoft Outlook'u satın almanız gerekir. Bu istemci yazılımını Wiresoft'tan makul bir fiyata da edinebilirsiniz.

Microsoft Exchange Server 2016 Standard veya Enterprise'ı seçmeniz fark etmez: Wiresoft'tan temin edilebilen Microsoft sunucu yazılımları yalnızca Avrupa bölgesine ait orijinal ürünlerdir. Tüm Wiresoft yazılım ürünleri, şirketler tarafından satın alınan tamamen yasal, kullanılmamış lisanslardır. Wiresoft tarafından mutlak özgünlük ve tam işlevsellik açısından test edilmişlerdir. Önceki müşterilerimiz bunu teyit edebilir. Yazılım ihtiyaçlarınız hakkında herhangi bir sorunuz varsa daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

son görülen