Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 ENTERPRISE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 ENTERPRISE

Hemen teslime hazır, teslim süresi 24 saat

 • SW10117
 • 395-04540
 • Kalıcı olarak geçerli
 • Tüm diller
 • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
32.445,90 TRY * 36.049,90 TRY * (10% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
CU Versiyonu Güncel
Orta İndir
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Teslimat kapsamı İndir + Lisans
Ek bilgi 100 adede kadar posta kutusu veritabanı


Windows Server 2016, e-postaların ve kişilerin yanı sıra randevuların ve görevlerin merkezi yönetimi için kanıtlanmış bir mesajlaşma platformudur ve 10'un sürümüdür. Özellikle büyük şirketler ve kurumlar, yüksek ölçeklenebilirliğinin yanı sıra esnek, hatta yerel olarak bağımsız kullanım için ekip işbirliğini destekleyen ve güvenliği artıran birçok pratik özellikten yararlanır. Windows Server

Ürünle ilgili diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 ENTERPRISE"

Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise

Windows Server 2016, e-postaların ve kişilerin yanı sıra randevuların ve görevlerin merkezi yönetimi için kanıtlanmış bir mesajlaşma platformudur ve Windows 10'un sunucu sürümüdür. Özellikle büyük şirketler ve kurumlar bu nedenle yüksek ölçeklenebilirliğin yanı sıra esnek, hatta yerel olarak bağımsız kullanım için ekip işbirliğini destekleyen ve güvenliği artıran birçok pratik özellikten yararlanır.

Güçlü bir iletişim sistemi olan Exchange Server 2016, tipik iş süreçlerini kontrol etmek ve yönetmek için her modern şirketin önemli bir bileşenidir. Sunucu yazılımı hem dahili hem de harici bir arayüz olarak işlev görür, çalışanları ve departmanları farklı lokasyonlarda bile güvenilir bir şekilde birbirine bağlar ve şirketlerdeki genel etkinliğin artırılmasına kapsamlı bir şekilde katkıda bulunur: e-postalar, kişiler ve randevular merkezi olarak yönetilebilir ve net bir şekilde arşivlenebilir ve aranabilir. Farklılaştırılmış hak yönetimi, çalışanların verilere ve randevulara bireysel erişimini tanımlar, böylece Microsoft Exchange Server 2016 aynı anda maksimum kontrol ve şeffaflık sunar.

Sunucu mimarisi optimize edilerek Exchange Server 2016 Enterprise 'daki sunucu rollerinin sayısı posta kutusu ve uç aktarım olmak üzere iki role indirilmiş, ölçeklendirme basitleştirilmiş ve bulut hizmetleri için destek geliştirilmiştir.

Exchange Server 2016'nın Enterprise sürümü, sunucu başına 100'e kadar posta kutusu veritabanını desteklediğinden, özellikle büyük şirketlerin veya çok sayıda çalışanı olan kuruluşların iletişimi için uygundur.

Wiresoft, Exchange Server 2016 Enterprise Edition'ı kullanılmış yazılım olarak - yeni yazılıma kıyasla daha düşük, indirimli bir fiyatla - hala mevcutsa sunmaktadır. Bu nedenle kullanılmış yazılım, Exchange 2016 Enterprise gibi daha güçlü yazılımları operasyonlarında kullanmak için maliyet tasarrufu sağlayan, ekonomik bir yol arayan büyük şirketler ve kuruluşlar için özellikle caziptir. Çünkü bu Exchange Edition, kullanılmış bir yazılım olarak bile ölçeklenebilirlik, performans ve güvenlik açısından tipik bir maksimum sunar.

Her Exchange Sunucusu için ayrı bir lisansın yanı sıra istemci erişim lisansları da satın alınmalıdır. Kullanılmış Exchange Server Enterprise yazılımında bile lisanslama, Microsoft lisans yönetiminin resmi kurallarına göre gerçekleştirilir. Exchange Server 2016 Enterprise'ın iyileştirmeleri ve yeni işlevlerinin yanı sıra en uygun lisanslama hakkında daha fazla bilgiyi aşağıdaki bölümde bulabilirsiniz.

Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise ve Standard Karşılaştırması

Exchange Server 2016 Enterprise Edition 'ın Standard Edition'a kıyasla en büyük farkı, sunucu başına her biri 2 terabayta kadar 100'e kadar posta kutusu veritabanını çalıştırma ve yönetme imkanıdır, bu da Enterprise Edition'ı özellikle daha fazla sayıda kullanıcı için ilgi çekici hale getirir. Diğer farklılıklar şunlardır:

 • Exchange Admin Center üzerinden Veri Kaybı Önleme kullanımı: Veri Kaybını Önleme, gizli bilgilerin yetkisiz kişilere aktarılmasını önler; entegre Akıllı Mesaj Filtresi (IMF) ve SmartScreen filtre teknolojisi ile potansiyel olarak zararlı mesajlar posta kutusuna düşmeden önce filtrelenir.
 • Kullanıcılar merkezi veri depolama, depolama ihtiyaçlarının kontrolü ve güncel uyumluluk gerekliliklerinden yararlanır.
 • Daha kapsamlı sanallaştırma hakları, sınırsız sanal makine ve Hyper-V kapsayıcılarının çalıştırılmasına olanak tanır.
 • Diğer fonksiyonlar şunlardır: Storage Spaces Direct, Storage Replica'nın yanı sıra Korumalı Sanal Makineler, yeni bir ağ yığını ve verileri gerçek zamanlı olarak düzenlemek, güncellemek ve paylaşmak için OneDrive for Business.

Bir bakışta Microsoft Exchange Server 2016'nın diğer avantajları

Windows Server 2016 sürümü bir dizi önemli yeniliğin yanı sıra mevcut işlevlerin daha da geliştirilmesini içeriyor. Bunların başında, sunucu rollerinin sayısını ikiye indirerek sunucu mimarisinin optimize edilmesi geliyor: posta kutusu ve uç aktarım - bu konuda daha fazla bilgi aşağıda. Ayrıca, ölçeklendirme basitleştirilmiş ve bulut hizmetleri için destek daha da geliştirilmiştir. Diğer özellikler şunlardır:

EDiscovery ile geliştirilmiş arama

EDiscovery arama mimarisi Exchange Server 2016 'da yeniden düzenlendi ve aramanın çok daha hızlı olması için birden fazla sunucu kullanarak hem eşzamansız hem de merkezsiz olarak çalışıyor. Outlook 2016'da veya Web üzerinde Outlook'ta bir arama terimi girerken, en sık kullanılan kişilere, posta kutusundaki e-postalara ve önceki arama sorgularına göre öneriler görüntülenir. Ayrıca, bağlamsal filtreler - örneğin tarih aralığı ve ilgili göndericiler için - belirli bilgilerin daha kolay bulunmasına yardımcı olur. Web üzerinde Outlook ile kendi takviminizin yanı sıra başkalarının takvimlerinde de arama yapmak mümkündür.

Bulutta işbirliği

Outlook 2016 veya Web üzerinde Outlook'ta, OneDrive İş veya SharePoint 2016'da kaydedilen dosyalar bir e-postaya eskisi gibi dosya eki olarak değil, bağlantı olarak eklenebilir. Söz konusu alıcı, bağlantılı dosyayı bir ek gibi doğrudan bilgisayarında açabilir. Erişim hakları bireysel olarak ayarlanabilir ve otomatik olarak etkinleştirilebilir.

Hibrit Bulut Desteği

Exchange Server 2016 hibrit senaryoları destekler - posta kutusunun yerel bir sunucuda veya bulutta bulunması fark etmez. Yerel posta kutuları, Exchange Online Archiving ve Azure Rights Management bulut uzantılarıyla da kullanılabilir.

Veri kaybı önleme için DLP

Taşıma Kuralları'nın bir uzantısı olan Veri Kaybını Önleme (DLP), Exchange Server 2016 'daki verilerin güvenliğini artırır ve yetkisiz erişime karşı korunmasına yardımcı olur. Gizli bilgilerin sınıflandırılması veya gönderilmesi için Veri Kaybını Önleme'de mevcut olan yöntemler iş akışını engellemez: verilerin yetkisiz olarak okunması veya kötü amaçlı yazılım içeren eklere sahip manipüle edilmiş e-postaların posta kutusuna düşmesi riski oluşur oluşmaz, etkilenen kullanıcılar hem Outlook hem de Outlook on Web'de ilgili bir bildirim alır.

Web'de Outlook

Outlook on the Web, daha önce "Outlook Web Access" veya "Outlook Web App" olarak bilinen Exchange Server'a web tabanlı erişimin yeni adıdır. Bu, Outlook uygulamasını yüklemeden Outlook'un Android veya iOS altındaki bir akıllı telefon veya tablette de kullanılabilmesi için Microsoft tarafından kapsamlı bir şekilde revize edilmiş ve optimize edilmiştir. Süpürme işlevi, belirli bir göndericiden gelen e-postaların yönetimini kolaylaştırır: örneğin, bunlar yalnızca belirli sayıda gün için saklanır veya yalnızca en son mesaj kaydedilir.

Web üzerinde Outlook, Microsoft tarayıcıları Edge ve Internet Explorer 11 yerine büyük kısıtlamalar olmaksızın Google Chrome, Safari ve Firefox ile de kullanılabilir.

Yeni takvim fonksiyonları

Takvim sadece yeni bir görünüme kavuşmakla kalmadı, aynı zamanda belirli takvim etkinlikleri için e-posta hatırlatıcıları ve toplantı davetleri için farklı bir zaman önerebilme gibi yeni özellikler de kazandı.

Exchange Server 2016 Enterprise Hakkında Teknik Bilgi

Aşağıdaki ayrıntılar, Exchange Server 2016 tarafından desteklenen senaryoların yanı sıra Exchange yazılımının en iyi şekilde çalışmasını sağlamak için sunucular ve donanım ve yazılım için minimum gereksinimler hakkında çeşitli bilgiler içerir.

Önceki sürüme kıyasla sunucu mimarisinde yapılan değişiklikler

Exchange Server 2016 'da önceki sürüme kıyasla yapılan en önemli değişiklikler şunlardır:

 • Sunucu rollerinin azaltılması: Exchange 2016'da İstemci Erişim Sunucusu rolü (CAS) kaldırılmıştır, bu nedenle yalnızca Posta Kutusu rolü vardır. MBX2016 sunucusuna erişim yük dengeleyiciler aracılığıyla kontrol edilir. İstemciler posta kutusu sunucusundaki İstemci Erişim Hizmetinde oturum açar ve etkin veritabanına sahip ilgili posta kutusu sunucusuna yönlendirilir. İletişim hala protokol seviyesinde gerçekleşmektedir.
 • Varsayılan protokol HTTP üzerinden MAPI: Exchange Server 2016'da Outlook üzerinden iletişim için varsayılan protokol artık HTTP üzerinden MAPI'dir. HTTP üzerinden MAPI, Outlook ve Exchange bağlantıları için optimize edilmiş güvenilirlik ve kararlılık sunar ve aktarım hatalarını gösterir. Ayrıca, hazırda bekletme veya ağ değişikliğinden sonra Outlook sunucuya eskisinden çok daha hızlı bağlanır, çünkü HTTP üzerinden MAPI kesintiye uğrayan bağlantıların devam etmesini de destekler ve kısa kesintiler durumunda yeniden bağlantı gerekmez.
 • Aramanıngeliştirilmiş ölçeklenebilirliği: Exchange Server 2016'nın bir diğer avantajı da aramanın optimize edilmiş ölçeklenebilirliğidir. Aranabilecek posta kutusu ve arşiv posta kutusu sayısı 5.000'den 10.000'e çıkarıldı, böylece artık aynı anda toplam 20.000 posta kutusu aranabilecek.
 • Birlikte var olma senaryoları: Exchange 2016 altında, Exchange Server 2010 SP3 RU11'in yanı sıra Exchange Server 2013 CU11 ile de bunlar mümkündür. Exchange 2013 CU11 İstemci Erişim Sunucusu üzerinden gelen istemci istekleri Exchange 2016 Posta Kutusu Sunucusuna iletilir. Eski Exchange sürümleri artık desteklenmemektedir.

Windows Exchange Server 2016 için sistem gereksinimleri

Windows Exchange Server 2016 Enterprise Edition'ı tam anlamıyla kullanabilmek için burada belirtilen donanım ve yazılım gereksinimlerinin karşılanması gerekir. Masaüstü üzerinden istemci iletişimi için Microsoft Outlook'un yüklenmesi de bir ön koşuldur. Aşağıdaki minimum özellikler geçerlidir:

 • İşletim sistemleri: min. Windows Server 2012 R2 Standard veya Datacenter, Windows Server 2016 Standard veya Datacenter
 • İşlemci: 64 bit işlemci, alternatif olarak AMD64 platform desteğine sahip AMD işlemci
 • Sabit disk: kurulum sürücüsünde en az 30 GB sabit disk alanı ve ayrıca
 • unified Messaging ses paketi kurulumu başına min. 500 MB; kuyruk veritabanı için min. 500 MB
 • Posta kutusu rolü: 8 GB
 • Edge Transport rolü: 4 GB
 • Ekran çözünürlüğü: min. 1.024 x 768 piksel
 • Active Directory: en az Windows Server 2008 R2 veya daha yeni bir sürüm
 • Etki alanı düzeyi ve orman işlev düzeyi: en az Windows Server 2008 R2

Exchange Server 2016 Enterprise Edition'ın Lisanslanması

Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise Edition, büyük işletmelerin posta kutusu gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmıştır; fiziksel veya sanal işletim sistemi ortamında çalışıp çalışmadığına bakılmaksızın, Exchange Server 2016 Enterprise 'ın çalışan her örneği için ayrı bir sunucu lisansı gereklidir. Bir Exchange Server örneği, yazılım belleğe yüklendiğinde veya talimatları yürütüldüğünde zaten çalışıyor olarak kabul edilir.

Wiresoft'un kullandığı yazılım olarak Exchange Server 2016 Enterprise Edition hakkında SSS

Exchange Server 2016 Enterprise'ı kullanılmış yazılım olarak satın alırken, hem yasal olduğundan hem de bu sunucu lisansının ilgili yeni bir sunucu lisansı yazılımıyla aynı kullanım olanaklarını sunduğundan emin olabilirsiniz - yalnızca yazılım yıpranmadığı için değil, her şeyden önce genel işlevsellik ve kullanım izni açısından da. Aşağıda, kullanılmış Exchange Server yazılımı satın almakla ilgili tipik soruların tüm yanıtlarını bulacaksınız.

Wiresoft Exchange Server 2016 Enterprise kullanılmış yazılımı nereden geliyor?

Wiresoft tarafından yazılım mağazasında sunulan kullanılmış Exchange Server 2016 Enterprise yazılımı, genellikle yazılımı daha önce yeni olarak satın alan ve Wiresoft'a yeniden satan şirketlerden gelir. Satış nedenleri genellikle ihtiyaç fazlası veya kullanılmayan lisanslara ihtiyaç duyulmaması veya yazılımın tamamının başka bir tür veya sürümle değiştirilmesi ve bu nedenle artık ihtiyaç duyulmamasıdır. Wiresoft, daha önce de belirtildiği gibi, yeni bir sunucu lisansı gibi kullanılabilmelerine rağmen, halihazırda kullanılmış veya yeniden satılmış tüm lisansları kullanılmış yazılım olarak işaretler.

Exchange Server 2016 Enterprise için kullanılan yazılım alıcı güvenliği sunuyor mu?

Evet: Exchange Server 2016 Enterprise lisansı gibi kullanılmış yazılımları satın almak, Wiresoft müşterilerine kullanılmamış bir sunucu yazılımıyla aynı avantajları sunar: anında indirme ve verilen sınırsız lisans anahtarı aracılığıyla anında lisans etkinleştirme yoluyla alıcı güvenliği.

Exchange Server 2016 Enterprise'ın kullanılmış yazılım olarak satın alınması ve kullanılması yasal mı?

Evet: Wiresoft tarafından sunulan kullanılmış yazılımlar şirketlerin lisans stoklarından gelmektedir. Kullanılmış yazılımların ticareti ve fiili kullanımı olağan yargı yetkisine tabidir: her ikisi de bu yargı yetkisi tarafından yasal ilan edilmiştir - bu aynı zamanda çeşitli mahkeme kararlarıyla tekrar tekrar açıkça teyit edilmiştir.

Wiresoft kullanılan yazılımının başka ne gibi avantajları var?

Wiresoft'un kullanılmış yazılımları ile şirketler ve kuruluşlar, örneğin mevcut yazılım stoklarını uygun bir fiyatla güncelleyebilir veya tamamlayabilir, çünkü kullanılmış yazılımların fiyatı ilgili yeni ürünlerden daha düşüktür. Bu nedenle, Wiresoft yazılım mağazasında Exchange Server'ın artık yeni olarak sunulmayan eski sürümlerini de bulabilirsiniz, bu da daha pahalı yükseltmelerden kaçınılabilmesi avantajına sahiptir. Wiresoft kullanılan yazılım, tüm alıcıların tam kaydı nedeniyle denetim güvenliği de sunma avantajına sahiptir

Wiresoft'un kullandığı yazılım teklifi yalnızca Exchange Server 2016 Enterprise Edition'ı değil, aynı zamanda Standart Edition'ı da içerir - ilgili gerekli istemci erişim lisanslarının yanı sıra daha yeni sürümler de dahil olmak üzere. Buna ek olarak, yukarıda belirtilen tüm avantajlarla birlikte diğer birçok Microsoft programı için uygun teklifler bulacaksınız. Exchange Server 2016 Enterprise lisansınız hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen sohbet, e-posta veya telefon yoluyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Bağlantılar "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 ENTERPRISE"
Müşteri puanları "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 ENTERPRISE"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler