Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OFFICE 2016 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT OFFICE 2016 STANDARD

Anında indirme olarak kullanılabilir

 • SW10008
 • 021-10554
 • Kalıcı olarak geçerli
 • Tüm diller
 • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
1.578,90 TRY * 1.752,90 TRY * (9,93% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Versiyon Tam sürüm
Cihazlar 1x
Teslimat kapsamı İndirme + lisans
Orta İndir
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Teslimat süresi  Birkaç dakika
Sistem  Windows (32bit/64bit)
Terminal sunucusu Uyumlu


Office 2016 sürümü Standard, modern günlük iş dünyasının tüm tipik görevlerini ve çok daha fazlasını yerine getirmek için tasarlanmıştır: birçok pratik, sezgisel olarak kullanılabilir araç, projelerin tamamlanmasını hızlandıran bireysel programların kullanımını kolaylaştırır. Özellikle Office 2016 sürümü Standard, DTP programı Publisher 2016'nın entegrasyonu sayesinde diğer sürümlere kıyasla uygulama olanaklarında önemli bir artı sunuyor - bu programla, iş postalarından daha kapsamlı reklam kataloglarına kadar tüm hedef gruplar için çok sayıda yayın profesyonelce oluşturulabilir.

Ürünle ilgili diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT OFFICE 2016 STANDARD"

Microsoft Office 2016 Standard - modern ofis ve iş organizasyonları için

Office 2016 Standard sürümü, modern günlük işlerin tüm tipik görevlerini ve çok daha fazlasını yerine getirmek için tasarlanmıştır: birçok pratik, sezgisel olarak kullanılabilir araç, projelerin tamamlanmasını hızlandıran bireysel programların kullanımını kolaylaştırır. Özellikle Office 2016 Standard sürümü, DTP programı Publisher 2016'nın entegrasyonu sayesinde diğer sürümlere kıyasla uygulama olanaklarında önemli bir artı sunuyor - bu, tüm hedef gruplara yönelik çeşitli yayınların profesyonelce oluşturulmasına olanak tanıyor: iş postalarından daha kapsamlı reklam kataloglarına kadar.

Tüm programlar Office 2016 Standard'a dahildir:

 • Word 2016 - ofis ve özel iletişim için metin düzenleme
 • Excel 2016 - muhasebe, istatistik, hesaplamalar
 • PowerPoint 2016 - sunumlar ve dersler oluşturun
 • Outlook 2016 - e-posta iletişimi, takvim, randevu ve görev planlama
 • OneNote 2016 - notlar oluşturma, fikirleri toplama ve belgeleme
 • Publisher 2016 - basılı medya tasarlama ve baskıya hazırlama

Office 2016 Standard elbette yine bir dizi genel kullanışlı özellik sunuyor:

 • Office programlarını doğrudan Bing Arama'ya bağlayan bir arama aracı olan "Insights" ve işlevleri daha hızlı bulmak için "Tell Me" adlı akıllı asistanlar, belgeleri düzenleme konusunda profesyonellerin yanı sıra deneyimsiz kullanıcıları da destekliyor.
 • Kullanıcılar OneDrive ve SharePoint aracılığıyla buluta bağlanır. Kapsamlı işlevler ayrıca veri paylaşımını özellikle esnek hale getiriyor, böylece Office 2016, Office belgeleri üzerinde işbirliğini ve bunların gerçek zamanlı olarak sağlanmasını daha da optimize ediyor.
 • Yeni Ofis tasarımları bu baskı için olduğu kadar diğer baskılar için de mevcuttur: "Koyu Gri" modu özellikle güçlü kontrastlara sahipken, "Renkli" tasarım programları modern bir görünümde sergiliyor.

Microsoft Office 2016 Standard Edition, bireysel müşteriler için normal mağazalarda mevcut değildir, ancak daha büyük şirketlerde kullanıldığı gibi yalnızca toplu lisans olarak mevcuttur. Öte yandan Wiresoft'ta, özel kullanıcıların yanı sıra serbest meslek sahipleri ve KOBİ'ler de Office 2016 Standart Sürümünü satın alabilirler. Bu sürüm, Publisher düzen programını içermesi bakımından mevcut Ev ve Öğrenci ve Ev ve İş sürümlerinden farklıdır.

2016 sürümünün satın alınması, Windows 7'den itibaren eski Microsoft işletim sistemleri tarafından desteklenmesi gibi özel bir avantaja sahiptir - bu veya sonraki bir sürümü kullanmaya devam eden alıcılar için önemli ve belirleyici bir özelliktir. Office 2016 Standard'ın 2016 sürümüne ek olarak, Wiresoft çevrimiçi mağazasından Professional Pro sürümünü de (abonelik olmadan!) satın alabilirsiniz. Aşağıdaki genel bakış, Office 2016 Standard'da bulunan tüm bireysel programların ayrıntılı bir sunumunu sağlar.

Office 2016 Standard'daki genel yeni işlevler

Office 2016 Standard, standart programlarda kullanıcıları işlerinde anlamlı bir şekilde desteklemeyi amaçlayan birçok yeni işlev içeriyor:

 • "Sie wünschen" (Söyle Bana ), simgesi ampul şeklinde olan bir kullanım asistanıdır (Almanca: "Diliyorsun"). Bir kullanıcı bir işlev aradığında, giriş alanına ne yapmak istediğini kısaca yazar ve Bana Söyle nerede ve nasıl yapılacağını gösterir veya daha fazla destek sunar.
 • Insights ayrıca, Office penceresinin yan alanında görüntülenen Bing destekli akıllı arama aracılığıyla, örneğin bir Office belgesindeki terimler için arama sonuçları elde edebileceğiniz bir yardımcıdır.
 • Basitleştirilmiş paylaşım Excel, Word ve PowerPoint belgelerini paylaşmayı ve alıcılara bireysel haklar atamayı kolaylaştırır.
 • "Sürüm Geçmişi" işlevi ayrıca Word, Excel ve PowerPoint için bir belgenin eski sürümlerini görüntüler ve bunları kullanılabilir hale getirir.
 • OneDrive entegrasyonu , kullanıcıların Office belgelerine, burada depolanmışlarsa, her yerden ve herhangi bir uç cihazdan erişmelerine olanak tanır.
 • Veri Kaybı Koruması (DLP) işlevi, hassas verilerin kullanımı ve yayınlanması için merkezi olarak ilkeler oluşturmak üzere Word, Excel ve PowerPoint belgeleri için SharePoint Online ve OneDrive for Business aracılığıyla kullanılabilir. Bir güvenlik riski tespit edilir edilmez, ilgili kullanıcı bir bildirim alır.

Office 2016 Standard'da programa özgü bireysel işlevler

Office 2016 Standard Edition'da yer alan münferit programlar da bir dizi iyileştirme ve yeni işlev sunuyor:

Office 2016 Standard'da yeni Word işlevleri

Office 2016 Standard'da bulunan Word programı, mevcut işlevlerin optimizasyonlarının yanı sıra bazı yeni araçlar da içeriyor. Bunlar, ister ofiste ister bulutta çevrimiçi olsun, Word belgeleri üzerinde bir ekip halinde birlikte çalışmayı daha da verimli hale getirir. Buna ek olarak, Word 2016 daha da fazla şablon ve bir PDF belgesini doğrudan programda açma gibi son derece pratik bir işlev sunuyor:

 • PDF'yi doğrudan Word'de açın: Word 2016 ile bir PDF açarken, yalnızca yazı tipleri dahil biçimlendirme değil, aynı zamanda görüntüler ve grafikler de benimsenir. Bunlar Word'e entegre edilmiş araçlarla doğrudan düzenlenebilir. Daha sonra bu Word belgesi PDF formatında da tekrar kaydedilebilir.
 • WordArt şekilleri için yeni seçenekler: Word 2016, WordArt şekilleriyle belgeleri bireysel olarak tasarlamak için daha da fazla seçenek içeriyor - örneğin, metinler bir grafik öğenin şekline uyacak şekilde serbestçe dönüştürülebilir, vb.
 • Geliştirilmiş gerçek zamanlı girdi: "Gerçek zamanlı girdi" aracıyla, bir Word belgesi üzerinde eşzamanlı ekip çalışması daha da verimli ve aynı zamanda daha net hale gelir: Belirli bir kullanıcı, diğer çalışanlar da açıkken bir Word metninde değişiklik yaparsa, yalnızca eylemleri takip etmekle kalmaz, aynı zamanda gerekirse bunları düzeltebilirler.
 • İyileştirilmiş yorum işlevi: Word'deki iyileştirilmiş yorum işlevi, değişiklikleri gerçek zamanlı olarak görüntülemenin yanı sıra, her bir personelin yorumlarını diğer kullanıcıların aynı yorum alanında doğrudan yanıtlayabileceği şekilde görüntüler. Bu şekilde, tüm katkılar merkezi olarak aynı Word belgesine entegre edilir, böylece kullanıcılar bunlar hakkında e-posta yazmak zorunda kalmazlar.
 • Sabitlenmiş klasör: Her Word belgesinin depolandığı klasör, bir atlama listesi (jumplist) olarak görünür şekilde sabitlenebilir. Bu şekilde, tüm çalışanlar bu belgeye ve orada bulunan diğer tüm belgelere hemen erişebilir.

Office Standard için Excel 2016'daki yeni işlevler

Excel 2016'da önerilen işlevlerden biri, ilgili hesaplama işlemi için en uygun grafik türünün önerilmesidir. Kullanıcılar sadece ilgili verileri fare ile işaretler ve program canlı bir ön izleme olarak gerçek verilere dayalı uygun grafiklerden bir seçim oluşturur.

Buna ek olarak, belirli hesaplamaları daha da net bir şekilde göstermek için birkaç yeni grafik türü mevcuttur:

 • Şelale grafik, belirli bir değerin pozitif ve negatif değişimlerini göstermek için kullanılabilen bir çubuk grafik türüdür.
 • Histogram, belirli sınıfların frekans dağılımlarını görüntülemek için uygundur.
 • Ağaç haritası türü, hiyerarşik bir yapıdaki oranları canlı bir şekilde gösterir.
 • Pareto grafiği histogramlara aittir ve değerleri hem mutlak hem de göreceli olarak sütunlar şeklinde görselleştirmek için kullanılır.
 • Güneş patlaması diyagramı esas olarak hiyerarşik verileri, aralarındaki ilişkileri göstermek amacıyla eşmerkezli halkalar şeklinde düzenlemek için kullanılır.
 • Kutu grafiği - boxplot veya box & whiskers olarak da bilinir - istatistiksel değerlendirmeleri çeyrekler ve ortalamalar şeklinde gösterir.

Buna ek olarak, Office 2016 Standard'daki Excel, artık en iyi ve en kötü durumlar dahil olmak üzere kısa vadeli alternatif gelecek tahminleri de üreten PROGNOSE.ETS işlevi gibi bazı yeni hesaplama türleri sunmaktadır. Yeni entegre iş zekası fonksiyonları ile pivot tablolardaki etkileşimli diyagramlar , diğer şeylerin yanı sıra, çevrimiçi analitik işlemeden (OLAP) bilinen detaya inme navigasyonunu sunar. Yeni LET işlevi, Excel 2016'daki hesaplama gücünü ve birleştirilebilirliği geliştirir: bir formül içinde, ayrı aralıklar onunla adlandırılabilir. Yeni görünüm filtresi , bir çalışma sayfasındaki diğer çalışanların sıralamalarını ve filtrelerini gizlemeyi ve yalnızca kişinin kendi filtresini görüntülemesini mümkün kılar.

Office 2016 Standard'da PowerPoint işlevleri

PowerPoint'in 2016 sürümü, yeni araçlar, animasyonlar ve grafiklerin yanı sıra zaman yönetimi seçenekleriyle sunu slaytları tasarlama seçeneklerini genişletiyor:

 • Bir slayta grafik veya illüstrasyon eklerken, entegre PowerPoint Tasarımcısı bir tıklamayla hemen benimsenebilecek çeşitli tasarım önerilerinde bulunur.
 • Yeni PowerPoint Morph işlevi, iki sunu slaytı arasında animasyonlu geçişler oluşturmanıza olanak tanır. Biçimlendirme, resimler ve grafikler veya 3B şekillerin yanı sıra sözcükler ve metinlerle de çalışır.
 • Fırça aracı, terimler gibi tek tek öğeleri ve aynı zamanda slayttaki bir sunumdaki grafikleri renkli olarak vurgulayarak net bir şekilde vurgulamak için kullanılır. Vurgulama yalnızca sunum modunda yapılır, PowerPoint belgesinin kendisi değiştirilmez.
 • Zaman takibi , sunum yapanlara sunum sırasında zaman yönetimi üzerinde daha da iyi bir kontrol sağlar: her zaman mevcut zamanı gösterir, böylece herhangi bir gecikmeye rağmen zaman çerçevesine bağlı kalınır.
 • Paylaşım işlevi , bir sunumu Facebook gibi sosyal medya kanalları üzerinden yayınlamayı daha da kolaylaştırır.
 • Sunum hizmeti, canlı bir sunumu bir tarayıcı aracılığıyla diğer ilgili taraflara da erişilebilir kılmak için bir Microsoft hesabıyla birlikte kullanılabilir.

Office 2016 Standard'da pratik yeni Outlook işlevleri

Outlook 2016, öncelikle kullanıcıların günlük e-posta selini verimli bir şekilde yönetmelerini ve içerik, kişi ve belgeleri daha hızlı bulmalarını destekleyen bir dizi yeni işleve sahiptir; dosya ekleri göndermek de artık daha kolay ve hızlıdır:

 • Clutter işlevi, gelen kutusunda bulunan önemli e-postaları önemsiz e-postalardan ayırır ve ikincisini ayrı bir önemsiz e-posta klasörüne sıralar; ayrıca güvenli olmayan bağlantılar veya kötü amaçlı yazılımlar gibi potansiyel olarak tehlikeli tüm içerikleri devre dışı bırakır. Clutter ayrıca bir kullanıcının davranışını da tanır, örneğin hangi e-postaların önce okunduğu, hangilerinin daha sonra okunduğu ve hangilerinin tamamen göz ardı edildiği gibi ve böylece sıralama kriterlerini sürekli olarak geliştirir.
 • Sanal bir arama klasörü aracılığıyla, e-postalar veya kişiler ve kişiler önce önceden tanımlanmış bir arama kriterine göre filtrelenir ve ardından içinde toplu olarak görüntülenir.
 • Bir isim girdikten veya yeni bir e-postanın "Kime" alanına tıkladıktan sonra, adres defteri, adres defterinden ilgili kişileri ve aynı zamanda mesajı gönderenin sık sık iletişim kurduğu kişileri önerir.
 • Outlook 2016, "Dosya ekle "ye tıklandığında en son kullanılan tüm dosyaların bir listesini görüntülediğinden,ekler daha da hızlı bulunabilir ve gönderilebilir. Ekler, bir tıklamayla anında açma, kopyalama, kaydetme veya silme işlevlerini içeren bir açılır menü içerir.
 • OneDrive ve SharePoint aracılığıyla, burada depolanan dosyalar bağlantı olarak gönderilebilir. Bu, bir e-posta kutusundaki veri miktarını önemli ölçüde azaltır.

Office 2016 Standard'da not alma programı OneNote

Son olarak Office 2016 Standard, çok yönlülüğü sayesinde neredeyse her yerde kullanılabilen ve akıllı telefon ve tabletlerde de kullanılabilen popüler dijital not defteri OneNote'u da içeriyor

Her yerden not almak, düzenlemek ve paylaşmak için akıllı telefonlarda ve tabletlerde kullanılabilir.

 • Fikirler ve görevler OneNote ile kendiliğinden kaydedilebilir ve tüm uç cihazlarda senkronize edilebilir.
 • Buna resimler, video dosyaları ve metinler de dahildir. Entegre metin ve konuşma tanıma özelliği, görüntülerdeki metinleri (örn. ekran görüntüleri) ve ses dosyalarını anahtar kelimeler için aramayı mümkün kılar.
 • OneNote, çeşitli Office programlarıyla entegre olarak burada not almayı kolaylaştırır.
 • Dokunmatik özellikli cihazlarda notlar elle de girilebilir.
 • Notlar ayrıca birbirlerine bağlanabilir ve internet kaynaklarından gelen içerik otomatik olarak bağlanabilir.
 • Not defterleri OneDrive'da depolanabilir ve diğer kullanıcılarla paylaşılabilir.

Publisher 2016, Office 2016 Standard'da kullanılabilir

Publisher, çevrimiçi veya basılı çeşitli ortamlar oluşturmak için kullanışlı bir Office programıdır. Bu yayınlama yazılımı MS Office 2016 Standard'ın özel bir bileşenidir ve Ev & Öğrenci veya Ev & İş'e dahil değildir.

Kullanıcı dostu arayüz, tüm önemli işlevlerin net bir şekilde düzenlenmesini sağlar. Sezgisel olarak kullanılabilen araçlar, hem deneyimsiz hem de profesyonelleri zorlu belgelerin düzeninde ve en iyi sonuçları elde etmek için görüntü düzenlemede destekler. Metin ve görüntüler gölgeler, ışıldama, 3D ve yansımalar gibi görüntü efektleriyle görsel olarak değiştirilebilir. Birden fazla görüntüyü düzenlemek için tasarım alanında ayrı bir sütun mevcuttur. Bunlar daha sonra sürükle ve bırak yöntemiyle sezgisel olarak değiştirilebilir. Ve özellikle çevrimiçi bir fotoğraf hizmetiyle dijital baskı için Publisher'da oluşturulan belgeler JPG formatında da kaydedilebilir.

Publisher 2016'nın önemli işlevleri ve özellikleri şunlardır:

 • Publisher açıldığında tüm belge türleri için yaygın formatlardatasarım şablonları zaten görüntülenir: özel amaçlar için A4 el ilanları ve mektuplar vb. için şablonlar, ticari kullanım için de çok sayfalı broşürler ve daha kapsamlı kataloglar için şablonlar mevcuttur. Başlıklar, sayfa numaraları, kutular gibi bir şablonda önceden tanımlanmış tüm öğelerin yanı sıra renkler, yazı tipleri ve biçimlendirme de ayrı ayrı uyarlanabilir ve benzer yayınlar için tekrar kullanılabilmeleri için yeni bir şablon olarak kaydedilebilir.
 • Başlıklar, metin çerçeveleri ve sütunlar gibi entegre yapı taşları da benimsenebilir veya uyarlanabilir, böylece tüm yayınlar için tek tip bir tasarım kullanılabilir.
 • Publisher'da bulunan ölçeklenebilir SVG vektör grafiklerinin yanı sıra mevcut 3D nesneler , her zaman netliklerini koruyarak istenildiği gibi 360 derece büyütülebilir veya döndürülebilir.
 • Sürükle ve bırak işlevi kullanılarak, görüntüler ve grafikler yalnızca bir klasörden veya Microsoft ClipArt kitaplığından değil, aynı zamanda İnternet'ten veya Bing görüntü araması aracılığıyla çevrimiçi bir fotoğraf albümünden de Publisher belgesine aktarılabilir.
 • Cetvel işlevi, belgeye milimetre hassasiyetinde yerleştirme yapılmasını sağlar.
 • Metin alanı aracı , özellikle çok sayfalı yayınlar için pratik bir yardımcıdır; bir metin çerçevesine daha uzun bir metin eklenir eklenmez, daha fazla metin varsa ancak görünmüyorsa bir eksiklik işareti belirir. Metin kutularını tek tek bağlayarak, eklenen metin otomatik olarak bunlar arasında dağıtılır.

Office 2016 Standard için sistem gereksinimleri:

MS Office Standard'ın 32-bit ve 64-bit sürümleri mevcuttur. 64-bit sürümü normalde otomatik olarak yüklenir - x86 işlemcili 32-bit bir işletim sisteminde yalnızca 32-bit sürümü yüklenebilir. Sürüme bağlı olarak, bireysel donanım gereksinimleri farklılık gösterebilir - özellikle bellek ve sabit disk alanı açısından. Aşağıdaki asgari gerekliliklere uyulmalıdır:

 • İşletim sistemi: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, Windows Server 2012/ 2012 R2 /2016 /2019 /2022
 • İşlemci: en az 1 GHz ve SSE2 özellikli x86 veya x64 bit işlemci
 • Bellek: 1 GB RAM (32 bit), 2 GB RAM (64 bit)
 • Sabit disk alanı: en az 3,0 GB
 • Ekran: min. 1.024 x 768 çözünürlük
 • Grafik kartı: grafik donanım hızlandırması için en az DirectX 10 grafik kartı

MS Office 2016 Standard'ı Wiresoft online mağazasından ucuza satın alın

MS Office 2016 Standart sürümü normal ticarette mevcut değildir, ancak yalnızca şirketler için toplu lisans olarak mevcuttur. Wiresoft çevrimiçi mağazasında Office 2016 Standard yazılımı, satın alma sürümü olarak ve yazılım güncellemelerine sahip bir abonelikte olduğu gibi yükümlülükler olmadan ayrı ayrı da mevcuttur; bu nedenle Wiresoft üzerinden satın alırken yalnızca tek seferlik maliyetler ortaya çıkar. Programın tam sürümünü, toplu lisans tarafından sunulan programların ve işlevlerin aynı kapsamıyla satın alırsınız, tek fark bu Office 2016 Standart paketinin yalnızca sizin tarafınızdan kullanılan tek bir lisans olmasıdır.

Wiresoft ile güvenli yazılım satın alma: Wiresoft'tan Office 2016 Standard veya başka bir Office 2016 sürümü satın almak sadece ucuz ve kullanışlı değil, aynı zamanda güvenlidir: Bu Office 2016 Standard yazılımı, genellikle yalnızca büyük şirketler tarafından satın alınıp kullanılabildiğinden, daha büyük bir toplu lisansın parçası olan tek kullanıcılı bir lisanstır. Bir toplu lisans satın alırken, bunlar ayrıca fazla yazılım lisanslarını yeniden satma hakkına da sahiptir - örneğin Wiresoft'a. Bu lisansların kullanılmamış olması veya söz konusu Office yazılımının daha yeni bir program sürümüyle değiştirilmiş olması ya da donanımın genel bir uyarlaması veya işletim sisteminin güncellenmesi nedeniyle bir şirkette artık desteklenmiyor olması önemli değildir. Satış yoluyla, toplu lisans çözülebilir ve bireysel lisanslara dönüştürülebilir - bunlar daha sonra kullanılmış yazılım olarak adlandırılır. Ayrı lisanslara bölünmenin programların kapsamı veya işlevselliği üzerinde hiçbir etkisi yoktur; ayrıca, yazılım kullanım nedeniyle aşınma ve yıpranmaya tabi değildir.

Wiresoft yalnızca MS Office Standard veya diğer Microsoft programlarının orijinal Microsoft sürümleri veya baskılarıyla aynı olan tam sürümlerini satar; bunlar da yalnızca Avrupa'da bulunan ilk kez alıcılardan gelen yasal kaynaklardan gelir.

Wiresoft Yazılım Mağazasından Office 2016 Standard'ı kullanılmış yazılım olarak satın aldığınızda, kullanılmış yazılım ticaretine yasalar tarafından açıkça izin verildiği ve bu durum çok sayıda kararla da teyit edildiği için herhangi bir yasal risk taşımazsınız.

Bu Office 2016 Standard yazılımı, satın alma işlemi tamamen tamamlandıktan ve indirme işlemi tamamlandıktan sonra bilgisayarınıza hemen yüklenebilir ve satın alma ile birlikte verilen toplu lisans anahtarı - Çoklu Etkinleştirme Anahtarı (MAK) - ile etkinleştirilebilir ve herhangi bir zaman veya başka bir kısıtlama olmaksızın kullanılabilir.

Microsoft Office paketlerinin yazılım olarak satın alınması, Wiresoft müşterilerinin normalde bulunmayan bu tür programları özellikle uygun bir fiyata satın alabilmeleri için ekonomik bir yoldur. Bu nedenle, özellikle serbest meslek sahipleri ve özel kullanıcılar, aynı zamanda KOBİ'ler de düşük fiyatlı yazılım teklifimizden yararlanır: Wiresoft ile Office 2016 Standard Edition'ın tüm özel avantajlarına sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda satın alma işleminden tasarruf ederler!

Office 2016 Standard Edition'ın yanı sıra diğer sürümleri ve diğer Office programlarını da Wiresoft Yazılım Mağazasında satın alma sürümü olarak bulabilirsiniz. Office 2016 Standard veya başka bir Microsoft Office 2016 Sürümü hakkında herhangi bir sorunuz varsa, e-posta, telefon veya sohbet yoluyla yetkin danışmanlığımızdan yararlanmanız yeterlidir.

Bağlantılar "MICROSOFT OFFICE 2016 STANDARD"
Müşteri puanları "MICROSOFT OFFICE 2016 STANDARD"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler