Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WORD MAC 2016
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT WORD MAC 2016

Anında indirme olarak kullanılabilir

 • SW10143
 • D48-01105
 • Kalıcı olarak geçerli
 • Tüm diller
 • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
858,90 TRY * 952,90 TRY * (9,86% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Versiyon Tam sürüm
Cihazlar 1x
Teslimat kapsamı İndirme + lisans
Orta İndir
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Teslimat süresi  Birkaç dakika
MacOS  High Sierra, Sierra, El Capitan


Word sadece PC kullanıcıları tarafından değil, Mac kullanıcıları tarafından da takdir edilen klasik, eşsiz bir kelime işlemcidir. Her türden metin oluşturmak ve düzenlemek için kapsamlı olanakları, neredeyse hiçbir şeyi arzulanan bir şey bırakmaz.   Word for Mac 2016 sürümü yine hem profesyonellerin hem de yeni başlayanların her türlü belgeyi oluşturmasını kolaylaştıran çok sayıda araç ve özellik içeriyor: raporlardan, sözleşmelerden ve iş mektuplarından bilimsel belgelere, okul raporlarından ve seminer kağıtlarından özel belgelere kadar - her tür metin için uygun şablonlar ve biçimlendirme seçenekleri sunar. Tablolar, diyagramlar ve resimler gibi grafik öğeler de kolayca eklenebilir. Business Word

Ürün hakkında başka sorularınız varsa, lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT WORD MAC 2016"

Mac için Microsoft Word 2016 - macOS için verimli kelime işlemci

Word, sadece PC kullanıcıları tarafından değil, Mac kullanıcıları tarafından da takdir edilen klasik, eşsiz bir kelime işlem programıdır. Her türden metin oluşturmak ve düzenlemek için kapsamlı olanakları neredeyse hiçbir şeyi arzulamaya bırakmaz.

Mac için Word 2016 sürümü, profesyonellerin yanı sıra yeni başlayanların da her türlü belgeyi yazmasını kolaylaştıran çok sayıda araç ve özellik içeriyor: İş raporları, sözleşmeler ve iş mektuplarından bilimsel belgelere, okul raporları ve seminer kağıtlarından özel belgelere kadar Word her tür metin için uygun şablonlar ve biçimlendirme seçenekleri sunar. Tablolar, diyagramlar ve resimler gibi grafik öğeler de kolayca eklenebilir.

Mac için Word 2016'nın görünümü de değişti: Program, önceki yedi şablon kategorisi yerine en önemli dört işlevi gizli simgeler şeklinde gösteriyor: "Yeni", "Son kullanılan" ve "Aç" ile bazıları Mac kullanıcıları tarafından da kullanılabilen Microsoft Bulut hizmetleri için "Hesap".

Stil sayfaları eskiden serbest yüzen pencerelerde görüntülenirken, artık Mac için Microsoft Word'ün 2016 sürümünde ekranın sağ kenarındaki kenar çubuğunda belge penceresinde yer almaktadır. Özellikle pratik olan bir diğer özellik ise, daha büyük bir Word belgesinin aynı anda iki pencerede açılabilmesi ve böylece kullanıcının düzenleme yaparken başka bir metin pasajına göz atabilmesi ve gerekirse değiştirebilmesidir.

Mac için Word 2016, özellikle bir metin belgesi üzerinde ekip halinde aynı anda çalışmak için optimize edilmiştir. Mac kullanıcılarının da kullanabildiği Microsoft bulut hizmeti OneDrive aracılığıyla Word dosyalarını gerçek zamanlı olarak çevrimiçi kullanılabilir hale getirmek mümkündür. Yüklemeden önce, özellikle hassas verilerin çevrimiçi ortamda korunmasını sağlamak için her metin için ayrı yayın veya kullanım hakları atanabilir.

Mac içinWord 2016, Wiresoft Yazılım Mağazasında, herhangi bir abonelik yükümlülüğü olmadan, özellikle uygun bir fiyatla satın alma sürümü olarak mevcuttur. Aşağıda, popüler ofis yazılımını satın aldığınızda size sunduğu verimli kelime işlemeye yönelik en önemli işlevlere genel bir bakış bulacaksınız.

Mac için Word 2016'daki özel yeni program işlevleri

Mac için Word 2016, mevcut özelliklerde birçok genel iyileştirmenin yanı sıra bir dizi yeni işlev de içeriyor. Özellikle alan fonksiyonlarında, genişletilmiş giriş seçenekleri çok sayıda değişken veri içeren belgeler üzerinde çalışmayı kolaylaştırır. Bunlar Word dosyalarında otomatik olarak güncellenebilir. Kullanıcılar sayfa numaraları, numaralandırma ve dipnotlar gibi daha basit tipik alan bilgilerine aşinadır, ancak yeni alan işlevleriyle, içindekiler tablosu ve mevcut sayılarla matematiksel hesaplamalar ve diğerleri gibi daha karmaşık otomasyonlar da kullanılabilir:

 • DocProperty: Özellikle, örneğin ürün ve marka adlarının veya bir belgede sıkça geçen ve her zaman aynı şekilde yazılması gereken diğer adların bulunduğu metinlerde, örneğin bir kullanım kılavuzunda veya reklam metinlerinde, DocProperty alan işlevi metin çalışmasını kolaylaştırır. Karşılık gelen terimler Mac için Word 2016'da merkezi olarak girilebilir ve bir alan değişkeni aracılığıyla bir belgeye eklenebilir ve ayrıca tekrar değiştirilebilir.
 • DocVariable: DocVariable alan fonksiyonu Microsoft Visual Basic tarafından uygulamaların programlama dili için kullanılabilir. Belge içindeki bir belge değişkeninin içeriğini görüntülemek için kullanılabilir.
 • Veritabanı: Veritabanı ile, bir veritabanı sorgusunun sonuçları SQL (Yapılandırılmış Sorgu Dili) aracılığıyla otomatik olarak bir Word tablosuna girilebilir. Veritabanı alanı, tablo içeriğini güncellemek amacıyla sorguyu yeniden başlatmak için kullanılabilir.
 • CreateDate: CreateDate alan işlevi, bir Word belgesinin geçerli ad altında ilk kaydedildiği tarih ve saati girmek için kullanılır. Bu bilgi daha sonra düzenleme sırasında değiştirilmez, ancak korunur.
 • Kaynakça: Özellikle kapsamlı kaynak referansları içeren metinler için kullanışlıdır: Kaynakça alanı, belirli bir Word belgesine atanan veri kaynaklarının alfabetik olarak sıralanmış tam bir listesini görüntüler. Bu, daha önce seçilen kaynakça formatına göre biçimlendirilir.
 • IncludeText: IncludeText alanı, bu alan için daha önce tanımlanmış olan standart ifadeleri bir metne eklemek için kullanılabilir. Bu, kullanıcıyı daha zahmetli olan kopyala ve yapıştır işleminden kurtarır.
 • IncludePicture: IncludeText alan işlevine benzer şekilde, IncludePicture bir Word belgesine grafik eklemek için kullanılabilir.
 • MacroButton: MacroButton alanı, önceden tanımlanmış bir makro komutunu metne ekler. Bu işlev, adres mektup birleştirme formları ve formları oluşturmayı kolaylaştırır.

Mac için Word 2016'daki diğer yeni bireysel işlevler

Belirli yeni Word işlevlerine ek olarak, 2016 Mac sürümü, özellikle bir belge üzerinde birlikte çalışırken Mac kullanıcılarını desteklemeyi amaçlayan bir dizi başka pratik araç ve özellik de içeriyor:

word belgeleri üzerinde kolay işbirliği için "Sürüm Geçmişi"

Projeler bağlamında, birkaç kullanıcı genellikle buluttaki bir Word belgesi üzerinde aynı anda çalışır. Bu durum genellikle diğer kullanıcılar tarafından yapılan tüm değişiklikleri takip etmeyi zorlaştırır. Mac için Word 2016 'daki "Sürüm Geçmişi" işlevi, kullanıcının her Word belgesi için bir sürüm geçmişi görüntülemesine olanak tanıdığından izlemeyi kolaylaştırır. Bu sadece eski düzenleme durumlarını görüntüleme yeteneğini içermekle kalmaz, aynı zamanda yeniden düzenleme için yeniden açılabilirler.

Word belgelerini daha kolay paylaşın

Mac için Word'ün 2016 sürümü, metinleri diğer kullanıcılarla paylaşmayı daha da kolaylaştırıyor. Bu amaçla, artık şeritte "Paylaş" işlevi bulunmaktadır. Her Word belgesi ve her alıcı için ayrı izinler atamak için çeşitli seçenekler içerir - saf okuma haklarına ek olarak, bunlar ayrıca düzenleme veya iletme için olanları da içerir, böylece bir metindeki hassas veriler korunabilir.

Mac için Word 2016'da OneDrive'ı kullanma

OneDrive, Microsoft'un Word dosyalarını web üzerinden paylaşmaya ve diğer kullanıcıların kullanımına sunmaya yönelik bulut depolama alanıdır. Mac kullanıcıları ayrıca OneDrive senkronizasyon uygulamasını kullanarak Word belgelerini OneDrive'a kaydedebilir ve böylece diğer cihazlarda çevrimiçi olarak düzenlenebilir veya okunabilir.

Veri Kaybı Koruması

Veri Kaybı Koruması (DLP), yalnızca hassas verilerin kaybını önlemekle kalmayıp aynı zamanda yetkisiz erişime karşı da koruyan, Microsoft'un iyi bilinen ve sık kullanılan bir aracıdır. DLP, Word 2016'nın Mac sürümünde de kullanılabilir. Entegre içerik filtreleri, bir belgedeki kredi kartı numaraları gibi kritik verileri tespit edebilir ve ardından kullanıcıları yalnızca bu verilerin varlığı konusunda uyarmakla kalmaz, aynı zamanda diğer kullanıcılara aktarılmasını da önler. Özellikle yöneticiler, potansiyel güvenlik risklerini anında tanımlayan ve görüntüleyen gizli bilgilerin oluşturulması ve yayınlanmasına yönelik kullanıcıya özel politikaları yönetmek için Veri Kaybı Korumasını etkin bir şekilde kullanabilir.

Mac için Word 2016 için sistem gereksinimleri

Mac için Word 2016 'nın donanım gereksinimleri için lütfen aşağıdaki koşullara dikkat edin: Bu Word yazılımının yalnızca 64 bit sürümü mevcuttur. Ayrıca, satın alma sürümündeki Mac için Word 2016, bir iPhone'da veya bir iOS işletim sisteminde kullanılamaz. Diğer gereksinimler:

 • İşletim sistemi: MacOS X, 10.10 (Yosemite) sürümünden itibaren
 • İşlemci: Intel
 • Çalışma belleği: min. 4 GB RAM
 • Sabit disk alanı: HFS+ formatında min. 6 GB (Mac OS Extended veya HFS Plus)
 • Ekran: min. 1.280 x 800 çözünürlük

Word for Mac 2016, Wiresoft'tan tek başına bir program olarak da satın alınabilir

Word 2016 normalde yalnızca Mac için Office paketinin sabit bir bileşeni olarak sunulur ve bu nedenle mağazalarda tek başına bir program olarak pek bulunmaz. Ancak Wiresoft'un yazılım mağazasında Word 2016'nın Mac sürümünü tek kullanıcı lisansı olarak, eski Word program sürümlerini ve Mac için Office Suite'in diğer programlarını da satın alabilirsiniz. Mac için Word 2016'yı Wiresoft'tan satın aldığınızda, Kullanılmış Yazılım için çok daha düşük fiyata ek olarak, aşağıdaki avantajların tümünden de yararlanırsınız:

 • Wiresoft, Word Mac sürümü 2016'yı satın alma lisansı olarak sunmaktadır.
 • Genellikle indirmeyi zorunlu kılan bir abonelik yükümlülüğünün sonuçlandırılması
 • pahalı güncellemeler artık gerekli değildir.
 • Word yazılımının kullanım süresinin herhangi bir zaman sınırı yoktur.
 • Mac 2016 için Word programı, Mac 2016 için Office paketinin normal bir parçası olan Word ile aynıdır.
 • Wiresoft Yazılım Mağazasından Mac için Word 2016 satın aldığınızda, bu tek programın tüm olanaklarını ve avantajlarını kullanırsınız.

Bu nedenle Mac için Word 2016 satın alma sürümü, özellikle kelime işlem yazılımının tüm işlevlerini kullanmak isteyen ancak diğer Office programlarını kullanmayan bu tür kullanıcı grupları için ekonomik açıdan avantajlıdır. Bu nedenle, özellikle serbest meslek sahipleri ve küçük işletmelerin yanı sıra özel kullanıcılar da Mac için Microsoft programlarına olan ihtiyaçlarını makul bir fiyata karşılamak istiyorlarsa Wiresoft'un yazılım yelpazesinin avantajlarını takdir edeceklerdir.

Wiresoft Yazılım Mağazasında sunulan Mac ve Windows için tüm Microsoft yazılım lisansları yalnızca orijinal Microsoft ürünleridir ve genellikle tek kullanıcılı tam sürümler olarak mevcuttur. Bunlar ya bir şirketin eski toplu lisansının bir parçasıdır ya da önceki bir kullanıcı tarafından kullanılmış ancak Wiresoft'a satıldığında tekrar piyasaya sürülmüştür. Bu, yazılım programının önceki tüm kurulumlarının veya söz konusu lisansın kullanımının silindiği anlamına gelir. Wiresoft Yazılım Mağazasında sunulan her Mac 2016 için Word lisansı veya diğer Microsoft programları ödeme yapıldıktan sonra doğrudan indirilip kurulabilir ve %100 kullanılabilir.

Ciddi bir yazılım satıcısı olarak Wiresoft, çevrimiçi mağazasında Microsoft programlarının yalnızca sınırlı bir süre için kullanılabilen veya işlevleri yalnızca sınırlı ölçüde kullanılabilen test sürümlerini veya lisans anahtarı bilinmeyen kişiler tarafından da kullanılan herhangi bir yazılım ürününü sunmaz.

Alıcı olarak sizin için bu, Word for Mac 2016 gibi kullanılmış yazılımları satın alarak veya kullanarak ne kullanım hakları ne de kullanılabilirlikleri açısından herhangi bir dezavantaja maruz kalmayacağınız anlamına gelir. Bu nedenle Wiresoft'tan kullanılmış yazılım ürünlerinin satın alınması tamamen yasaldır ve denetime de açıktır. Güvenliğiniz için, Wiresoft'tan alınan her Mac için Word veya diğer yazılım lisansı, gerçek kullanılabilirliği açısından önceden kontrol edilmiştir.

Mac için Microsoft Word 2016 veya Mac için başka bir ofis yazılımı satın almakla ilgili başka sorularınız varsa, lütfen e-posta, telefon veya sohbet yoluyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin ve uzman tavsiyelerimizden yararlanın.

Bağlantılar "MICROSOFT WORD MAC 2016"
Müşteri puanları "MICROSOFT WORD MAC 2016"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler