Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT SQL SERVER 2019 ENTERPRISE 2-CORE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT SQL SERVER 2019 ENTERPRISE 2-CORE

Hemen teslime hazır, teslim süresi 24 saat

 • SW10153
 • 7JQ-01607
 • Kalıcı olarak geçerli
 • Tüm diller
 • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
129.037,90 TRY * 143.374,90 TRY * (10% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Core 2 Core 
Minimum lisanslama 4 Core Pro Server
CAL Gerekli değil
Orta İndir
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Teslimat kapsamı İndir + Lisans


 SQL 2019 2- Server EnterpriseCore  sürümü, şu anda 'un kanıtlanmış ilişkisel veri platformunun en kapsamlı ve güncel sürümüdür; güçlü bir ilişkisel veritabanı sistemi (RDMS) gerektiren modern bir şirkette, özellikle ürün yönetim sistemlerinde, ERP yazılımlarında ve CRM sistemlerinde düzenli olarak kullanılması gereken tüm mevcut veritabanı, raporlama ve analiz işlevlerini sağlar. Microsoft Management

Ürünle ilgili diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT SQL SERVER 2019 ENTERPRISE 2-CORE"

Microsoft SQL Server 2019 Enterprise 2-Core

SQL Server 2019 Enterprise 2-Core sürümü şu anda Microsoft'un kanıtlanmış ilişkisel veri platformunun en kapsamlı ve güncel sürümüdür; özellikle kurumsal kaynak planlama sistemleri, ERP yazılımı ve CRM sistemlerinde güçlü bir İlişkisel Veritabanı Yönetim Sistemi (RDMS) gerektiren modern bir şirkette düzenli olarak kullanılması gereken en yeni veritabanı, raporlama ve analiz işlevlerinin tümünü sağlar.

Yüksek kullanılabilirlik çözümü AlwaysOn, Big Data Cluster ve Service Broker'a ek olarak, SQL Server 2019 Enterprise 2-Core sürümü kapsamlı iletişim arayüzleri ve maksimum ölçeklenebilirlik sağlarken, yalnızca kapsamlı güvenlik ve verilerin korunmasını değil, aynı zamanda bütünlüğünü de sunar.

SQL Server 2019 Enterprise Edition için yalnızca çekirdek tabanlı lisanslama mümkündür, çünkü bu özellikle orta ölçekli şirketler ve özellikle büyük şirketler veya buna uygun olarak daha yüksek sunucu kapasitelerine sahip kuruluşlar için tasarlanmıştır.

Wiresoft'ta SQL Server 2019 Enterprise 2-Core Edition'ı çok daha düşük bir fiyata, performans ve güvenlik açısından tüm avantajlarıyla birlikte tamamen işlevsel kullanılmış yazılım olarak bulabilirsiniz. SQL Server 2019 Enterprise 2-Core'un özellikleri ve kullanılmış Microsoft yazılımları için de geçerli olan lisanslama koşulları hakkında daha fazla bilgi aşağıda bulunabilir.

SQL Server 2019 Enterprise 2-Core'daki yenilikler nelerdir?

SQL Server 2019 sürümü yalnızca önceki sürümde yer alan işlev ve özelliklerin iyileştirilmesi değil, aynı zamanda birçok yenilikçi işlevle desteklenmiştir - burada özellikle Enterprise 2-Core sürümü maksimum performans ve ölçeklenebilirlik sağlar. Uyumluluk ve güvenlik gibi önemli alanlara ek olarak, bu öncelikle iş açısından kritik süreçlerin sürekli olarak yürütülmesinin yanı sıra, özellikle Büyük Veri Yönetiminde sıklıkla olduğu gibi, büyük miktarda veriyi bile işlemek ve değerlendirmek için birçok yeni analiz işleviyle ilgilidir, böylece birçok uygulama için kullanılabilir hale gelirler.

SQL Server 2019 Edition Enterprise 2-Core 'da bunlar, sorguların rekor sürede yürütülmesi yoluyla yüksek güvenilirlik ve kullanılabilirlik ve genişletilmiş güvenlik işlevleri aracılığıyla verilerin korunmasını içerir. Burada, diğer şeylerin yanı sıra, yönetilen self-servis veri keşfi ve ilgili verilerin etkileşimli görselleştirilmesi, çeşitli akıllı bulut çözümleriyle desteklenen veri alma ve işleme verimliliğini artırmaya yardımcı olur.

SQL Server 2019 Edition Enterprise 2-Core ile, yapılandırılmış veri setlerinin işlenmesine ek olarak, yapılandırılmamış veri setlerinin işlenmesi de mümkündür; bu, Oracle gibi uyumlu veritabanlarına arayüzlerin kullanılmasına ek olarak Java entegrasyonu ile ilk kez kolaylaştırılmıştır.

SQL Server 2019 Enterprise 2-Core'un yenilikçi özellikleri ayrıntılı olarak

Kapsamlı veri işleme için SQL Server 2019 Enterprise 2-Core 'un özellikle dikkat çeken özellikleri arasında, verilerin kümelenmesine ek olarak, günlük kaydı ve ölçümler sırasında sistematik olarak kaydedilmesi için izleme ve arama sorgularının akıllıca işlenmesi yer alıyor.

Burada, özellikle büyük veri hacimlerinde sorguların işlenmesini etkili bir şekilde hızlandıran bir özellik olan Akıllı Sorgu İşleme (IQP) özel olarak belirtilmelidir. SQL Server 2019 Enterprise 2-Core 'un hızı diğer birçok veritabanı işleminde de artırıldı ve daha fazla işlev eklendi. Microsoft SLQ Server 2019 sürümündeki önemli yenilikler şunlardır:

Büyük Veri Kümesi ile veri sanallaştırma

SQL Server 2019 Enterprise için yeni Büyük Veri Kümesi özelliği, büyük şirketlerde sıklıkla olduğu gibi büyük veri koleksiyonlarını neredeyse gerçek zamanlı olarak analiz etmek için yapay zeka teknolojilerini kullanır. Big Data Cluster ayrıca makine öğrenimi modellerini eğitmek için gerekli tüm araçları sağlar. Big Data Cluster (BDC), SQL Server ve Apache Spark'tan oluşan Linux tabanlı bir kapsayıcı ağıdır ve Kubernetes veya Azure Kubernetes Hizmetleri'nde sağlanır. Python ve R uygulamaları da burada konuşlandırılmıştır

Harici veri kaynaklarından Transact-SQL sorgularını işlemek için SQL Server 2016 ön sürümünden bilinen PolyBase özelliği de Oracle, MongoD ve Terradata'ya erişecek şekilde genişletildi.

SQL Server 2019 Enterprise'da AlwaysOn

SQL Server 2019 Enterprise Edition'ın önceki sürümlerinde sunulan bir yüksek kullanılabilirlik çözümü olan AlwaysOn, beş adede kadar düğüme sahip Windows Cluster Service'i temel alır

beş düğüme kadar ve böylece yük devretme kümesinde olduğu gibi paylaşılan depolamaya ihtiyaç duymadan gelişmiş yüksek kullanılabilirlik sağlar. AlwaysOn, çeşitli veri merkezlerinde yedekli olarak çalışabilen birkaç ikincil veritabanını depolama imkanı sunar.

Geliştiriciler için Service Broker

Service Broker, SQL Server tabanlı asenkron iletişim ile yüksek ölçeklenebilir uygulamaların geliştirilmesine yönelik bir çerçevedir. Service Broker ölçeklenebilir ve bir çerçeve olarak tasarlanmıştır - bu nedenle örneğin bir veritabanı içinde veya bir veritabanından diğerine mesaj göndermek için kullanılabilir. Service Broker temelinde geliştirilen uygulamalar, daha sonraki bir tarihte örnekler arasında da ölçeklendirilebilir.

SQL Server 2019 Enterprise 2-Core'da Java'nın Kullanılabilirliği

SQL Server 2019 Enterprise 2-Core sürümünde, Java Runtime entegre edilerek ilk kez veritabanı yönetim sistemi için Java kodu da kullanılabiliyor. Bu, derlenmiş Java kodunun artık önce taşınmasına gerek kalmadan doğrudan SQL Server üzerinde çalıştırılabileceği anlamına gelir. SQL Server Dil Uzantıları temelinde, başka programlama dillerinin entegrasyonu da mümkündür.

Verilerin güvenli şifrelenmesi için Secure Enclaves

Secure Enclaves ile SQL Server 2019 Enterprise 2-Core, istemciden DBMS'ye giden verileri şifrelemek için Always Encrypted tarafından sağlanan olanakları genişletir. Bu şekilde şifrelenen veriler daha sonra genişletilmiş haklara sahip veritabanı yöneticileri tarafından bile görüntülenemez.

SQL Server 2019 Enterprise Edition'da performans iyileştirmeleri

Microsoft SQL Server 2019, Enterprise Edition'da aşağıdakiler de dahil olmak üzere birçok performans iyileştirmesi içerir:

 • Akıllı Sorgu İşleme, özellikle büyük veri kümelerinde sorgu işlemeyi optimize eder
 • Akıllı Performans, veritabanı işlemlerinin yürütme hızını artırır
 • Veritabanı Anlık Görüntüsü, bir değerlendirme veya raporun parçası olarak durumunu belgelemek için kullanılabilecek bir veritabanı anlık görüntüsü oluşturur
 • Son Sorgu Planı İstatistikleri, son sorgu yürütme planlarının güncel bir görünümünü sağlar
 • Lightweight Query Profiling Infrastructure geliştirildi ve artık SQL Server Management Studio'da varsayılan olarak etkinleştirildi
 • Hızlandırılmış Veritabanı Kurtarma, yeniden başlatma veya işlem geri alma sonrasında veritabanı kurtarmayı hızlandırır

Daha fazla SQL Server 2019 Enterprise 2-Core teknik detayı

Belirli özelliklerin ölçeklenebilirliği ve performansı ile yüksek kullanılabilirlik açısından, diğerlerinin yanı sıra aşağıdaki özellikler SQL Server 2019 Enterprise 2-Core sürümü için geçerlidir:

SQL Server 2019 Enterprise sürümünün genel özellikleri:

 • Maksimum veritabanı boyutu: 524 PB
 • Apache Spark ve HDFS ile oluşturulmuş Büyük Veri Kümesi 
 • PolyBase ile veri sanallaştırma (Oracle, Teradata, MongoDB dahil)
 • SQL Server ML Service ile operasyonelleştirilebilir modellerin eğitimi için Birleşik Yapay Zeka Platformu
 • Açık kaynak Python ve -R ile bağlantı yoluyla Makine Öğrenimi entegrasyonu, R ve Python analitiklerinin tam paralelliği ve GPU'larda çalıştırma yeteneği
 • Uyarlanabilir sorgu işleme

SQL Server 2019 Enterprise'ın Ölçeklenebilirliği

Aşağıdaki özellikler ve teknik özellikler için, SQL Server 2019 Enterprise 2-Core sürümünde her durumda örnek veya bellek başına maksimum işletim sistemi kullanılabilir:

 • Tek bir örnek tarafından kullanılan SQL Server veritabanı motoru işlem kapasitesi
 • Tek bir örnek tarafından kullanılan Analysis Services veya Reporting Services işlem kapasitesi
 • Arabellek havuzu için SQL Server veritabanı motoru örneği başına bellek
 • SQL Server veritabanı motoru örneği başına sütun deposu segment önbelleği
 • SQL Server Database Engine'de veritabanı başına bellek optimizasyonlu veri boyutu
 • Analysis Services örneği başına bellek
 • Raporlama Hizmetleri örneği başına bellek
 • Maksimum ilişkisel veritabanı boyutu: 524PB

İlişkisel Veritabanı Yönetim Sisteminin ölçeklenebilirliği ve performansı

Diğerlerinin yanı sıra:

 • Gruplandırılmış veya gruplandırılmamış sütun deposu dizinleri
 • Bellek içi veritabanı: bellek içi OLTP, bellek için optimize edilmiş tempdb meta verileri ve kalıcı bellek desteği ile
 • Stretch Veritabanı
 • Tabloların ve dizinlerin bölümlenmesi
 • Akıllı Veritabanı: otomatik optimizasyon, satır deposu için toplu iş modu, satır ve toplu iş modunda bellek tahsisi hakkında geri bildirim, tablo değişkenlerinin gecikmeli derlenmesi ve kullanıcı tanımlı skaler fonksiyonlar için inlining dahil

İlişkisel Veritabanı Yönetim Sisteminin (RDBMS) yüksek kullanılabilirliği:

Diğerleri arasında:

 • Sunucu Çekirdeği desteği
 • Veritabanı yansıtma
 • Yedekleme sıkıştırması ve veritabanı anlık görüntüleri
 • Always On yük devretme kümesi örneklerinin yanı sıra Always On kullanılabilirlik grupları,
 • Temel kullanılabilirlik grupları
 • Çevrimiçi sayfa ve çevrimiçi dosya kurtarma
 • Veritabanlarının optimize edilmiş kurtarılmasının yanı sıra çevrimiçi dizinlerin yeniden oluşturulabilirliği
 • Sistem çalışırken depolama alanı ekleme
 • Azure'da olağanüstü durum kurtarma, yüksek kullanılabilirlik ve olağanüstü durum kurtarma için yük devretme sunucusu

SQL Server 2019 Enterprise'ın çekirdeklere göre lisanslanması

Microsoft'un 2016 sunucu sürümüyle birlikte sunduğu temel lisanslama, yalnızca SQL Server 2019 Enterprise sürümü için de geçerlidir. Bu nedenle sunucu/CAL başına normalde mevcut olan lisanslama burada genellikle mevcut değildir. Bir işlemcinin kaç çekirdek içerdiğinin önemsiz olduğu eski sürümlerle karşılaştırıldığında, çekirdek lisanslama için farklı bir lisanslama ölçütü geçerlidir: artık çekirdek sayısı lisans gereksinimini belirlemek için belirleyicidir. Çekirdek başına lisanslama modeli, hibrit kullanım ve tedarik için bulut dağıtımları için de geçerlidir. Bulut uyumlu lisanslamada, iki çekirdeğin her biri için bir çekirdek lisansı geçerlidir (daha önce işlemci başına bir lisansın gerekli olduğu durumun aksine).

Toplam lisans gereksinimi, işlemci başına maksimum çekirdek sayısıdır. Bir sunucunun tüm fiziksel çekirdekleri kendi çekirdek lisanslarını gerektirir. Sunucu başına minimum lisans sayısı sekizdir ve Microsoft aşağıdaki koşulları belirlemiştir:

 • Her işlemci için en az 8 çekirdek lisansı gereklidir
 • Her sunucu için en az 16 çekirdek lisansı gereklidir

SQL Server 2019 Enterprise için temel lisanslar her zaman 2'li paketler halinde mevcuttur.

Donanım gereksinimleri

SQL Server 2019 Enterprise'ı bir ortamda kullanmak için aşağıdaki donanım ve yazılım gereksinimlerinin karşılanması gerekir:

 • Desteklenen işletim sistemleri: Windows 10, Windows Server 2019, 2012 R2
 • Sabit disk: yüklü SQL Server bileşenlerine bağlı olarak en az 6 GB kullanılabilir sabit disk alanı
 • Grafikler: Minimum 800x600 piksel çözünürlüğe sahip süper VGA grafik kartı
 • Minimum bellek: 4 GB
 • İşlemci tipi x64 işlemci: AMD Opteron, AMD Athlon 64, Intel EM64T destekli Intel Xeon, EM64T destekli Intel Pentium IV
 • İşlemci hızı: 1,4 GHz - önerilen: 2,0 GHz veya daha hızlı

Microsoft SQL Server 2019 Enterprise 2-Core için Wiresoft tarafından kullanılan yazılım hakkında tüm bilgiler

SQL Server 2019 Enterprise için kullanılmış yazılım, kullanılabilirlik açısından yeni bir sunucu lisansından farklı değildir ve yazılımın yıpranması da söz konusu değildir. Bu, aşağıdaki özelliklerle karakterize edilir:

Kullanılan SQL Server 2019 Enterprise 2-Core lisansının kaynağı

Wiresoft'tan temin edilebilen kullanılmış SQL Server 2019 Enterprise 2-Core lisans yazılımı, yazılımı ilk satın alan ve daha sonra Wiresoft'a satan bir şirkete aittir. Yeniden satıldığında, kullanılmış yazılım olarak işaretlenir, ancak yeni bir lisans gibi kullanılabilir.

Kullanılmış SQL Server 2019 Enterprise 2-Core lisansları için alıcı güvenliği

Wiresoft kullanılmış yazılım olarak SQL Server 2019 Enterprise 2-Core, müşterilere yeni sunucu yazılımı satın almakla aynı avantajları sunar: satın alma işlemi tamamlandıktan sonra anında indirme ve sağlanan geçerli lisans anahtarıyla anında lisans etkinleştirme yoluyla alıcı güvenliği.

SQL Server 2019 Enterprise 2-Core için kullanılmış yazılımın satın alınması ve kullanılması yasal mıdır?

Bir Wiresoft müşterisi olarak, SQL Server 2019 Enterprise 2-Core 'un yalnızca satın alınmasının değil, aynı zamanda kullanılmış bir yazılım kullanıcısı olarak fiili kullanımının da herhangi bir yasayı ihlal etmediğine güvenebilirsiniz: Wiresoft Shop'ta sunulan yazılım, bir şirketin eski lisans stoğundan kaynaklanmaktadır. Geçerli yargı yetkisi sadece Microsoft'un kullandığı yazılımla ticarete değil, aynı zamanda fiili kullanımına da izin vermektedir; bu gerçekler çeşitli mahkeme kararlarıyla tekrar tekrar teyit edilmiştir.

Kullanılmış SQL Server 2019 Enterprise 2-Core yazılımı ile Wiresoft avantajlarınız

Wiresoft'un ikinci el yazılımları, yazılım stoklarınızı uygun bir fiyatla güncelleyebilme ve böylece her zaman güncel kalabilme ve yeni donanım satın almaktan çok daha düşük bir fiyata sahip olma avantajı sunar. Wiresoft'un kullanılmış yazılımı, tüm alıcıların tam doğrulaması ile karakterize edilir ve böylece denetim güvenliği sunar!

Wiresoft'ta yalnızca SQL Server 2019 Enterprise 2-Core sürümünü makul bir fiyata bulmakla kalmaz, aynı zamanda CAL tabanlı lisanslama seçeneği için istemci erişim lisansları ve Microsoft SQL Server'ın eski sürümleri dahil olmak üzere diğer SQL Server 2019 sürümlerini de bulabilirsiniz; Wiresoft'un kullanılmış yazılım teklifi, belirtilen tüm avantajlarla birlikte diğer Microsoft programlarını da içerir. SQL Server 2019 Enterprise veya başka bir sürümün temel lisanslamasıyla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen sohbet yoluyla veya e-posta ya da telefon yoluyla yetkin tavsiyelerimizden yararlanmaktan çekinmeyin.

Bağlantılar "MICROSOFT SQL SERVER 2019 ENTERPRISE 2-CORE"
Müşteri puanları "MICROSOFT SQL SERVER 2019 ENTERPRISE 2-CORE"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler