Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OFFICE 2019 PROFESSIONAL PLUS
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT OFFICE 2019 PROFESSIONAL PLUS

Anında indirme olarak kullanılabilir

 • SW10011
 • 79P-05729
 • Kalıcı olarak geçerli
 • Tüm diller
 • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
2.057,90 TRY * 2.285,90 TRY * (9,97% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Versiyon Tam sürüm
Cihazlar 1x
Teslimat kapsamı İndirme + lisans
Orta İndir
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Teslimat süresi  Birkaç dakika
Sistem  Windows (32bit/64bit)
Terminal sunucusu Uyumlu


Mevcut Office Suite 2019 sürümü, profesyonel kullanıcılara (Ev ve İş, Profesyonel ve Standart'a ek olarak), özellikle Professional Plus sürümü ile, belge oluşturma ve düzenlemenin yanı sıra iletişimde benzeri görülmemiş düzeyde işlevsellik ve kolaylık sunar ve bu da bulutta yeni bir düzeyde işbirliğine olanak tanır. Yazılım aynı zamanda, mevcut yeni veri koruma düzenlemeleri de dahil olmak üzere birçok güvenlik standardını dikkate almaktadır. Ayrıca, kendini kanıtlamış Word, Excel, PowerPoint ve Outlook programlarında birçok iyileştirme ve ekleme bulacaksınız. Özellikle belgelerin basitleştirilmiş sürümü ve gerçek zamanlı düzenleme, bir ekip içinde ortak çalışmayı kolaylaştırır.

Ürünle ilgili diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT OFFICE 2019 PROFESSIONAL PLUS"

Microsoft Office 2019 Professional Plus - iş profesyonellerinin tüm talepleri için

Mevcut Office Suite 2019 sürümü, profesyonel kullanıcılara (Ev ve İş, Profesyonel ve Standart'a ek olarak), özellikle Professional Plus sürümüyle, belgelerin oluşturulması ve düzenlenmesinin yanı sıra iletişimde benzeri görülmemiş düzeyde işlevsellik ve kolaylık sunmakta ve ayrıca bulutta yeni bir düzeyde işbirliği sağlamaktadır. Aynı zamanda yazılım, mevcut yeni veri koruma düzenlemeleri de dahil olmak üzere birçok güvenlik standardını dikkate almaktadır.

Buna ek olarak, kendini kanıtlamış Word, Excel, PowerPoint ve Outlook programlarında birçok iyileştirme ve ekleme bulacaksınız. Belgelerin basitleştirilmiş şekilde yayınlanması ve özellikle gerçek zamanlı düzenleme, ekipler halinde ortak çalışmayı kolaylaştırır.

Ayrıca, Access, Publisher ve Skype Kurumsal dahil olmak üzere çok sayıda başka araç da yalnızca Professional Pro Edition'da mevcuttur.

Office Professional Plus normalde yalnızca toplu lisans anlaşmalarıyla edinilebilir - Wiresoft'un yazılım mağazasında bu paket tek bir lisans olarak da mevcuttur - ve özellikle uygun bir fiyatla. Aşağıda birçok uygulama hakkında ayrıntılı bilgi ve yalnızca bu sürümde bulunan özel özellikleri bulacaksınız.

Kanıtlanmış Office uygulamaları Professional Plus'ta daha da güçlü

Word, Excel, PowerPoint ve Outlook programları halen tüm Microsoft Office paketlerinin önemli bir temelini oluşturmaktadır. Microsoft Office 2019 sürümü için bunlar daha da optimize edilmiş ve temel işlevlerle geliştirilmiştir:

 • Microsoft Word, entegre çeviri aracı, dikte işlevi ve siz paralel olarak yazarken metinleri yüksek sesle okuyan bir ses çıkışı gibi belgeler üzerinde çalışmayı hızlandıran çeşitli özellikler içerir. Geliştirilmiş yazım düzeltmesi artık dilbilgisi düzeltmesi de sunuyor. Ve görme yeteneğinizi korumak için Word karanlık modda da görüntülenebilir.
 • Microsoft Excel, zaman çizelgesi filtreleri ve raporlarda net sunum için diğer özellikler de dahil olmak üzere, elektronik tabloların profesyonel analizi ve düzenlenmesi için bir dizi işlevle geliştirilmiştir.
 • Microsoft PowerPoint, canlı sunumları canlandırmak için şekil değiştirme efektleri ve dijital kalemle de çalıştırılabilen bir yakınlaştırma işlevi de dahil olmak üzere daha fazla seçenek sunuyor.
 • Microsoft Outlook, farklı saat dilimlerinde bulunan iş arkadaşları ve iş ortaklarıyla küresel işbirliğini kolaylaştırıyor: program artık oluşan saat farkını otomatik olarak dönüştürüyor; ayrıca kaydırma hareketleri gibi hareketleri özelleştirebiliyorsunuz.
 • Microsoft OneNote 'u, önemli fikirlerinizi veya görevlerinizi kendiliğinden not alabileceğiniz ve Cortana ile de bağlanabilen kişisel not defteriniz olarak kullanabilirsiniz.
 • Microsoft Publisher, oluşturduğunuz grafikleri yayınlamak içindir.
 • Microsoft Access, kişisel gereksinimlerinize göre profesyonel veritabanları oluşturmak için kullanılabilir.

Office 2019 Professional Plus ile işletmeniz için birçok avantajdan yararlanın

Office 2019 Edition Professional Plus, denenmiş ve test edilmiş özelliklere ek olarak size çok sayıda başka avantaj da sunar:

 • Bunlar arasında yalnızca bir ekip içinde belgeler, elektronik tablolar veya sunumlar üzerinde sezgisel işbirliği desteği değil, aynı zamanda Office Professional Plus ile birbirleriyle iletişim daha da kolaylaştı.
 • Office 2019'un kullanıcı arayüzü de esnek ve verimli çalışma için daha anlaşılır hale getirildi.
 • Birçok Office özelliğinin akıllı telefon veya tablet üzerinden mobil erişimle kolayca kullanılması da mümkündür - hareket halindeyken belgeleri düzenlemek için web uygulamaları erişimi özellikle pratik hale getirir, çünkü tek tek işlevler ve öğeler daha da hızlı bulunabilir.
 • Dosyalar bulutta kişisel bilgisayarınız dışındaki cihazlarla da açılabilir ve paylaşılabilir - tek ihtiyacınız olan kişisel erişim verilerinizdir.
 • Çevrimiçi depolama, veri çökmesi riskini de en aza indirir; OneDrive size bulutta  5 GB depolama alanı sağlar.
 • Günlük e-postaların amansız selini yönetmek için "Clutter" Outlook 2019'da önemli bir yeni özellik olarak yer alıyor. Bu akıllı işlev, önemli ve önemsiz mesajları otomatik olarak ayırır ve yalnızca ilkini doğrudan gelen kutusuna iletir.

Buna ek olarak, Office 2019 Professional Plus 'ta kullanıcılara özel olarak sunulan bir dizi başka özellik de vardır.

Bir bakışta Office Professional Plus'ın tüm ayrıcalıklı özellikleri

Aşağıda, çalışanlar ve iş ortaklarıyla iletişim ve işbirliğini daha da verimli hale getiren ve aynı zamanda e-posta trafiğinde veri güvenliği için yasal olarak öngörülen ve şirket içi standartlara uyumu destekleyen Office Professional Plus sürümünün özelliklerinin özel araçlarına ve uygulamalarına genel bir bakış bulacaksınız.

Bilgi Hakları Yönetimi ile önemli e-posta içeriklerini ve dosyaları koruyun

Bilgi Hakları Yönetimi (IRM) e-postalardaki ve ofis dosyalarındaki hassas ve gizli bilgileri korur: IRM ile yetkisiz kişilerin bunları okumasını, kopyalamasını, yazdırmasını veya iletmesini engelleyebilirsiniz.

Şirketler ve kuruluşlar IRM'yi, bilgilerin yalnızca şirket içinde aktarılmasını değil, aynı zamanda harici iş ortakları veya diğer taraflarla iletişimde de korunmasını sağlayan politikaları uygulamak için kullanabilirler. İlgili kısıtlamalar veya izinler dosyanın kendisinde saklanır, böylece mesajın muhatabından bağımsız olarak da geçerli olurlar.

Mesajların saklanması için E-Posta Saklama

E-posta saklama ile kullanıcılar, iletilerin ve klasörlerin saklanması için Outlook Web Uygulamasında çeşitli ilkeler oluşturabilir. Örneğin, saklama ilkeleri bir e-postanın ne kadar süreyle saklanacağını tanımlarken, arşiv ilkeleri bir e-postanın otomatik olarak arşive taşınmadan önce bir klasörde ne kadar süreyle saklanacağını tanımlar.

Veri Kaybı Önleme, verilerin kaybolmasını ve ifşa edilmesini önler

Veri Kaybını Önleme (DLP), gizli bilgileri veya ofis verilerini çalışanlar tarafından kazara veya kasıtlı olarak ifşa edilmekten korumak için kanıtlanmış bir Microsoft aracıdır. Bununla birlikte, kuruluşlar veya şirketler, örneğin DSVGO'nun gerektirdiği gibi, kişisel bilgileri yetkisiz erişime karşı da koruyabilir.

Dinamik içerik tabanlı kontrol, tüm veri hareketlerini izler ve e-posta veya İnternet tabanlı uygulamalar yoluyla aktarımı engeller.

MS Office Professional Plus için Veri Kaybını Önleme, Office belgelerinde işleme sırasında korunmaya değer içeriğin daha da iyi tanımlanabildiği gelişmiş güvenlik de dahil olmak üzere bir dizi optimizasyon sunar.

Yöneticiler ayrıca belirli verilere erişimi kısıtlamak ve hatta engellemek için kurallar belirleyebilir ve veri kaybı tehdidi olduğunda kullanıcıları potansiyel risklere karşı uyarabilir.

OneDrive gibi bulut tabanlı hizmetler, sunucu arızası veya donanım hasarı durumunda veri kaybına karşı da koruma sağlar.

Ekip içeriği dağıtımı için site posta kutuları

Web sitesi posta kutuları (veya site posta kutuları) belgeler üzerinde işbirliği yapmanın özellikle pratik bir yoludur. Bunları ekibinize, örneğin bir projenin parçası olarak, web sitenizde yalnızca yetkili üyelerin Microsoft SharePoint belgelerine ve Exchange e-postalarına erişmesine izin veren paylaşılan bir merkezi depolama konumu sağlamak için kullanabilirsiniz. Bunlara doğrudan erişebilir ve düzenleyebilirler.

Web sitesi posta kutuları böylece ortak kullanım yoluyla ekip üyelerinin üretkenliğini artırabilir ve iş süreçlerinin verimliliğini hızlandırabilir.

Tek tıkla arşivleme

Outlook'ta tek tıklamayla arşivleme, seçilen e-postaları Gelen Kutusu'ndan veya başka bir klasörden bir arşiv klasörüne taşımak için hızlı bir yol sunar. Bunu yapmak için, geri tuşuyla ilgili mesajın üzerine tıklamanız yeterlidir. Mesajları silmek için DEL tuşuna basmanız yeterlidir ve mesajlar Silinmiş Öğeler klasörüne taşınır.

Excel'de elektronik tablo araçları

Office için Professional Plus Edition'da Spreadsheet Inquire, kullanıcılara Excel'de çalışma sayfası tanılaması için çeşitli araçlar sunar ve bu araçlar çeşitli seçenekler için analiz edilebilir.

Örneğin, Elektronik Tablo Karşılaştırması, "Etkinleştir" onay kutusu aracılığıyla etkinleştirilen veya devre dışı bırakılan bir dizi karşılaştırma gerçekleştirmenize olanak tanır. Seçilen çalışma kitapları arasında bulunan herhangi bir tutarsızlık, etkileşimli bir rapor olarak tabloda renkli olarak vurgulanmakla kalmaz, aynı zamanda bir liste olarak da görüntülenebilir.

Enterprise-VoIP ile bulut telefonu

Kurumsal VoIP, dünya çapındaki iş ortaklarıyla veya şirket içindeki ekiplerle iletişim kurmak için VDI - Sanal Masaüstü Altyapısı - altında size çok çeşitli seçenekler sunar. Lync veya Skype Kurumsal aracılığıyla, diğer şeylerin yanı sıra, çağrıları farklı cihazlar arasında aktarabilir veya park edebilir, sesli postalara erişebilir, sohbet mesajlarını entegre edebilir ve çağrı ortaklarının mevcudiyet durumunu görüntüleyebilirsiniz.

Windows Rights Management Services - RMS - ile bilgileri başkalarının yetkisiz erişimine karşı korumak için ilkeleri yönetebilir ve böylece hassas verilerin daha fazla güvenliğine katkıda bulunabilirsiniz.

Microsoft Office 2019 için genel sistem gereksinimleri

Aşağıdaki sistem gereksinimleri tüm MS Office 2019 sürümleri için geçerlidir,

office 2019 Professional Plus için, bireysel uygulamalar için ek gereksinimler geçerlidir:

 • İşletim sistemi: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019/2022
 • İşlemci: min. 1,6 GHz veya daha hızlı, çift çekirdekli işlemci
 • Bellek: en az 4 GB RAM; 2 GB RAM (32 bit)
 • Sabit disk: min. 4 GB kullanılabilir disk alanı
 • Görüntü çözünürlüğü/grafik kartı: min. 1.280 x 768 piksel

Microsoft Office 2019 Professional Plus için ek sistem gereksinimleri

Skype Kurumsal:

 • min. 2.0 GHz veya daha hızlı

Grafik donanım hızlandırması:

 • DirectX 9 veya üstü
 • Grafik belleği 128 MB
 • piksel başına 32 bit renk derinliği

Diğer özellikler:

.NET 3.5 veya 4.6 veya üstü

Hangi Windows sürümü Office 2019 ile uyumludur?

Sistem gereksinimlerinde açıklandığı gibi, Microsoft Office 2019'un tüm sürümleri, yazılımın düzgün çalışması için işletim sistemi olarak Windows 10 gerektirir. Microsoft Office 2019 Professional Plus, Windows 8, 7 ve hatta daha eski sürümlerle uyumlu değildir.

Office'in hangi bit sürümü en uygunudur?

Microsoft Office 2019 Professional Plus 'ı etkinleştirdiğinizde, Office'in 32 bit sürümü varsayılan olarak yüklenir. Microsoft, söz konusu bilgisayar Windows'un 64 bit sürümünü çalıştırıyor olsa bile her zaman bu sürümün kullanılmasını önermektedir. Nedeni: 32 bit sürüm, Office ile birlikte kullanabileceğiniz çoğu uygulama ve eklenti ile daha iyi uyumluluğa sahiptir. Office 32-bit ve 64-bit sürümlerini aynı bilgisayara aynı anda yüklemek mümkün değildir.

Microsoft Office 2019 Professional Plus nasıl lisanslanır?

Microsoft Office 2019 her zaman yazılıma erişen belirli bir son cihaz için lisanslanır. Ayrıca, bu sürümün ve önceki tüm sürümlerin istediğiniz sayıda kopyasını söz konusu bilgisayara yükleme hakkına sahipsiniz. Bu, lisanslı cihazdan uzaktan veya Sanal Masaüstü Altyapısı (VDI) aracılığıyla erişilmek üzere bir ağ sunucusunda kopyaların kullanılabilir hale getirilmesini içerir.

Wiresoft Yazılım Mağazasından Microsoft Office 2019 Professional Plus Satın Alın

Diğer sürümlerin aksine,Microsoft Office 2019 Professional Plus yalnızca Wiresoft gibi saygın yazılım satıcılarından tek bir lisans olarak ve bizden özellikle düşük bir fiyata temin edilebilir. Aşağıdaki avantajlardan faydalanırsınız:

 • Office 2019 Professional Plus, Elektronik Yazılım Teslimatı (ESD) aracılığıyla satın alındıktan hemen sonra kullanılabilir.
 • Wiresoft'ta satışa sunulan tüm Office lisansları ne sınırlı geçerli ne de sınırlı test sürümleridir.
 • Office 2019 Professional Plus 'ı bir toplu lisansla gelen tek bir lisans olarak alırsınız.
 • İlk alıcının yüklü Office yazılımı Wiresoft'a satış sırasında silinmiştir, böylece lisans tekrar %100 ücretsiz olarak kullanılabilir.
 • Wiresoft'tan satın alınan tüm bu lisanslar, tam kullanılabilirlikleri açısından tarafımızdan da test edilmiştir.
 • Bu, Wiresoft'tan bir lisans satın aldığınızda, yasal ve orijinal bir Microsoft ürünü satın aldığınızdan emin olabileceğiniz anlamına gelir.

Microsoft Office Professional 2019 Plus lisanslarının satın alınmasıyla ilgili başka sorularınız varsa, lütfen e-posta, telefon veya sohbet yoluyla bizimle iletişime geçin.

Bağlantılar "MICROSOFT OFFICE 2019 PROFESSIONAL PLUS"
Müşteri puanları "MICROSOFT OFFICE 2019 PROFESSIONAL PLUS"
14 Tem 2023

Servicio perfecto

Servicio excepcional y apoyo. Recomiendo Wiresoft

14 Tem 2023

La migliore qualità

Non si può ricevere e installare un software più velocemente. Semplicemente fantastico!

14 Tem 2023

La mejor calidad

No puedes recibir e instalar un software más rápido. ¡Simplemente genial!

14 Tem 2023

Beste Qualität

Schneller kann man eine Software nicht erhalten und installieren. Einfach klasse!

14 Tem 2023

Beste kwaliteit

Je kunt software niet sneller ontvangen en installeren. Gewoon geweldig!

14 Tem 2023

Super Service

Sofortige Lieferung und einfache Handhabung des Programms. Hier kaufe ich gerne wieder!

14 Tem 2023

Excelente servicio

Entrega inmediata y manejo sencillo del programa. ¡Definitivamente volveré a comprar aquí!

14 Tem 2023

Super service

Directe levering en eenvoudige bediening van het programma. Hier koop ik graag weer!

15 Kas 2020

Alles in Ordnung ist

Es gab keine Probleme mit der Installation sowie mit weiteren Funktionen.

18 Eki 2020

sehr zufrieden

Der Produktkey hat erst nicht gefunzt. Nach Reklamation kam, nach einem Tag schon, ein neuer Key an. Nun hat es mit der Aktivierung sofort geklappt. Danke für die schnelle Hilfe!

26 Eyl 2020

Perfekt

Nach dem Kauf sofort Link zur Software und Key erhalten. Alles bestens, jederzeit wieder. Daumen hoch.

13 Eyl 2020

Tutto bene. Pagato. Download entro 5 minuti. Funziona tutto. Lo consigkio

Come nel titolo. Tutto bene.
Marco

14 Ağu 2020

Top Proukt, top Service

Ich hatte ein kleines Problem (eigene Schuld) beim Installieren. Der telefonische Service war top und hat nach ein paar Minuten den Fehler beseitigt. Vielen Dank

4 Ağu 2020

bonjour a tous

C'est écrit dans une langue que je comprends pas l'ongflet à point

27 Mar 2020

Download und Installation hat bestens funktioniert

Kann ich nur empfehlen

17 Şub 2020

Bewertungen

13 Şub 2020

Office 2019

Bestellungsprozess war völlig unkompliziert; Bestellbestätigung mit Downloadlink kam umgehend; etwas gewöhnungsbedürftig war lediglich, dass die heruntergeladene Datei erst entpackt werden muss - ging aber mit WINZIP auch problemlos. Vielleicht könnte man diesen Punkt einfacher gestalten. nach 24 Stunden wurde der Lizenzschlüssel zugesandt. Also insgesamt war die Abwicklung insgesamt perfekt.

24 Ara 2019

Perfekt

Top schnell geliefert und alles Funktioniert sehr gerne wieder

Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler