Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MAC IÇIN MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MAC IÇIN MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017

Anında indirme olarak kullanılabilir

 • SW10150
 • 77D-00092
 • Kalıcı olarak geçerli
 • Tüm diller
 • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
2.057,90 TRY * 2.285,90 TRY * (9,97% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Versiyon Tam sürüm
Cihazlar 1x
Teslimat kapsamı İndirme + lisans
Orta İndir
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Teslimat süresi  Birkaç dakika
MacOS  High Sierra, Sierra, El Capitan


 Professional Edition'daki Mac için Visual Studio 2017, kullanıcılara mobil ve masaüstünün yanı sıra web ve bulut için macOS, Android, iOS, tvOS veya watchOS için platformlar arası uygulamalar oluşturmak üzere IDE için güçlü özellikler ve üretkenlik geliştirmeleri sunar. Microsoft programı, grafik tasarımcılar, kod tamamlama özelliklerinin yanı sıra kaynak kodu yönetimi ve sürüm kontrolü de dahil olmak üzere geliştirme, hata ayıklama ve yeniden düzenleme için tüm araçları içerir.

Ürünle ilgili diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MAC IÇIN MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017"

Mac için Visual Studio 2017 - satın alma sürümünde macOS için profesyonel geliştirici yazılımı

Mac için Visual Studio 2017'nin Profesyonel Sürümü, kullanıcılara macOS, Android, iOS, tvOS veya watchOS için mobil ve masaüstünün yanı sıra web ve bulut için platformlar arası uygulamalar oluşturmak üzere IDE için güçlü özellikler ve üretkenlik geliştirmeleri sunuyor; Microsoft programı, grafik tasarımcılar, kod tamamlama işlevlerinin yanı sıra kaynak kodu yönetimi ve sürüm kontrolü de dahil olmak üzere geliştirme, hata ayıklama ve yeniden düzenleme için tüm araçları içeriyor.

C ve C++ gibi eski geliştirici dillerine ve C# gibi daha güncel varyantlara ek olarak, Visual Studio for Mac 2017 doğal olarak Apple Metal, iOS, JavaScript ve diğer yaygın web standartlarını da destekliyor. İlgili diller için entegre canlı destek, hata ayıklama işlevlerinin uygulama geliştirme için gereken süreyi azaltması gibi kod yazımını hızlandırır. Yapının hızlı görünümü, geliştiricilerin bir kodun yapısı etrafında yollarını bulmalarını kolaylaştırır ve merkezi bir hata listesi, girildikçe derleme ve oluşturma hatalarının yanı sıra bazı dillerde alana özgü sorunları listelemek için kodun canlı analizini kullanır.

Visual Studio for Mac Professional 2017'de yalnızca IntelliSense, CodeLens ve Refactoring gibi sık kullanılan merkezi işlevler iyileştirilmekle kalmadı, aynı zamanda kodda gezinme ve kod düzeltme de geliştiricinin işini kolaylaştırdı, çünkü diğer şeylerin yanı sıra koddaki değişiklikler, referanslar vb. düzenleyicide hemen vurgulanır.

Visual Studio 2017 for Mac Professional hangi kullanıcılar için tasarlanmıştır?

Visual Studio 2017 for Mac sürümü, özellikle Microsoft yazılımının güçlü işlevlerini Mac işletim sisteminde tek başına veya bir ekip içinde kullanmak isteyen profesyonel geliştiriciler için tasarlanmıştır. Mac için Visual Studio 2017'deki Xamarin desteği nedeniyle, belirli minimum gereksinimler macOS işletim sistemleri için de geçerlidir, bununla ilgili daha fazla ayrıntı aşağıda verilmiştir.

Wiresoft, Visual Studio 2017 for Mac Professional 'ı tek bir lisans şeklinde kullanılmış yazılım olarak özellikle uygun bir fiyata sunuyor, böylece geliştiriciler kendi Mac'lerinde ve herhangi bir abonelik yükümlülüğü olmadan verimli Microsoft yazılımının tüm avantajlarından yararlanabiliyor. Mac Professional için Visual Studio 2017'ye ek olarak, Wiresoft Software çevrimiçi mağazası, Mac için Visual Studio'nun diğer sürümlerini satın alma sürümünde tek bir lisans olarak ve macOS sürümündeki diğer birçok Microsoft programını da sunar. Aşağıdaki genel bakışta Mac için Visual Studio 2017'nin en son özellikleri ve eklemeleri gösterilmektedir.

Mac için Visual Studio 2017 neler sunuyor?

Piyasaya sürülmeye hazır olan Mac için Visual Studio'nun 2017 sürümü, daha kısa önyükleme süreleri ve oturumlar ve çözüm yükleme için daha hızlı başlatma ile önceki sürümden farklıdır. Projeler ve öğeler için şablonların tanınması da eskisinden daha hızlıdır.

MacOS için IDE'ye kısa bir genel bakış

Mac için Visual Studio uygulamaları, ayarları yönetmek ve kod oluşturup hata ayıklamak için farklı bölümlere sahiptir: Karşılama sayfasına entegre edilen araç çubuğu, son açılan çözüm klasörlerini aramanın yanı sıra proje açma ve oluşturma ve uygulama yapılandırma işlevlerine ve ayrıca hataları görüntülemeye doğrudan erişim sağlar. Ayrıca burada geliştiriciler için yeni bilgiler içeren bir haber kaynağı da mevcuttur.

Mac için Visual Studio 2017'de desteklenen diller ve geliştirici türleri

Mac için Visual Studio 2017, Windows sürümü gibi, .csproj, .fsproj ve .sln gibi orada entegre edilen dosya türlerinin çoğunu ve EditorConfig'i destekler. Özellikle Mac için Visual Studio 2017, C#, F# ile ASP.NET Core web uygulamaları, C# veya F# ile .NET Core konsol uygulamaları ve Razor ile oluşturulan sayfaların yanı sıra JavaScript ve TypeScript gibi geliştirme türlerini destekler. Ayrıca, HTML, CSS ve JSON gibi web standartlarının yanı sıra C# ile platformlar arası Unity uygulamaları veya oyunlarının yanı sıra C#, F# veya XAML ile Xamarin'de Android, iOS, tvOS ve watchOS uygulamaları ve ayrıca C# veya F# ile Cocoa masaüstü uygulamaları da buna dahildir. Bu, Mac geliştiricilerinin her zaman ihtiyaçlarına en uygun entegre geliştirme ortamında çalışabilecekleri anlamına gelir.

Windows sürümünde bulunan birçok işlev ve özellik, yeniden düzenleme ve IntelliSense için kullanılan Roslyn derleyici platformu, proje sistemi ve derleme motoru için MSBuild ve kaynak düzenleyici için TextMate dahil olmak üzere Mac sürümüne de dahil edilmiştir. Mac kullanıcıları da Xamarin ve .NET Core uygulamalarında hata ayıklama için aynı motorların yanı sıra Xamarin.iOS ve Xamarin.Android için aynı tasarımcılara güvenebilirler.

Mac için Visual Studio 2017'de Git ile kaynak kodu yönetimi

Mac için Visual Studio 2017, kaynak kodu yönetimi için iki sistem sunar: Subversion'a ek olarak, bu öncelikle Git'tir; serbestçe kullanılabilen standart, bir ekibin birkaç geliştiricisinin aynı anda projeler üzerinde çalışmasına da olanak tanıyan bu program sürümüne entegre edilmiştir. Mac için Visual Studio 2017'de depolar, bir Git hizmeti için kod aktarmak ve yayınlamak amacıyla IDE'ye entegre edilmiş düğmeler aracılığıyla doğrudan yönetilebilir. "Push" ve "Commit "teki yeni işlevlerin yanı sıra SSH desteği, Git görevleri için Mac için Visual Studio 2017 'yi kullanmaya yönelik IDE'deki olanakları genişletiyor.

Mac Professional için Visual Studio 2017'de CodeLens ile her şey görünümde

CodeLens özelliği, geliştiricilerin bir projenin herhangi bir noktasında, koddan ayrılmak zorunda kalmadan bile anında genel bir bakış elde etmelerine yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmıştır. CodeLens ile, doğrudan bireysel işlevlere kolayca gidebilirler. Ayrıca CodeLens yalnızca editördeki kodda yapılan tüm değişiklikleri göstermekle kalmaz, aynı zamanda bir şeyi düzelten son geliştiricinin adını verir ve belirli bir noktada bir testin geçilip geçilmediğini de gösterir.

Mac için Visual Studio 2017'de yeni yeniden düzenleme seçenekleri

Refactoring, kod geliştirirken kodun davranışını değiştirmeden daha sonra iyileştirmek için standart görevlerden biridir. Bağlam eylemleri ve kaynak analizlerine ek olarak, Mac Professional için Visual Studio 2017, üzerine yazma, parametre ekleme (örn. NULL kontrolleri) ve bağımsız değişkenler gibi daha fazla yeniden düzenleme sunar. Benzer şekilde, değişmezler artık bir yandan rakam ayırıcıları ekleyerek ve özellikle sayısal değişmezler söz konusu olduğunda tabanı "onaltılık" yerine "ikili" olarak değiştirerek de düzenlenebilir. Buna ek olarak, Mac için Visual Studio 2017, if-ifadelerini switch-ifadelerine dönüştürme ve kullanılmayan değişkenleri kaldırma seçeneği sunar.

Mac için Visual Studio 2017'de hata ayıklama - Xamarin'e odaklanarak

Mac 2017 için Visual Studio, hata ayıklama için Mono'nun yazılım hata ayıklayıcısını kullanır; bu, tüm platformlarda yönetilen kodda hata ayıklamak için Mono çalışma zamanına entegre edilmiştir. Ayrıca, yazılım Xamarin.iOS-, Xamarin.Mac- ve Xamarin.Android tabanlı uygulamalar için yerel bir hata ayıklayıcıya sahiptir. Boyutlar, koordinatlar ve Bézier eğrileri gibi özel türlerin yanı sıra dizeler, renkler ve URL'ler için kapsamlı hızlı görünümler dahildir.

Özellikle Xamarin uygulamaları için, Mac için Visual Studio 2017, geliştiricilerin canlı bir önizlemede bir kod satırının bir uygulama üzerindeki etkisini anında kontrol etmelerini sağlayan Xamarin Forms Önizleyicisine sahiptir. Xamarin Forms ayrıca bağlayıcılar, dönüştürücüler, özellikler, kontroller ve daha fazlası için destek de dahil olmak üzere XAML için IntelliSense geliştirmeleri içerir.

Mac için Visual Studio 2017'de IntelliSense ile anında kontrol

IntelliSense özelliği, mevcut IntelliSense tamamlama listelerini kullanarak API'leri yazıldıkları sırada otomatik olarak tamamlar ve geliştirici işlemlerini yalnızca daha hızlı değil, aynı zamanda daha doğru hale getirir. IntelliSense ile, değerler kümesinin kategoriler aracılığıyla daraltılmasına olanak tanıyarak API'ler genel olarak daha hızlı analiz edilebilir. Bu amaçla, araç ipuçları API tanımlarını incelemeyi kolaylaştırır, girildikleri anda sorunları gösterir ve ilgili yerleri dalgalı bir çizgi ile işaretler.

IntelliSense'in diğer avantajları arasında, gerekli olmayan belirli üyeleri tamamlama listesinden kaldırmak için filtreler yer alır. Özellikle C# için IntelliSense tamamlama listeleri "tam kelime" veya "liste üyesi" gibi belirteçlere sahiptir ve diğer şeylerin yanı sıra belirli bir türdeki üyelere, kod parçacıklarına ve değişkenlerin, işlevlerin ve komutların adlarına hızlı erişim sağlar.

Mac için Visual Studio 2017 için donanım ve diğer gereksinimler

Mac için Visual Studio 2017 'yi yüklemek ve çalıştırmak için aşağıdaki minimum gereksinimler geçerlidir; Xamarin.iOS ve Xamarin.Mac projeleri için ek işletim sistemi gereksinimleri geçerli olabilir:

 • İşletim sistemleri: macOS Mojave 10.14, macOS Sierra 10.12, Mac OS X El Capitan 10.11
 • İşlemci: en az 1,8 GHz veya daha hızlı; çift çekirdekli veya daha iyisi önerilir
 • Bellek: en az 4 GB RAM; 8 GB RAM önerilir
 • Sabit disk alanı: min. 1 GB veya 5,6 GB

Ek gereksinimler:

 • Belirli .NET Core işlevleri için: .NET Core SDK 1.1
 • Xamarin.Android: 64 Bit Java Geliştirme Kiti (JDK)
 • Xamarin.iOS: Apple Xcode IDE'nin yanı sıra iOS SDK, Xcode 10.2 için macOS Mojave 10.14 gereklidir
 • Xamarin.Forms: Yukarıdaki gereksinimler altında Android veya iOS platformları için dağıtım

Desteklenen diller:

 • Almanca, Fransızca, İngilizce, İtalyanca, İspanyolca, Portekizce (Brezilya), Çekçe, Lehçe, Türkçe, Rusça, Çince (basitleştirilmiş ve geleneksel), Japonca, Korece

Wiresoft Online Shop'tan Mac için Visual Studio 2017'nin tek bir lisansını satın alın

Professional Edition için Microsoft Visual Studio 2017 for Mac'in tek lisansı, Wiresoft Online Shop'ta özellikle uygun bir fiyatla kullanılmış yazılım olarak mevcuttur. Satışa sunulan lisans, daha önce bir şirket tarafından satın alınmış olan Mac için Visual Studio 2017 toplu lisansından gelmektedir. Wiresoft'a yapılan satışla birlikte bu durum feshedilmiş ve bireysel lisanslara dönüştürülerek "ikinci el yazılım" veya "kullanılmış yazılım" olarak etiketleme de gerçekleştirilmiştir. Ne temel toplu lisansın bölümü ne de bu Visual Studio 2017 for Mac Professional yazılımının kullanılmış yazılım olarak yeni tanımı, işlevlerin kapsamı veya geçerliliğiyle ilgili herhangi bir kısıtlama içermez.

Mac için Microsoft Visual Studio 2017 'nin bu lisansları ve Wiresoft'ta sunulan diğer tüm bireysel yazılım lisansları, yalnızca Avrupa'da bulunan ve bu nedenle AB yasalarının geçerli olduğu şirketlerden kaynaklanmaktadır. Wiresoft Yazılım Mağazasında Visual Studio 2017 for Mac Professional veya başka herhangi bir Microsoft programının kullanılmış yazılım satın alımı müşterilerimiz için bir sorumluluk riski oluşturmaz, çünkü kullanılmış yazılım ticaretine yasalar tarafından açıkça izin verilmektedir ve bu durum ilgili mahkeme kararlarıyla da açıkça teyit edilmiştir. Üstelik Wiresoft'un kullanılmış yazılımları denetime de dayanıklıdır!

Bu nedenle Wiresoft ile yazılım satın almak sizin için her zaman güvenli bir satın alımdır! Wiresoft Shop'ta sunulan bu Visual Studio 2017 for Mac Professional lisansı, kesinlikle uygun fiyatının büyük avantajının yanı sıra, anında indirme ve birlikte verilen geçerli toplu lisans anahtarı ile lisans etkinleştirme yoluyla satın alma sırasında güvenlik de sunar.

Buna ek olarak, Visual Studio 2017 for Mac Professional gibi kullanılmış yazılımların tek lisansı, alıcılara alışılagelmiş yeni yazılım tekliflerine ekonomik bir alternatif sunuyor ve eski sürümlerde bile özel program sürümlerini kullanma şansı sunuyor. Bu nedenle, siz de Microsoft ürünleri için uygun ikinci el yazılım teklifimizden yararlanabilirsiniz!

Wiresoft Yazılım Mağazasında, Mac için Visual Studio 2017 sürümünün yanı sıra Mac için Visual Studio'nun diğer sürümlerini ve macOS için diğer Microsoft uygulamalarını hemen indirmek üzere kullanılmış yazılım olarak bulabilirsiniz. Visual Studio 2017 for Mac Professional veya Microsoft'un başka bir macOS uygulaması hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sohbette veya e-posta veya telefon yoluyla yetkin tavsiyelerimizden yararlanmanız yeterlidir.

Bağlantılar "MAC IÇIN MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017"
Müşteri puanları "MAC IÇIN MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler