YETKİLİ ORİJİNAL ÜRÜN
24 SAAT İÇİNDE NAKLİYE
SOHBET, E-POSTA VE TELEFON İLE DESTEK
ÜCRETSİZ HATTI +4969 - 173261340
MICROSOFT OFFICE 2021 HOME AND BUSINESS

MICROSOFT OFFICE 2021 HOME AND BUSINESS

2.686,20 TRY * 4.477,00 TRY * (40% kaydedildi)

KDV dahil

Anında indirme olarak kullanılabilir


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10522

Faydalar

- Hızlı teslimat
- Yetkili orijinal ürün
- 24 saat içinde sevkiyat
- Sohbet, e-posta ve telefon desteği
Microsoft Office 2021 Ev ve İş - şirketler ve serbest meslek sahipleri için vazgeçilmez iş...daha fazla
Ürün Bilgisi "MICROSOFT OFFICE 2021 HOME AND BUSINESS"

Microsoft Office 2021 Ev ve İş - şirketler ve serbest meslek sahipleri için vazgeçilmez iş yazılımı

Microsoft Office Suite 2021'in Ev ve İş Sürümü'ndeki en son sürümü, şirketlerdeki profesyonel kullanıcılara ve serbest meslek sahiplerine, hem belgelerin oluşturulması ve düzenlenmesinde hem de kapsamlı iletişim ve güvenli işbirliği ile veri ve belge alışverişinde daha da gelişmiş bir işlevsellik ve verimlilik standardı sunuyor. Office 2021 böylece bulutta ve aynı zamanda ev ofiste işbirliğini de yeni bir seviyeye taşıyor. Bu amaçla, yeni MS Office 2021 Ev ve İş mevcut veri koruma düzenlemelerini de dikkate alan kapsamlı güvenlik standartları sağlamaktadır.

Her zaman olduğu gibi, kendini kanıtlamış Word, Excel, PowerPoint ve Outlook programlarında yapılan çok sayıda iyileştirme ve ekleme MS Office'in bu yeni sürümünün bir parçasıdır: diğer şeylerin yanı sıra, belgelerin gerçek zamanlı olarak birlikte düzenlenmesine yönelik kapsamlı seçenekler, güvenli çalışmanın yanı sıra ekip içinde korumalı bilgi alışverişini ve engelsiz çalışmayı kolaylaştırır. MS Office 2021 Ev ve İş, dijital not defteri OneNote ve Skype'ın yerini alan Microsoft Teams ile tamamlanıyor. Tüm Office programları Office Web Uygulamaları olarak da kullanılabilir.

Ayrıca, MS Office 2021 Ev ve İş'te, kanıtlanmış güvenlik özelliği Veri Kaybını Önleme, kapsamlı güvenlik hükümleri ve bireysel erişim hakları aracılığıyla veri kaybına karşı koruma sağlar ve sürüm aynı zamanda katı veri koruma düzenlemelerine de uygundur:

Buna ek olarak, mevcut Ev ve İş Sürümü 2019, profesyonel ve verimli olmanın yanı sıra özellikle bulutta ortak çalışmaya yönelik belge alışverişi için bir dizi pratik optimizasyon içeriyor.

Microsoft Office 2021 Ev ve İş Sürümünü Wiresoft Yazılım Mağazasında bulabilirsiniz - ilgili yeni ürünlere kıyasla daha düşük bir fiyatla - en iyisi hemen ekibimizle iletişime geçmek ve bu Office sürümünün ve MS Office 2021'in diğer sürümlerinin resmi olarak ne zaman kullanıma sunulacağını öğrenmektir. Aşağıdaki genel bakış, dahil edilen tüm Office uygulamalarını sunar ve bu sürümün zaten bilinen ve Office 2021 Ev ve İş ile kullanabileceğiniz tüm yenilikleri hakkında bilgi sağlar.

MS Office Ev ve İş 2021'de kanıtlanmış Office uygulamaları daha da güçlü

Yeni MS Office 2021'in Ev ve İş Sürümünde, OneNote ve Microsoft Teams ile desteklenen Word, Excel, PowerPoint ve Outlook bireysel uygulamaları da omurgayı oluşturuyor.   Microsoft Office 2021 Ev ve İş Sürümü için bunlar optimize edildi ve kapsamlı işbirliğini daha da verimli hale getirmek için daha fazla işlev eklendi:

 • Microsoft Word 2021 metin oluşturmak için hala vazgeçilmez bir programdır, mevcut sürüm ayrıca entegre bir çeviri aracı, optimize edilmiş bir dikte işlevi ve dilbilgisi düzeltmesi de dahil olmak üzere geliştirilmiş yazım düzeltmesi ile belgeler üzerinde çalışmayı destekler. Konuşma çıkışı aracını kullanarak, siz yazarken metinlerin size okunmasını sağlayabilirsiniz; tersine, konuşma girişi işlevi de daha da geliştirilmiştir. Revize edilen editör, yazım ve imla önerilerini doğrudan bir tıklamayla kabul etmeyi kolaylaştırıyor. Sanal mürekkebin tanınması da geliştirildi, böylece ekranda dijital kalemle yazılan bir metin Word metnine daha iyi dönüştürüldü. Örneğin SVG grafiklerinde bireysel iyileştirmeler var: daha karmaşık görüntü belgeleri de artık çok fazla bellek gerektirmeden entegre edilebiliyor, ölçeklendirilebiliyor ve düzenlenebiliyor. HEIC olarak adlandırılan görüntüler de dönüştürülmeden doğrudan iPhone veya iPad'lerden eklenebilir.
 • Microsoft Excel artık dinamik diziler ve verilerin profesyonel analizi ve işlenmesi için geliştirilmiş XVERWEIS işlevinin yanı sıra Office sürüm 2021'deki zaman çizelgesi filtreleri gibi yeni işlevler ve filtreler sunuyor. Finansal hesaplamalar için tablo fonksiyonları da optimize edilmiştir; CSV dosyaları ile mükemmel uyumluluk da korunmuştur. MS Office 2021 Ev ve İş Sürümünde Excel'de bulunan özelliklerle ilgili daha fazla ayrıntı henüz bilinmemektedir, lütfen sorularınız için Wiresoft ekibiyle iletişime geçin.
 • Microsoft PowerPoint 2021 her zamanki gibi çok çeşitli tasarım seçeneklerinin yanı sıra grafik ve görüntülerin biçimlendirilmesi gibi çeşitli heyecan verici efektler ve diğer görüntü düzenleme seçenekleri sunar. Ultra HD dosyaları PowerPoint ile doğrudan sunumlara da eklenebilir; grafikler serbestçe ölçeklenebilir ve yakınlaştırma işlevi kullanılarak bir görüntüye yakınlaştırılabilir; animasyonlar dijital kalemle de gerçekleştirilebilir. Paylaşım seçenekleri artık bir PowerPoint dosyasının hoparlör görünümünü de içeriyor ve Microsoft Forms ile bir toplantının katılımcıları arasında doğrudan bir anket başlatılabiliyor.
 • Microsoft Outlook 2021 , randevuları planlarken farklı saat dilimlerini ve zaman kaymalarını otomatik olarak hesaba katarak diğer konumlardaki iş ortakları ve çalışanlarla küresel iletişimi destekler. Yeni Outlook 2021, kullanıcı başına istenilen sayıda e-posta hesabının oluşturulmasını ve yönetilmesini de destekliyor; bu da özellikle birden fazla hesaba ihtiyaç duyan kullanıcılar için avantaj sağlıyor. Microsoft Teams ile Outlook'taki iletiler doğrudan diğer iş arkadaşları ve iş ortaklarıyla paylaşılabilir; son olarak Outlook 2021, otomatik noktalama işaretlerinin yanı sıra genişletilmiş sesli komutlarla e-postaların oluşturulmasını kolaylaştıran yeni bir dikte araç çubuğu içerir.

Microsoft Office 2021 Ev ve İş'in diğer birçok avantajından yararlanın

MS Office 2021'in Ev ve İş sürümü sadece bireysel programlarda birçok optimizasyon ve yeni işlev sunmakla kalmıyor, aynı zamanda mobil çalışmayı destekleyen ve belgeler, elektronik tablolar veya sunumlar üzerinde sezgisel ekip işbirliğinin yanı sıra çalışanlar arasındaki iletişimi kolaylaştıran bir dizi genel pratik özellik ve avantajla da dikkat çekiyor.

Kullanıcılar ayrıca hareket halindeyken akıllı telefon veya tablet aracılığıyla birçok Office özelliğine erişebilir: Office 2021 adresinde bulunan web uygulamaları erişimi daha da kolaylaştırır, böylece hareket halindeyken belgeleri hızlı bir şekilde düzenlemeye yönelik bireysel işlevler ve öğeler daha da hızlı bir şekilde bulunabilir. Dosyalar ayrıca açılabilir ve buluttaki diğer kullanıcıların cihazlarıyla paylaşılabilir.

 Office 2021 masaüstü arayüzü net düzeniyle etkileyicidir, birçok uygulama göz dostu çalışmayı destekleyen karanlık modda da kullanılabilir. Buna ek olarak, arama alanındaki yeni açılır menü e-posta ve belge aramayı daha da kolaylaştırıyor - kullanıcıların ilgili posta kutusu ile açık bir klasör arasında geçiş yapmak için tıklamaları yeterli. Masaüstü istemcisindeki geçmiş menüsü aracılığıyla, ziyaret edilen son yerlere doğrudan geri dönmek de mümkündür. Ayrıca, daha fazla gizlilik ve anonimlik yaratabilecek telefon numaralarını maskelemek için yeni bir seçenek de var.

Ayrıca Office 2021'de, ADMX dosyaları kullanılarak güvence altına alınan grup ilkelerini yönetmek için Grup İlkesi Nesnesi (GPO) kullanılabilir olacaktır. Güncellemeleri kontrol etmenin yanı sıra, bunlar harici belgelerdeki makroları kontrol etmek için güvenlik ayarlarını da içerir. Buna ek olarak, Office 2021 Sürümü bir terminal veya uzak masaüstü sunucusunda da kullanılabilir; lisans büyük olasılıkla yine tanımlanmış bir kullanıcının mobil bilgisayarı için ikinci bir kullanım hakkı içerecektir.

Son olarak, tüm Office 2021 programları, diğer şeylerin yanı sıra, uluslararası standartların kullanımı ve sesli talimatlarla da desteklenebilen belgelerin düzeni için pratik önerilerle erişilebilirliği de desteklemektedir. "Kullanım kolaylığı" bölümü burada çeşitli seçenekler sunar, örneğin "Sesle geri bildirim sağlayın" bölümündeki geniş ton seçenekleri gibi.

Office 2021 Ev ve İş'te bulunan Veri Kaybı Önleme - kritik verilerin kaybolmasına ve yetkisiz ifşasına karşı koruma sağlar

Birçok Office sürümü için denenmiş ve test edilmiş olan Microsoft aracı Veri Kaybını Önleme (DLP), gizli bilgileri veya verileri çalışanlar tarafından kasıtlı veya kazara ifşa edilmeye karşı güvenilir bir şekilde korumak için MS Office 2021 Ev ve İş'te de kullanılmaktadır. Bu şekilde, özellikle kuruluşlar veya şirketler, örneğin DSVGO'nun gerektirdiği gibi, kişisel bilgilerin yetkisiz erişime karşı korunmasını sağlar. E-posta veya internet tabanlı uygulamalar yoluyla yapılan aktarımlar gibi tüm veri hareketleri, dinamik içerik tabanlı kontrol yoluyla izlenmekle kalmaz, aynı zamanda düzenlemelerin ihlali durumunda engellenir.

Sistem yöneticileri, kullanıcı veya gruplara bağlı olarak belirli verilere erişim için bireysel, farklılaştırılmış kurallar oluşturabilir, böylece erişimlerini veya aktarımlarını yalnızca kısıtlayabilir veya tamamen engelleyebilir, ayrıca kullanıcılar yakın bir veri kaybı tehdidi durumunda potansiyel risklere karşı uyarılabilir.

Yeni MS Office 2021 'de yöneticiler, hangi bilgilerin bir belgeye entegre edilebileceğini bireysel programlar için daha kolay tanımlayabiliyor. Ayrıca, Microsoft OneDrive gibi bulut hizmetleri kullanıldığında, bir sunucu arızası veya bir uç cihazın arızalanması durumunda bile önemli veriler kaybolmaz; kullanıcılar bu dosyalara her yerden erişebilir ve bunları düzenleyebilir.

Microsoft Office 2021 Ev ve İş için sistem gereksinimleri

Aşağıdaki sistem gereksinimleri MS Office 2021 Ev ve İş Sürümü için geçerlidir. Ek olarak, başka uygulamaların veya programların kullanımına bağlı olarak, depolama alanı vb. açısından başka gereksinimler de geçerli olabilir.

 • İşletim sistemleri: Windows 10, Windows 11
 • İşlemci: 1 GHz (32- veya 64-bit)
 • Çalışma belleği: en az 2 GB RAM
 • Sabit disk alanı: min. 3 GB
 • Görüntü çözünürlüğü: en az 1.280 x 800 piksel
 • Grafik kartı: DirectX 10

Hangi Windows sürümleri MS Office 2021 Ev ve İş yazılımıyla uyumludur?

Sistem gereksinimlerinde daha önce listelendiği gibi, Microsoft Office 2021 'un tüm sürümleri, düzgün çalışmaları için işletim sistemi olarak en az Windows 10 gerektirir. Bu nedenle Microsoft Office 2021 Ev ve İş Windows 8, 7 veya daha eski sürümlerle uyumlu değildir. Herhangi bir sorunuz varsa, Wiresoft ekibiyle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Microsoft Office 2021 Ev ve İşnasıl lisanslanır?

Her zamanki gibi, Microsoft Office 2021'in bu Ev ve İş Sürümü belirli bir son cihaz için lisanslanmıştır. Halihazırda geçerli olan Microsoft düzenlemelerine bağlı olarak, bu Office sürümünün ve önceki sürümlerin istediğiniz sayıda kopyasını, lisanslı cihaz üzerinden uzaktan veya Sanal Masaüstü Altyapısı (VDI) aracılığıyla kullanmak için bir ağ sunucusuna dağıtılması da dahil olmak üzere bu bilgisayara yükleme hakkına sahipsiniz. Daha fazla ayrıntı için lütfen bir Wiresoft temsilcisiyle iletişime geçin.

Wiresoft Yazılım Mağazasından Microsoft Office 2021 Ev ve İş'i Satın Alın

Yeni Microsoft Office 2021 Ev ve İş Sürümü şu anda Wiresoft'tan tek bir lisans olarak temin edilebiliyor - bu da fiyatın mevcut yeni üründen daha düşük olduğu anlamına geliyor. Ayrıca, Office 2021 Ev ve İş'i Wiresoft'tan satın aldığınızda, aşağıdaki avantajlardan her zaman faydalanırsınız:

 • Satın alma işleminizi tamamladıktan sonra, MS Office 2021 Ev ve İş yazılımınız Elektronik Yazılım Teslimatı (ESD) aracılığıyla hemen kullanımınıza sunulur.
 • Bu MS Office 2021 Ev ve İş lisansı ve Wiresoft tarafından satışa sunulan diğer tüm lisanslar, sınırlı geçerliliğe veya sınırlı bir süreye sahip bir deneme sürümü değildir ve önceden etkinleştirilmiş bir lisans anahtarı ile birlikte gelmez. Bunun yerine, yazılım mağazamızdan yalnızca sizin için yetkilendirilmiş bir Microsoft yazılım ürünü satın alıyorsunuz.
 • Wiresoft'tan satın alınan tüm ilgili MS Office Home and Business 2021 lisansları da satış öncesinde tam kullanılabilirlik açısından tarafımızdan test edilmiştir.
 • Office Ev ve İş 2021 gibi Microsoft yazılımlarının yeniden satışının yasal dayanağı, bu yazılımın satışına ve satın alınmasına ve kullanımına açıkça izin veren yürürlükteki yasadır.
 • Bu, Wiresoft'tan bir lisans satın aldığınızda yasal ve aynı zamanda orijinal bir Microsoft ürünü satın aldığınızdan ve kullandığınızdan emin olabileceğiniz anlamına gelir.

 Microsoft Office Ev ve İş 2021 veya başka bir Office 2021 sürümünün yanı sıra eski Office sürümleri veya diğer Microsoft yazılımlarının lisans satın alımıyla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen e-posta, telefon veya sohbet yoluyla bizimle iletişime geçin.

Yorumları okuyun, yazın ve tartışın ...daha fazla
Müşteri puanları "MICROSOFT OFFICE 2021 HOME AND BUSINESS"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

MICROSOFT OFFICE 2021 PROFESSIONAL PLUS MICROSOFT OFFICE 2021 PROFESSIONAL PLUS
2.503,80 TRY * 4.173,00 TRY *
MICROSOFT OFFICE 2021 STANDARD MICROSOFT OFFICE 2021 STANDARD
2.321,40 TRY * 3.869,00 TRY *
MICROSOFT OFFICE 2019 PROFESSIONAL PLUS MICROSOFT OFFICE 2019 PROFESSIONAL PLUS
1.903,20 TRY * 3.172,00 TRY *
MICROSOFT OFFICE 2007 STANDARD MICROSOFT OFFICE 2007 STANDARD
200,40 TRY * 334,00 TRY *
MICROSOFT OFFICE MAC 2021 HOME AND BUSINESS MICROSOFT OFFICE MAC 2021 HOME AND BUSINESS
2.686,20 TRY * 4.477,00 TRY *
MICROSOFT OFFICE 2019 HOME AND BUSINESS MICROSOFT OFFICE 2019 HOME AND BUSINESS
1.821,00 TRY * 3.035,00 TRY *
MICROSOFT WINDOWS 11 PROFESSIONAL MICROSOFT WINDOWS 11 PROFESSIONAL
898,80 TRY * 1.498,00 TRY *
MICROSOFT OFFICE 2019 STANDARD MICROSOFT OFFICE 2019 STANDARD
1.744,80 TRY * 2.908,00 TRY *
MICROSOFT OFFICE 2010 STANDARD MICROSOFT OFFICE 2010 STANDARD
454,20 TRY * 757,00 TRY *
MICROSOFT OFFICE 2016 HOME AND BUSINESS MICROSOFT OFFICE 2016 HOME AND BUSINESS
1.903,20 TRY * 3.172,00 TRY *
MICROSOFT EXCEL MAC 2021 MICROSOFT EXCEL MAC 2021
1.183,20 TRY * 1.972,00 TRY *
MICROSOFT ACCESS 2021 MICROSOFT ACCESS 2021
1.183,20 TRY * 1.972,00 TRY *
MICROSOFT OFFICE 2016 STANDARD MICROSOFT OFFICE 2016 STANDARD
1.459,20 TRY * 2.432,00 TRY *
MICROSOFT OFFICE MAC 2016 HOME AND BUSINESS MICROSOFT OFFICE MAC 2016 HOME AND BUSINESS
1.410,60 TRY * 2.351,00 TRY *
MICROSOFT EXCEL 2021 MICROSOFT EXCEL 2021
1.183,20 TRY * 1.972,00 TRY *
MICROSOFT WORD 2021 MICROSOFT WORD 2021
1.183,20 TRY * 1.972,00 TRY *
MICROSOFT PROJECT 2021 STANDARD MICROSOFT PROJECT 2021 STANDARD
4.759,80 TRY * 7.933,00 TRY *
son görülen