Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD

Hemen teslime hazır, teslim süresi 24 saat

 • SW10477
 • 228-04778
 • Kalıcı olarak geçerli
 • Tüm diller
 • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
10.924,90 TRY * 12.137,90 TRY * (9,99% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Core -
Minimum lisanslama Hiçbiri
CAL User CAL/Cihaz CAL
Orta İndir
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Teslimat kapsamı İndir + Lisans


Microsoft 'dan SQL 2022 , kullanıcılara gerekli tüm veritabanını ve mal yönetimi ve CRM sistemleri veya ERP yazılımı kullanan tüm şirketlerde sıklıkla kullanılan analiz ve raporlama işlevlerini sağlayan bu güvenilir ilişkisel veri platformunun en son sürümüdür. SQL 2022 , tüm bu görev alanları için gereksinimlerini en iyi şekilde karşılayabilecek güçlü, özellikli bir İlişkisel Veritabanı Sistemi (RDMS) sağlar. Server Standard Server Standard Cloud Management

Ürünle ilgili diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD"

Microsoft SQL Server 2022 Standard

Microsoft tarafından sunulan SQL Server 2022 Standard, ürün yönetimi ve CRM sistemleri veya ERP yazılımı kullanan tüm şirketlerde sıklıkla kullanılan gerekli tüm veritabanı ve analiz ve raporlama işlevlerini kullanıcılara sağlayan bu güvenilir ilişkisel veri platformunun en son sürümüdür. SQL Server 2022 Standard, tüm bu görev alanları için gereksinimlerini en iyi şekilde karşılayabilecek güçlü, Cloud özellikli bir İlişkisel Veritabanı Yönetim Sistemi (RDMS) sağlar.

SQL Server 2022 Standard Sürümü ile küçük ve orta ölçekli işletmelerin elinin altında temel bir veri yönetimi ve Business istihbarat veritabanı bulunmaktadır; bu veritabanı hem yerel hem de Cloud'a özgü uygulamaların geliştirilmesi için uygun araçlar sunmakla kalmaz, aynı zamanda BT kaynaklarına olan düşük talep sayesinde özellikle verimli veritabanı yönetimi sağlar.

Wiresoft adresinde yakında yeni SQL Server 2022 Standard Edition'ı kullanılmış yazılım olarak - işlevsellik, performans ve güvenlik açısından tüm avantajlarıyla - ancak yeni yazılımdan önemli ölçüde daha düşük bir fiyatla bulacaksınız. SQL Server 2022 Standard muhtemelen Core tabanlı lisanslama olarak tekrar kullanıma sunulacaktır; sunucu lisansı/CAL tabanlı varyant burada kullanılamayacağından, bu özellikle sadece daha güçlü Server için uygundur.

Aşağıdaki genel bakış, önceki sürümden bilinen SQL Server 2022 Standard işlevlerinin yanı sıra SQL Server yazılımı için olağan Microsoft lisans koşulları hakkında ayrıntılı bilgi sağlar.

SQL Server 2022 Standard - Önemli işlevlere genel bakış

SQL Server 2022 Standard sürümünde özellikle bahsedilmeye değer işlevler arasında yine mevcut yüksek ölçeklenebilir Cloud hizmetlerinin yanı sıra, diğer şeylerin yanı sıra, güvenli enklavlar sağlayan ve örneğin Java dili entegrasyonu ile genişletilebilen Microsoft veri şifreleme teknolojisi Always Encrypted yer almaktadır.

Kapsamlı veri işleme için SQL Server 2022 Standard 'un diğer önemli özellikleri arasında verilerin kümelenmesinin yanı sıra günlük kaydı ve ölçümler sırasında sistematik olarak toplanması için izleme yer alır.

Özellikle SQL'de Büyük Veri kümelerinin kullanılması Server 2022 Standard verilerin birçok şekilde analiz edilmesi ve işlenmesi olanaklarını genişletmektedir. Bu, Hadoop Dağıtılmış Dosya Sistemi (HDFS), Apache Spark ve diğer analiz araçlarının entegrasyonu, arama sorgularının akıllıca işlenmesi ve ilgili tüm süreçlerde kapsayıcıların kullanılmasıyla desteklenmektedir. Veritabanı uyumluluğunun belgelendirilmesi, uygulamaların olası uyumsuzluğunu önler ve ayrıca bir SQL veritabanı sisteminin yalnızca yerel olarak güncellenmesini değil, aynı zamanda hem çevre hem de Cloud adresinde güncellenmesini sağlar.

SQL Server 2022 Standard adresinde, hızlandırılmış veritabanı kurtarma gibi özelliklerin yanı sıra sınıflandırma ve verilerin güvenilir bir şekilde izlenmesi için şüpheli faaliyetleri de uyaran işlevler sayesinde yine gelişmiş güvenlik sunulmaktadır.

Aşağıdaki genel bakış, münferit işlevsel alanlar hakkında daha ayrıntılı bilgi sağlamaktadır.

SQL Server 2022 Standard - Büyük Veri Kümeleri ile Veri Sanallaştırma

Güçlü büyük veri yönetimi, büyük miktarda verinin analizi ve işlenmesinde kilit bir rol oynamaya devam ediyor. Burada SQL Server 2022 Standard, verileri güvenilir ve aynı zamanda hızlı bir şekilde işleyen ve şirketlerdeki çeşitli uygulamalar için kullanılabilir hale getiren akıllı sorgu işleme gibi güçlü analiz araçlarıyla birlikte yalnızca güçlü performans değil, aynı zamanda iyi ölçeklenebilirlik de sunar.

Burada SQL Server 2022 Standard, Büyük Veri iş yüklerini örneğin daha önce olduğu gibi Hadoop tabanlı yerel platformlarda yönetmek yerine SQL Server adresine taşıma seçeneği de sunuyor. Entegre bağlayıcılar veya SQL Server PolyBase ile Oracle, Teradata, Mongo DB, HDFS gibi harici veritabanlarının yanı sıra Azure Data Lake de önce ilgili verileri fiziksel olarak taşımak veya çoğaltmak zorunda kalmadan sorgulanabilir.

SQL Server 2022 ile Büyük Veri kümelerinin kullanılması, SQL Server, Spark ve HDFS konteynerlerinin ölçeklenebilir kümelerinin Kubernetes ile konuşlandırılmasını da sağlar ve bu da Transact-SQL ile verilerin paralel sorgulanmasını, yazılmasını ve işlenmesini sağlar. Aynı şekilde Büyük Veri kümeleri, HDFS depolama havuzlarında yapay zeka ve makine öğrenimi görevlerinin yürütülmesinin yanı sıra uygulamaların hem konteynerler olarak hem de bu amaçla bir Büyük Veri kümesinde depolanan verilere erişen web hizmetleri biçiminde uygulamalar olarak sağlanmasına olanak tanır. Ayrıca, SQL Server 2022 Standard adresindeki Büyük Veri Kümeleri de mevcuttur:

 • Data Lake, analiz için çeşitli harici kaynaklardan gelen verileri depolamak ve ilişkisel verilerle birleştirmek için kullanılabilen ölçeklenebilir bir HDFS depolama havuzudur.
 • Data Mart, önbellek görevi gören veri havuzu düğümleri aracılığıyla birden fazla kaynaktan gelen verileri entegre ederek veri analizlerinin performansını artırmak için Büyük Veri kümelerinin yatay ölçeklendirilmesini sağlar.
 • Spark'ın yanı sıra yapay zeka araçları örneğin R, Python, Scala ve Java ile de kullanılabilir.

SQL Server 2022 Standard - Güçlü performans 

SQL Server 2022 Standard sürümü, yüksek ölçeklenebilirlik ve önemli işlevlerin performansının yanı sıra güvenilir yüksek kullanılabilirlik ile karakterize edilir. Yüksek kullanılabilirlik, diğer şeylerin yanı sıra, Server Core desteğinin yanı sıra her zaman açık yük devretme kümesi örnekleri ve felaket kurtarma ve şifreli yedekleme de dahil olmak üzere gelişmiş veritabanı kurtarma için bir yük devretmeServer aracılığıyla elde edilir.

Diğer özellikler arasında büyük nesne ikilileri için sütun deposu, bellek içi OLTP1 ile bellek içi veritabanı, görev açısından kritik iş yükleri için performansı artırmak üzere hibrit tampon havuzu ve kalıcı bellek desteği, 50 örneğe kadar destek, esnek veritabanı, tablo ve dizin bölümleme ve veri sıkıştırma, bölümlenmiş tablolar için paralel işleme ve çoklu filestream konteynerleri yer alıyor.

SQL Server 2022 Standard - Donanım gereksinimleri

SQL Server 2022 Standard adresini uygun bir işletim ortamında kullanabilmek için aşağıdaki yazılım ve donanım gereksinimlerinin karşılanması gerekecektir - Ekim ayı itibariyle Microsoft adresinden henüz resmi bir bilgi bulunmadığını, bu nedenle gerçek minimum gereksinimlerin aşağıda listelenenlerden farklı olabileceğini lütfen unutmayın. Daha fazla soru ve güncel bilgi için lütfen Wiresoft adresinden bir personelle iletişime geçin.

 • Desteklenen işletim sistemleri: min. Windows 10, Windows Server 2019
 • Sabit disk alanı: en az 6 GB - her durumda yüklü SQL Server bileşenlerine bağlı olarak
 • Çalışma belleği: en az 4 GB
 • Grafikler: En az 800x600 piksel çözünürlüğe sahip süper VGA grafik kartı
 • İşlemci türü: x64 işlemci
 • İşlemci hızı: min. 1,4 GHz - önerilen: 2,0 GHz veya üstü
Bağlantılar "MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD"
Müşteri puanları "MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler