Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OFFICE 2021 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT OFFICE 2021 STANDARD

Anında indirme olarak kullanılabilir

 • SW10444
 • 021-07261
 • Kalıcı olarak geçerli
 • Tüm diller
 • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
2.508,90 TRY * 2.786,90 TRY * (9,98% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Versiyon Tam sürüm
Cihazlar 1x
Teslimat kapsamı İndirme + lisans
Orta İndir
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Teslimat süresi  Birkaç dakika
Sistem  Windows (32bit/64bit)
Terminal sunucusu Uyumlu


Microsoft Office Suite 2021'in Standart Sürüm'deki en son versiyonu, şirketlerdeki profesyonel kullanıcılara ve serbest meslek sahiplerine, hem belgelerin oluşturulması ve düzenlenmesinin yanı sıra kapsamlı iletişim ve güvenli işbirliği ve veri ve belge alışverişi için daha da gelişmiş bir işlevsellik ve verimlilik standardı sunuyor. Office 2021 böylece bulutta ve aynı zamanda ev ofiste işbirliğini de yeni bir seviyeye taşıyor. Bu amaçla, yeni MS Office 2021 Standardı mevcut veri koruma düzenlemelerini de dikkate alan kapsamlı güvenlik standartları sunmaktadır.

Ürünle ilgili diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT OFFICE 2021 STANDARD"

Microsoft Office 2021 Standard - şirketler ve serbest meslek sahipleri için vazgeçilmez iş yazılımı

Microsoft Office paketinin en son sürümü 2021 Standard Edition, şirketlerdeki profesyonel kullanıcılara ve serbest meslek sahiplerine, hem belgelerin oluşturulması ve düzenlenmesinde hem de kapsamlı iletişim ve güvenli işbirliği ile veri ve belge alışverişinde daha da gelişmiş bir işlevsellik ve verimlilik standardı sunuyor. Office 2021 böylece bulutta ve aynı zamanda ev ofiste işbirliğini de yeni bir seviyeye taşıyor. Buna ek olarak, yeni MS Office 2021 Standardı, mevcut veri koruma düzenlemelerini de dikkate alan kapsamlı güvenlik standartları sağlamaktadır.

Her zaman olduğu gibi, kendini kanıtlamış Word, Excel, PowerPoint ve Outlook programlarında yapılan çok sayıda iyileştirme ve ekleme MS Office'in bu yeni sürümünün bir parçasıdır: diğer şeylerin yanı sıra, belgelerin gerçek zamanlı olarak birlikte düzenlenmesine yönelik kapsamlı seçenekler, güvenli çalışmanın yanı sıra ekip içinde korumalı bilgi alışverişini ve engelsiz çalışmayı kolaylaştırır. MS Office 2021 Standard, dijital not defteri OneNote ve Skype'ın yerini alan Microsoft Teams ile tamamlanıyor. Tüm Office programları Office Web Uygulamaları olarak da kullanılabilir.

Ayrıca, MS Office 2021 Standard'daki kanıtlanmış güvenlik özelliği Veri Kaybını Önleme, kapsamlı güvenlik hükümleri ve bireysel erişim hakları aracılığıyla veri kaybına karşı koruma sağlar ve sürüm aynı zamanda katı veri koruma düzenlemelerine de uygundur:

Buna ek olarak, mevcut Standart Sürüm 2019, profesyonel ve verimli olmanın yanı sıra özellikle bulutta ortak çalışmaya yönelik belge alışverişi için bir dizi pratik optimizasyon içeriyor.

Microsoft Office 2021 Standard Edition'ı Wiresoft Yazılım Mağazasında kullanılmış yazılım olarak bulabilirsiniz - ilgili yeni ürünlere kıyasla daha düşük bir fiyata - en iyisi hemen ekibimizle iletişime geçmek ve bu Office sürümünün ve MS Office 2021'in diğer sürümlerinin resmi olarak ne zaman kullanıma sunulacağını öğrenmektir. Aşağıdaki genel bakış, dahil edilen tüm Office uygulamalarını sunar ve bu sürümün zaten bilinen ve Office 2021 Standard ile kullanabileceğiniz tüm yenilikleri hakkında bilgi sağlar.

MS Office Standard 2021'de kanıtlanmış Office uygulamaları daha da güçlü

Yeni MS Office 2021'in Standart Sürümünde, OneNote ve Microsoft Teams ile desteklenen Word, Excel, PowerPoint ve Outlook bireysel uygulamaları da omurgayı oluşturuyor. Microsoft Office 2021 Standard Edition için bunlar optimize edildi ve kapsamlı işbirliğini daha da verimli hale getirmek için daha fazla işlev eklendi:

 • Microsoft Word 2021, metin oluşturma için hala vazgeçilmez bir programdır, mevcut sürüm, örneğin entegre bir çeviri aracı, optimize edilmiş bir dikte işlevi ve dilbilgisi düzeltmesi de dahil olmak üzere geliştirilmiş bir yazım düzeltmesi ile belgeler üzerinde çalışmayı da destekler. Konuşma çıkışı aracını kullanarak, siz yazarken metinlerin size okunmasını sağlayabilirsiniz; tersine, konuşma girişi işlevi de daha da geliştirilmiştir. Revize edilen editör, yazım ve imla önerilerini doğrudan bir tıklamayla kabul etmeyi kolaylaştırıyor. Sanal mürekkebin tanınması da geliştirildi, böylece ekranda dijital kalemle yazılan bir metin Word metnine daha iyi dönüştürüldü. Örneğin SVG grafiklerinde bireysel iyileştirmeler var: daha karmaşık görüntü belgeleri bile artık çok fazla bellek gerektirmeden entegre edilebiliyor, ölçeklendirilebiliyor ve düzenlenebiliyor. HEIC olarak adlandırılan görüntüler de dönüştürülmeden doğrudan iPhone veya iPad'lerden eklenebilir.
 • Microsoft Excel, zaman çizelgesi filtreleri gibi yeni işlev ve filtrelere ek olarak, Office Sürüm 2021'de verilerin profesyonel analizi ve işlenmesi için artık dinamik diziler ve geliştirilmiş bir XVERWEIS işlevi de sunuyor. Finansal hesaplamalar için tablo fonksiyonları da optimize edildi; CSV dosyalarıyla mükemmel uyumluluk da korundu. MS Office 2021 Standard Edition'da Excel'de bulunan özellikler hakkında daha fazla ayrıntı henüz bilinmemektedir, herhangi bir sorunuz varsa lütfen Wiresoft ekibiyle iletişime geçin.
 • Her zamanki gibiMicrosoft PowerPoint 2021, grafik ve görüntülerin yanı sıra diğer görüntü düzenleme seçenekleri gibi çeşitli heyecan verici efektlerle çok çeşitli tasarım seçenekleri sunar. Ultra HD dosyaları PowerPoint ile doğrudan sunumlara da eklenebilir; grafikler serbestçe ölçeklenebilir ve yakınlaştırma işlevi kullanılarak bir görüntüye yakınlaştırılabilir; animasyonlar dijital kalemle de gerçekleştirilebilir. Paylaşım seçenekleri artık bir PowerPoint dosyasının hoparlör görünümünü de içeriyor ve Microsoft Forms ile bir toplantının katılımcıları arasında doğrudan bir anket başlatılabiliyor.
 • Microsoft Outlook 2021, randevuları planlarken farklı saat dilimlerini ve zaman farklılıklarını otomatik olarak hesaba katarak diğer konumlardaki iş ortakları ve çalışanlarla küresel iletişimi destekler. Yeni Outlook 2021, kullanıcı başına istenilen sayıda e-posta hesabının oluşturulmasını ve yönetilmesini de destekliyor; bu da özellikle birden fazla hesaba ihtiyaç duyan kullanıcılar için avantaj sağlıyor. Microsoft Teams ile Outlook'taki iletiler doğrudan diğer iş arkadaşları ve ortaklarla paylaşılabiliyor; son olarak Outlook 2021, gelişmiş sesli komutların yanı sıra otomatik noktalama işaretleriyle e-posta oluşturmayı kolaylaştıran yeni bir dikte araç çubuğu içeriyor.
 • Publisher 2021, ilginç yazdırılabilir sunumlar ve yayınlar oluşturmak için geliştirilmiş kalem tanıma ve profesyonel grafik düzenleme dahil olmak üzere birçok seçenek içerir.
 • OneNote ve Microsoft Teams, MS Office Standard 2021 Edition'ı tamamlıyor: kullanışlı dijital not defteri diğer programlara bağlanabilirken, Microsoft Teams artık Skype'ın yerini alıyor.

Microsoft Office 2021 Standard'ın diğer birçok avantajından yararlanın

MS Office 2021 Standard Edition, tek tek programlarda birçok optimizasyon ve yeni işlev sunmakla kalmıyor, aynı zamanda mobil çalışmayı destekleyen ve belgeler, elektronik tablolar veya sunumlar üzerinde sezgisel ekip işbirliğinin yanı sıra çalışanlar arasındaki iletişimi kolaylaştıran bir dizi genel pratik özellik ve avantajla da dikkat çekiyor.

Kullanıcılar hareket halindeyken de birçok Office özelliğine akıllı telefon veya tablet aracılığıyla erişebilir: Office 2021 'de bulunan web uygulamaları erişimi daha da kolaylaştırır, böylece hareket halindeyken belgeleri hızlı bir şekilde düzenlemeye yönelik bireysel işlevler ve öğeler daha da hızlı bir şekilde bulunabilir. Dosyalar ayrıca açılabilir ve buluttaki diğer kullanıcıların cihazlarıyla paylaşılabilir.

Office 2021 'in masaüstü arayüzü net düzeniyle ikna ediyor, birçok uygulama göz dostu çalışmayı destekleyen karanlık modda da kullanılabiliyor. Buna ek olarak, arama alanındaki yeni açılır menü e-posta ve belge aramayı daha da kolaylaştırıyor - kullanıcılar ilgili posta kutusu ile açık bir klasör arasında tek bir tıklamayla geçiş yapabiliyor. Masaüstü istemcisindeki geçmiş menüsü aracılığıyla, ziyaret edilen son yerlere doğrudan geri dönmek de mümkündür. Ayrıca, daha fazla gizlilik ve anonimlik yaratabilecek telefon numaralarını maskelemek için yeni bir seçenek de var.

Ayrıca Office 2021'de, ADMX dosyaları kullanılarak güvence altına alınan grup ilkelerini yönetmek için Grup İlkesi Nesnesi (GPO) kullanılabilir olacaktır. Bunlar, güncellemeleri kontrol etmenin yanı sıra, harici belgelerdeki makroları kontrol etmek için güvenlik ayarlarını da içerir. Buna ek olarak, Office 2021 Sürümü bir terminal veya uzak masaüstü sunucusunda da kullanılabilir; lisans büyük olasılıkla yine tanımlanmış bir kullanıcının mobil bilgisayarı için ikinci bir kullanım hakkı içerecektir.

Son olarak, tüm Office 2021 programları, diğer şeylerin yanı sıra, uluslararası standartların kullanımı ve sesli talimatlarla da desteklenebilen belgelerin düzeni için pratik önerilerle erişilebilirliği de desteklemektedir. "Kullanım kolaylığı" bölümü burada çeşitli seçenekler sunar, örneğin "Sesle geri bildirim sağlayın" bölümündeki geniş ton seçenekleri gibi.

Office 2021 Standard'da bulunan Veri Kaybı Önleme - kritik verilerin kaybolmasına ve yetkisiz ifşasına karşı koruma sağlar

Birçok Office sürümü için denenmiş ve test edilmiş olan Microsoft aracı Veri Kaybı Önleme (DLP), gizli bilgileri veya verileri çalışanlar tarafından kasıtlı veya kazara ifşa edilmeye karşı güvenilir bir şekilde korumak için MS Office 2021 Standard'da da kullanılmaktadır. Bu şekilde, özellikle kuruluşlar veya şirketler, örneğin DSVGO tarafından da zorunlu kılındığı gibi, kişisel bilgilerin yetkisiz erişime karşı korunmasını sağlar. E-posta veya internet tabanlı uygulamalar yoluyla yapılan aktarımlar gibi tüm veri hareketleri, dinamik içerik tabanlı kontrol yoluyla izlenmekle kalmaz, aynı zamanda düzenlemelerin ihlali durumunda engellenir.

Sistem yöneticileri, kullanıcı veya gruplara bağlı olarak belirli verilere erişim için bireysel, farklılaştırılmış kurallar oluşturabilir, böylece erişimlerini veya aktarımlarını yalnızca kısıtlayabilir veya tamamen engelleyebilir, ayrıca kullanıcılar yakın bir veri kaybı tehdidi durumunda potansiyel risklere karşı uyarılabilir.

Yeni MS Office 2021 'de yöneticiler, bireysel programlar için hangi bilgilerin bir belgeye entegre edilebileceğini daha kolay tanımlayabiliyor. Ayrıca, Microsoft OneDrive gibi bulut hizmetleri kullanıldığında, bir sunucu arızası veya bir terminal cihazının arızalanması durumunda bile önemli veriler kaybolmaz; kullanıcılar bu dosyalara her yerden erişebilir ve bunları düzenleyebilir.

Microsoft Office 2021 Standard için sistem gereksinimleri

MS Office 2021 Standard Edition için kullanılan yazılım olarak aşağıdaki sistem gereksinimleri de geçerlidir. Ayrıca, başka uygulamaların veya programların kullanımına bağlı olarak, depolama alanı vb. açısından başka gereksinimler de olabilir.

 • İşletim sistemleri: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019/2022
 • İşlemci: 1 GHz (32- veya 64-bit)
 • Çalışma belleği: en az 2 GB RAM
 • Sabit disk alanı: en az 3 GB
 • Görüntü çözünürlüğü: min. 1.280 x 800 piksel
 • Grafik kartı: DirectX 10

Hangi Windows sürümleri MS Office 2021 Standard yazılımı ile uyumludur?

Sistem gereksinimlerinde daha önce listelendiği gibi, Microsoft Office 2021 'in tüm sürümleri, düzgün çalışmaları için işletim sistemi olarak en az Windows 10 gerektirir. Microsoft Office 2021 Standard bu nedenle Windows 8, 7 veya daha eski sürümlerle uyumlu değildir. Herhangi bir sorunuz varsa, Wiresoft ekibiyle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Microsoft Office 2021 Standardnasıl lisanslanır?

Her zamanki gibi, Microsoft Office 2021'in bu Standart Sürümü belirli bir son cihaz için lisanslanmıştır. Halihazırda geçerli olan Microsoft düzenlemelerine bağlı olarak, lisanslı cihaz üzerinden uzaktan veya Sanal Masaüstü Altyapısı (VDI) aracılığıyla kullanmak için bu Office sürümünün ve önceki sürümlerin herhangi bir sayıda kopyasını, bir ağ sunucusuna dağıtılması da dahil olmak üzere, bu bilgisayara yükleme hakkına sahipsiniz. Daha fazla ayrıntı için lütfen bir Wiresoft temsilcisiyle iletişime geçin.

Wiresoft Yazılım Mağazasında kullanılan Microsoft Office 2021 Standard'ı satın alın

Yeni Microsoft Office 2021 Standard Edition şu anda Wiresoft'ta kullanılmış tek lisans olarak mevcuttur - bu, fiyatın mevcut yeni üründen daha düşük olduğu anlamına gelir. Ayrıca, Wiresoft'tan kullanılmış Office 2021 Standard yazılımı satın alırken her zaman aşağıdaki avantajlardan faydalanırsınız:

 • Satın alma işleminin tamamlanmasının ardından, MS Office 2021 Standard yazılımınız Elektronik Yazılım Teslimatı (ESD) aracılığıyla hemen kullanımınıza sunulur.
 • Bu MS Office 2021 Standard lisansı ve Wiresoft tarafından satışa sunulan diğer tüm kullanılmış lisanslar, sınırlı geçerliliğe veya sınırlı bir süreye sahip bir deneme sürümü değildir ve önceden etkinleştirilmiş bir lisans anahtarı ile birlikte gelmez. Bunun yerine, yazılım mağazamızdan yalnızca sizin için yetkilendirilmiş bir Microsoft yazılım ürünü satın alıyorsunuz.
 • Böylece, genellikle ilk olarak bir Avrupa şirketi tarafından satın alınan ve yeniden satılan tek bir MS Office 2021 Standard lisansı alırsınız. Bu yeniden satış, MS Office 2021 Standard yazılımının bu lisansını, "kullanılmış" ifadesi yazılımın işlevselliği üzerinde herhangi bir kısıtlama anlamına gelmeden veya gerçekten kullanıldığı anlamına gelmeden, kullanılmış olarak işaretler.
 • İlk satın alan kişinin bilgisayarında bu MS Office yazılımı zaten yüklüyse, Wiresoft'a satıştan önce bu yazılım tekrar silinmiştir, böylece bu yazılım lisansı yine %100 ücretsizdir ve kısıtlama olmaksızın kullanılabilir.
 • Wiresoft tarafından satın alınan tüm ilgili kullanılmış MS Office Standard 2021 lisansları da satıştan önce tam kullanılabilirlik açısından tarafımızdan kontrol edilmiştir.
 • Office Standard 2021 gibi kullanılmış Microsoft yazılımlarının yeniden satışının yasal dayanağı, bu yazılımın satışına ve satın alınmasına ve kullanımına açıkça izin veren yürürlükteki yasadır.
 • Bu, Wiresoft'tan kullanılmış bir lisans satın aldığınızda yasal ve aynı zamanda orijinal bir Microsoft ürünü satın aldığınızdan ve kullandığınızdan emin olabileceğiniz anlamına gelir.

Microsoft Office Standard 2021 veya kullanılmış yazılım olarak başka bir Office 2021 Sürümü ve eski Office sürümleri veya diğer Microsoft yazılımları lisans satın alımınızla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen e-posta, telefon veya sohbet yoluyla bizimle iletişime geçin.

Bağlantılar "MICROSOFT OFFICE 2021 STANDARD"
Müşteri puanları "MICROSOFT OFFICE 2021 STANDARD"
14 Tem 2023

Ottimo servizio

Consegna immediata e facile utilizzo del programma. Mi piace fare acquisti qui!

14 Tem 2023

Raccomandabile

Tutto è stato perfetto! Dall'ordine all'installazione, nessun problema. Grande team di Wiresoft!

14 Tem 2023

Recomendable

¡Todo fue perfecto! Desde el pedido hasta la instalación, ningún problema. ¡Gran equipo en Wiresoft!

14 Tem 2023

Molto affidabile

Sono più che soddisfatto con il processo fluido. Il servizio clienti ha risposto a tutte le mie domande con pazienza.

14 Tem 2023

Aanbevolen

Alles was perfect! Van de bestelling tot de installatie, geen enkel probleem. Geweldig team bij Wiresoft!

14 Tem 2023

Zeer betrouwbaar

Ik ben meer dan tevreden met het naadloze proces. De klantenservice heeft al mijn vragen geduldig beantwoord

14 Tem 2023

Muy confiable

Estoy más que satisfecho con el proceso fluido. El servicio de atención al cliente respondió a todas mis preguntas con paciencia.

14 Tem 2023

Empfehlenswert

Alles war perfekt! Von der Bestellung bis zur Installation, kein Problem. Tolles Team bei Wiresoft!

14 Tem 2023

Sehr zuverlässig

Ich bin mehr als zufrieden mit dem reibungslosen Ablauf. Der Kundensupport hat all meine Fragen geduldig beantwortet.

14 Tem 2023

Gran rendimiento

¡Estoy emocionada! Entrega rápida y el programa funciona perfectamente. ¡Genial!

14 Tem 2023

Top prestatie

Ik ben enthousiast! Snelle levering en het programma werkt perfect. Geweldig!

14 Tem 2023

Ottima prestazione

Sono entusiasta! Consegna veloce e il programma funziona perfettamente. Grande!

14 Tem 2023

Servizio perfetto

Servizio eccellente e supporto. Consiglio Wiresoft.

14 Tem 2023

Top Leistung

Bin begeistert! Schnelle Lieferung und das Programm läuft einwandfrei. Klasse!

14 Tem 2023

Servizio affidabile

Ho ordinato più volte e sono sempre stato soddisfatto. Processo di acquisto fluido, consegna veloce. Semplicemente fantastico!

14 Tem 2023

Perfecte service

Uitstekende dienstverlening en ondersteuning. Ik kan Wiresoft alleen maar aanbevelen.

14 Tem 2023

Betrouwbare service

Al meerdere keren besteld en altijd tevreden. Soepele koopproces, snelle levering. Gewoon top!

14 Tem 2023

Servicio fiable

He comprado varias veces y siempre estoy contento. Proceso de compra sin problemas, entrega rápida. ¡Excelente!

14 Tem 2023

Facile e veloce

Pagato e in pochissimo tempo il programma era già sul mio laptop. Molto impressionante.

11 Tem 2023

Erstklassiger Shop und Service

Habe mein Office 2021 Standard direkt nach dem Kauf erhalten und es funktioniert. Vielen Dank dafür!

Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler