Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT PUBLISHER 2021
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT PUBLISHER 2021

Anında indirme olarak kullanılabilir

 • SW10491
 • 164-03723
 • Kalıcı olarak geçerli
 • Tüm diller
 • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
1.280,90 TRY * 1.421,90 TRY * (9,92% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Versiyon Tam sürüm
Cihazlar 1x
Teslimat kapsamı İndirme + lisans
Orta İndir
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Teslimat süresi  Birkaç dakika
Sistem  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Uyumlu


Publisher 2021 , profesyonel yayıncılığı için 'un çok yönlü, güçlü programıdır. Sadece şirketler değil, öğrenciler gibi özel kullanıcılar da bu yazılımı görüntü düzenleme ve mizanpajdan yazdırılabilir şablonların oluşturulmasına kadar her türlü ikna edici yayını oluşturmak için kullanabilir. El ilanları, broşürler ve daha kapsamlı kataloglar için kapsamlı bir şablon kataloğunun yanı sıra, bunları bireysel fikirlere göre tasarlamak ve daha fazla düzenlemek için birçok araç ve efekt mevcuttur. Sezgisel ve kullanıcı dostu kullanıcı arayüzü ve araçların net bir şekilde düzenlenmesi sayesinde, deneyimsiz kullanıcılar ve yeni başlayanlar bile Desktop Microsoft Publisher 2021 ile hızlı bir şekilde başlayabilir ve sadece logolar, simgeler ve diğer görüntü öğelerinin yanı sıra yüksek standartları bile karşılayan basılı medya oluşturabilir.

Ürünle ilgili diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT PUBLISHER 2021"

Microsoft Publisher 2021 - satın alma sürümündeki bağımsız program

Publisher 2021 Microsoft'un profesyonel masaüstü yayıncılık için sunduğu çok yönlü ve güçlü bir programdır. Sadece şirketler değil, öğrenciler gibi özel kullanıcılar da bu yazılımı görüntü düzenleme ve mizanpajdan yazdırılabilir şablonların oluşturulmasına kadar her türlü ikna edici yayını oluşturmak için kullanabilir. El ilanları, broşürler ve daha kapsamlı kataloglar için kapsamlı bir şablon kataloğunun yanı sıra, bunları bireysel fikirlere göre tasarlamak ve daha fazla düzenlemek için birçok araç ve efekt mevcuttur. Sezgisel ve kullanıcı dostu kullanıcı arayüzü ve araçların net bir şekilde düzenlenmesi sayesinde, deneyimsiz kullanıcılar ve yeni başlayanlar bile Publisher 2021 ile hızlı bir şekilde başlayabilir ve sadece logolar, simgeler ve diğer görüntü öğelerinin yanı sıra yüksek standartları bile karşılayan basılı medya oluşturabilir.

Sürüm 2021'in diğer Office programlarında olduğu gibi, şerit görünümü kişinin kendi ihtiyaçlarına göre bireysel olarak uyarlanabilir ve böylece çok fazla netlik sağlar. MS Publisher 2021 bu nedenle yaratıcı fikirlerinizi ikna edici ve ustaca gerçekleştirmek için doğru ortaktır.

Çeşitli format ve programlarla yüksek uyumluluk

Mizanpaj programı doğal olarak .JPG ve .PDF gibi olağan dosya formatlarının yanı sıra Microsoft'un kendi formatları olan .XPS ve .PUB'un kullanımına izin verir; sonuncusu bir Adobe mizanpaj programı ile bile açılabilir. Bu, MS Publisher ile oluşturulan baskı dosyalarının diğer mizanpaj yazılımlarıyla da kullanılabileceği anlamına gelir ve Publisher 2021'in uyumluluğunu artırır. Ve HTML formatı haber bültenleri oluşturmak için kullanılabilir.

Publisher, Excel çizelgeleri ve tabloları veya önceden biçimlendirilmiş Word metinleri gibi diğer Office programlarından da dosya aktarabilir.

Son olarak, pratik Pack & Go sihirbazı, bir yayınla ilişkili ve yazdırma için gerekli tüm dosyaları (örneğin görüntüler, grafikler ve yazı tipleri) otomatik olarak tek bir dosyada toplar ve paketler; daha sonra yalnızca bir baskı hizmetine veya fotokopi dükkanına göndermeniz veya Microsoft Cloud aracılığıyla kullanıma sunmanız gerekir.

Publisher 2021'deki yeni özelliklere kısa bir genel bakış

 Microsoft Publisher 'un bu yeni sürümü, birçok optimizasyonun yanı sıra genişletilmiş kullanım olanaklarıyla da öne çıkıyor: Örneğin, Publisher 2021 dokunmatik özellikli cihazlarda bir kalemle de kullanılabilir. Ayrıca Publisher belgeleri Microsoft bulut hizmeti OneDrive aracılığıyla başkalarıyla da paylaşılabilir. Burada depolanan dosyaların güvenilir bir şekilde gerçek zamanlı güncellenmesi ve Veri Kaybını Önleme ile garanti edilen yüksek güvenlik standartları sayesinde, Publisher mizanpaj belgeleri üzerinde bir ekip halinde çalışmak sadece verimli değil aynı zamanda güvenlidir.

Publisher 2021 , diğerlerinin yanı sıra aşağıdaki işlevleri ve özellikleri sunar:

 • Artık tasarım alanında birden fazla görüntüyü düzenlemek için ayrı bir sütun mevcuttur.
 • Görüntüler sürükle ve bırak yöntemiyle sezgisel olarak ve anında değiştirilebilir.
 • Çok sayıda yeni görüntü efekti mevcuttur: örneğin gölgeler, ışık efektleri, 3D efektler ve yansımalar.
 • Bunlar metinlerin tasarımı için de kullanılabilir.
 • Çevrimiçi bir fotoğraf hizmeti veya dijital baskı kullanımı için, bitmiş yayınlar JPG formatında da kaydedilebilir.

Publisher 2021 normalde yalnızca belirli MS Office sürümlerinin sabit bir bileşeni olarak mevcuttur, ancak Wiresoft'ta yayın yazılımını ayrı olarak da satın alabilirsiniz. MS Publisher 2021 sürümünü bilgisayarınızda veya Windows uyumlu başka bir son cihazda kullanabilmek için Windows 10 işletim sistemi zorunlu bir gerekliliktir.

Wiresoft çevrimiçi mağazasında Publisher 2021'in en son sürümünün yanı sıra eski sürümleri ve diğer birçok Office programını, yazılım aboneliği olmadan tek kullanıcılı bir sürüm olarak özellikle düşük bir fiyata satın alabilirsiniz. Aşağıdaki ayrıntılı genel bakış, Publisher 2021'deki tüm ilginç ve önemli yeni özellikleri göstermektedir.

Microsoft Publisher 2021'deki işlev yelpazesi

Publisher 2021, halihazırda kanıtlanmış mevcut işlev ve araçlarda iyileştirmelerin yanı sıra, serbestçe kullanılabilen grafik ve şablonlarda da bazı yeniliklere sahiptir, böylece bu sürümdeki uygulama olanakları yelpazesi öncekinden daha da geniştir.

Belgeleri tasarlarken tasarım önerilerini kullanma

 Publisher 2021 adresini başlatır başlatmaz, basit kartvizitlerden postalama için el ilanlarına ve kapsamlı kataloglara kadar tipik formatlarda çeşitli farklı baskı belgeleri için öneriler içeren kapsamlı bir tasarım şablonları kataloğu görüntülenir. Şablonların her biri daha da özelleştirilebilir - renkler, yazı tipleri ve biçimlendirme başkalarıyla değiştirilebilir veya tamamlanabilir. Yeni tasarlanan şablon bir kopya olarak kaydedildiğinden, orijinal şablonun dosyası her zaman korunur, böylece tekrar tekrar erişilebilir.

Özellikle yeni başlayanlar ve deneyimsiz kullanıcılar, her seferinde çekici bir şekilde tasarlanmış baskı sonuçları elde etmek için bu belge ön ayarlarını takdir edeceklerdir.

Elbette kendi şablonlarınızı ve düzenlerinizi tasarlamanız da mümkün. Bunlar ayrıca bir şablon veya ana dosya olarak kaydedilebilir, böylece bir dahaki sefere hemen kullanılabilir. Bu, profesyonellere çok zaman kazandırır ve buna dayalı tüm belgelerin tutarlı bir görünüme ve aynı kaliteye sahip olmasını sağlar.

Yayınlar için yapı taşlarını kullanma

Belgelerin farklı formatlarda ve ortamlarda yinelenen, aynı görünüme sahip olmasını sağlamak için Publisher 2021 adresinde yapı taşları da kullanılabilir. Bunlar, başlıklar gibi tipik unsurların yanı sıra çerçeveler, kutular vb. unsurlardır. Şablonlarda olduğu gibi, kullanıcılar Publisher'a entegre yapı taşlarını kullanabilir veya kendi yapı taşlarını oluşturabilirler.

Görüntüleri ve grafikleri doğrudan Publisher 2021'de düzenleme

Grafikler ve fotoğraflar doğrudan bilgisayardan, Microsoft ClipArt kitaplığından veya Bing resim araması yoluyla ya da çevrimiçi bir fotoğraf albümünden eklenebilir. Bunlar sürükle ve bırak yöntemiyle istenildiği zaman değiştirilebilir. Cetvel fonksiyonu sayesinde, yerleştirildikten sonra milimetre hassasiyetinde istenen konuma yerleştirilebilirler.

Bir Publisher belgesine aktarılan görüntü dosyaları daha sonra düzenlenebilir; renk tonunun yanı sıra renk yoğunluğunu ayarlamak ve ayrıca görüntü boyutunu istenen biçime göre kesmek mümkündür. Görüntülere ve metinlere gölge ve yansıma gibi çeşitli efektler ekleyerek onları öne çıkarmak da mümkün.

Publisher 2021'de bulunan ölçeklenebilir SVG vektör grafikleri, büyütüldüklerinde bile keskinliklerini korur ve böylece her zaman profesyonel bir temsil sağlarken, 3D nesneler istenen görünümü elde etmek için istendiği gibi döndürülebilir.

Pratik metin kutuları kullanın

Birkaç sayfaya yayılan veya resimlerle kesintiye uğrayan uzun metinleri düzenlerken, düzeni takip etmenize yardımcı olacak bazı yararlı araçlar mevcuttur: Örneğin, bir metin alanına çok fazla metin eklenirse, çerçevenin sağ alt köşesindeki küçük bir kutu bunu atlama işaretleriyle gösterir. Mevcut metin alanı daha sonra fare ile kolayca büyütülebilir ya da bu tür birkaç metin alanı birbirine bağlanarak kalan metnin otomatik olarak bir sonraki alanda görünmesi sağlanabilir. Bu özellik, metinde sonradan yapılan değişiklikler için özellikle pratiktir, örneğin metnin kısaltılması veya eklenmesi gibi.

Publisher belgelerini kişiselleştirin ve paylaşın

Kişiselleştirilmiş postalar oluşturmak için tüm muhatapların isimleri, fotoğrafları ve hatta web bağlantıları otomatik olarak eklenebilir. Ve bir taslağı veya bitmiş bir düzeni diğer çalışanlarla paylaşmak için, e-posta adresleri doğrudan bir belgeye eklenerek gönderimi daha da hızlı hale getirebilir. Publisher'da Microsoft'un bulut hizmetleri OneDrive'ı kullanarak, alıcıların bir bağlantı aracılığıyla erişebilmesi için verileri çevrimiçi olarak kaydetmek de mümkündür.

Publisher 2021'de her kalitede baskı seçeneği var

El ilanları, broşürler, davetiyeler ve diğer reklam materyallerinin yanı sıra tamamen özel baskı ürünlerinin hangi amaçla oluşturulacağına bağlı olarak, Publisher 2021 baskı ve tabii ki tasarım için kapsamlı seçenekler sunar. Bu, basılı malzemenin herhangi bir hedef kitle için istenen kalitede üretilebileceği anlamına gelir. Çevrimiçi bir baskı hizmeti aracılığıyla dijital baskı için Publisher belgeleri normal .JPG formatında da kaydedilebilir.

Microsoft Publisher 2021 için genel sistem gereksinimleri

Office yazılımı Publisher 2021 iki sürüm halinde indirilebilir: 32 bit ve 64 bit. 64 bit sürüm varsayılan olarak yüklenir, ancak x86 işlemcili 32 bit bir işletim sistemine yalnızca 32 bit sürüm yüklenebilir. Seçilen sürüme bağlı olarak, bireysel donanım gereksinimleri farklılık gösterebilir - örneğin, çalışma alanı ve sabit disk belleği açısından. Aşağıdaki asgari gerekliliklere uyulmalıdır:

 • İşletim sistemleri:  Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019 veya Windows Server 2022
 • İşlemci: min. 1,6 GHz veya daha hızlı
 • Sabit disk alanı: min. 4 GB kullanılabilir disk alanı
 • Çalışma belleği: min. 4 GB RAM
 • Grafik kartı: min. 1.280 x 768 piksel, DirectX 9 veya üstü, Windows 10 için WDDM 2.0 veya üstü

Microsoft Publisher 2021'i Wiresoft'tan düşük fiyata tek başına bir program olarak satın alın

MS Publisher, bazı Microsoft Office paketlerinin klasik bir bileşenidir ve bu nedenle normalde ayrı olarak değil, yalnızca diğer Office programlarıyla birlikte kullanılabilir. Wiresoft'ta Publisher 2021'i - diğer birçok Microsoft yazılım programı tedarikçisinin aksine - tek bir program olarak ve her şeyden önce bir satın alma sürümü olarak da satın alabilirsiniz.

Avantajlarınız: Publisher 2021'in bu tek kullanıcı lisansı, sizi zorunlu güncellemeler veya işlevlerin kullanımında olası kısıtlamalar içeren zaman sınırlı bir aboneliğe mecbur bırakmaz. Bu nedenle, özellikle tüm Office programlarına ihtiyacınız yoksa, Publisher 2021'i Wiresoft adresindentek bir program olarak satın almanız sizin için iki kat değerlidir.

Wiresoft ile güvenli yazılım satın alma: Burada satın aldığınız Publisher 2021 tek kullanıcı lisansı genellikle bir şirketin daha büyük bir toplu lisansından gelir ve bu nedenle kullanılan bir yazılımı temsil eder - ancak bu, işlev yelpazesi açısından Office Suite 2021'de de bulunan Publisher programı sürümüyle aynıdır. Bu nedenle size bunu özellikle uygun bir fiyata sunabiliriz!

Ayrıca, kullanılmış yazılım ticaretine yasalar tarafından açıkça izin verildiğinden, kullanılmış yazılım satın alırken herhangi bir yasal risk taşımazsınız. Buna ek olarak, Wiresoft'tan temin edilebilen her Microsoft programı, daha önce kullanılmış veya kullanılmamış olmasına bakılmaksızın, öncelikle gerçek ve kusursuz kullanılabilirliği açısından test edilmiştir, bu nedenle Publisher Yazılımı satın alındıktan ve bilgisayarınıza indirildikten sonra sınırsız bir süre boyunca hemen %100 kullanılabilir.

Çünkü ciddi ve güvenilir bir yazılım satıcısı olarak Wiresoft, programın yalnızca Microsoft'tan temin edilebilen sürümleriyle aynı olan ve güvenli olmayan kaynaklardan gelmeyen tam sürümlerini sunmaktadır.

Özellikle serbest çalışanlar ve KOBİ'lerin yanı sıra özel kullanıcılar da Wiresoft ile yazılım satın alırkenPublisher 2021'in tüm avantajlarından özellikle yararlanırlar, çünkü tasarruf ederler. Wiresoft Yazılım Mağazasında MS Publisher'ın yanı sıra diğer birçok Office programını ve diğer Microsoft programlarını satın alabilirsiniz.

 MS Publisher 2021 veya başka bir Microsoft programı hakkında herhangi bir sorunuz varsa, e-posta, telefon veya sohbet yoluyla bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Bağlantılar "MICROSOFT PUBLISHER 2021"
Müşteri puanları "MICROSOFT PUBLISHER 2021"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler