Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT PROJECT 2019 PROFESSIONAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT PROJECT 2019 PROFESSIONAL

Anında indirme olarak kullanılabilir

 • SW10021
 • H30-05830
 • Kalıcı olarak geçerli
 • Tüm diller
 • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
5.599,90 TRY * 6.220,90 TRY * (9,98% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Versiyon Tam sürüm
Cihazlar 1x
Teslimat kapsamı İndirme + lisans
Orta İndir
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Teslimat süresi  Birkaç dakika
Sistem  Windows (32bit/64bit)
Terminal sunucusu Uyumlu


Project 2019 Professional, büyük şirketler ve kuruluşlar için çok yönlü, denenmiş ve test edilmiş bir proje yönetim sistemidir ve projeleri planlamak, yönetmek ve kontrol etmek için çok çeşitli pratik iş işlevlerine sahiptir. Tipik Enterprise proje yönetimi (EPM) gereksinimleri arasında gereksinimler, çoklu proje ve portföy yönetiminin yanı sıra risk ve belge yönetimi, merkezi kaynak planlaması, zaman takibi, erişim yönetimi ve Microsoft SQL Server aracılığıyla raporlama yer alır. Bu nedenle Project 2019 Professional, diğer birçok Microsoft uygulaması ve bulut hizmetiyle sorunsuz uyumluluk için de tasarlanmıştır.

Ürünle ilgili diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT PROJECT 2019 PROFESSIONAL"

MS Project 2019 Professional - satın alma sürümü olarak proje yönetim yazılımı

Project 2019 Professional, büyük şirketler ve kuruluşlar için çok yönlü, denenmiş ve test edilmiş bir proje yönetim sistemidir ve projeleri planlamak, kontrol etmek ve izlemek için çok çeşitli pratik iş işlevlerine sahiptir. Tipik kurumsal proje yönetimi (EPM) gereksinimleri arasında gereksinimler, çoklu proje ve portföy yönetiminin yanı sıra risk ve belge yönetimi, merkezi kaynak planlaması, zaman takibi, erişim yönetimi ve Microsoft SQL Server aracılığıyla raporlama yer alır. Sonuç olarak Project 2019 Professional, diğer birçok Microsoft uygulaması ve bulut hizmetiyle sorunsuz uyumluluk için de tasarlanmıştır.

Project 2019 Professional ile projelerin başlatılmasının yanı sıra planlanması, izlenmesi, kontrol edilmesi ve yürütülmesi ve kapatılması için PMI standardına göre tipik süreç grupları kontrol edilebilir. Bu süreçte, bir proje hedefine başarılı bir şekilde ulaşmak için, cevapları günümüzün günlük işlerinde belirleyici rekabet faktörleri arasında yer alan, bunun için gerekli işin türü, gerekli kapsamın yanı sıra kaynakların zamansal kullanımı ve kullanıma ilişkin bilgiler, gerekli veya eksik yetkinlikler ve kapasiteler, gerçek çaba ile bütçe ve maliyetler gibi tüm önemli sorular yanıtlanır.

Microsoft Project 2019 Professional genellikle yalnızca toplu lisans olarak satılmaktadır, ancak Wiresoft'ta bu sürüm kullanılmış yazılım şeklinde tek bir lisans olarak da satın alınabilir. Bu, birçok küçük şirkete bu Microsoft profesyonel yazılımını kullanmak için ekonomik fırsat sunuyor. Wiresoft Software Online Shop'ta Project 2019 Professional'ın yanı sıra satın alma sürümü olarak diğer MS Project 2019 sürümlerinin veya versiyonlarının tek lisanslarını ve MS Project'in kapsamlı kullanımını tamamlayan diğer Microsoft programlarını bulabilirsiniz. Aşağıdaki genel bakış, Project 2019 Professional sürümünün en önemli optimizasyonlarını ve yeni özelliklerini göstermektedir.

Project 2019 Professional Edition'ın ayrıcalıklı özellikleri

Standart Sürüm ile karşılaştırıldığında, MS Project 2019'un Profesyonel Sürümü, proje yönetimi söz konusu olduğunda daha büyük şirketler için özellikle önemli olan bir dizi özel özellik sunar: Örneğin, Project 2019 Professional aynı zamanda Skype for Business, MS SharePoint ve Project Server ile birlikte çalışarak eskisinden daha kapsamlı iletişim sağlar; sürüm ayrıca bir Project Server ve Project Online ile birlikte de kullanılabilir. Buna ek olarak, birçok entegre şablon ve tipik planlama aracı halihazırda ekiplerin üretkenliğini artırmaya yardımcı olmaktadır. Aynı şekilde, Profesyonel Sürüm de gelişmiş bir genel bakış için Ekip Planlayıcı gibi ek görünümlere sahiptir.

Geliştirilmiş portföy yönetimi

MS Project 2019 Professional, özellikle çok sayıda projede her zaman genel bir bakış sağlamak için geliştirilmiş portföy yönetimi ile de karakterize edilir. Bu şekilde, proje yöneticileri bir projenin plana göre yürüyüp yürümediğini veya desteğe ihtiyaç olup olmadığını hemen anlar. Bütçe yönetimi ve programlar için ek ekranlar, yönetim sırasında daha iyi bir yapısal genel bakış sağlar ve Power BI'daki sorunsuz entegrasyon, kritik durumlarda çözüm önerileri de dahil olmak üzere analiz işlevleri sağlar.

Kapsamlı kaynak yönetimi

Project 2019 Professional'a entegre edilen araçlar, kaynakların yönetimini ve planlamasını daha da netleştiriyor. "İş", "malzeme" ve "maliyetler" gibi tipik kaynak türleri hesaplanabilir ve bunları bir kaynak havuzunda oluşturmak ve özellikle çapraz proje planlaması için bireysel görevlere atamak ve ayrıca zaman kısıtlamalarını ve olası aşırı yükleri dikkate almak için daha da iyi kullanılabilir. Net görev ve zaman kaydı sayesinde, tüm görevler yerel olarak ve bağımsız bir şekilde güncellenebilir ve ekip liderleri Gantt şemasında işaretlenen görev yolu aracılığıyla mevcut durumu her zaman bilir. Bu amaçla, bağlamsal kullanıcı arayüzü, görevleri hedefli bir şekilde organize etme ve bağlama ve ilgili zaman çizelgelerini oluşturma imkanı sunar.

Gerçek zamanlı iletişim

Skype Kurumsal'ın yanı sıra anlık mesajlaşma entegrasyonu gerçek zamanlı iletişim sağlayarak ekip işbirliğini daha da verimli hale getiriyor. Bunları doğrudan bir proje planında etkinleştirerek, tüm proje kaynakları artık tek bir görünümde birleştirilir.

MS Project Professional 2019'da başka ne gibi yenilikler var? - En önemli özellikler

Project 2019, yeni ve daha net masaüstü ekran arayüzü ile bir önceki sürüme göre görsel bir farklılık da gösteriyor. Bunun arkasında, mevcut işlevlerin çeşitli optimizasyonlarının yanı sıra, özellikle proje verilerini görselleştirmek için yeni, özelleştirilebilir raporlar, entegre Lync işlevleriyle geliştirilmiş ekip iletişimi ve Gantt çizelgelerinde daha kolay izleme yoluyla kullanıcıları destekleyen bazı yeni özellikler, MS Project Professional 2019'daki yeni projeler için görevlerin ve ilişkilerinin yanı sıra programın görselleştirilmesinde mevcut standart görünüm bulunmaktadır.

Yeni projelere hızla başlayın

Sadece birkaç tıklamayla proje oluşturma: Project 2019 bu amaçla önceden tanımlanmış şablonlardan oluşan bir portföy sunar ve boş bir Gantt şemasıyla başlamak da mümkündür; veriler Excel'den veya SharePoint üzerinden de içe aktarılabilir. Proje verilerinin raporlar şeklinde görselleştirilmesi için, doğrudan Project 2019'da, proje durumu hakkındaki bilgileri ekipteki diğer üyelerle paylaşmak için resimler ve diyagramların yanı sıra animasyonlarla da desteklenebilen yeni bir tipik rapor şablonu seti mevcuttur.

Özellikle MS Project Professional 2019'da, planlanan, kalan ve tamamlanan işleri karşılaştırmak için Agile proje yönetiminin, özellikle Scrum'ın önemli bir parçası olan standart burndown raporları da mevcuttur.

Açılır menü aracılığıyla görevleri bağlama

MS Project Professional 2019'da görevleri bağlamak artık önceki sürüme göre daha da kolay: Bağlantının oluşturulacağı görevin kimliğini bilmek yerine, artık "Selef" sütununda ilgili hücreyi seçmek ve ardından beliren aşağı bakan oka tıklamak yeterli. Bu projedeki tüm faaliyetlerin bir listesi hemen görüntülenir. Hem görev hiyerarşisi hem de sıra projeye tam olarak karşılık geldiğinden, kullanıcıların yalnızca uygun göreve kaydırması ve ardından ilgili onay kutusunu etkinleştirmesi gerekir. Aynı türden bir faaliyet, görüntülenen açılır liste aracılığıyla "Halef" sütununda da seçilebilir.

"Toplu Görev Adı" Alanını Kullanma

Bir projenin genel planındaki daha büyük bir listede belirli bir görevi bulmak için MS Project Professional 2019 'da "Toplu görev adı" alanı kullanılabilir. Bu, bireysel görevlere atanan tüm kolektif görevlerin adlarını içerir. Bir kaynağın ilgili tahsislerine atanan acil toplu görevlerin adlarını görüntüleyerek proje yapısının netliğini artırmak için, "Kaynak: Kullanım" görünümünün tablo alanına salt okunur "Toplu görev adı" alanı eklenebilir.

Etiketli ve görev ilerlemesini gösteren zaman çizelgesi çubukları

MS Project Professional 2019, bir projenin ilerleyişini iletmeyi daha da kolaylaştırır: Artık zaman çizelgesi çubuğuna bir etiket eklenerek anlaşılması kolaylaştırılabilir. Görev ilerleme durumu artık doğrudan ilgili görevler üzerinde de görüntülenebiliyor; bu da planların yanı sıra bir durum yayınlandıktan sonra o anda üzerinde çalışılan görevlerin görüntülenmesini iyileştiriyor.

Proje 2019'da Erişilebilirlik

Buna ek olarak (sadece değil) Project 2019 Professional Edition, engelli kullanıcılar için daha fazla erişilebilirlik optimizasyonu içeriyor. Çok sayıda erişilebilirlik işlevi Project 2019'a zaten entegre edilmiştir ve ayrıca etkinleştirilmeleri gerekmez. Örneğin, "Yakınlaştır" düğmesi çubuk ekranındaki ölçeklendirme derecesini ayarlamak için kullanılabilir, böylece çubuklar genişletilmiş bir zaman penceresiyle görüntülenir. Menü şeridindeki düğmeler de daha kolay görülebilmeleri için büyütülebilir. "Yakınlaştırma "ya alternatif olarak "Ekran Büyüteci" de kullanılabilir. Aynı şekilde, metin rengi ayarlanabilir ve özel bir renk paleti oluşturulabilir, ayrıca yazı tipi ve boyutu değiştirilebilir.

MS Project 2019'daki temel işlevlere klavye aracılığıyla da erişilebilir. Microsoft Aktif Erişilebilirlik (MSAA), bilgileri görüntülemek için klavye için bir giriş yardımı olarak kullanılır. Ayrıca, MS Project 2019 Professional'daki belirli alanlar Windows konuşma tanıma aracılığıyla da kontrol edilebilir veya konuşma çıkışı aracılığıyla yüksek sesle okunabilir.

Yazım denetleyicisi tipik yazım ve imla hatalarını otomatik olarak düzeltir ve bir sütundaki çeşitli girişler de otomatik olarak tamamlanabilir. Sık kullanılan, karmaşık işlemler bir makro aracılığıyla otomatikleştirilebilir ve bu da genellikle bir proje üzerindeki çalışmayı hızlandırır.

Microsoft Project 2019 Professional için donanım ve diğer gereksinimler

Project Server 2019 Professional, SharePoint Server 2019'da bir hizmet uygulaması olduğundan, Professional Edition yalnızca MS SharePoint Server 2019'un Enterprise sürümü için etkinleştirilebilir Temel dil her iki uygulamaya da otomatik olarak ayarlanır - Project Server 2019 ve SharePoint Server 2019. Ayrıca, aşağıdaki asgari gereklilikler geçerlidir:

 • İşletim sistemleri: Windows 10, Windows Server 2019
 • İşlemci: min. 1,6 GHz, Çift Çekirdekli
 • RAM: 2 GB RAM (32 bit) veya 4 GB RAM (64 bit)
 • Sabit disk alanı: 4 GB
 • Ekran çözünürlüğü: 1.280 x 768 piksel
 • Grafik kartı: grafik donanım hızlandırması için Windows 10 için WDDM 2.0 veya üstü ile en az DirectX 9
 • Tarayıcı: Güncel sürümlerde Microsoft Edge, Internet Explorer, Chrome, Firefox
 • .NET sürümü: bazı işlevler için en az .NET 3.5 veya 4.6 gereklidir

MS Project 2019 Professional Edition'ı tek bir lisans olarak Wiresoft'tan makul bir fiyata satın alın

MS Project 2019 Professional yazılımı, Wiresoft çevrimiçi mağazasında, kullanılmış yazılım olarak adlandırılan "yeni" programlardan daha düşük bir fiyata tek bir lisans olarak sunulmaktadır. MS Project 2019 Professional Edition'ın bu lisansı, satışla birlikte feshedilen ve bireysel lisanslara dönüştürülen bir şirketin MS Project Professional toplu lisansıdır; sonuç olarak, bu daha sonra kullanılmış yazılım veya kullanılmış yazılım olarak adlandırılır. Wiresoft tarafından sunulan tüm Microsoft Project 2019 Professional ve diğer lisanslar Avrupa'da yerleşik şirketlerden gelmektedir ve bu nedenle AB'de yürürlükte olan mevzuata tabidir. Bu, kullanılmış yazılım ticaretine yasal olarak izin verildiğini ve bunun çok sayıda mahkeme kararıyla açıkça teyit edildiğini belirtmektedir. MS Project 2019 Professional veya başka bir Microsoft programının Wiresoft Yazılım Mağazasında kullanılmış yazılım olarak satın alınması bu nedenle sizin için herhangi bir yasal sorun teşkil etmez. Ayrıca, ne toplu lisansın bölünmesi ne de bu MS Project 2019 Professional yazılımının kullanılmış yazılım olarak etiketlenmesi, işlevselliği ile ilgili herhangi bir kısıtlama anlamına gelmez.

Bu nedenle Wiresoft'ta her yazılım satın alma işlemi sizin için her zaman güvenlidir! Sonuç olarak, Wiresoft Shop'ta bulunan MS Project 2019 Professional lisansı yalnızca kesinlikle düşük bir fiyata sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda anında indirme ve birlikte verilen geçerli bir toplu lisans anahtarı ile anında lisans aktivasyonu yoluyla satın alma işleminizde size güvenlik sunar. Wiresoft Yazılım Mağazasında MS Project 2019 Professional Edition gibi kullanılmış yazılımlar için tek lisans satın almak, müşterilerimize bu yazılımın diğer tekliflerine düşük fiyatlı bir alternatif ve böylece özel Microsoft program sürümlerini kullanma imkanı sunar.

MS Project 2019 Professional Edition'a ek olarak, MS Project'in diğer sürümlerinin yanı sıra SQL Server'ın uyumlu sürümleri gibi diğer Microsoft uygulamalarını da Wiresoft Yazılım Mağazasında hemen indirebileceğiniz kullanılmış yazılımlar olarak bulabilirsiniz. MS Project 2019 Professional veya sunulan diğer Microsoft programlarından biri hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sohbette veya e-posta veya telefon yoluyla yetkin tavsiyelerimizden yararlanmanız yeterlidir.

Bağlantılar "MICROSOFT PROJECT 2019 PROFESSIONAL"
Müşteri puanları "MICROSOFT PROJECT 2019 PROFESSIONAL"
13 May 2019

Guter Verkäufer

absolut TOP!

Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler