Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT PROJECT 2016 PROFESSIONAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT PROJECT 2016 PROFESSIONAL

Anında indirme olarak kullanılabilir

 • SW10020
 • H30-05613
 • Kalıcı olarak geçerli
 • Tüm diller
 • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
2.857,90 TRY * 3.174,90 TRY * (9,98% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Versiyon Tam sürüm
Cihazlar 1x
Teslimat kapsamı İndirme + lisans
Orta İndir
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Teslimat süresi  Birkaç dakika
Sistem  Windows (32bit/64bit)
Terminal sunucusu Uyumlu


Bu Project Professional 2016 Edition, Microsoft tarafından daha büyük şirketlerde özellikle kapsamlı projelerin planlanması ve sağlanmasının yanı sıra yönetimi ve dokümantasyonu için geliştirilen bu sürümün en kapsamlı uygulamasıdır. Bunun için gerekli işlevlerin performansı, daha büyük ekipler tarafından da kullanılabilmeleri için Pro Edition'da özel olarak optimize edilmiştir. Buna ek olarak, Skype for Business ve MS SharePoint üzerinden iletişim için genişletilmiş olanaklar da sunmaktadır.

Ürünle ilgili diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

 

Ürün Bilgisi "MICROSOFT PROJECT 2016 PROFESSIONAL"

MS Project 2016 Professional - kapsamlı proje yönetimi çözümünü kullanılmış yazılım olarak satın alın

Project Professional 2016 Edition, Microsoft tarafından planlama ve dağıtımın yanı sıra büyük şirketlerdeki özellikle kapsamlı projelerin yönetimi ve dokümantasyonu için geliştirilen bu sürümün en kapsamlı uygulamasıdır. Bunun için gerekli işlevlerin performansı, daha büyük ekipler tarafından da kullanılabilmeleri için Pro Edition'da özel olarak optimize edilmiştir. Ayrıca Skype for Business ve MS SharePoint üzerinden iletişim için genişletilmiş olanaklar da sunuyor.

Kapsamlı işlevlerine rağmen, bu profesyonel proje yönetimi yazılımı, bir yandan Project 2016 'nın masaüstü tasarımı Office programı Excel'inkine dayandığından ve diğer yandan işlevler "Bana Söyle" arama asistanı aracılığıyla kolayca ve doğrudan bulunabildiğinden, deneyimsiz kullanıcılar tarafından da hızlı ve sezgisel bir şekilde kavranabilir.

Project Professional 2016 sürümü ile proje yöneticileri, kapsamlı görevlerde bile her zaman tüm aşamalara ve ilgili tüm ekip üyelerine genel bir bakışa sahip olur. Kaynakları, bütçeleri ve teslim tarihlerini yönetmek için mevcut işlevler ve araçlar, projelerin planlanmasını daha net, uygulanmalarını daha öngörülebilir ve dokümantasyonlarını daha bilgilendirici hale getirir.

Project Professional 2016 Sürümü hangi kullanıcılar için tasarlanmıştır?

MS Project 2016'nın Profesyonel Sürümü, özellikle büyük şirketlerde ve kuruluşlarda yaygın olan bir durum olan daha büyük ekipler de dahil olmak üzere kaynakların kapsamlı kullanımını gerektiren birçok karmaşık projeyi planlayan ve yöneten proje yöneticilerinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Bu nedenle Project Professional 2016, temel bir bileşen olarak Skype for Business aracılığıyla genişletilmiş işbirliği olanağının yanı sıra, iletişim için de kullanılıyorsa Microsoft SharePoint veya Microsoft Project Server ile senkronizasyonu da içeriyor.

Ayrıca, Project 2016 Professional'a entegre edilen tüm özellikler ve işlevler, mevcut iş zekası araçları da dahil olmak üzere, zaman ve maliyet planlarının oluşturulması da dahil olmak üzere planlamadan yönetime ve tüm aşamalarla ilgili raporların oluşturulmasına kadar her boyuttaki projeyi başarılı bir şekilde yönetmek için tüm ön koşulları sunar.

Wiresoft'ta, Microsoft Project 2016 Professional-Edition için tek lisansın satın alma sürümü, kullanılmış yazılım olarak özellikle ucuzdur, bu da özellikle büyük ekipler için satın almayı daha ekonomik hale getirir. Bu sürüm Windows 7 altında da çalıştığından, daha yeni bir işletim sistemi satın almak gerekli değildir. Ancak, Wiresoft Software Online Shop'ta Microsoft Project'in diğer sürümlerine ve diğer uygulamalara ek olarak bu tür işletim sistemlerini bulabilirsiniz - her zaman uygun koşullarda kullanılmış yazılım olarak. Aşağıdaki genel bakış, Project 2016 Professional sürümünün en önemli özelliklerini göstermektedir.

MS Project 2016 Professional sürümünün özel işlevleri ve özellikleri

MS Project 2016'nın Pro Sürümü, özellikle büyük şirketler için başarılı proje uygulaması için gereken belirleyici katma değeri sağlayan işlevlerde bir artı sunar:

 • Skype for Business ile daha iyi iletişim: MS Project Professional 2016, iletişimi ve dolayısıyla ekip işbirliğini daha da optimize eden Skype for Business kullanımı için tasarlanmıştır.
 • SharePoint ile senkronizasyon: MS SharePoint kullanan kullanıcılar Project Professional 2016'da gerçek zamanlı senkronizasyonun yanı sıra projelere neredeyse her yerden erişme, görev ve etkinlik listelerini düzenleme ve böylece bunları her zaman güncel tutma olanağından yararlanır.
 • Her projenin dayandığı Gantt şeması, bireysel görev yollarını vurgular, böylece kullanıcılar her zaman tüm bireysel görevler ve bunların tüm proje için ilişkileri veya önemi hakkında bilgi sahibi olurlar.

MS Project 2016 sürümünün diğer yeni özellikleri ve araçları

MS Office 'ten aşina olunan bir ortamda çalışmak, uygulamaya başlamayı ve uygulamayı sezgisel olarak kullanmayı kolaylaştırır: Project 2016'nın sürümleri, menü çubuğu da dahil olmak üzere Office'e özgü masaüstü görünümünün benzeriyle karakterize edilir; özellikle Excel kullanan kullanıcılar bu nedenle Project'te yollarını hızla bulacaklardır.

Sadece birkaç tıklama ile yeni bir proje oluşturmak mümkündür: Excel, Word, Outlook veya PowerPoint 'ten proje verilerinin içe aktarılabileceği bir şablon olarak tarafsız bir Gantt şeması her zaman mevcuttur.

Aynı neslin Office versiyonuna benzer şekilde, karmaşık sistem içindeki işlevleri daha hızlı bulmak için kullanılan "Bana ne yapmak istediğini söyle" arama işlevi burada da mevcuttur. Bu amaçla, ilgili arama teriminin veya bir sorunun yazıldığı bir giriş alanı mevcuttur - cevap, sürecin bir açıklamasını da içeren tüm eşleşen çözümleri içeren bir liste olarak verilir. MS Project 2016'da bulunan diğer birçok işlev özellikle aşağıdakileri içerir:

Portföy ve kaynak yönetimi

MS Project 2016'nın merkezi görev alanı hala portföy yönetimidir: Microsoft Project Client aracılığıyla, yazılıma girilen tüm projelerin mevcut durumu, son teslim tarihlerine uyma veya insan gücü veya bütçe gibi mevcut kaynaklarla ilgili sorunların göstergeleri de dahil olmak üzere herhangi bir zamanda kontrol edilebilir. Project 2016 bu amaç için kendi ekranlarına ve görünümlerine sahiptir.

MS Project 2016 Pro, kontrol özelliklerine ek olarak, kaynakların türüne göre hedeflenen yönetimi için başka araçlar da sağlar. Bunlar "iş", "malzeme" ve "maliyet" alanlarına ayrılır, böylece ilgili özellikler veya kritik noktaları daha iyi dikkate alınır: Böylece maliyet ve zaman sınırları, insanlar vb. daha hassas bir şekilde kontrol edilebilir. Kaynak havuzunda bunlar merkezi olarak kaydedilebilir ve ayrı ayrı projelere ve bölümlere atanabilir.

Ekip Planlayıcı dahil Kaynak Yönetimi / Kaynak Katılımı

Project 2016'daki "Kaynak Bağlılığı" aracı, her türlü darboğazı zamanında tespit etmek amacıyla proje yöneticileri ve ekipler arasında kaynak anlaşmalarının ayrıntılı bir şekilde oluşturulması için kullanılır. Entegre kaynak havuzu, projeler genelinde mevcut tüm kaynakları yönetmek için kullanılabilir ve Ekip Planlayıcı, bir projede yer alan ekip üyeleri arasındaki mevcut kapasiteleri koordine etmek için kullanılabilir.

Çoklu zaman çizelgeleri ve hiyerarşiler

Project 2016 Pro'daki geliştirilmiş zaman çizelgesi işlevleri sayesinde artık projelere çok daha farklı bir genel bakış sunuluyor: Bir proje için her biri farklı bir konuya odaklanan birkaç zaman çizelgesi oluşturulabilir: örneğin, tüm aşamalara genel bir bakış içeren genel zaman çizelgesi, belirli bir aşamayı daha ayrıntılı olarak gösteren başka bir görünümle desteklenebilir. Aynı şekilde, bir "kilometre taşları" görünümü de eklenebilir. Kullanıcılar sadece Gantt görünümüne tıklayarak ilgili gösterimleri ekler ve ilgili ayarlar şerit üzerinden kullanılabilir.

Buna ek olarak, Project 2016 'daki projeler hiyerarşik olarak alt projelerle birlikte bir ana projeye bölünebilir. Bu gösterim her iki seviyeyi birbirine bağlar, böylece her bir bölüm için görevler kontrol edilebilir kalır: proje yöneticisi her zaman programın tüm bölümlerine genel bir bakış sağlar, çünkü ana projedeki tüm bilgiler alt projede de görüntülenir.

"Eğer" analizleri

Projenin gerçek gidişatını planlamak ve kontrol etmenin yanı sıra, gelecekteki gidişat hakkında güvenilir tahminler yapmak da yönetimin bir parçasıdır. Project 2016 Professional bu amaçla, proje yöneticilerinin kaynak darboğazları veya sıkışık teslim tarihleri gibi tipik sorunları önceden belirlemeye yarayan çeşitli senaryolar üzerinden çalışabilecekleri uygun bir araç sunmaktadır. İlgili ilerlemelerin analizi ve sunumuna ek olarak, "ya olursa" analizi uygun çözümler sunar, böylece daha fazla manevra alanı yaratılır.

MS Project 2016'da profesyonel raporlama

Bir projenin belirli aşamaları hakkında anlamlı raporların düzenli olarak oluşturulması, projenin ilerleyişini, aynı zamanda başarılarını ve zorluklarını belgelemek için proje yöneticisinin tipik görevlerinden biridir, böylece bunlar gelecekte benzer görevler için bir temel olarak da kullanılabilir. Microsoft Project 2016 bu amaç için çeşitli şablonlar ve tabloların yanı sıra görünümler de sunmaktadır:

 • Eski temel plan değerleri - süre, maliyetler, son tarihler vb. ile ilgili - sapmaları anında belirlemek için bir projenin mevcut plan değerleriyle karşılaştırılabilir.
 • Münferit hususlara ilişkin grafik raporlar da oluşturulabilir ve proje verileri daha ileri işlemler için Excel veya MS Visio'ya aktarılabilir.
 • Dinamik raporlar doğrudan planlamadaki değişikliklere uyarlanır; PowerPoint, Word veya Outlook'ta da kullanılabilirler.
 • Burndown raporları, henüz tamamlanmamış planlama aşamasındaki projeler ile tamamlanmış olanlar arasında karşılaştırma yapılmasına olanak tanır.

Microsoft Project 2016 Professional için donanım ve diğer gereksinimler

Microsoft Project 2016 Professional Edition hem 32 bit hem de 64 bit sürüm olarak kurulabilir - sürüme bağlı olarak, örneğin ana bellek için farklı gereksinimler geçerlidir. Microsoft Project Server ile birlikte kullanım için belirli işletim sistemi gereksinimleri geçerli olabilir. Project 2016, Windows 8'den itibaren uygun şekilde donatılmış ekranlar için çoklu dokunma işlevini destekler ve bu nedenle bir iOS veya Android son cihazda mobil kullanım için uygundur.

 • Desteklenen işletim sistemleri: en az Windows 7 veya üstü
 • Desteklenen sunucu işletim sistemleri: en az Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2 veya Windows 10 Server
 • İşlemci: en az 1 GHz ile x86; en az 2 GHz ile x64, SSE2
 • Bellek: en az 1,0 GB RAM (32 bit) veya en az 2,0 GB RAM (64 bit)
 • Sabit disk alanı: en az 3,0 GB
 • Çözünürlük: en az 1.024 x 768 piksel
 • Grafik kartı: DirectX 10

MS Project 2016 Professional'ı Wiresoft'tan kullanılmış yazılım olarak uygun fiyata satın alın

MS Project 2016 Professional sürümünün tek kullanıcı lisansı Wiresoft çevrimiçi mağazasında kullanılmış yazılım olarak mevcuttur - fiyatı ilgili yeni üründen önemli ölçüde daha düşüktür - ancak, işaretlemenin kendisi işlevlerin kapsamında herhangi bir kısıtlama anlamına gelmez, çünkü yalnızca yazılım genellikle aşınma ve yıpranmaya tabi değildir.

MS Project 2016 Professional Edition'ın bu tek kullanıcılı lisansı, daha önce bir şirkette kullanılan aynı programın toplu lisansının feshedilmesi ve bireysel lisanslara bölünmesi yoluyla ortaya çıktığı için Kullanılmış Yazılım olarak belirlenmiştir. Bununla birlikte, bir toplu lisansın bölünmesinin, bireysel lisansın kullanılabilirliği üzerinde herhangi bir olumsuz etkisi veya kısıtlaması yoktur ve bu işlem yasal olarak yetkisiz bir işlemi temsil etmez, çünkü Wiresoft tarafından sunulan Microsoft kullanılan yazılımın tüm bu tür lisansları ve bu Project 2016 Professional lisansı, AB'de geçerli olan yargı yetkisine tabi olan AB merkezli şirketlerden kaynaklanmaktadır. Bu, bu tür kullanılmış yazılımların satışının çeşitli mahkeme kararlarıyla da açıkça teyit edilen yasal bir süreç olduğunu açıkça belirtir; bu nedenle, alıcılar için olası bir sorumluluk riski güvenilir bir şekilde hariç tutulur, ayrıca Wiresoft'un kullanılmış yazılımları, ilgili yazılımın önceki alıcılarının veya satıcılarının eksiksiz belgeleri nedeniyle her zaman denetime açıktır.

Satın alma sürümü olarak tek lisansın önemli ölçüde azaltılmış fiyatına ek olarak, zorunlu abonelik maliyetleri olmadığı için sınırsız bir süre boyunca kullanılabilir olma avantajını da sunar.

Bu nedenle Wiresoft'tan kullanılmış yazılım satın almak müşterilerimiz için her zaman güvenli bir bahistir ve size sadece avantajlar sunar! MS Project 2016 Professional'ın kullanılmış bir lisansını satın aldığınızda, yalnızca avantajlı fiyattan değil, aynı zamanda sağlanan geçerli toplu lisans anahtarı ile anında indirme ve doğrudan lisans etkinleştirme avantajlarından da yararlanırsınız.

Sadece MS Project 2016 için değil, diğer birçok Microsoft yazılım ürünü için de kullanılmış bir yazılım lisansı, bu nedenle size normal ticarette tek kullanıcı lisansı olarak bulunmayan birçok yeni ve aynı zamanda eski Microsoft program sürümünü kullanabilmenin ucuz bir alternatifini sunar. Kullanılmış yazılımlar için Wiresoft Yazılım Mağazasında, MS Project 2016 Professional ile birlikte kullanabileceğiniz Windows 10 veya Windows Server 2016 gibi diğer birçok Microsoft uygulamasını da bulacaksınız. MS Project 2016 Professional veya burada sunulan başka bir Microsoft programı hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sohbette veya e-posta veya telefon yoluyla yetkin tavsiyemizi kullanın.

Bağlantılar "MICROSOFT PROJECT 2016 PROFESSIONAL"
Müşteri puanları "MICROSOFT PROJECT 2016 PROFESSIONAL"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler