Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT PROJECT 2013 PROFESSIONAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT PROJECT 2013 PROFESSIONAL

Anında indirme olarak kullanılabilir

 • SW10018
 • H30-04073
 • Kalıcı olarak geçerli
 • Tüm diller
 • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
2.057,90 TRY * 2.285,90 TRY * (9,97% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Versiyon Tam sürüm
Cihazlar 1x
Teslimat kapsamı İndirme + lisans
Orta İndir
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Teslimat süresi  Birkaç dakika
Sistem  Windows (32bit/64bit)
Terminal sunucusu Uyumlu


MS Project Professional 2013, bu Microsoft yazılım çözümünün en kapsamlı sürümüdür ve en çeşitli proje türlerini, ilgili tüm bileşenlerle birlikte, hassas planlama ve yönetimin yanı sıra dokümantasyon için - gerektiği gibi farklı yönler altında - kapsar. Böylece Project Professional 2013, entegre işlevleri ve özellikleriyle, karmaşık görevleri yerine getirmek ve uzun vadede bile ilgili tüm kaynakları yönetmek isteyen büyük şirketlerin ve kuruluşların bile tüm proje yönetimi gereksinimlerini karşılar.

Ürünle ilgili diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT PROJECT 2013 PROFESSIONAL"

Project 2013 Professional - profesyoneller için Microsoft proje yönetimi yazılımının satın alma sürümü

MS Project Professional 2013, bu Microsoft yazılım çözümünün en kapsamlı sürümü olup, en çeşitli proje türlerini, ilgili tüm bileşenlerle birlikte, hassas planlama ve yönetimin yanı sıra dokümantasyon için - gerektiği gibi farklı yönler altında - kapsamaktadır. Böylece Project Professional 2013, entegre işlevleri ve özellikleriyle, karmaşık görevleri yerine getirmek ve ilgili tüm kaynakları uzun vadede bile yönetmek isteyen büyük şirketlerin ve kuruluşların bile tüm proje yönetimi gereksinimlerini karşılar.

Kullanıcı dostu masaüstü arayüzü üzerinden hızlı bir şekilde erişilebilen çok sayıda pratik araç, proje yönetim yazılımına başlamayı özellikle kolaylaştırır, böylece deneyimsiz kullanıcılar tarafından bile hızlı bir şekilde kullanılabilir; profesyoneller özellikle sezgisel kullanılabilirliği ve çeşitli görüntüleme seçeneklerini takdir edeceklerdir.

MS Project Professional 2013 Edition'a entegre edilen araçlar, kaynakların farklılaştırılmış planlamasını ve kontrolünü sağlayarak hem mükerrer tahsislerden hem de kullanılmayan kaynakların göz ardı edilmesinden kaçınır, böylece Project'e girilen projelerin başarılı bir şekilde uygulanmasını sağlamak için son tarihlerin ve bütçelerin oluşturulması ve bunlara uyulması daha da iyi sağlanır. Özellikle kapsamlı projeler söz konusu olduğunda, Project 2013 Professional'da bulunan çok sayıda otomasyon, kaynaklardaki ve teslim tarihlerindeki darboğazları en başından itibaren hemen fark etmek ve önlemek için özellikle yararlıdır.

Özellikle Profesyonel Sürümde, kaynaklar sürükle ve bırak yöntemiyle dağıtılabilir, münferit alanlar üzerindeki etkiler anında görülebilir, böylece geniş kapsamlı değişiklikler iyi bir şekilde planlanabilir. Projelerin farklı gösterimleri arasındaki seçim, her biri tek bir yöne odaklanır: bireysel görev yollarının vurgulandığı zaman çizelgeleri, bireysel ayrıntılara kadar daha iyi bir genel bakış sağlar.

Ayrıca sadece Project 2013 Professional Edition'da bulunan Microsoft SharePoint bağlantısı sayesinde burada depolanan bir proje dosyası tüm ekip üyelerine mevcut durum hakkında hızlı bir fikir verir - böylece ilgili herkesle etkili iletişim kurulabilir.

Buna ek olarak, Project 2013 Professional artık proje verilerini bilgilendirici raporlar şeklinde değerlendirmek için birçok seçenek de içeriyor - yalnızca mevcut durum hakkında değil, aynı zamanda elde edilen sonuçlar ve kaynakların kullanımı hakkında da - bunlar Word ve PowerPoint gibi Office uygulamalarında Project 2013 Professional dışında da kullanılabilir.

Project Professional 2013 Sürümü hangi kullanıcılar için tasarlanmıştır?

Project 2013'ün Profesyonel Sürümü, özellikle orta ve özellikle büyük ölçekli şirketlerdeki proje yöneticilerinin ihtiyaçları için geliştirilmiştir ve bu yöneticiler, örneğin her türden çok sayıda farklı kaynağın yönetilmesi gerektiğinden, özellikle farklılaştırılmış bir sunumun gerekli olduğu karmaşık projeleri geliştirir ve denetler. Burada, Project Professional 2013'ün özel bir özelliği olan Ekip Planlayıcı işlevi, yalnızca bir proje programının oluşturulmasında değil, özellikle kaynakların ve bütçelerin mevcut kullanımının kontrolünde de çok sayıda seçenek sunar, böylece tüm bireysel süreçler tam olarak görüntülenebilir ve raporlar şeklinde belgelenebilir.

Microsoft Project 2013 Professional sürümünün tek bir lisansı, Wiresoft'tan kullanılmış yazılım olarak satın alma sürümü şeklinde temin edilebilir, bu da fiyatını özellikle uygun hale getirir, böylece yazılım için büyük bir bütçeye sahip olmayan birçok şirket de satın alma işleminden yararlanabilir. Project 2013 'ün bir diğer avantajı da Windows 7 tarafından desteklenmesidir, bu da bu proje yönetim yazılımını kullanmak için daha güncel bir işletim sistemi satın almayı gereksiz kılar.

Project 2013 Professional'ın bu sürümüne ek olarak, Wiresoft çevrimiçi kullanılmış yazılım mağazasında diğer sürümleri de bulabilirsiniz - ve tabii ki diğer birçok önemli Microsoft uygulamasını - kullanılmış yazılım olarak her zaman uygun koşullarda. Aşağıdaki genel bakış MS Project 2013'ün ve özellikle Professional Edition'ın en önemli özelliklerini sunmaktadır.

Project 2013 Professional Edition'ın ayrıcalıklı özellikleri

Özellikle Project 2013'ün Profesyonel Sürümü, ekip içinde daha kapsamlı iletişim de dahil olmak üzere projelerin çok daha farklı bir şekilde sunulmasına olanak tanıyan aşağıdaki özel özellikleri veya işlev uzantılarını sunar:

Ekip Planlayıcı

Microsoft Project 'teki "Ekip Planlayıcı", tüm kullanıcılara bir projenin mevcut durumu hakkında kapsamlı bir fikir verir; bir ekibin proje programında nerede olduğunu ve darboğazların nerede oluştuğunu hemen görebilirler. Professional Edition'da kaynak planlaması çok daha hassastır, bu da proje yönetiminde daha da verimli kullanım sağlar. Tüm görevler ayrıca sürükle ve bırak yoluyla sezgisel olarak bir kaynağa atanabilir ve programda otomatik olarak ilgili kısıtlamalar veya diğer etkiler yaratılabilir. Ayrıca, aşırı kaynak yükleri açıkça renkli olarak işaretlenmiştir.

Projedeki her kaynak ayrı bir satıra girilir. Atanan tüm görevler sağda aynı satırda görüntülenir, tanımlanmış bir başlangıç veya bitiş tarihi olmayan kaynak görevleri de adlarının solunda görüntülenir. Diğer ayrıntılar arasında henüz bir kişiye atanmamış görevler, aynı kişiye atanmış iki görev, programlanmamış veya atanmamış görevler ve tamamlanmış görevler yer alır. Görevler ayrıca Project 2013 'te devre dışı bırakılabilir ve görevler yeniden atanabilir.

SharePoint Kullanımı

Proje yöneticileri, Microsoft SharePoint ile senkronize ederek MPP proje dosyalarını diğer SharePoint kullanıcılarıyla paylaşabilir. Böylece bir ekibin üyeleri kendilerine o anda hangi görevlerin atandığını anında görebilir ve ilerleme durumlarını paylaşabilir.

Project Professional 2013, Project'te bir proje planı oluşturmak ve bunu SharePoint web sitesi üzerinden senkronize etmek için MS SharePoint Server veya SharePoint Online ile birlikte kullanılabilir. Bu, ilgili listelerin güncellenmesine veya yeni listelerin oluşturulmasına olanak tanır. Görev listeleri Project Professional 2013'te istenildiği zaman düzenlenebilir ve SharePoint web sitesiyle senkronize edilebilir.

Project 2013 Professional Edition'ın genel işlevlerine genel bakış

MS Project 2013 Professional Edition, her boyuttaki projenin planlama ve yönetimini en başından itibaren mümkün olduğunca açık ve basit tutmak için tasarlanmıştır: Bu amaçla, Project 2013'e entegre edilen Proje Merkezi, programı ilk kez veya nadiren kullanan proje yöneticileri için yeni bir proje oluşturmayı nispeten kolaylaştırır: ilk olarak, önceden tanımlanmış kapsamlı bir şablon setinden en uygun olanı seçerler ve diğer gereksinimlere göre uyarlarlar. Excel'den veri veya bilgi aktarmak da mümkündür.

Alternatif olarak, Project 2013 Professional 'da hala boş olan bir Gantt şeması ile yapılandırılmamış bir proje dosyası oluşturmak veya uygun eski bir projeyi açmak ve yapısını yeniden kullanmak mümkündür.

Projenin gidişatını planlamak ve kontrol etmek için sezgisel olarak kullanılan ilgili kaynakların veya türlerinin farklılaştırılmış etiketlenmesi için artık birçok araç mevcuttur. Optimize edilmiş masaüstü arayüzü, tüm önemli bilgilerin herhangi bir zamanda anında kaydedilmesini mümkün kılar, böylece proje yöneticileri her aşamada önemli bileşenlere genel bir bakış sağlar.

Project 2013 Professional'da zaman çizelgelerine göre sunum netlik sağlar

MS Project 2013 Professional'ın temel bileşenlerinden biri olan Gantt çubuk grafiğinin zaman çizelgesi görünümü, proje yöneticilerinin daha karmaşık ve uzun vadeli planlamalarda bile her aşamada genel bir bakış elde etmelerini sağlar. Bu, mevcut proje durumunun anlık bir görüntüsünü içerir ve en önemli görevlere ek olarak kilometre taşlarını da gösterir - özellikle Profesyonel Sürüm burada daha da fazla derinlik ve ayrıntı sunar. "Görev Yolu" menüsü kullanılarak, görev çubuklarına ek olarak bir Gantt grafiğinin ayrı görev yolları da vurgulanabilir. Tek bir göreve tıklandığında, ilgili yollar farklı bir renkte görüntülenir, böylece diğer görevlerden ayrılırlar.

MS Project Professional 2013'te tüm kaynakların kapsamlı yönetimi

Proje yönetimindeki en önemli görev, gerekli tüm kaynakların hassas bir şekilde planlanması ve kullanılmasıdır; bunun için mevcut kaynakların net bir şekilde sunulması vazgeçilmezdir. MS Project Professional 2013 bu amaçla iki farklı görünüm sunmaktadır: "Kaynak tablosu" ve "Kaynak bilgileri". Buna ek olarak, Project 2013 Professional üç tür kaynak arasında ayrım yapar: işgücü, malzeme ve maliyetler.

 • "İşgücü" hem insanları hem de makineleri kaydeder. İlgili takvim, çalışma saatlerinin veya müsait olunmayan sürelerin girilmesine izin verir ve ayrıca saatlik ücretler veya maksimum birimler için alanlar içerir.
 • "Malzeme" proje ile ilgili malzemeleri ve ilgili miktarları kaydeder.
 • "Maliyetler" tek seferlik veya dönemsel tutarların ayrı ayrı kaydedilmesini sağlar.

Ayrıca, Project Professional 2013'te her kaynak türüne, kesin tanımlamanın yanı sıra iletişim için bir e-posta adresi - Lync de bu amaçla kullanılabilir - ve kimlik kodlu kendi oturum açma hesabı atanabilir. Bir serbest metin alanı, bir kaynağın tam olarak atanması için daha fazla alan sunar, "rezervasyon türü" alanı da taahhüt edilen ve planlanan kaynaklar arasında ayrım yapar. Bütçe ve malzeme için "Jenerik", "Aktif" veya "Aktif Değil" gibi ek seçenekler mevcuttur.

Kaynakların türüne göre tam olarak tanımlanmasına yönelik bu seçeneklere ek olarak Project 2013 Professional, bireysel projelerin ötesine geçen bir başka farklılaştırma seçeneği daha sunar: yani, tüm şirket genelinde genel olarak mevcut olanlar arasında - bunlara "kurumsal kaynaklar" denir ve bir yönetici tarafından yönetilir - ve sözde "yerel kaynaklar" - yalnızca bireysel proje yöneticileri tarafından kullanılabilir ve ilgili becerilerin daha kesin bir tanımı için "genel kaynaklar" vardır.

MS Project Professional 2013'te kapsamlı raporlama

Tüm belirleyici aşamalar için veya farklı yönler altında bilgilendirici raporların oluşturulması da proje yönetiminin tipik görevlerinden biridir. Project 2013 Professional burada birçok seçenek sunar: Örneğin, devam eden bir proje için mevcut durum belgelenebilir ve önemli aşamalar veya unsurlar tanımlanabilir, ancak aynı zamanda projenin tamamlanmasından sonra gelecekteki benzer görevler için bir şablon olarak kullanılan projenin tüm seyrinin bir temsili oluşturulabilir. Bu amaçla, Microsoft Project 2013, iş, süre, son tarihler ve maliyetler gibi tüm önemli temel plan değerlerinin belgelenebileceği ilgili çizim ve diyagram araçları da dahil olmak üzere farklı rapor türleri için uygun rapor şablonları ve tablo biçimi şablonları içerir ve - Profesyonel Sürüm ayrıca daha fazla derinlik ve farklılaşma sağlar.

Mevcut bir proje için oluşturulan raporlar otomatik olarak güncellenir ve ayarlanır, böylece her zaman güncel bilgiler sağlar. Project 2013 Professional bu amaçla, ilgili raporun gerçek zamanlı olarak nasıl değiştiğini tam olarak gözlemlemenin mümkün olduğu bölünmüş bir görünüm sunar.

MS Project Professional 2013, sadece temel planı değil, aynı zamanda planlamadaki aşamaları ve tamamlanan aşamaları ve görevleri de gösteren dinamik burndown raporları oluşturma seçeneği de sunar; entegre çizgi diyagramı, ilgili programa uyulup uyulmadığını bir bakışta gösterir.

Microsoft Project Professional 2013 için sistem gereksinimleri

Microsoft Project Professional 2013, 32 bit ve 64 bit sürümleriyle indirilebilir. Sürümün hem 32-bit hem de 64-bit versiyonları Windows 7, Windows 8 ve Windows 8.1 işletim sistemleri tarafından desteklenmektedir. Ancak Microsoft Project Professional 2013, Microsoft Office 2016 ile uyumlu değildir! Windows Server 2008 R2 ve Windows Server 2012, Project Professional 2013'ü yalnızca 64 bit sürümde destekler. Aşağıdaki asgari gereklilikler de geçerlidir:

 • İşletim sistemleri: Windows 7, Windows 8, Windows 8 - hem 32 bit hem de 64 bit
 • Sunucu işletim sistemleri: Windows Server 2008 R2 veya Windows Server 2012 - yalnızca 64 bit
 • İşlemci: en az 1 GHz ve SSE2 ile x86 veya x64 bit
 • RAM: en az 1 GB (32 bit) veya 2 GB (64 bit)
 • Sabit disk alanı: en az 3 GB
 • Ekran: DirectX10 özellikli grafik kartı, çözünürlük min. 1.024 x 576 piksel

MS Project 2013 Professional Edition'ı Wiresoft'tan ikinci el yazılım olarak ucuza satın alın

MS Project 2013'ün Profesyonel Sürümü Wiresoft çevrimiçi mağazasında tek kullanıcı lisansı olarak mevcuttur - kullanılmış bir yazılımdır, bu da fiyatının karşılaştırılabilir yeni yazılımlardan önemli ölçüde daha düşük olduğu anlamına gelir - ancak bu atama, yalnızca yazılımın genellikle aşınma ve yıpranmaya maruz kalmaması nedeniyle işlev yelpazesinde herhangi bir kısıtlama anlamına gelmez.

Wiresoft tarafından Kullanılmış Yazılım olarak sunulan Project 2013'ün Profesyonel Sürümü için Tek Kullanıcı Lisansı, bir toplu lisansın feshedilmesine ve daha önce bir şirket tarafından satın alınmış ve muhtemelen bu şekilde kullanılmış olan bu Microsoft programının bireysel lisanslarına dönüştürülmesine dayanmaktadır. Toplu lisansın bölünmesinin, kullanılabilirliğinin kısıtlanması gibi herhangi bir olumsuz etkisi olmadığı gibi, bu prosedür yasal olarak izin verilmeyen bir süreci de temsil etmemektedir; ayrıca, Microsoft Project 2013 yazılımı ve Wiresoft tarafından kullanılmış yazılım olarak sunulan diğer Microsoft programları için tüm lisanslar orijinal olarak bir şirketten gelmektedir. Bu, kullanılmış yazılımın satın alınması veya satılmasının yasal bir süreç olduğunu açıkça ortaya koyan geçerli içtihadın burada da geçerli olduğu anlamına gelmektedir. Bu gerçek, yasal olarak bağlayıcı çeşitli mahkeme kararlarıyla da teyit edilmiştir.

Alıcı olarak sizin için bu, bir yandan olası bir sorumluluk riskinin güvenilir bir şekilde hariç tutulduğu ve diğer yandan Wiresoft kullanılan yazılımın, alıcı ve satıcı zincirinin eksiksiz dokümantasyonu nedeniyle denetime de dayanıklı olduğu anlamına gelir. Wiresoft tarafından sunulan MS Project 2013 Professional Edition'ın satın alma sürümü, önemli ölçüde düşük satış fiyatına ek olarak, sınırsız kullanılabilirlik avantajı sunar: ek maliyetlerle ilişkilendirilebilecek bir abonelik içermez. Bu nedenle Wiresoft'tan satın aldığınız yazılım size sadece avantajlar sunan güvenli bir anlaşmadır! Buna ek olarak, Project Professional'ın bu eski sürümü normal ticarette neredeyse hiç sunulmamaktadır.

Project 2013 Professional 'ın kullanılmış bir lisansının özellikle uygun avantajlı fiyatına ek olarak, lisansınızın birlikte verilen geçerli toplu lisans anahtarıyla anında etkinleştirilmesini içeren güvenli anında indirmeden de faydalanırsınız.

Wiresoft'un ikinci el yazılım lisansları ile - sadece MS Project 2013 için değil - alıcı olarak eski Microsoft program sürümlerini de kullanmaya devam edebilirsiniz. Ayrıca, geleneksel ticarette bireysel kullanıcılar için mevcut olmayan diğer özel uygulamaları da bulacaksınız: MS Project 2013 Professional ile uyumlu birçok programa ek olarak, bunlar Windows işletim sistemleri de dahil olmak üzere daha yeni sürümleri de içerir. MS Project 2013 Professional veya sunulan diğer Microsoft programları hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sohbet sırasında veya e-posta ya da telefon yoluyla yetkin tavsiyelerimizden yararlanmanız yeterlidir.

Bağlantılar "MICROSOFT PROJECT 2013 PROFESSIONAL"
Müşteri puanları "MICROSOFT PROJECT 2013 PROFESSIONAL"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler