Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OFFICE 2021 PROFESSIONAL PLUS
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT OFFICE 2021 PROFESSIONAL PLUS

Anında indirme olarak kullanılabilir

 • SW10445
 • 269-09050
 • Kalıcı olarak geçerli
 • Tüm diller
 • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
2.705,90 TRY * 3.005,90 TRY * (9,98% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Versiyon Tam sürüm
Cihazlar 1x
Teslimat kapsamı İndirme + lisans
Orta İndir
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Teslimat süresi  Birkaç dakika
Sistem  Windows (32bit/64bit)
Terminal sunucusu Uyumlu


Dünya çapında kullanılan çok yönlü Microsoft Office paketinin en son sürümü, Professional Plus Edition ile şirketlerdeki profesyonel kullanıcılara ve serbest meslek sahiplerine yeni ve daha da yüksek bir Standard işlevsellik ve konfor düzeyi sunuyor - yalnızca belgelerin oluşturulması ve ortak düzenlenmesi için değil, aynı zamanda kapsamlı iletişim ve verilerin güvenli paylaşımı için de bulutta - özellikle ev ofisinde - işbirliğini yeni bir düzeye çıkarıyor. Aynı zamanda, yeni MS Office Professional Plus kapsamlı güvenlik standartları içeriyor ve mevcut yeni veri koruma düzenlemelerini dikkate alıyor.

Ürünle ilgili diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT OFFICE 2021 PROFESSIONAL PLUS"

Microsoft Office 2021 Professional Plus - iş profesyonelleri için vazgeçilmez

Dünya çapında kullanılan çok yönlü Microsoft Office paketinin en son sürümü, Professional Plus Edition ile şirketlerdeki profesyonel kullanıcılara ve serbest meslek sahiplerine yeni, daha da yüksek bir işlevsellik ve konfor standardı sunuyor - yalnızca belgelerin oluşturulması ve ortak düzenlenmesi için değil, aynı zamanda kapsamlı iletişim ve verilerin güvenli paylaşımı için de bulutta - özellikle ev ofisinde - işbirliğini yeni bir düzeye çıkarıyor. Aynı zamanda, yeni MS Office Professional Plus kapsamlı güvenlik standartları içeriyor ve mevcut yeni veri koruma düzenlemelerini dikkate alıyor.

Elbette, MS Office'in her sürümü, denenmiş ve test edilmiş Word, Excel, PowerPoint ve Outlook programlarına daha fazla iyileştirme ve pratik eklemeler de içerir - örneğin, kapsamlı paylaşım seçenekleri ve belgelerin gerçek zamanlı düzenlenmesi, bir ekipte ortak çalışmayı daha da kolaylaştırır.

Buna ek olarak, Professional Pro Edition 2021 size özel olarak Access ve Publisher gibi diğer iş araçlarının yanı sıra Microsoft Teams uygulamasını da sunar.

MS Office Edition Professional Plus 2021'i Wiresoft Yazılım Mağazasında kullanılmış yazılım olarak ve yeni yazılımdan daha düşük bir fiyata bulabilirsiniz. En iyisi hemen ekibimizle iletişime geçmek ve bu Office sürümünü ve MS Office 2021'in diğer sürümlerini ne zaman indirebileceğinizi öğrenmektir. Aşağıda, bu sürümün halihazırda bilinen yeniliklerine genel bir bakışın yanı sıra, tek tek programlar ve yalnızca Professional Plus'ta kullanabileceğiniz özel özellikler hakkında ayrıntılı bilgiler bulacaksınız.

Kanıtlanmış Office uygulamaları - Professional Plus 2021'de daha da güçlü

Daha önce olduğu gibi Word, Excel, PowerPoint ve Outlook programları tüm Microsoft Office paketlerinin belkemiğini oluşturmaktadır. Microsoft Office 2021 Professional Plus 'ta bunlar daha da optimize edilmiş ve verimliliği daha da artırmak, programlar arası çalışmayı kolaylaştırmak ve ekip işbirliğini geliştirmek için yeni işlevler eklenmiştir:

 • Microsoft Word 2021, örneğin entegre çeviri aracı, dikte işlevi ve dilbilgisi düzeltmesi de dahil olmak üzere geliştirilmiş yazım düzeltmesi ile belgeler üzerinde çalışmayı daha da hızlandırıyor. Konuşma çıkışı ile siz yazarken aynı anda metinlerin size okunmasını sağlayabilirsiniz; konuşma girişi de geliştirilmiştir. Yeni editör artık tek bir tıklamayla doğrudan yazım ve imla önerilerini kabul etmenize olanak tanıyor. Bir başka yeni özellik de sanal mürekkebin daha iyi tanınmasıdır - ekran üzerinde dijital kalemle yazılan cümleler böylece daha da hatasız bir şekilde daktilo metnine dönüştürülür. Buna ek olarak, çok sayıda bireysel iyileştirme de bulunmaktadır: SVG grafikleri ile artık daha karmaşık görüntü belgeleri fazla bellek kullanmadan entegre edilebilir, ölçeklendirilebilir ve düzenlenebilir. IPhone veya iPad'lerden gelen HEIC görüntüleri dönüştürülmeden doğrudan eklenebilir
 • Professional Pro Edition 2021'dekiMicrosoft Excel artık tabloların profesyonel analizi ve düzenlenmesi için zaman çizelgesi filtreleri gibi bir dizi işlev ve filtrenin yanı sıra dinamik diziler ve geliştirilmiş bir XVERWEIS işlevi sunuyor. Buna ek olarak, tablo gibi finansal hesaplamalar için tablo işlevleri bir kez daha geliştirildi; daha önce olduğu gibi, özellikle CSV dosyalarıyla büyük uyumluluk var.
 • Microsoft PowerPoint 2021, morphing gibi çeşitli efektlerin yanı sıra daha fazla görüntü düzenleme seçeneğini de entegre etmiştir; ultra HD dosyalar doğrudan sunumlara eklenebilir ve grafikler serbestçe ölçeklenebilir; yakınlaştırma işlevi bir görüntüyü yakınlaştırmayı mümkün kılar. Dijital kalem ile animasyonlar da gerçekleştirilebilir. PowerPoint dosyalarının paylaşım seçenekleri artık konuşmacı görünümünü de içeriyor ve Microsoft Forms ile bir toplantının katılımcıları arasında doğrudan bir anket başlatılabiliyor.
 • Microsoft Outlook 2021, farklı saat dilimlerindeki tüm konumlardaki iş arkadaşları ve ortaklarla kapsamlı, küresel işbirliğini daha da geliştirdi Randevular planlanırken zaman farklılıkları otomatik olarak dikkate alınır; yeni Outlook ayrıca, özellikle birden fazla hesabı olan kullanıcılar için avantajlı olan herhangi bir sayıda e-posta hesabının oluşturulmasını ve yönetilmesini destekler. Outlook'taki iletiler doğrudan Microsoft Teams'deki diğer kişilerle paylaşılabilir ve genişletilmiş sesli komutlar ve otomatik noktalama içeren yeni bir dikte araç çubuğu e-posta oluşturmayı kolaylaştırır.
 • Access 2021 artık doğrudan tarayıcıda çalışan çeşitli veritabanı uygulamalarının sağlanmasını daha da iyi destekliyor ve böylece değerli depolama alanından tasarruf sağlıyor. Bunun aracılığıyla depolanan veriler, örneğin güvenli erişim için bir Microsoft SQL veritabanında kullanıma sunulur.
 • Publisher 2021, özellikle grafikleri ilginç sunumlarda ve yayınlarda kullanmak üzere düzenlemek için yeni seçenekler ve işlevler içeriyor: diğer şeylerin yanı sıra, geliştirilmiş kalem tanıma ve Access ile hızlandırılmış işbirliği.
 • MS Office Edition Professional Plus 2021 ayrıca OneNote ve Skype'ın yerini alan Microsoft Teams uygulamalarını da içeriyor.

Office 2021 Professional Plus ile diğer birçok avantajdan yararlanın

MS Office 2021 Edition Professional Plus'ın bireysel programlarının yukarıda bahsedilen yeniliklerine ek olarak, kullanıcılar elbette mobil çalışmayı da destekleyen diğer birçok genel pratik özellik ve avantajdan da yararlanabilirler: Bir ekip içinde belgeler, elektronik tablolar veya sunumlar üzerinde sezgisel işbirliği de katılımcıların birbirleriyle iletişim kurmasını daha da kolaylaştırır. Office 2021'in kullanıcı arayüzü özellikle net bir şekilde tasarlanmıştır - buna ek olarak, göz dostu çalışmayı destekleyen birçok uygulamada karanlık mod mevcuttur.

Arama alanındaki yeni açılır menü aramayı daha da kolaylaştırıyor - örneğin, kullanıcılar tek bir tıklamayla mevcut posta kutusu ile o anda açık olan klasör arasında geçiş yapabiliyor. Masaüstü istemcisi ayrıca kullanıcıların geçmiş menüsü aracılığıyla son ziyaret edilen konumlara geri dönmelerine olanak tanır; ayrıca telefon numaralarını maskeleme seçeneği de vardır, bu da daha fazla gizlilik ve anonimlik sağlar.

Birçok Office özelliğine hareket halindeyken akıllı telefon veya tablet aracılığıyla erişilebilir; web uygulamaları, belgeleri hareket halindeyken hızlı bir şekilde düzenlemek için tek tek işlevler ve öğeler daha da hızlı bulunabildiğinden, burada erişimi özellikle pratik hale getirir. Dosyalar buluttaki diğer kullanıcıların cihazlarıyla da açılabilir ve böylece paylaşılabilir.

Veri kaybını ve ifşasını önlemek için Office 2021 Professional Plus'ta Veri Kaybı Önleme

Kanıtlanmış Microsoft Veri Kaybı Önleme (DLP) aracı, gizli bilgileri veya verileri çalışanlar tarafından kasıtlı veya kazara ifşa edilmeye karşı kapsamlı bir şekilde korumak için MS Office 2021 Professional Plus 'ta da kullanılmaktadır. Bu şekilde kuruluşlar veya şirketler, DSVGO'nun gerektirdiği şekilde kişisel bilgileri yetkisiz erişime karşı korur. Dinamik içerik tabanlı kontrol sayesinde, tüm veri hareketleri izlenmekle kalmaz, aynı zamanda e-posta veya İnternet tabanlı uygulamalar yoluyla aktarım da engellenir.

Yöneticiler, tanımlanmış verilere erişim için farklılaştırılmış kurallar oluşturabilir, örneğin kısıtlayabilir veya tamamen engelleyebilir ve veri kaybı durumunda kullanıcıları potansiyel risklere karşı uyarabilir.

MS Office 2021 Professional Plus 'ta, hangi bilgilerin bir belgeye entegre edilebileceğini veya aktarılabileceğini ayrı ayrı programlarda tanımlamak artık daha kolay. OneDrive gibi bulut hizmetleri kullanıldığında, bir sunucu arızası veya bir terminal cihazının arızalanması durumunda bile önemli veriler kaybolmaz, çünkü kullanıcılar bu dosyalara her yerden kolayca erişebilir ve bunları düzenleyebilir.

Microsoft Office 2021 Professional Plus için sistem gereksinimleri

Aşağıdaki sistem gereksinimleri tüm MS Office 2021 Professional Plus için geçerlidir, ek uygulamaların veya programların kullanımına bağlı olarak bu uygulamalar için ek gereksinimler geçerli olabilir:

 • İşletim sistemleri: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019/2022
 • İşlemci: 1 GHz (32- veya 64-bit)
 • Çalışma belleği: en az 2 GB RAM
 • Sabit disk alanı: min. 3 GB
 • Görüntü çözünürlüğü: min. 1.280 x 800 piksel
 • Grafik kartı:    DirectX 10

Hangi Windows sürümü MS Office 2021 Professional Plus ile uyumludur?

Sistem gereksinimlerinde daha önce açıklandığı gibi, Microsoft Office 2021'in tüm sürümleri, yazılımın düzgün çalışması için işletim sistemi olarak Windows 10 gerektirir. Microsoft Office 2021 Professional Plus bu nedenle Windows 8, 7 veya daha eski sürümlerle uyumlu değildir.

Microsoft Office 2021 Professional Plus nasıl lisanslanır?

Microsoft Office 2021 'in bu sürümü, belirli bir bireysel son cihaz için lisanslanmıştır. Mevcut hüküm ve koşullara bağlı olarak, lisanslı cihazdan uzaktan veya Sanal Masaüstü Altyapısı (VDI) aracılığıyla erişilecek kopyaları bir ağ sunucusuna dağıtmak da dahil olmak üzere, bu sürümün ve önceki sürümlerin istediğiniz sayıda kopyasını söz konusu bilgisayara yükleme hakkına da sahip olabilirsiniz. Daha fazla ayrıntı için lütfen bir Wiresoft temsilcisiyle iletişime geçin.

Wiresoft Yazılım Mağazasından Microsoft Office 2021 Professional Plus Satın Alın

Yeni Microsoft Office 2021 Professional Plus Edition, Wiresoft'tan kullanılmış tek lisans olarak temin edilebilir - bu da fiyatın yeni yazılımdan daha düşük olduğu anlamına gelir. Office 2021 Professional Plus'ın kullanılmış yazılımını satın alarak Wiresoft'ta her zaman aşağıdaki avantajlardan yararlanırsınız:

 • Satın aldıktan hemen sonra, MS Office 2021 Professional Plus uygulamanız Elektronik Yazılım Teslimatı (ESD) aracılığıyla kullanımınıza sunulur.
 • MS Office 2021 Professional Plus ve Wiresoft'ta satışa sunulan diğer tüm kullanılmış Office lisansları ne sınırlı geçerli veya zaman sınırlı test sürümleridir ne de önceden etkinleştirilmiş bir lisans anahtarı içerirler, ancak bunları yazılım mağazamızdan satın aldığınızda, yalnızca kendiniz için yetkilendirilmiş bir yazılım ürünü satın almış olursunuz.
 • Daha önce bir Avrupa şirketi tarafından satın alınmış ve yeniden satılmış olan tek bir MS Office 2021 Professional Plus lisansı alırsınız. MS Office 2021 Professional Plus'ın bu lisansı yeniden satıldığında, yazılımın işlevselliği üzerinde herhangi bir kısıtlama anlamına gelen "kullanılmış" ibaresi olmadan kullanılmış olarak işaretlenir.
 • Bu ilk alıcıda bu Office yazılımı zaten yüklüyse, Wiresoft'a yapılan satışla birlikte silinmiştir, böylece söz konusu yazılım lisansı tekrar %100 ücretsiz olarak kullanılabilir.
 • Wiresoft'tan satın alınan tüm bu tür kullanılmış lisanslar da tam kullanılabilirlik açısından tarafımızdan kontrol edilmiştir.
 • Kullanılmış Microsoft Office yazılımının yeniden satışı için yasal dayanak, bu tür yazılımların satışına, satın alınmasına ve kullanımına izin veren yürürlükteki yasalardır.
 • Bu nedenle, Wiresoft ile bir lisans satın alırken, yasal ve orijinal bir Microsoft ürünü satın aldığınızdan ve kullandığınızdan emin olabilirsiniz.

Kullanılmış yazılım olarak Microsoft Office Professional 2021 Plus veya başka bir Office 2021 sürümünün yanı sıra eski Office sürümleri veya diğer Microsoft yazılımları lisans satın alımınızla ilgili başka sorularınız varsa, lütfen e-posta, telefon veya sohbet yoluyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Bağlantılar "MICROSOFT OFFICE 2021 PROFESSIONAL PLUS"
Müşteri puanları "MICROSOFT OFFICE 2021 PROFESSIONAL PLUS"
14 Tem 2023

Eenvoudig en snel

Betaald en binnen no-time was het programma al op mijn laptop. Zeer indrukwekkend.

14 Tem 2023

Topkwaliteit

De bestelling verliep vlot en eenvoudig. Klantenservice wordt hier echt serieus genomen!

14 Tem 2023

Qualità superiore

L'ordine è stato semplice e senza problemi. Il servizio clienti è davvero al primo posto qui!

14 Tem 2023

Fácil y rápido

Pagué y en poco tiempo tenía el programa en mi ordenador. ¡Impresionante!

14 Tem 2023

Calidad superior

Compra fluida y sencilla. ¡El servicio al cliente es realmente importante aquí!

14 Tem 2023

Perfekter Service

Hervorragende Dienstleistung und Unterstützung. Ich kann Wiresoft nur weiterempfehlen.

14 Tem 2023

Zuverlässiger Service

Schon mehrfach bestellt und immer zufrieden. Reibungsloser Kaufprozess, schnelle Lieferung. Einfach top!

14 Tem 2023

Einfach und schnell

Bezahlt und innerhalb kürzester Zeit war das Programm schon auf meinem Laptop. Sehr beeindruckend.

14 Tem 2023

Servizio impeccabile

Consegna super veloce! Il programma era installato e pronto per l'uso in pochi minuti. Sempre volentieri!

14 Tem 2023

Onberispelijke Service

Supersnelle levering! Het programma was binnen enkele minuten geïnstalleerd en klaar voor gebruik. Altijd weer graag!

14 Tem 2023

Servicio impecable

Entrega muy rápida. Instalación del programa sin problemas. ¡Muy satisfecho!

14 Tem 2023

Einwandfreier Service

Super schnelle Lieferung! Das Programm war innerhalb von Minuten installiert und betriebsbereit. Immer wieder gerne!

14 Tem 2023

Spitzenqualität

Die Bestellung verlief reibungslos und unkompliziert. Kundenservice ist hier wirklich großgeschrieben!

12 Tem 2023

Ohne Hektik und Stress

Kein Gedränge, kein Stress, alles lief reibungslos ab. Das Progrmm läuft super. Wiresoft hat einen neuen Stammkunden!

12 Tem 2023

Bestens versorgt

Hervorragender Service! Von der Bestellung bis zur Nutzung des Programms alles bestens gelaufen. Ich fühlte mich gut betreut. Danke!

12 Tem 2023

Schneller als der Blitz

Wow, was für eine Schnelligkeit! Keine zwei Minuten und das Programm war schon bei mir. Spitzen Leistung, Wiresoft! ?

12 Tem 2023

Einwandfreie Abwicklung

Ich bin begeistert von der schnellen und reibungslosen Abwicklung. Kein technisches Kauderwelsch, alles klar und verständlich. Weiter so!

11 Tem 2023

Großartiger Kundenservice

Bei einer kleinen Frage zum Installationsprozess bekam ich prompt eine hilfreiche Antwort. Der Kundenservice ist hier wirklich auf der Höhe!

11 Tem 2023

Schneller gehts nicht!

Bin wirklich beeindruckt! Bestellt, bezahlt und zack konnte ich los arbeiten. Danke an Wiresoft!

11 Tem 2023

Zufrieden

Nach Bezahlung war die Anwendung sofort verfügbar, kein Warten. Der Download lief ohne Probleme. Werde definitiv wieder bei Wiresoft einkaufen.

Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler