Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OFFICE MAC 2019 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT OFFICE MAC 2019 STANDARD

Anında indirme olarak kullanılabilir

 • SW10015
 • 021-10609
 • Kalıcı olarak geçerli
 • Tüm diller
 • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
1.543,90 TRY * 1.714,90 TRY * (9,97% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Versiyon Tam sürüm
Cihazlar 1x
Teslimat kapsamı İndirme + lisans
Orta İndir
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Teslimat süresi  Birkaç dakika
MacOS  Monterey, Big Sur, Catalina, Mojave


MacOs için Office 2019 , metinlerin, karmaşık hesaplamaların ve canlı sunumların oluşturulması ve tasarlanması için güçlü, çok yönlü programlar ve bunların hem şirket içinde çalışanlarla hem de iş ortaklarıyla güvenli iletişimi ile Microsoft'un üretken çalışma için kanıtlanmış yazılımının en son sürümüdür. Mac için Office 2019'un Standard Sürümü , günlük ofis yaşamındaki tüm tipik görevleri verimli bir şekilde yerine getirmek için geniş kapsamlı bir kullanıcı dostu işlevler ve özellikler portföyü sunar. Profesyonel olarak metinler oluşturmak için Word'deki kapsamlı araçları kullanın, Excel ile anlamlı tablolar oluşturun ve sonuçlarınızı göstermek ve sunmak için birçok seçeneğiyle PowerPoint'i kullanın.

Ürünle ilgili diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT OFFICE MAC 2019 STANDARD"

Microsoft Office Mac 2019 Standard - iş kullanıcıları için kendini kanıtlamış yazılım

MacOs için Office 2019, metinlerin, karmaşık hesaplamaların ve net sunumların oluşturulması ve tasarlanması ve bunların hem şirket içinde çalışanlarla hem de iş ortaklarıyla güvenli iletişimi için güçlü, çok yönlü programlarla Microsoft'un üretken çalışma için kanıtlanmış yazılımının en son sürümüdür.

Mac için Office 2019 'un Standart Sürümü, günlük ofis yaşamındaki tüm tipik görevleri verimli bir şekilde yerine getirmek için geniş bir kullanıcı dostu işlev ve özellik portföyü sunar.

Profesyonel metinler oluşturmak için Word'deki kapsamlı araçları kullanın, Excel ile anlamlı tablolar oluşturun ve sonuçlarınızı göstermek ve sunmak için birçok seçeneği olan PowerPoint'i kullanın.

Mac için Office'te, özellikle pratik olan serbest el işlevi bu üç programda da mevcuttur. Bu, diyagramları ve formülleri bir tablet kalemiyle veya fare ya da parmakla doğrudan bir belgeye eklemenizi sağlar.

Word, Excel, PowerPoint ve OneNote'ta kullanılabilen optimize edilmiş erişilebilirlik kontrolü, pratik önerilerle ilgili tüm kişiler için belgelerin anlaşılabilirliğini kolaylaştırır ve böylece işbirliğini geliştirir. Ve kişisel dijital not defteriniz OneNote ile fikirlerinizi doğrudan ilgili programlarda kullanmak üzere anında kaydedersiniz.

Buna ek olarak, Outlook ile iş ortaklarınız ve iş arkadaşlarınızla daha hızlı ve daha iyi iletişim kurmak için günlük e-posta sayısının yönetimini daha da verimli bir şekilde düzenlersiniz.

Veri Kaybını Önleme gibi kanıtlanmış özellikler, belgelere bireysel erişim hakları atamanıza olanak tanıyan ve aynı zamanda AB'nin geçerli veri koruma düzenlemeleriyle uyumlu olan kapsamlı güvenlik hükümleriyle desteklenen önemli verilerin kaybına karşı koruma sağlar.

Mac için mevcut Standart Sürüm 2019 'un Office paketini satın aldığınızda, belgeler üzerinde profesyonel, işbirliğine dayalı çalışma ve bunların değişimi için ihtiyacınız olan her şeye tek bir kaynaktan sahip olursunuz - özellikle de bulutta. Dahil olan tüm Office programları, iPhone üzerinden mobil kullanım için Office Web Uygulamaları olarak da mevcuttur.

Office Mac 2019 Standard Edition yalnızca toplu lisans anlaşmasının bir parçası olarak standart sağlayıcılardan temin edilebilir - Wiresoft Yazılım Mağazasında özellikle düşük fiyatlı bireysel lisans olarak da satın alabilirsiniz! Aşağıdaki ayrıntılı genel bakışta, Microsoft Office Mac 2019 Standard 'ı satın aldığınızda elde edeceğiniz tüm avantajlar açıklanmaktadır.

Office Mac 2019 Standard'da daha da kapsamlı kullanım kolaylığı

Standart sürümde, macOS için 2019 Office paketi yalnızca yeni program işlevleriyle değil, aynı zamanda daha önce bilinen özelliklerin daha da fazla kullanıcı dostu olmasına katkıda bulunan bir optimizasyonla da etkileyicidir. Mac için Office 2019 'da erişilebilirlik, hem kullanıcı hem de belgelerin alıcıları ve ortak çalışanlar için en önemli önceliktir.

Mac için Office Standard 2019 kullanıcısı olarak, örneğin "Kullanım kolaylığı" bölümünde size sunulan ek seçeneklerden siz de yararlanabilirsiniz: Bunlar arasında, "Sesle geri bildirim sağlayın" altında geniş bir ton yelpazesi ile sesli ipuçları için seçenekler bulunmaktadır. Office Mac 2019'daki Word, daha da konsantre çalışmaya olanak tanıyan Koyu Gri ve Siyah temalarının yanı sıra çalışırken veya hareket halindeyken içeriğin size yüksek sesle okunmasını sağlayan Metinden Sese işlevi ile bunun için daha ince arka planlar sunuyor.

Daha önce de belirtildiği gibi, Word, Excel ve PowerPoint için serbest el aracı, çizimlerinizi ve eskizlerinizi serbest elle ve çeşitli efektler de dahil olmak üzere birden fazla renkte doğrudan bir belgeye eklemek için bir dizi seçenek sunar - son cihaza bağlı olarak bir kalem (tablet), parmak (dokunmatik ekran) veya hatta fare (masaüstü PC) ile. Bu, kendi fikirlerinizi mükemmel bir şekilde ifade eden anlamlı diyagramlar ve formüller oluşturmanıza olanak tanır.

Belgelerinizin çalışanlar ve dışarıdaki muhataplar tarafından okunabilirliğini artırmak için, erişilebilirliği optimize etmeye yönelik özellikler tüm programlarda mevcuttur. Uluslararası geçerliliği olan standartlara desteğin yanı sıra, tasarım için pratik öneriler de içermektedir. "Erişilebilirliği kontrol et" sekmesine tıkladığınızda, ilgili program size hata ve uyarıların bir listesinin yanı sıra bunları düzeltmek veya ortadan kaldırmak için ipuçları ve öneriler gösterir. Outlook üzerinden uluslararası alıcılara gönderim yaparken, diğer şeylerin yanı sıra saat dilimini görüntüleyerek o anda orada olup olmadıklarını öğrenebilirsiniz.

Belge ve dosyaların birden fazla çalışan tarafından ortaklaşa işlenmesini daha erişilebilir hale getirmek için Microsoft bulut hizmeti OneDrive, Mac için Office 2019'da mevcuttur; bu, gerçek zamanlı olarak güncellenmesi de dahil olmak üzere verilere her yerden eşzamanlı erişim sağlar. Kapsamlı erişim ve değişiklik hakları, kritik veri ve bilgilerin bile bulut üzerinden güvenli bir şekilde değiş tokuş edilebilmesini sağlar.

Mac için Office 2019 programlarındaki diğer yeni özelliklere genel bakış

Office Mac 2019 Standard 'da, yukarıda belirtilen optimizasyonların yanı sıra Word, Excel, PowerPoint ve Outlook programlarında bir dizi yeni işlev de bulunmaktadır:

 • Word 2019, kullanıcının bir tarayıcı penceresi açmasına gerek kalmadan yabancı kelimelere veya yabancı dildeki ifadelere hemen bakılmasını sağlayan "Gözden Geçir" işlevi gibi bir dizi pratik araçla metin oluşturmayı kolaylaştırıyor. Araştırma işlevi de konuları araştırmalarını sağlar ve Microsoft Akademik Arama da bu amaçla kullanılabilir. Bu aynı zamanda doğru atıf yapılmasını da kolaylaştırır.
 • Excel 2019 artık kullanıcıların elektronik tablo belgeleri üzerinde eşzamanlı olarak çalışabilecekleri gerçek zamanlı işbirliği de sunuyor. Ayrıca, harita ve huni grafikleri şeklinde yeni illüstrasyon seçenekleri de mevcuttur. Excel artık PowerPivot ve PowerQuery uzantılarını da sunuyor. Excel'deki bir diğer yenilik de kredi kartı numaraları ve benzeri gizli verilerin yanı sıra metinlerin birleştirilmesi için Veri Kaybı Koruması entegrasyonudur.
 • PowerPoint 2019 , sunuları canlandırmak için yeni görsel efektler sağlar: Yakınlaştırmalar ve dönüşümlü geçişler slayt dizisinin dinamiğini artırır. Ayrıca, illüstrasyon için yeni simgeler, SVG vektör dosyaları ve 3D modeller de mevcuttur ve bunlar da düzenlenebilir. Metin pasajlarını vurgulamak için, daha önce Word'den bilinen metin işaretleyicisi PowerPoint'te de kullanılabilir.
 • Outlook 2019 , e-postaları yönetmek için yeni pratik işlevler içerir: Bunlar arasında e-postaları önem ve alaka düzeylerine göre otomatik olarak sıralayan akıllı bir araç yer alıyor ve metinden sese işlevi sayesinde e-postalar yüksek sesle de okunabiliyor, bu da özellikle iPhone ile kullanıldığında çok pratik. Buna ek olarak, kanıtlanmış Veri Kaybı Koruması - DLP- kritik verilerin yetkisiz kişilerin erişimine karşı korunmasını sağlar.

Office Mac 2019 Standard'da daha fazla ayrıcalıklı özellik

Mac için Office Standart Sürüm 2019'u satın alanlar, daha önce belirtilenlerin dışında, özellikle yöneticiler için yönetimi veya kontrolü kolaylaştıran ve aynı zamanda gelişmiş güvenlik sağlayan bir dizi ek özelliğe erişebilirler.

Toplu Lisans Anahtarı - VLK - Office Mac 2019 Standard'ın etkinleştirilmesi için

Office 2019 Standard sürümü öncelikle büyük şirketler için toplu lisans olarak sunulduğundan, Toplu Lisans Anahtarı yöneticilere daha kolay otomatik etkinleştirme ve MS Office yönetimi için bir araç sağlar.

Grup İlkesi - daha yüksek güvenlik için yönergeler ile

Grup İlkesi Nesnesi - GPO - yöneticilere, daha güçlü güvenlik için güncellemeleri ve belgelerdeki makroları kontrol etmenin yanı sıra Mac için Office 2019'un ADMX şablonları aracılığıyla güvence altına alınabileceği etkili grup ilkeleri sağlar.

Terminal Hizmetleri / Uzak Masaüstü Hizmetleri ile Office Mac 2019 Standard'ı kullanma

Office Mac 2019 Standard sürümü, tüm uygulamaları bir Terminal veya Uzak Masaüstü sunucusu aracılığıyla kullanma seçeneğini içeriyor ve eski Mac'lerin bunu yapmasına olanak tanıyor.

Telemetri Uygulaması

Office Standard 2019 'da Mac 'te varsayılan olarak etkin olan Telemetri uygulaması, bir kullanıcı deneyimi geliştirme aracıdır. Telemetri, kullanılan işletim sistemi hakkındaki teknik verileri (telemetri verileri) bu amaçla Microsoft'a iletir.

Office için güncelleme kontrolü

Güncelleme kontrolü, özellik veya işlev güncellemelerinin yanı sıra güvenlikle ilgili kalite güncellemeleri (yamalar ve düzeltmeler) bağlamında etkinleştirme için çeşitli seçenekler sunar: Örneğin, daha az önemli özellik güncellemeleri göz ardı edilebilirken, temel güncellemeler 5 haftaya kadar ertelenebilir.

Microsoft Office Mac 2019 Standard için genel sistem gereksinimleri

Aşağıda listelenen sistem gereksinimleri MS Office Mac 2019 Standard 'ın yanı sıra diğer tüm Mac sürümleri için de geçerlidir; ek gereksinimler de geçerli olabilir.

 • İşletim sistemi: en yeni ve güncel üç macOS işletim sisteminin bir sürümü (Big Sur, Catalina, Mojave veya High Sierra) 
 • İşlemci: Intel
 • Bellek: en az 4 GB RAM
 • Sabit disk: HFS+ (macOS Extended) veya APFS formatında en az 10 GB kullanılabilir alan
 • Ekran çözünürlüğü: 1.280 x 800 piksel

Office Mac 2019 Standard'ı yüklerken nelere dikkat etmeliyim?

Apple, macOS 10.5'ten bu yana 64 bit'i standart olarak desteklediğinden, bu sürümü kullanmanız önerilir. Office yazılımı yalnızca Click2Run yükleyicisi ("tıkla ve kaybet dosyası") ile yüklenir.

Microsoft Office Mac 2019 Standard için lisans koşulları nelerdir?

Microsoft Office Mac 2019 'un standart sürümü, masaüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar vb. gibi çok özel bir son cihaz için lisanslanmıştır. Ayrıca, bu amaçla lisanslanmış son cihaz ile uzaktan veya Sanal Masaüstü Altyapısı (VDI) aracılığıyla kullanmak için bir ağ sunucusuna bir kopyanın yüklenmesini de içerir. İlgili Microsoft yazılımının yüklenmesi bir ön koşuldur.

Microsoft Office Mac 2019 Standard'ı Wiresoft Yazılım Mağazası'ndan uygun fiyata satın alın

Genellikle yalnızca toplu lisans olarak sunulan Mac için Microsoft Office 2019 Standard Edition, Wiresoft'tan tek bir lisans olarak ve bu avantajları da içeren oldukça düşük bir fiyatla temin edilebilir:

 • Ödeme tamamlandıktan hemen sonra, tek bir Office Mac 2019 Standard lisansınız Mac'inize yüklenmek üzere Elektronik Yazılım İndirmesi (ESD) olarak kullanıma sunulur.
 • Wiresoft Shop'tan satın alınan Microsoft Office Mac 2019 Standart lisansı, başlangıçta bir toplu lisansın parçası olan tek bir lisanstır.
 • Bu durumda, Wiresoft'tan mevcut tüm Microsoft Office lisansları için yalnızca kendiniz tarafından kullanılmak üzere tasarlanmış bir yazılım ürünü alırsınız.
 • İlk kullanıcının orijinal yüklü yazılımı Wiresoft'a satış sırasında silinmiştir, böylece ilgili Office lisansı %100 ücretsizdir ve tekrar kullanılabilir.
 • Önceki toplu lisanslardan kaynaklanan tüm bu bireysel lisanslar, satıştan önce mutlak kullanılabilirlikleri açısından Wiresoft tarafından kapsamlı bir şekilde kontrol edilmiştir.
 • Ciddi bir yazılım satıcısı olarak Wiresoft, sınırlı bir süre için geçerli olan veya yalnızca kısıtlamalarla kullanılabilen deneme sürümleri sunmaz.
 • Wiresoft 'tan satın aldığınız her lisansla, tüm yasal gerekliliklere uygun orijinal bir Microsoft ürünü satın aldığınızdan tamamen emin olabilirsiniz.
Microsoft Office Mac 2019 Standard'ı satın alma hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen e-posta, telefon veya sohbet yoluyla bizimle iletişime geçin.
Bağlantılar "MICROSOFT OFFICE MAC 2019 STANDARD"
Müşteri puanları "MICROSOFT OFFICE MAC 2019 STANDARD"
3 Mar 2021

Tutto molto bene consigliato per tutti

Super

4 Eki 2020

Hat alles reibungslos und schnell funktioniert. Office war in 5 Minuten auf meinen MacBookAir 2020 installiert.

19 Oca 2020

Wie gewohnt spitze!

Wie gewohnt spitze!

Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler