Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT EXCEL 2013
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT EXCEL 2013

Anında indirme olarak kullanılabilir

 • SW10033
 • 065-07304
 • Kalıcı olarak geçerli
 • Tüm diller
 • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
332,90 TRY * 368,90 TRY * (9,76% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Versiyon Tam sürüm
Cihazlar 1x
Teslimat kapsamı İndirme + lisans
Orta İndir
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Teslimat süresi  Birkaç dakika
Sistem  Windows (32bit/64bit)
Terminal sunucusu Uyumlu


Kanıtlanmış ve güçlü elektronik tablo programının güncel sürümü Microsoft Excel 2013 , veri analizini yeni bir düzeye çıkaran çok sayıda yeni ve pratik özelliği ile etkileyicidir. İş dünyasındaki kullanıcıların yanı sıra öğrenciler de verilerin işlenmesine yönelik güçlü işlevlerden ve verilerin çeşitli açılardan bilgilendirici bir şekilde sunulmasına yönelik çeşitli seçeneklerden yararlanmaktadır. Microsoft Excel 2013'ün sezgisel ve kullanıcı dostu kullanıcı arayüzü, deneyimsiz kullanıcıların bile programa hızlı ve kolay bir şekilde başlamasına olanak tanır.

Ürünle ilgili diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT EXCEL 2013"

Satın alma sürümü olarak Microsoft Excel 2013

Kanıtlanmış ve güçlü elektronik tablo programı Microsoft Excel 2013 'ün güncel sürümü, veri analizini yeni bir düzeye çıkaran çok sayıda yeni ve pratik özelliği ile ikna ediyor. İş kullanıcıları, aynı zamanda öğrenciler ve öğrenciler, verileri işlemek için güçlü işlevlerin yanı sıra çeşitli yönlere göre bilgilendirici bir şekilde sunmak için çeşitli seçeneklerden yararlanırlar. Microsoft Excel 2013'ün sezgisel ve kullanıcı dostu kullanıcı arayüzü, deneyimsiz kullanıcıların bile programa hızlı ve kolay bir şekilde başlamasına olanak tanır.

Excel 2013 'ün öne çıkan özelliklerinden biri de flash önizleme özelliğidir: tablolardaki desenleri otomatik olarak tanır ve otomatik eklemeler için önerilerde bulunur. Buna ek olarak, Microsoft Excel 2013 sadece .xlsx uzantılı yeni Strict Open XML dosya biçimini sunmakla kalmıyor, aynı zamanda eski Excel belgelerinin kullanımını sağlamak için bir uyumluluk modu da sunuyor.

Teknik olarak,Excel 2013 sürümü hala Windows 7 veya Windows Server 2008 altında çalışma avantajına sahiptir. Bu, yazılımın eski bilgisayarlarda da kullanılabileceği anlamına gelir - özellikle özel kullanıcılar ve serbest meslek sahipleri için bir avantaj, aynı zamanda yazılım ihtiyaçlarını karşılamak için ekonomik bir çözüm arayan daha küçük şirketler için de bir avantaj.

Excel 2013 ayrıca Excel çalışma sayfalarını ve sayfalarını çevrimiçi kaydetmek için Microsoft SkyDrive'ı kullanma seçeneği sunar, böylece bunlar bulutta da kullanılabilir ve SharePoint aracılığıyla diğer kullanıcılarla paylaşılabilir ve onlar tarafından düzenlenebilir.

Excel 2103, Wiresoft 'tan satın alma sürümünde tek başına bir program olarak makul bir fiyatatemin edilebilir. Aşağıdaki genel bakış Excel 2013'ün en önemli özelliklerini ve geliştirmelerini sunmaktadır.

Excel 2013 - En önemli yeniliklerin sunumu

Kanıtlanmış elektronik tablo yazılımı, 2013 Standart sürümünde kullanıcıları büyük miktarda veriyi işleme ve analiz etme konusunda daha da iyi destekleyen yeni araçlara sahiptir. Örneğin, Excel 2013 veri setlerinin işlenmesi sırasında kalıpları tanır, uygun diyagramlar önerir ve doğrudan işleme için araçlar sunar.

Sihirbazlar Excel 2013'ün kullanımını kolaylaştırır

Excel 2013 'ün temel ayarları bile işlevlerin net bir şekilde düzenleneceği şekilde tasarlanmıştır ve bir dizi ön ayar sayesinde yeni çalışma sayfaları oluştururken birçok yapılandırma otomatik olarak benimsenebilir, bu da yazılımla çalışırken zaman tasarrufu anlamına gelir. Kullanıcılar formlar ve raporların yanı sıra bütçeler, takvimler ve diğerleri için de şablonlar bulacaklardır.

Program ayrıca verilerin işlenmesinde tekrar eden kalıpları tanır ve bunları otomatik olarak kullanılabilir hale getirir. Ek olarak, bireysel bakış açılarından yorumlanmalarını kolaylaştırmak için verilerin daha da ikna edici temsillerini sunar vb:

 • Hızlı analiz: Anında veri analizi seçeneği ile, mevcut verilerden hemen bir grafik veya tablo oluşturmak yalnızca iki adımda mümkündür. Önizleme, seçilen verileri koşullu bir biçimlendirmeyle, örneğin kıvılcım çizgileri veya diyagram olarak gösterir.
 • Flaş önizleme: Flash Fill Assistant, kullanıcının hangi işlemi gerçekleştirmek üzere olduğunu fark eder etmez işin geri kalanını devralır. Kullanıcı daha sonra verilerin geri kalanını, verilerde tanıdığı kalıbı izleyerek eksiksiz olarak girer. Bu, veri sütunlarının tek bir adımda doldurulmasını sağlar.
 • Grafik önerileri: Bu Excel özelliği, mevcut verilere göre en uygun grafik türlerini önerir ve bunları karşılaştırmalı bir şekilde sunar. Bu durumda kullanıcıların yalnızca tercih edilen sunuma en uygun grafiği seçmesi gerekir. Tablo veri bölümleri: Bu araç, sorgu ve diğer Excel elektronik tablolarındaki verileri takip etmeyi çok daha kolay hale getirir. Daha önce yalnızca PivotTable verilerinde kullanılabilen veri dilimlerinin kurulumu ve kullanımı çok daha kolaydır, herhangi bir zamanda geçerli filtreyi gösterir, böylece kullanıcılar her zaman hangi verilere ayrı ayrı baktıklarını bilirler.
 • Her çalışma kitabı için ayrı bir pencere: İki sekme arasında ileri geri tıklamak yerine, Excel 2013'te her çalışma kitabı kendi penceresinde görüntülenebilir. Bu, özellikle ikinci bir monitör kullanırken aynı anda iki çalışma kitabı üzerinde çalışmayı çok daha kolay hale getirir.

Excel 2013'te güçlü veri analizi

Her şeyden önce Excel 2013, verileri verimli bir şekilde işlemek ve kullanmak için güçlü araçlar ve işlevler sunar:

 • PivotTable sihirbazı: Excel 2013 ile PivotTable oluşturmak artık daha da kolay, çünkü program seçilen verilerin nasıl özetlenebileceğine dair çeşitli önerilerde bulunuyor, bunlar düzenin bir önizlemesiyle destekleniyor, böylece kullanıcıların yalnızca istedikleri gösterime karşılık gelen uygun türü seçmeleri gerekiyor.
 • Karmaşık PivotTable'lar oluşturma: Excel 2013'te artık birden fazla tabloya dayalı PivotTable'lar oluşturmak da mümkündür ve bu sayede tek tek tablolar arasında ilişkiler de oluşturulabilir.
 • PivotTable'ların farklı düzenlerini oluştururken alan listesini kullanın: Tek bir alan listesiyle, Excel 2013'te artık sadece bir değil birden fazla tablonun kullanılabileceği bir Özet Tablo için düzen oluşturmak mümkündür. Alan listesi aşağıdaki adımları basitleştirir: Bir PivotTable için kullanılacak alanları bulma, yeni bir Excel veri modeline geçerek daha fazla tablo ekleme ve ilgili tüm tablolar arasında gezinme.
 • Power Query: MS Office Professional Plus 2013 kullanıcıları Power Query'yi kullanarak bir kuruluştaki kamuya açık ve dahili veri kaynaklarından gelen veriler arasında bağlantı kurabilir.
 • Diğer veri kaynaklarını da dahil edin: Excel 2013'te veriler, tablolar veya PivotTable'lar şeklinde diğer kaynaklardan da içe aktarılabilir; örneğin OData, Windows Azure DataMarket ve SharePoint gibi veri akışları ve OLE DB sağlayıcılarından gelenler artık kullanılabilir.
 • MDX sorguları: Bu özellik, bir çevrimiçi analitik işleme (OLAP) küpüne bağlı olanlar da dahil olmak üzere farklı kaynaklardan gelen tablolar arasındaki ilişkilerin, bunları tek bir tabloda birleştirmek zorunda kalmadan analiz için kurulmasına olanak tanır.
 • Zaman çizelgesi özelliği: PivotTable'lardan veya PivotCharts'tan verileri eskiden olduğu gibi yalnızca tarih değerlerine göre gruplayabilmek yerine, Excel 2013'te artık bunları etkileşimli olarak filtrelemek ve farklı zaman dönemleri için bir zaman çizelgesinde görüntülemek mümkündür.
 • Drilldown, Drillup ve Crossdrill: Bu özellikler PivotTable veya PivotChart hiyerarşilerinin farklı seviyelerine gitmeyi kolaylaştırır: Örneğin, Drilldown ile ayrıntılı seviyeler daha farklılaştırılmış bir şekilde görüntülenebilirken, Drillup ile daha yüksek bir seviyeye gitmek mümkündür.

Yeni Excel dosya biçimi Strict Open XML

Excel 2013 ayrıca, verilerin artık açılabildiği ve kaydedilebildiği .xlsx uzantılı "Strict Open XML Workbook" adlı yeni bir dosya biçimine sahiptir. .xlsx ile biçimlendirilen tablolar, diğer şeylerin yanı sıra, ISO8601 tarih değerlerinin de okunması ve yazılması avantajını sunar, böylece önceki sürümlerden bilinen 1900 yılı için artık yıl sorunu da çözülmüştür.

Excel 2013'teki yeni grafik araçları

Excel 2013, mevcut veri seçimine dayalı olarak verileri görüntülemek için tercihen uygun olan grafikleri öneren ve daha önce açıklanan "Önerilen Grafikler" düğmesine ek olarak, grafikleri düzenlemek için bir dizi başka işlev de içerir. Bunlar ayrıca başlık, resim yazısı ve biçim gibi tipik öğeleri değiştirmeyi daha da kolaylaştıran üç yeni entegre grafik düğmesi içerir:

 • Artı sembolü, tek tek diyagram öğelerini ayarlamak için kullanılabilir. Buna ek olarak, başka seçenekler de görüntülenebilir.
 • Fırça sembolü , farklı grafik stilleri ve renkleri için ayar seçenekleri sunar.
 • Filtre sembolü, mevcut grafikte görüntülenecek verileri sonradan seçmek için kullanılabilir.
 • Veri etiketleri: Artık belirli veri noktalarına metinler eklenebilir ve bu metinler yalnızca güncellenmekle kalmaz, aynı zamanda grafik türü değiştirildiğinde de kalabilir. Bunlar ayrıca kılavuz çizgiler aracılığıyla veri noktalarına bağlanabilir.
 • Grafiklerin animasyonu: Kaynak verilerdeki değişiklikler artık Excel 2013'te de canlandırılabilir ve izlenebilir.

Excel 2013'ü çevrimiçi işlevlerle kullanma

Microsoft çevrimiçi hizmetleri SkyDrive ve SharePoint'i kullanan Excel 2013, bazı özel web işlevleri de sunuyor. Bu aynı zamanda, örneğin çalışma sayfalarının vb. çevrimiçi olarak kaydedilmesine ve özel olarak paylaşılmasına olanak tanıyarak işbirliğinde tamamen yeni olasılıkların önünü açar:

 • Gerçek zamanlı işbirliği: Bir konumdan veya kullanılan son cihazdan bağımsız olarak, tüm katılımcılar bir çalışma sayfası üzerinde gerçek zamanlı olarak birlikte çalışabilir.
 • Lync aracılığıyla Excel çalışma sayfalarını paylaşma: Lync kullanıcıları, çevrimiçi bir toplantı sırasında Excel dosyalarını da kullanabilir ve bunları diğer katılımcılarla paylaşabilir.
 • Excel verilerini bir web sitesinde kullanılabilir hale getirin: Kullanıcılar çalışma sayfalarını veya bunların bir kısmını bir web sayfasına yerleştirebilir. Bu, verileri Excel programlarıyla açıp kullanabilecek diğer çalışanlar için kullanılabilir hale getirir.

Microsoft Excel 2013 için sistem gereksinimleri

Office yazılımı Excel 2013 iki sürüm halinde indirilebilir: 32 bit ve 64 bit. 64 bit sürüm otomatik olarak yüklenir, ancak x86 işlemcili 32 bit bir işletim sistemine yalnızca 32 bit sürüm yüklenebilir.

Seçilen sürüme bağlı olarak, bireysel donanım gereksinimleri (örneğin, ana bellek için) sonuç olarak farklılık gösterebilir. Aşağıdaki asgari gerekliliklere uyulmalıdır:

 • İşletim sistemleri: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, Windows Server 2008/ 2012/ 2012 R2 /2016 /2019/ 2022
 • İşlemci: en az 1 GHz, x86 veya 64 bit işlemci
 • Bellek: en az 1 GB (32 bit) veya 2 GB (64 bit)
 • Sabit disk alanı: en az 3 GB
 • Görüntü çözünürlüğü: min. 1.024 x 576, Direct X10 hızlandırmalı grafik kartı

Excel 2013'ü Wiresoft'tan uygun fiyata tek bir program olarak satın alın

Wiresoft Yazılım Mağazasında Excel 2013 'ü herhangi bir abonelik zorunluluğu olmadan düşük fiyatlı bir sürüm olarak satın alabilirsiniz. Kullanılmış bir yazılım için toplu lisansla gelen muhteşem fiyata ek olarak, böylece tüm bu avantajlardan yararlanırsınız:

 • Excel 2013, diğer Office programları olmadan tek kullanıcı yazılımı olarak Wiresoft'tan temin edilebilir.
 • Bu Excel yazılım lisansı, yalnızca şirketlerde kullanılan daha büyük bir toplu lisansın parçasıydı; kullanılmış yazılım olarak adlandırıldığı için Wiresoft'ta oldukça ucuz!
 • Wiresoft'a satıldığında, Excel yazılımı - eğer kullanılmışsa - eski bilgisayardan kaldırıldı, böylece lisans %100 ücretsiz ve tekrar kullanılabilir hale geldi.
 • Kullanılmış her Excel Yazılımı, satıştan önce Wiresoft tarafından kontrol edilerek tekrar sorunsuz bir şekilde kullanılabileceğinden emin olunmuştur.
 • Ciddi bir yazılım satıcısı olarak Wiresoft, sınırlı bir süre için geçerli olan veya sınırlı işlevselliğe sahip test sürümleri sunmaz.
 • Wiresoft Shop'tan satın aldığınız her lisansla, yalnızca orijinal bir Microsoft ürünü satın aldığınızdan değil, aynı zamanda satın alma işleminizin kullanılmış yazılım ticareti için geçerli yasal düzenlemelere uygun olarak yapıldığından da emin olabilirsiniz.

Microsoft Excel 2013 ve diğer Microsoft Office ürünlerinin satın alınmasıyla ilgili tüm sorularınız için lütfen bizimle e-posta, telefon veya buradan sohbet yoluyla iletişime geçmekten çekinmeyin.

Bağlantılar "MICROSOFT EXCEL 2013"
Müşteri puanları "MICROSOFT EXCEL 2013"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler