Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 STANDARD

Hemen teslime hazır, teslim süresi 24 saat

 • SW10118
 • 312-04405
 • Kalıcı olarak geçerli
 • Tüm diller
 • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
6.055,90 TRY * 6.727,90 TRY * (9,99% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
CU Versiyonu Güncel
Orta İndir
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Teslimat kapsamı İndir + Lisans
Ek bilgi 5 adede kadar posta kutusu veritabanı


Microsoft Exchange 2019 , küçük şirketler ve işletmelerde e-posta trafiği, kişiler ve görevlerin yanı sıra zamanlamanın merkezi yönetimi için kullanılan kanıtlanmış, güçlü mesajlaşma platformunun yeni bir sürümüdür. Bu Server Standard Exchange Server Standard Sürümü, kullanıcı tarafından tanımlanan ve böylece esnek bir şekilde kullanılabilen uygulamalarla verimli iletişim ve işbirliği tasarlamak için mevcut işlevler için optimizasyonların yanı sıra kapsamlı bir dizi yeni araç sağlar.

Ürünle ilgili diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 STANDARD"

Microsoft Exchange Server 2019 Standard

Microsoft Exchange Server 2019 Standard, e-posta trafiğinin, kişilerin ve görevlerin merkezi yönetiminin yanı sıra daha küçük şirketlerde ve işletmelerde zamanlama için kullanılan kanıtlanmış, güçlü mesajlaşma platformunun yeni bir sürümüdür. Exchange Server Standard Edition, iletişim ve işbirliğini kullanıcı tanımlı hale getirmek ve böylece esnek bir şekilde kullanılabilen uygulamalarla verimli kılmak için mevcut işlevler için optimizasyonların yanı sıra kapsamlı bir dizi yeni araç sağlar.

Exchange Server 2019 'un Standart Sürümü, sunucu başına en fazla 5 posta kutusu veritabanını destekler ve bu nedenle, e-posta trafiğinin verimli bir şekilde düzenlenmesinin yanı sıra randevu ve görev yönetimi yoluyla üretkenliği artırmak için en uygun fırsatları sunarken, daha küçük şirketler veya buna uygun olarak az sayıda çalışanı olan kuruluşlar için tasarlanmıştır. Exchange Server'ın şirketle birlikte büyüyebilmesi için istemci erişim lisanslarının yanı sıra her sunucu için ayrı bir Exchange lisansı satın alınmalıdır.

Wiresoft, Exchange Server 2019 Standard Edition'ı kullanılmış yazılım olarak - yeni yazılıma kıyasla daha düşük ve dolayısıyla daha uygun bir fiyatla - sunmaktadır; bu teklif, Exchange 2019 Standard gibi güçlü bir sunucu yazılımı kullanmak isteyen ve mümkün olduğunca ekonomik bir çözüm arayan daha az çalışanı olan şirketler ve kuruluşlar için özellikle caziptir. Exchange Server 2019, kullanılmış yazılım olarak da tamamen kullanılabilir ve bu sürümde performans ve güvenliğin yanı sıra uygulamaların mümkün olan maksimum ölçeklenebilirliğini sunar.

Exchange Server 2019 Standard, Microsoft lisans yönetiminin resmi hüküm ve koşullarına uygun olarak kullanılmış yazılım olarak da lisanslanır. Aşağıdaki bölümde, Exchange Server 2019 Standard'ın tüm yeni özellikleri ve iyileştirmelerinin yanı sıra en uygun lisanslama hakkında daha ayrıntılı bilgiler bulacaksınız.

Microsoft Exchange Server 2019 Standard'ın avantajları nelerdir?

Exchange Server Standard'ın 2019 sürümünün en önemli iyileştirmelerinden biri de geliştirilmiş performanstır. Bu, diğer şeylerin yanı sıra, aşağıdaki optimizasyonlar ve eklemelerle sağlanır:

 • Yeni posta kutusu sunucusu rolü artık Exchange Transport, Mailbox Transport Submission, Mailbox Transport Delivery'nin yanı sıra CPU performansını artıran Frontend Transport'u da bir araya getiriyor.
 • Akıllı gelen kutusu, daha verimli bir iş akışına katkıda bulunan ve böylece personel verimliliğini de artıran çeşitli işlevlerle geliştirilmiştir - Microsoft Outlook e-posta istemci programının tanıdık Windows arayüzünde mevcuttur: Posta kutularını kişiselleştirmek için yeni seçenekler ve arama işlevleri yalnızca e-postaları ve önemli içerikleri bulmayı kolaylaştırmakla kalmıyor, aynı zamanda kişileri, randevuları ve görevleri de organize ediyor - böylece tüm önemli bilgileri takip etmek daha da kolaylaşıyor.
 • Son olarak, Windows Server Exchange 2019 eskisinden daha yüksek bir güvenlik seviyesi de sunuyor: Exchange artık Windows Server 2019 Core üzerinde çalışarak kullanıcılara mesajlaşma altyapıları için güvenilir bir platform sağlarken, tüm verileri korumak için en yeni şifreleme teknikleri ve karma algoritmalar kullanılıyor ve aynı zamanda rutin görevleri yönetmeyi kolaylaştırarak işlemci çekirdeği ve bellek gibi mevcut sistem kaynaklarının daha verimli kullanılmasını sağlıyor.
 • Exchange Online ile Outlook Mobile, hareket halindeyken tüm e-postalara ve kişilere vb. güvenli mobil erişim de sunar.

Daha fazla ayrıntı bir sonraki bölümde.

Microsoft Exchange Server 2019 Standard'ın en önemli yenilikleri ayrıntılı olarak

Exchange Server 2019 Standard Edition ile daha küçük şirketler de, özellikle odağı çalışanlar arasında iletişimden işbirliğine kaydırmak için tasarlanan iyileştirilmiş mevcut ve yeni işlev ve hizmetlerden yararlanıyor. Bu aynı zamanda bulutta Exchange Server hizmetlerinin sağlanmasının yanı sıra Exchange Server 2019 'un toplam sahip olma maliyetini azaltmaya önemli bir katkıda bulunduğu yöneticiler için geliştirilmiş işlevselliği de içerir - örneğin aşağıdaki özelliklerle:

Geliştirilmiş Exchange Sunucu Performansı

Exchange Server 2019, bulut ölçeklendirmesi için Exchange Online da dahil olmak üzere yenilenmiş bir arama altyapısı sunarak daha iyi arama performansı ve daha kolay yönetim ile daha büyük dosyaların indekslenmesini sağlar. Böylece sunucular arasında yük devretme, arama mimarisinde değişiklikler yapıldığında önemli ölçüde daha hızlı ve daha güvenilir sonuçlar elde edilmesini sağlar. 256 GB'a kadar bellek ve 48 CPU çekirdeği desteği ile bu Exchange sürümü etkileyici bir donanım desteği sunuyor - bellek önbelleğinin dinamik tahsisi ile bilgi depolama sürecinde aktif veritabanı kullanımı için bellek kullanımı daha da optimize ediliyor. Belirli bileşenler için çeşitli eklemeler de geçerlidir:

 • Dinamik Veritabanı Önbelleği (DDC) , duruma bağlı olarak bellek kapasitesinin dinamik olarak ayarlanmasını sağlar ve ayrıca Exchange Server'ın hızını artırarak aktif veritabanı sayısı değiştiğinde daha iyi kullanılmasını sağlar.
 • Meta Cache Database (MCDB) , SSD sürücülere sahip bir fiziksel sunucuyu çalıştırmak için kullanılabilir. Diğer şeylerin yanı sıra MCDB, erişimin yanı sıra aramayı hızlandırmak için posta kutularının klasör yapıları gibi meta bilgileri kaydeder. Yöneticiler, otomasyon komut dosyası ile bir sunucu örneğinde ek kullanıcılar için alan oluşturabilir ve bu da maliyetin azaltılmasına katkıda bulunur.
 • Exchange Server 2019'dakiyeni arama dizini artık bir posta kutusunun veritabanından ayrı değil, doğrudan orada yer alıyor, bu da yalnızca arama hızını artırmakla kalmıyor, aynı zamanda posta kutularının yönetimini de basitleştiriyor.
 • OneDrive İş üzerinden veri vb. depolanabilir ve paylaşılabilir.

Yeni Müşteri Erişim Kuralları

Yeni İstemci Erişim Kuralları ile Exchange Server 2019 Standard, yöneticilere sunucuların yapılandırma alanına erişimi bireysel olarak kısıtlamak için daha fazla seçenek sunuyor - bu, Yönetim Merkezi'nin yanı sıra sistemlerin yapılandırılması, yönetimi ve otomasyonu için kullanılan PowerShell için de geçerli. Bu süreçte Exchange Server ile olan bağlantılar, IP adresi, kimlik doğrulama türü veya kullanıcı özelliklerine bağlı olarak istemci erişim kuralları aracılığıyla sadece ülkeye bağlı olarak değil, bölgeye bağlı olarak da bir güvenlik duvarı kullanılmadan kontrol edilebilir ve gerekirse engellenebilir. Ayrıca PowerShell aracılığıyla zaman aralıkları da tanımlanabilir.

Exchange Server 2019 Standard için Windows Server Core

Exchange Server 2019 Sürümü için Windows Server Core ile yöneticiler artık sunucu sisteminin basitleştirilmiş bir sürümünü çalıştırabilir. Windows Server Core daha basit, daha net tasarımı sayesinde yapılandırmayı kolaylaştırır - ayrıca, gerekli olmayan ancak kaynakları tüketen hizmetler devre dışı bırakılabilir. Windows Server Core ayrıca davetsiz misafirler için daha az saldırı noktasına sahiptir ve hata riskini azaltır, bu da bu modun daha fazla güvenlik sunduğu anlamına gelir.

Yeni takvim geliştirmeleri

Exchange Server 2019 Standard, takvim için her şeyden önce toplantıların düzenlenmesini kolaylaştıran birçok yeni pratik özelliğe sahiptir:

 • Varsayılan Bitiş Tarihi özelliği, düzenli olarak planlanan toplantıların düzenlenmesini özellikle makul bir sayı ile sınırlar.
 • Do Not Forward (İletme) özelliği ile bir organizatör, bir toplantıya davet edilen katılımcıların bu mesajı diğer alıcılara iletmesini kısıtlayabilir veya engelleyebilir.
 • Ofis dışı mesajlar ek seçeneklerle yapılandırılabilir, örneğin: kişinin kendi takvimi belirli bir süre için engellenebilir; tanımlanmış bir süre içinde gönderilen tüm toplantı talepleri otomatik olarak reddedilebilir.
 • Remove-CalendarEvents cmdlet'i ile bir yönetici, izinli olan veya şirketten ayrılmış olan bir çalışan tarafından düzenlenen toplantıları özellikle iptal edebilir.
 • PowerShell aracılığıyla, bir yönetici diğer çalışanlara vekalet etme yetkisi verebilir.
 • E-posta adreslerinin uluslararasılaştırılması (EAI) sayesinde, İngilizce olmayan karakterler içeren e-posta adresleri de iletilebilmektedir.

Exchange Server 2019 Standard hakkında teknik bilgiler

Aşağıdaki bilgiler, Exchange Server 2019 tarafından desteklenen senaryolar hakkında önemli ayrıntıların yanı sıra yazılımın en iyi şekilde çalışmasını sağlamak için sunucular, donanım ve yazılım için minimum gereksinimleri içerir.

Exchange Server 2019 Standard tarafından desteklenen birlikte var olma senaryoları

Microsoft, önceki sürümlerin Exchange Server 2019'a desteklenmesi için aşağıdaki minimum gereksinimleri belirlemiştir:

 • Exchange 2016: Edge Transport sunucuları da dahil olmak üzere dağıtılan tüm Exchange Sunucularında Exchange 2016 (KU11 ile) veya üstü
 • Karma Exchange 2016 ve Exchange 2013 ortamları: Tüm Exchange Sunucuları yukarıdaki gereksinimleri karşılıyorsa.
 • Exchange 2013: Edge Transport sunucuları da dahil olmak üzere Exchange 2013 (KU21 ile) veya üstü
 • Lütfen unutmayın: Exchange 2010 ve hatta daha eski sürümler artık desteklenmiyor!

Ağ ve dizin sunucuları için Exchange Server 2019 Standard gereksinimleri

Exchange Server 2019 bileşenine bağlı olarak, aşağıda listelenen minimum gereksinimler ağ ve dizin sunucuları için geçerlidir:

 • Etki alanı denetleyicileri aşağıdaki Windows Server sürümlerinden birini çalıştırıyor olmalıdır: Windows Server 2019 Standard veya Datacenter, Windows Server 2012 R2 Standard veya Datacenter veya Windows Server 2016 Standard veya Datacenter
 • Active Directory yapısı: Windows Server 2012 R2 veya üstü
 • Active Directory konumu: yazılabilir bir etki alanı denetleyicisi, böylece küresel bir katalog sunucusu olarak hizmet verir - Exchange Server 2019'u yükledikten sonra etki alanı denetleyicisini Active Directory konumundan kaldırmak mümkün değildir!
 • Desteklenen DNS ad alanları: Bitişik, Bitişik olmayan, Tek parçalı alan adlarının yanı sıra Ayrı.
 • IPv6: Exchange sunucusunda IPv4 zaten yüklü ve etkin olmalıdır.
 • Dizin sunucuları için 64 bit donanım kullanmak dizin hizmetinin performansını artıracaktır.
 • Lütfen unutmayın: Güvenlik ve performans nedenleriyle, Exchange 2019'un Active Directory dizin sunucularına değil, yalnızca üye sunuculara yüklenmesi önerilir.

Exchange Server 2019 minimum donanım ve yazılım gereksinimleri

 • İşlemciler: 64-bit, örneğin Intel 64 mimarisini destekleyen Intel işlemci (Intel EM64T) veya AMD64 platformunu destekleyen AMD işlemci
 • Lütfen unutmayın: Intel Itanium IA64 işlemciler desteklenmez!
 • Ana bellek Posta kutusu: 128 GB
 • Ana bellek Edge Transport: 64 GB
 • Sabit disk alanı: Kurulum sırasında kullanılan sürücüde 30 GB, sistem sürücüsünde 200 MB, mesaj kuyruğu veritabanı için sürücüde 500 MB boş alan
 • Ekran çözünürlüğü: 1.024 x 768 piksel (XGA)
 • NTFS: sistem bölümü, Exchange ikili dosyaları, Exchange tanılama günlük dosyaları ve aktarım veritabanı bölümleri için
 • ReFS: posta kutusu veritabanları veya işlem günlükleri bölümleri için

Exchange 2019 Standard'ın bireysel bileşenleri için desteklenen işletim sistemleri/istemciler

Exchange Server 2019 bileşenine bağlı olarak, aşağıdaki koşullar veya önkoşullar geçerlidir:

 • Posta kutusu veya Edge Transport sunucu rolü: Windows Server 2019 Standard, Datacenter
 • Yönetim araçları: Windows Server 2019 Standard, Datacenter; Windows 10 64-bit sürümü
 • exchange 2019 için .NET Framework
 • Desteklenen istemciler: 2013 sürümüne kadar Outlook 2019, Mac için Outlook 2016, Office 365 için Mac için Outlook; Standart için Microsoft 365 Uygulamaları

Exchange Server 2019 Standard'ın Lisanslanması

Exchange Server 2019 Standard 'ın çalışan her bir örneği için, bu örneğin fiziksel veya sanal işletim sistemi ortamında çalışıyor olmasına bakılmaksızın ayrı bir sunucu lisansı gereklidir. Exchange Server yazılımı ana belleğe yüklendiğinde veya yönergeleri yürütüldüğünde bir örnek çalışıyor kabul edilir.

Microsoft Exchange Server 'ın Standart sürümü, küçük ve orta ölçekli işletmelerin posta kutusu ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır ve beş adede kadar posta kutusu veritabanını destekler. Posta kutularına referansın olmadığı daha büyük Exchange dağıtımlarındaki sunucu rolleri için de uygundur.

Exchange Server 2019 Standard Edition için kullanılan Wiresoft yazılımı hakkında SSS

Kullanılmış yazılım olarak Exchange Server 2019 Standard sağlayıcısı olarak Wiresoft ile, bu satın alma işleminin yasal olduğundan ve bu sunucu lisansının ilgili yeni bir sunucu lisansı yazılımı ile aynı kullanım olanaklarını sunduğundan emin olabilirsiniz - yalnızca bir yazılımın yıpranamayacağı için değil, her şeyden önce işlevselliği ve kullanımı açısından da. Aşağıda, Exchange Server 2019 gibi kullanılmış yazılımları satın almakla ilgili tipik soruların tüm yanıtlarını bulacaksınız.

Wiresoft'un Exchange Server 2019 Standard Edition gibi kullandığı yazılımlar nereden geliyor?

Wiresoft Yazılım Mağazasında kullanılmış yazılım olarak sunulan Exchange Server 2019 Standard Edition, genellikle yazılımı ilk kez satın alan ve daha sonra Wiresoft'a yeniden satan şirketlerden gelir. Bu yeniden satışın nedenleri genellikle yazılımın fazla veya kullanılmayan lisanslar içermesi veya başka bir tür veya sürümle değiştirilmiş olması ve bu nedenle artık kullanılmamasıdır. Wiresoft bu tür bir kez kullanılmış lisansları yeniden satarken kullanılmış yazılım olarak işaretler, böylece - belirtildiği gibi - prensipte yeni bir sunucu lisansı gibi kullanılabilirler.

Wiresoft, Exchange Server 2019 Standard gibi kullanılmış yazılımlarla alıcı güvenliği sunuyor mu?

Evet: Exchange Server 2019 Standard lisansı gibi Wiresoft kullanılmış yazılımlarının satın alınması, müşterilere yeni sunucu yazılımlarının satın alınmasıyla aynı avantajları sunar: anında indirme ve sağlanan geçerli lisans anahtarı aracılığıyla anında lisans etkinleştirme yoluyla alıcı güvenliği.

Exchange Server 2019 Standard'ın satın alınması ve kullanılmış yazılım olarak kullanılması yasal mı?

Evet: Kullanılmış yazılım ticareti ve fiili kullanımı, her ikisini de yasal olarak tanımlayan olağan yargı yetkisine tabidir - bu, çeşitli mahkeme kararlarıyla da birkaç kez onaylanmıştır. Wiresoft tarafından sunulan kullanılmış yazılımlar, şirketlerin lisans stoklarından gelmektedir.

Wiresoft kullanılan yazılımın başka avantajları var mı?

Evet: Wiresoft'un kullanılmış yazılım teklifiyle, birçok şirket ve diğer kurumlar mevcut yazılım stoklarını uygun bir fiyata tamamlama veya güncelleme fırsatına sahiptir, çünkü kullanılmış yazılımın fiyatı yeni yazılımdan daha düşüktür.

Wiresoft yazılım mağazası ayrıca artık yeni olarak temin edilemeyen Exchange Server lisanslarının eski sürümlerini de sunarak daha pahalı yükseltmelerin önüne geçmektedir. Wiresoft ikinci el yazılımı ayrıca tüm alıcılar için eksiksiz kanıt ve dolayısıyla denetim güvenliği avantajı sunar!

Wiresoft'un kullanılan yazılım yelpazesi yalnızca Exchange Server 2019 Standard Edition'ı değil, aynı zamanda Enterprise Edition'ı ve ilgili gerekli istemci erişim lisanslarını da içerir. Burada, yukarıda belirtilen tüm avantajlarla birlikte diğer birçok Microsoft programı için de uygun teklifler bulacaksınız. Exchange Server 2019 Standard lisansınızla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen sohbette veya e-posta ya da telefon yoluyla uzman tavsiyelerimizi kullanmaktan çekinmeyin.

Bağlantılar "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 STANDARD"
Müşteri puanları "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 STANDARD"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler