Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSC 2021
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSC 2021

Anında indirme olarak kullanılabilir

  • SW10588
  • DG7GMGF0D19L
  • Kalıcı olarak geçerli
  • Tüm diller
  • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
3.856,90 TRY * 4.283,90 TRY * (9,97% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Versiyon Tam sürüm
Cihazlar 1x
Teslimat kapsamı İndirme + lisans
Orta İndir
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Teslimat süresi  Birkaç dakika
Sistem  32bit/64bit


Windows 10 Enterprise LTSC 2021'i indirdiğinizde, kurulum için gerekli tüm dosyalar sabit sürücünüze indirilecektir. Aynı zamanda, sistemimiz size Windows 10 Enterprise LTSC 2021 için ürün anahtarınızı içeren bir e-posta gönderecektir. Kurulumu tamamladıktan sonra, sağlanan alanları girin. İşletim sistemi daha sonra etkinleştirilir ve tamamen kullanılabilir.

Ürün hakkında başka sorularınız varsa, lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

 

Ürün Bilgisi "MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSC 2021"

Windows 10 Enterprise LTSC 2021 - Windows 10 işletim sistemi için önemli bir güncelleme

Windows 10 Enterprise LTSC 2021'i indirdiğinizde, kurulum için gerekli tüm dosyalar sabit sürücünüze indirilir. Aynı zamanda, sistemimiz size Windows 10 Enterprise LTSC 2021 için ürün anahtarınızı içeren bir e-posta gönderecektir. Kurulum tamamlandığında, sağlanan alanları girin. İşletim sistemi daha sonra etkinleştirilir ve tamamen kullanılabilir.

Windows 10 Enterprise LTSC 2021, İşletmeler için Windows 10'un en son sürümüdür

Windows 10 Enterprise LTSC 2021, Windows 10 21H2 ile aynı özellikleri sunar. Windows 10 Enterprise LTSC 2021, Windows 10 Enterprise LTSC 2019'a yeni özellikler ve iyileştirmeler ekler.

Microsoft, Windows 10 Enterprise Edition LTSC 2021'i yayınlamaya başladı. Bu sürüm, kısa süre önce yayınlanan Kasım Güncellemesi üzerine inşa edilmiştir. Kurumsal iş ortakları artık uzun vadeli destekten faydalanabilir.

Windows 10 Enterprise LTSC 2021 yeni özellikler ve güvenlik güncelleştirmeleri içerir.

Windows 10 Enterprise LTSC 2021, güvenlik tehditlerini analiz etmek için bir dizi etkileşimli raporlama özelliği içerir. Her şirket tehditler hakkında ne zaman ve nasıl bilgilendirileceğini kendisi belirleyebilir. Azure, Office, Microsoft Cloud ve diğer uygulamalarla bağlantılı entegre güvenlik önlemleridir. Microsoft Güvenlik Puanı antivirüs yazılımı, işletim sistemi güncellemeleri, güvenlik duvarları ve diğer güvenlik unsurlarından elde edilen verileri net bir şekilde bir araya getirir. İşletim sistemi, bir şirketin yöneticilerinin belirli URL'leri ve IP adreslerini yayınlamasına veya engellemesine olanak tanır. Ayrıca, Windows 10 Enterprise LTSC 2021'i satın almak, işletmeniz için fidye yazılımlarına karşı daha iyi koruma ve en yeni nesil Windows Defender ATP'ye erişim anlamına gelir. Parolasız oturum açma da desteklenmektedir: Çalışanlar Windows 10 cihazlarında gelişmiş çok faktörlü kimlik doğrulama kullanabilir.

Windows 10 Enterprise LTSC 2021, büyük işletmelerin zorlu gereksinimlerini karşılayabilen güvenli bir işletim sistemidir. Birden fazla cihaz için güçlü özellikler sunan hepsi bir arada bir yazılım paketidir. Gelişmiş güvenlik önlemleri, bulut istihbaratıyla desteklenen işletmeleri proaktif olarak da koruyabilir. Windows 10 Pro'dan farklı olarak Enterprise sürümü, kapsamlı güvenlik aracı Windows Defender Gelişmiş Tehdit Koruması'nı (ATP) içerir. İşletim sistemi, masaüstü analitiği gibi işlevleri sağlamada bir şirketin BT personelini destekler. Microsoft Edge, Cortana, Microsoft Whiteboard veya Windows 10 için OneNote gibi önemli uygulamalar kutudan çıkar çıkmaz kullanıma hazırdır. Windows 10 Enterprise LTSC 2021'i satın almak, bir şirketin BT departmanının bulut tabanlı yönetime geçişini de kolaylaştırır. Configuration Manager diğer iş akışları için çalışmaya devam ederken bazı iş akışları Intune'a taşınabilir. İş için Microsoft Store'a erişim sayesinde her şirket doğru eklenti uygulamasını kolayca bulabilir.

Bağlantılar "MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSC 2021"
Müşteri puanları "MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSC 2021"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler