Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSB 2016
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSB 2016

Anında indirme olarak kullanılabilir

 • SW10185
 • Kalıcı olarak geçerli
 • Tüm diller
 • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
2.172,90 TRY * 2.412,90 TRY * (9,95% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Versiyon Tam sürüm
Cihazlar 1x
Teslimat kapsamı İndirme + lisans
Orta İndir
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Teslimat süresi  Birkaç dakika
Sistem  32bit/64bit


Windows 10 Enterprise LTSB 2016 kullanıcılara maksimum performans sunar ve özellikle büyük şirketler için tasarlanmıştır - Wiresoft'ta toplu lisans yerine bireysel olarak da uygun bir fiyata mevcuttur! Windows 10 Enterprise LTSB 2016, tüm sürümler arasında en geniş işlev kapsamını içeren bu Microsoft sürümünün işletim sistemidir - bunların birçoğu, kapsamlı bir uygulama yönetiminin yanı sıra, yalnızca güvenlik güncellemelerinin yüklendiği, ancak işlevlerin yüklenmediği özel bir Windows güncelleme biçimi olan Microsoft Uzun Süreli Hizmet Şubesi'ne erişim gibi özel olarak burada yer almaktadır.

Ürünle ilgili diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSB 2016"

Windows 10 Enterprise LTSB 2016 - İşletmeler için Microsoft işletim sistemi

Windows 10 Enterprise LTSB 2016 kullanıcılara maksimum performans sunar ve özellikle büyük şirketler için tasarlanmıştır - Wiresoft'tan toplu lisans yerine düşük fiyatla da temin edilebilir!

Windows 10 Enterprise LTSB 2016 bu Microsoft sürümünde, kapsamlı uygulama yönetiminin yanı sıra yalnızca güvenlik güncelleştirmelerinin yüklendiği, ancak hiçbir özelliğin yüklenmediği özel bir Windows güncelleme biçimi olan Microsoft Uzun Süreli Hizmet Şubesi'ne erişim de dahil olmak üzere, çoğu yalnızca burada bulunan tüm sürümler arasında en geniş özellik yelpazesini içeren işletim sistemidir.

Windows 10 Enterprise LTSB 2016, kişisel tercihlere göre özelleştirilebilen tipik Microsoft karo görünümüne sahip tanıdık kullanıcı dostu arayüze sahiptir. Enterprise Edition ayrıca, bu işletim sisteminin birçok kullanıcı için önemli bir özellik olan eski donanım sistemlerinde de kullanılabilmesi gibi küçümsenmemesi gereken bir avantaja sahiptir. Tek bir sürüm olarak Windows 10 Enterprise LTSB 2016'ya ek olarak, Wiresoft çevrimiçi mağazasından diğer Windows 10 sürümlerini ve diğer birçok Microsoft programını da edinebilirsiniz. Genel bakışa ek olarak, aşağıdaki genel bakış Windows 10 Enterprise LTSB 2016'nın özel özelliklerini sunmaktadır.

Windows 10 Enterprise'ın özel, ayrıcalıklı özellikleri LTSB2016

 Windows 10 Pro gibi sürümlerle karşılaştırıldığında, Windows 10 Enterprise LTSB 2016, hem son cihazların ve verilerin güvenliği hem de yöneticilerin grup ilkelerini uygulama ve kullanıcı hesaplarını yönetme olanakları açısından orta ölçekli ve özellikle büyük şirketler için belirleyici bir katma değer sağlayan özellik ve araçlarda bir artı sunar. Windows 10 Enterprise LTSB 2016 ile ilgili tüm spesifik ayrıntılar aşağıdadır:

 • DirectAccess: DirectAccess ile, uzak istemci bilgisayarlar şifreli bir bağlantı üzerinden şirket ağına bağlı kaldığından, uzak kullanıcılar VPN bağlantısı olmadan da ağ kaynaklarının bağlanabilirliğini kullanabilir. BT yöneticileri de DirectAccess aracılığıyla tüm istemci bilgisayarları yönetebilir. Özellikle mobil kullanıcılar, çok siteli bir ortamda bile DirectAccess ile en iyi şekilde çalışır. Yapılandırmadan sonra, dizüstü bilgisayarları otomatik olarak İnternet üzerinden şirket ağına bağlanır. Grup ilkeleri de DirectAccess aracılığıyla kolayca yönetilebilir.
 • Windows To Go Creator: Windows To Go, Windows 10 Enterprise'ı bir USB belleğe veya USB sabit sürücüye yükleyerek kullanıcıların işletim sistemini her zaman yanlarında bulundurmalarını ve böylece harici bir uç cihazda kullanabilmelerini sağlar. Tüm veriler veri taşıyıcısında saklı kalır.
 • AppLocker: AppLocker ile bir Windows 10 Enterprise LTSB 2016 bilgisayarında hangi uygulamaların çalışmasına izin verileceğine ilişkin kurallar tanımlanabilir. Güvenilir uygulamaların beyaz listeye alınması da mümkündür.
 • BranchCache: Geniş alan ağı (WAN) kullanan şirketler BranchCache ile bant genişliğini optimize edebilir; düşük uygulama çabasının yanı sıra bu özellik hızı da artırır.
 • Evrensel Yazma Filtresi - UWF: Bu filtre ile veriler artık sistemde kalıcı olarak saklanmaz, ancak yeniden başlatılana kadar kullanılabilecekleri ana belleğe takas edilir. Bu sanal kaplama daha sonra silinir - örneğin, bir konuk kullanıcı oturumu kapattığında da.
 • Credential Guard: Bu güvenlik aracı, oturum açma verilerini sanallaştırma teknolojisi "Sanallaştırma Tabanlı Güvenlik" ile güvence altına alır; bu sayede veriler işletim sisteminin geri kalanından ayrı olarak depolanır ve böylece önemli ölçüde daha iyi korunur.
 • Device Guard: Bu, yöneticilere iş istasyonlarını yalnızca tanımlanmış uygulamaların çalıştırılabileceği şekilde yapılandırma seçeneği sunar - kiosk bilgisayarları kurmak için idealdir. Bir beyaz liste oluşturarak, yalnızca kod bütünlüğü ilkesine karşılık gelen uygulamalar başlatılabilir, böylece daha önce bilinmeyen kötü amaçlı yazılımlar bile etkinleştirilemez.
 • Windows 10 Long Term Servicing Branch - LTSB: Bu özel Windows 10 Enterprise özelliği bilgisayarın performansını artırır çünkü diğer Windows 10 sürümlerinin aksine güncellemeler sürekli olarak değil yalnızca daha uzun aralıklarla gerçekleştirilir; güvenlik güncellemelerinin yüklenmesi ile işlevlerin yüklenmesi arasında bir ayrım yapılır. LTSB aynı zamanda Uzun Vadeli Hizmet Kanalı (LTSC) olarak da bilinir. Kullanıcılara sadece 2-3 yılda bir bu dönemde yayınlanan güncellemeler ve işlevler sunulur ve bunları yükleyebilir ya da reddedebilir.
 • Desktop Analytics: Bulut tabanlı hizmet Microsoft Configuration Manager'a entegre edilmiştir ve ilgili Windows istemcilerinin faydalı güncellemeleri hakkında bilgi sağlar, ayrıca bir şirkette çalışan uygulamaların bir envanterini oluşturur ve en son Windows 10 özellik güncellemeleriyle uyumlulukları hakkında bilgi sağlar.

Windows 10 Enterprise LTSB2016'nındiğer iş özellikleri vb

Bu ayrıcalıklı özelliklerin yanı sıra, yalnızca Windows 10 Enterprise LTSB 2016 ve Pro aşağıdaki özellikleri de içerir:

Kapsamlı kullanım seçenekleri

Windows 10, aşağıdakiler gibi bir dizi özellik aracılığıyla kullanıcılar için uygulama olanaklarını genişletir:

 • Uzak MasaüstüUygulaması: Uzak Masaüstü Uygulaması ile kullanıcılar, yerel olarak uzaktaki başka bir terminal cihazını kendi PC veya tabletlerinin önünde oturuyormuş gibi kullanabilirler: Bir RDS ağ geçidi bağlantısı aracılığıyla, masaüstü yüzeyi görüntülenir ve tüm programlar dahil olmak üzere kullanılabilir.
 • Kiosk modu: Kioskmodu ile farklı kullanıcılar, ana kullanıcının diğer kritik verilerine veya belirli işlevlerine erişmeden bir Windows 10 PC'yi kullanabilir. Bu şekilde, her yetkili kişi için ayrı bir kiosk kullanıcı hesabı oluşturulabilir ve bu da tanımlanan verileri ve işlevleri yalnızca oturum açan ilgili kullanıcı için kullanılabilir hale getirir.
 • EnterpriseMode Internet Explorer (EMIE): Enterprise Mode, Windows 10'da çalıştırılabilmeleri için eski web uygulamalarıyla uyumluluk sorunlarını önemli ölçüde azaltır; ayrıca Enterprise Mode Site List Manager, web sayfalarını oluştururken çeşitli seçenekler sunar.
 • Hyper-V İstemcisi: Windows 10 Enterprise LTSB 2016, birden fazla işletim sistemini kendi sanal makinelerinde (VM) çalıştırmak için Hyper-V teknolojisini içerir. Böylece mevcut bellek alanı daha iyi kullanılabilir ve dinamik bellek yönetimi sayesinde birkaç sanal makine de sorunsuz bir şekilde paralel olarak çalıştırılabilir.

Geliştirilmiş yönetim seçenekleri

Yöneticiler, Windows 10 ile kullanıcıları ve bilgisayarlarını yönetmek için optimize edilmiş seçeneklere sahiptir:

 • Grup ilkeleri gpedit.msc düzenleyicisi aracılığıyla yerel olarak tanımlanır ve belirli özelliklere göre yönetilir: Böylece, güncellemelerin yüklenmesi tanımlanmış kurallara göre kontrol edilebilir, örneğin belirli bir güncellemenin en geç ne zaman yüklenmesi gerektiğini belirleyen uyumluluk son tarihleri ile, aynı zamanda Storage Sense aracılığıyla bellek optimizasyonu gereksiz dosyaları silmek için merkezi olarak yapılandırılabilir.
 • Domain Join: Domain Join, Active Directory'deki bir etki alanına üyelik yoluyla PC'lerin ve kullanıcı hesaplarının yönetimini basitleştirir. Çevrimdışı etki alanı katılımı, yöneticilerin bir bilgisayarı etki alanına çevrimdışı olarak ekleyebilmelerini sağlar - bu, mobil çalışan ve etki alanı denetleyicisi aracılığıyla ağ bağlantısı olmayan kullanıcılar için bir avantajdır.
 • Windows Business Store: Windows Business Store'a erişimle ve Azure Active Directory kullanılarak, burada bulunan yazılım ürünleri bir ağdaki tüm uç cihazlar için merkezi olarak satın alınabilir ve uygulanabilir.

Daha yüksek güvenlik

Windows 10 ayrıca daha özgür çalışmayı desteklemek için veri ve kullanıcı güvenliğini de geliştirdi:

 • BitLocker: Bu işlev, özellikle tabletler ve dizüstü bilgisayarlar gibi mobil uç cihazları çalınmaları veya kaybolmaları durumunda güvence altına alır. Üzerlerindeki hassas veya kişisel veriler BitLocker ile güvenli bir şekilde şifrelenir, böylece kötüye kullanılamaz. BitLocker To Go" USB bellekleri veya harici sabit sürücüleri şifrelemek için de kullanılabilir.
 • Windows Defender System Guard: WDSG, Windows 10 işletim sistemini açılır açılmaz, normal virüs koruma programları henüz etkinleştirilmediğinde saldırılara karşı koruyan özel bir koruma katmanıdır.
 • Kurumsal Veri Koruma (EDP): Windows 10'un bu özelliği, örneğin bir dizüstü bilgisayardaki iş verilerinin, başka bir depolama konumuna taşındığında veya ek olarak gönderildiğinde de etkin olan Active Directory hak yönetimi aracılığıyla hedefli olarak korunmasını sağlar. EDP ayrıca güvensiz uygulamaların yüklenmesini de önler.
 • Akıllı Güvenlik Grafiği: ISG, bir şirket ağındaki mevcut güvenlik önlemlerini analiz eder ve eksiklikler durumunda mantıklı iyileştirmeler önerir.

Diğer Windows 10 özellikleri ve işlevleri

Daha iyi ve daha güvenli bir Windows deneyimi için aşağıdaki araçlar da Windows 10 işletim sistemlerine dahil edilmiş veya mevcut özelliklerde iyileştirmeler yapılmıştır:

 • Windows Hello: Parolalara güvenli alternatif - parmak izi veya yüz tanıma özelliğini kullanarak yerel olarak veya bir web hesabıyla oturum açın.
 • Snap Assist: Araç, mevcut görüntüleme alanını aktif pencereler arasında ideal bir şekilde böler - Corner Snap ile aynı anda dört adede kadar pencere görüntülenebilir.
 • CortanaSesli asistan Cortana, Windows 10'da varsayılan olarak etkinleştirilmiştir, ancak örneğin pil gücünden tasarruf etmek veya veri koruma nedenleriyle de devre dışı bırakılabilir.
 • Continuum: Bu, yerel bilgisayar başka bir uç cihazda çalışırken çalışmanın veya oyunun sorunsuz bir şekilde devam etmesini sağlar. Tabletlerde ve akıllı telefonlarda, tüm işlevler sanal klavye aracılığıyla kullanılabilir ve masaüstü ekranı otomatik olarak ilgili formata uyarlanır.
 • Windows Bilgi Koruması: Kullanıcılar için kısıtlama olmaksızın veri sızıntılarına karşı koruma. WIP sadece verileri değil, Şifreleme Dosya Sistemi - EFS - aracılığıyla uygulamaları da hırsızlığa ve manipülasyona karşı korur.

Windows 10 Enterprise LTSB2016için donanım gereksinimleri

Windows 10 Enterprise LTSB 2016 'yı bir PC veya dizüstü bilgisayarda entegre edilmiş daha geniş işlev yelpazesiyle sorunsuz bir şekilde kullanmak için donanımın belirli minimum gereksinimleri karşılaması gerekir. Windows 10 Enterprise LTSB 2016'nın 32-bit ve 64-bit sürümleri mevcut olsa da, mümkünse - özellikle yeni bir bilgisayarda - tüm programların ve uygulamaların kullanılabilmesi için 64-bit sürümü yüklenmelidir. Bir bilgisayarın Windows 10 Enterprise LTSB 2016'yı yüklemek için aşağıdaki teknik gereksinimleri karşılaması gerekir:

 • İşlemci veya SoC (System-on-a-Chip - akıllı telefonlar için): 1 GHz
 • RAM: 32 bit için 1 GB veya 64 bit işletim sistemi için 2 GB RAM
 • Sabit disk alanı: 32 bit için 16 GB veya 64 bit işletim sistemi için 20 GB
 • Grafikler: Ekran 800 x 600, DirectX 9, WDDM 1.0 sürücüsü ile
 • Cortana konuşma tanıma: Hi-Fi mikrofon dizisi
 • Sanallaştırma desteği için TPM (v1.2) yongası (Intel VT-x veya AMD-V ve İkinci Seviye Adres Çevirisi)

Wiresoft online mağazamızdan ucuza Windows 10 Enterprise LTSB 2016 satın alın

Windows 10 Enterprise LTSB 2016 genellikle yalnızca Microsoft tarafından toplu lisans olarak sunulmaktadır. Ancak Wiresoft online mağazasında Windows 10 Enterprise LTSB 2016 işletim sistemini tek bir lisans olarak - ve kullanılmış yazılım olarak özellikle uygun bir fiyata - aynı özellik yelpazesiyle satın alabilirsiniz.

Satışa sunduğumuz bu Windows 10 Enterprise LTSB 2016 Edition lisansı, bir şirket tarafından satın alınan önceki toplu lisansın bir parçasıdır. Bu yazılımın yeniden satılmasıyla birlikte, bu yazılım parçalanarak bireysel lisanslara dönüştürülmüş ve bu lisanslar ikinci el yazılım veya kullanılmış yazılım olarak nitelendirilmiştir. Ancak, Kullanılmış Yazılım olarak bölünmesi veya etiketlenmesi, bu Windows 10 Enterprise LTSB 2016 işletim sistemi yazılımının işlevselliği ile ilgili herhangi bir kısıtlama anlamına gelmez. 

Wiresoft'tan yazılım satın almak sizin için her zaman güvenlidir! Wiresoft Shop'ta bulunan bu Windows 10 Enterprise LTSB 2016 işletim sistemi, orijinal Microsoft ürünüyle aynı sürümün anında indirilmesi yoluyla yalnızca uygun bir fiyat değil, aynı zamanda satın alırken güvenlik de sunar. Windows 10 Enterprise LTSB 2016 lisansınız, birlikte verilen geçerli toplu lisans anahtarı ile etkinleştirilir.

Wiresoft Yazılım Mağazasında kullanılmış yazılım olarak Windows 10 Enterprise LTSB 2016 satın almanız herhangi bir yasal sorun teşkil etmez, çünkü bu tür kullanılmış yazılımların ticaretine yasalar tarafından açıkça izin verilmektedir ve bu durum yasal olarak bağlayıcı ve kamuya açık çok sayıda kararla da teyit edilmektedir.

Kullanılmış yazılım, müşterilerimize Windows 10 Enterprise Edition'ı kullanabilmeleri için ucuz bir alternatif sunmaktadır. Siz de ucuz yazılım teklifimizden yararlanabilirsiniz!

Wiresoft Yazılım Mağazasında, Windows 10 Enterprise Edition'ın yanı sıra Windows işletim sistemlerinin diğer sürümlerini ve diğer Microsoft programlarını indirmek için ucuz satın alma sürümleri olarak bulabilirsiniz. Windows 10 Enterprise LTSB 2016 veya başka bir Microsoft yazılımı hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sohbet, e-posta veya telefon yoluyla bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Bağlantılar "MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSB 2016"
Müşteri puanları "MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSB 2016"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler