Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2016
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2016

Hemen teslime hazır, teslim süresi 24 saat

  • SW10583
  • Kalıcı olarak geçerli
  • Tüm diller
  • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
64.133,90 TRY * 71.258,90 TRY * (10% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Cihazlar 1x
Orta İndir
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Teslimat kapsamı İndir + Lisans


Yeni teknolojik gelişmelere ve ekonomik büyümeye duyulan sürekli ihtiyaç, işletmelerin her gün yeni yazılım çözümleri için bastırdığı anlamına geliyor. Bu, rekabete ayak uydurmalarını ve verimsizlikleri ortadan kaldırmalarını sağlar. Özellikle büyük şirketler, Microsoft Office 2016, Windows Server 2016 Standard veya Windows Server 2016 gibi yazılım çözümlerini kullanarak operasyonlarını kolaylaştırabilir ve rekabete ayak uydururken verimliliği artırabilir.

Ürünle ilgili diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2016"

SharePoint Server 2016 ucuz satın alın

Yeni teknolojik gelişmelere ve ekonomik büyümeye duyulan sürekli ihtiyaç, işletmelerin her geçen gün yeni yazılım çözümlerine yöneldiği anlamına geliyor. Bu, rekabete ayak uydurmalarını ve verimsizlikleri ortadan kaldırmalarını sağlar. Özellikle büyük şirketler, Microsoft Office 2016, Windows Server 2016 Standard veya Windows Server 2016 gibi yazılım çözümlerini kullanarak operasyonlarını kolaylaştırabilir ve rekabete ayak uydururken verimliliği artırabilir.

SharePoint Server 2016'nın avantajları nelerdir?

SharePoint Server 2016 yöneticisi, yöneticilere belirli dosyalara erişim sağlayan özel izinler verebilir. Bu, SharePoint Server 2016 kullanılarak bir kuruluş içinde yapılabilir. Ayrıca, bu yazılımın işletim sistemleri yönetim ve organizasyon için kullanılır. Yönetici, işlevselliği sayesinde gruplar oluşturabilir, düzenleyebilir, gruplara üye ekleyebilir ve gruplardan üye çıkarabilir. Microsoft Skype Kurumsal ve Microsoft Office aracılığıyla ek işlevler eklenir. Bu programlar gelişmiş yönetime olanak sağlar. Yönetici ayrıca sunucuda kullanılan işletim sistemini de dikkate almalıdır. Örneğin, Windows Server 2016 ek yönetim için gerekli temeli sağlar.

Bir bakışta SharePoint Server 2016 işlevleri

SharePoint Server, dosyaları, cihazları, görevleri ve ekranları paylaşarak iş akışlarının hızlandırılmasını ve kaynaklardan tasarruf edilmesini sağlar. Personel ayrıca bir üniversitenin operasyonlarının çeşitli yönlerini paylaşarak daha fazla verimlilik yaratabilir. Kuruluşlar kendi özel ihtiyaçlarını karşılayan web siteleri oluşturabilirler. Bunlar şirket işleri için kullanılan takvimleri, forumları, wiki'leri veya sosyal ağları içerebilir. Microsoft SharePoint Server 2016, olağanüstü güvenlik standartlarını kullanarak en güvenli paylaşım platformunu sağlar. Bu şekilde, paylaşılan veriler meraklı gözlerden korunmuş olur. Her yönetici kendi özel erişim kontrol sitelerini oluşturabilir.

Varsayılan olarak SharePoint Server 2016, iletişimlerini güvence altına almak için özel şifreleme ve kimlik doğrulama yöntemleri kullanır. Bu, Skype Kurumsal üzerinden yapılanlar gibi tüm sohbetlerin ve telefon konferanslarının meraklı gözlerden korunacağı anlamına gelir. Ayrıca, Windows Server 2016 Standart Sunucu çalıştıran şirketler, iş ihtiyaçlarını karşılamak için gerekli araçlara sahip özelleştirilebilir bir intraneti otomatik olarak geliştirir. Microsoft'un standart tasarımı hızlı ve kolay değişikliklere ilham verir. Bu nedenle, SharePoint Server 2016 gibi yazılımlar, çok sayıda yönetimi olan büyük kuruluşlar için faydalıdır. Bunun nedeni, değişikliklerin çok az çabayla hızlı bir şekilde yapılmasıdır.

Bağlantılar "MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2016"
Müşteri puanları "MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2016"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler