Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OFFICE 2016 PROFESSIONAL PLUS
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT OFFICE 2016 PROFESSIONAL PLUS

Anında indirme olarak kullanılabilir

 • SW10009
 • 79P-05552
 • Kalıcı olarak geçerli
 • Tüm diller
 • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
1.771,90 TRY * 1.967,90 TRY * (9,96% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Versiyon Tam sürüm
Cihazlar 1x
Teslimat kapsamı İndirme + lisans
Orta İndir
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Teslimat süresi  Birkaç dakika
Sistem  Windows (32bit/64bit)
Terminal sunucusu Uyumlu


MS Office 2016 Professional Plus, Microsoft Office 2016 sürümünün en kapsamlı sürümüdür ve bir şirkette yalnızca olağan günlük proje görevlerini yönetmek için değil, aynı zamanda başkalarıyla etkili bir şekilde iletişim kurmak ve kapsamlı veritabanlarını yönetmek için gereken tüm programları içerir: Klasik Office programları Word, Excel, PowerPoint ve Outlook'a ek olarak Professional Plus, fikir ve ilhamları dijital olarak kaydetmek ve bunları başkalarıyla paylaşmak, ayrıca reklam ve diğer amaçlar için yayınları profesyonel olarak tasarlamak ve yayınlamak için OneNote ve Publisher seçeneklerini de sunuyor.

Ürünle ilgili diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT OFFICE 2016 PROFESSIONAL PLUS"

MS Office 2016 Professional Plus - iş dünyası için daha belirleyici

MS Office 2016 Professional Plus, Microsoft Office 2016 sürümünün en kapsamlı sürümüdür, bir şirkette yalnızca olağan günlük proje görevlerini yönetmek için değil, aynı zamanda başkalarıyla etkili bir şekilde iletişim kurmak ve kapsamlı veritabanlarını yönetmek için gereken tüm programları içerir: Klasik Office programları Word, Excel, PowerPoint ve Outlook'a ek olarak, OneNote ve Publisher ile Professional Plus, fikirleri ve ilhamları dijital olarak kaydetmenin ve paylaşmanın yanı sıra reklam ve diğer amaçlar için profesyonel olarak yayın tasarlama ve yayınlama yolları sunar.

Bununla birlikte, bu Office sürümünün belirleyici artısı, veritabanı uygulamalarının karmaşık olmayan bir şekilde oluşturulmasına yönelik yazılım olan Access'in entegrasyonu ve hepsinden önemlisi, özel bir bileşen olarak: iletişimde çeşitli olanaklar için Skype for Business.

Office 2016 Professional Plus'ta bulunan tüm programlar:

 • Word 2016 - iş ve özel kullanım için birçok formatta metinler oluşturun
 • Excel 2016 - muhasebe, istatistik ve daha fazlası için karmaşık hesaplamalar
 • PowerPoint 2016 - bilgilendirici sunumlar tasarlayın
 • Outlook 2016 - e-postaları ve kişileri düzenlemenin yanı sıra randevuları ve görevleri planlamak için
 • OneNote 2016 - kendiliğinden notlar alın ve bunları başkalarıyla paylaşın
 • Publisher 2016 - her türlü basılı medyayı yazdırılabilir bir şekilde tasarlamak için
 • Access 2016 - İş için veritabanı uygulamaları tasarlama
 • Skype Kurumsal 2016 - güvenli ve çeşitli iletişim seçenekleri

Office 2016 Professional Plus genel olarak önceki sürüme kıyasla aşağıdaki özellikler de dahil olmak üzere bazı yenilikler de sunuyor:

 • Tüm sürümler için, bireysel programların renk açısından özelleştirilebileceği yeni Ofis tasarımları mevcuttur: "Koyu Gri" modunda güçlü kontrastlar çalışmayı kolaylaştırırken, "Renkli" tasarım modern bir görünüm kazandırır.
 • Akıllı "Insights" asistanları ile Bing araması bireysel Office programlarına bağlanırken, "Tell Me" düzenleme işlevlerini bulmayı daha da hızlı hale getiriyor.
 • OneDrive ve SharePoint, esnek, güvenli paylaşım ve belgeler üzerinde gerçek zamanlı işbirliği için Office kullanıcılarını bulutta birbirine bağlar.
 • Veri Kaybı Koruması (DLP), hassas verilerin kullanımını ve yayınlanmasını düzenlemek amacıyla Word, Excel ve PowerPoint belgeleri için merkezi olarak politikalar oluşturma imkanı sunar.

Office 2016 Professional Plus sürümü başlangıçta bireysel müşteriler için tasarlanmamıştır ve bu nedenle normalde yalnızca büyük şirketlerde kullanıldığı gibi toplu lisans olarak mevcuttur. Wiresoft'ta, serbest meslek sahipleri veya KOBİ'ler gibi tek kullanıcılar da Office 2016 Professional Plus Edition'ı tek bir lisans olarak satın alabilirler.

Bu Professional Plus Edition'ın satın alınması, Office 2016 sürümlerinin Windows 7'den itibaren eski Microsoft işletim sistemleri tarafından hala desteklenmesi avantajına sahiptir; bu da onu özellikle Windows'un güncel bir sürümünü kullanmayan alıcılar için ilginç kılmaktadır. Satın alma sürümü olarak Office 2016 Professional Plus'a ek olarak (abonelik olmadan!), Wiresoft çevrimiçi mağazasından tek bir lisans olarak Standart Sürümü de edinebilirsiniz. Office 2016 Professional Plus'ta yer alan tüm programlara ayrıntılı bir genel bakış aşağıda bulunabilir.

Office 2016 Professional Plus Edition'ın bireysel programları

Office 2016 Professional Plus Edition'ın her programı, birçok optimizasyon ve yeni özellik ile desteklenen özel işlevleriyle kendi iş alanını kapsar:

Office 2016 Professional Plus'ta Word

Office 2016 Professional Plus'taki Word programı, işyerinde veya bulutta çevrimiçi olarak yazılı iletişimdeki tüm klasik görevleri yerine getirir. Word, daha fazla şablona ek olarak çeşitli yeni işlevler de sunuyor:

 • PDF'yi Word'de açın: PDF'ler artık doğrudan Word 2016'da açılabilir. Bu, görüntü ve grafikleri kopyalama ihtiyacını ortadan kaldırır, biçimlendirme ve yazı tipleri bile benimsenir. Word belgesi tekrar PDF formatında da kaydedilebilir.
 • WordArt şekilleri ile daha fazla seçenek: Metin tasarlamaya yönelik WordArt şekilleri Word 2016'da daha da fazla seçenek sunuyor: Metinler farklı şekillere dönüştürülebilir veya grafik öğelere vb. uyarlamak için serbestçe de kullanılabilir.
 • Gerçek zamanlı giriş: Optimize edilmiş gerçek zamanlı giriş, bir Word belgesi üzerinde eşzamanlı çalışmayı daha da netleştirir: Tüm çalışanlar, diğer kullanıcılar tarafından yapılan değişiklikleri anında görebilir ve gerekirse düzeltebilir.
 • Yorumfonksiyonu: Optimize edilmiş yorum fonksiyonu, bireysel yorumlara doğrudan aynı alanda yanıt verme imkanı sunarak anlaşılırlığı önemli ölçüde artırır.
 • Sabitlenmiş klasör: Her Word belgesinin kaydedildiği klasör bir simge olarak sabitlenebilir ve diğer çalışanlar tarafından bile erişilebilir.

Office Professional Plus için Excel 2016

Excel 2016, pratik işlevler ve görselleştirme için yeni grafik türleri ile karmaşık hesaplamalar ve veri analizleri için olanakları genişletiyor:

 • Program, kullanıcı ilgili verileri fare ile işaretler işaretlemez, yürütülmekte olan her hesaplama işlemi için en uygun grafik türlerini önerir ve bunları canlı önizlemede gösterir.
 • Excel 2016'da bulunan yeni hesaplama işlevleri arasında, en iyi ve en kötü durumlar da dahil olmak üzere kısa vadeli gelecek tahminleri oluşturmak için PROGNOSE.ETS bulunmaktadır. Çevrimiçi Analitik İşlemede (OLAP) kullanılan detaya inme gezintisi gibi etkileşimli diyagramlar pivot tablolar için kullanılabilir ve LET işlevi bir formül içinde okunabilirliği artırır. Yeni görünüm filtresi ile diğer kullanıcıların filtreleri gizlenebilir.
 • Hesaplamaların görselleştirilmesi için Excel'de artık aşağıdaki yeni grafik türleri mevcuttur: Histogram ile belirli sınıfların frekans dağılımları görüntülenebilir. Özel bir form olarak Pareto grafiği, değerleri hem mutlak hem de göreceli olarak sütun biçiminde göstermek için burada mevcuttur. Şelale diyagramı aynı zamanda bir başlangıç değerindeki pozitif veya negatif değişiklikleri göstermek için kullanılabilen bir sütun diyagramıdır. Ağaç haritası tek tek oranları hiyerarşik bir yapıda gösterirken, güneş patlaması grafiği hiyerarşik verileri eşmerkezli olarak gösterir, böylece ilişkiler de gösterilebilir. Kutu grafiği veya kutu grafiği ise istatistiksel analizlerde verileri çeyrekler ve ortalamalar olarak görselleştirmek için kullanılır.

Office 2016 Professional Plus için PowerPoint

Office 2016 sürümünde PowerPoint, sunum slaytlarının tasarımında daha fazla seçeneğin yanı sıra sunum yaparken yeni işlevler de sunuyor:

 • PowerPoint Designer, bir slayta grafik veya illüstrasyon eklerken bile, bir tıklamayla hemen uygulanan çeşitli tasarım seçenekleri önerir.
 • Slaytlar arasında dinamik geçişler oluşturmak için, morph işlevi görüntüleri veya grafikleri, aynı zamanda tek tek kelimeleri ve hatta tüm metinleri canlandırmak için kullanılabilir.
 • Bir sunum sırasında, bir slayttaki tek tek terimleri veya grafikleri vb. renkli olarak vurgulamak için lazer işaretçi yerine fırça aracı da kullanılabilir. Araç sunum modunda kullanıldığından orijinal PowerPoint belgesi değiştirilmez.
 • Zaman yönetimi, zaman takip aracı ile daha da kolaylaşır, çünkü her zaman mevcut zamanı gösterir, böylece belirli bir zaman çerçevesine daha iyi uyulabilir.
 • Paylaşım işlevi , diğer ilgili taraflar için sunumları sosyal medya kanallarında yayınlamayı daha da kolaylaştırır.

Office 2016 Professional Plus'ta Outlook

Outlook 2016, iletişim verilerinin yönetimini, görev ve randevuların planlanmasını daha da verimli hale getiriyor. Çeşitli filtre işlevleri yalnızca e-posta trafiğini yönetmekle kalmaz, aynı zamanda içerik, kişi veya belge aramayı da kolaylaştırır:

 • Clutter işlevi, gelen kutusunu önemli ve önemsiz e-postalara göre sıralar ve potansiyel olarak tehlikeli içerik ve bağlantıları otomatik olarak devre dışı bırakır. Clutter, bir kullanıcının hangi e-postaları önce, sonra veya hiç okumadığına göre davranışını analiz eder ve böylece sıralama kriterlerini sürekli olarak geliştirir.
 • Sanal bir arama klasörü , önceden tanımlanmış bir kriterle (e-postalar, kişisel veriler ve kişiler vb.) eşleşen bir aramanın tüm sonuçlarını bir arada listeler .
 • Adres defteri, yeni bir e-postaya bir ismin ilk harfleri girildiğinde veya "Kime" alanına tıklandığında e-postayı gönderenin sık iletişim kurduğu kişileri otomatik olarak adres defterinden eşleşen kişileri önerir.
 • Ekleri gönderirken, Outlook 2016 "Dosya ekle "ye tıkladığınızda son kullanılan tüm dosyaların bir listesini görüntüler. Her ek, açmak, kaydetmek, kopyalamak veya silmek için bir açılır menü içerir.
 • Dosyalar ek yerine, OneDrive ve SharePoint 'te depolanmışlarsa buralardan bağlantı olarak gönderilebilir; bu da gönderimi hızlandırır ve hem gönderenin hem de alıcının e-posta kutusundaki veri miktarını azaltır.

Office 2016 Professional Plus'ta OneNote

OneNote, kendi fikirlerinizin yanı sıra internetten resimler, web sayfaları vb. kaydetmek ve bunları başkalarıyla paylaşmak için akıllı telefonlarda ve tabletlerde de rahatlıkla kullanılabilen popüler dijital not defteridir. OneNote not defterleri OneDrive'a da kaydedilebilir ve böylece diğer kullanıcılarla paylaşılabilir. Diğer avantajlar:

 • OneNote tüm cihazlarda senkronize edilebilir. Dokunmatik özellikli cihazlarda metinler vb. parmakla veya dijital kalemle de girilebilir.
 • Entegre metin ve ses tanıma, anahtar kelimeler için görüntüleri (örn. ekran görüntüleri), video ve ses dosyalarını da arar.
 • OneNote diğer Office programlarına entegre edilerek doğrudan orada not alınabilir.
 • İnternet kaynaklarından alınan içerik otomatik olarak orijinal kaynağa bağlanır. Notlar birbirleriyle de ilişkilendirilebilir.

Office 2016 Professional Plus'ta Publisher

Microsoft Publisher, her türlü basılı medyayı baskı çıktısı kalitesinde oluşturmak için kullanılan çok yönlü bir Office programıdır. Yayınlama yazılımı, Office 2016 Professional Plus sürümünün ekstra bir bileşenidir ve diğer sürümlerin çoğuna dahil değildir.

Kullanıcı arayüzünde kullanıcı dostu bir şekilde düzenlenmiş, sezgisel olarak kullanılabilen düzen araçları, kullanıcıları çeşitli belge türlerinin tasarlanmasında ve görüntü düzenlemede destekler.

Gölgeler, parıltılar, yansımalar gibi efektler, görünümlerini değiştirmek için metinlerin yanı sıra görüntüler için de kullanılabilir. Birden fazla görüntüyü düzenlemek için tasarım alanında ayrı bir sütun mevcuttur. Bunlar sürükle ve bırak yoluyla kolayca değiştirilebilir veya Microsoft ClipArt kitaplığından, İnternet'ten Bing resim araması yoluyla veya çevrimiçi bir fotoğraf albümünden eklenebilir. Publisher 2016'nın diğer işlevleri ve özellikleri:

 • Program açıldığında, basit A4 el ilanlarından çok sayfalı broşürlere ve kataloglara kadar farklı belge türleri için yaygın formatlarda tasarım şablonlarının yanı sıra başlıklar, metin çerçeveleri ve sütunlar gibi tipik yapı taşları da mevcuttur. Bir şablonun önceden tanımlanmış tüm unsurları ayrı ayrı uyarlanabilir ve kaydedilebilir, böylece daha sonraki yayınlar için tekrar kullanılabilir.
 • Publisher, netliğini kaybetmeden 360 derece büyütülebilen veya döndürülebilen ölçeklenebilir SVG vektör grafikleri ve 3D nesneler sunar.
 • Cetvel fonksiyonu ile metinler ve grafikler bir belgeye milimetre hassasiyetinde yerleştirilebilir.
 • Metin alanı aracı , çok küçük bir metin çerçevesine daha uzun bir metin eklendiğinde bunu gösterir; ayrı metin alanları da bununla bağlanabilir, böylece metin eklendiğinde bunlar arasında otomatik olarak dağıtılır.

Office 2016 Professional Plus'ta Erişim

Access 2016, proje yönetimi için kendi veritabanlarınızı tasarlamanın yanı sıra bir şirketteki mal yönetimi ve diğer görevler için nispeten karmaşık olmayan bir şekilde pratik Microsoft yazılımıdır. Sezgisel araçları ve özellikleri ile Access, hem ticari kullanıcılar tarafından ticari olarak hem de özel olarak kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Veritabanı yazılımı, Office 2016 Professional Plus sürümünün ekstra bir bileşenidir ve neredeyse tüm diğer Office sürümlerinde yer almaz.

Uygulama alanlarına göre sıralanmış işlevlerin net bir şekilde düzenlenmesi ve Access dosyaları sayesinde kullanıcılar yollarını hızlı bir şekilde bulabilir; başlangıç ekranı, bir tıklamayla hemen erişilebilen en son kullanılan veritabanlarını gösterir ve menü şeridinde görüntülenen komutların listesi, sık kullanılan işlevler için DeepL erişimi de dahil olmak üzere kişinin kendi isteklerine göre ayrı ayrı yapılandırılabilir. Access 2016'da tipik görevler için hızlı ve kolay bir şekilde veritabanı uygulamaları oluşturmak üzere çok sayıda şablon mevcuttur.

Microsoft Access 2016, SharePoint bağlantısı üzerinden diğer çalışanların erişebileceği mobil cihazlar için de veritabanı tabanlı uygulamalar (apps) geliştirme imkanı sunuyor. Buna ek olarak, Access'in 2016 sürümünde aşağıdaki işlevler ve araçlar mevcuttur:

 • Access 2016'daki veritabanı sorguları, joker olarak adlandırılan * ? gibi joker karakterler kullanılarak daha kolay hale getirilmiştir # - bir veri kümesinin bilinmeyen öğeleri için.
 • Access 2016, farklı veritabanı kaynaklarından tabloları içe aktarırken, ilgili tabloları birbirine bağlama imkanı sayesinde gereksiz verilerin bulunmasını destekler, böylece kopyalar silinebilir.
 • Access 2016'daki formlar, verileri net bir şekilde görüntülemek için pratik bir özelliktir. Tablolarla karşılaştırıldığında, yalnızca tek bir veri kaydı görüntülenir, bu da manuel girişi ve bakımı kolaylaştırır. Bu Otomatik Formlar, form düzeni araçları ile oluşturulabilir.
 • BigInt veri tipi "Büyük Sayı" bir yandan MS SQL sunucuları ile uyumluluğu artırırken, diğer yandan büyük sayıları hesaplamak için kullanılabilir: BigInt, sekiz bayt ile yalnızca dört baytlık önceki veri türüne göre çok daha geniş bir hesaplama aralığına sahiptir.
 • Yenilenen dBASE dosyaları ve ODBC - Açık Veritabanı Bağlantı Protokolü - desteği, Access'in uygulama olanaklarını ilgili veritabanlarını içerecek şekilde genişletmektedir.

Office 2016 Professional Plus'ta Skype Kurumsal

Skype Kurumsal, diğer kullanıcılarla dahili veya harici olarak bağlantı kurmak için telefonlaşmanın çok ötesine geçen kapsamlı olanaklar sunar. İletişim yazılımı, Office 2016 Professional Plus sürümünün özel bir bileşenidir. Skype Kurumsal, hem şirket içinde hem de şirket dışında etkili ve hızlı iletişim için özel olarak geliştirilmiştir:

 • Programla, telefon görüşmelerine (IP) ek olarak, sohbet ve video konferanslar yapmak, dosya ve hatta sunumları aktarmak da mümkündür - her zaman olduğu gibi, kullanım sezgiseldir. Skype Kurumsal yerel olarak veya bulutta kullanılabilir, uygulama ve işlev yelpazesi aynıdır.
 • Skype Kurumsal üzerinden iletişim, kimlik doğrulama ve şifreleme için özel yönergeler sayesinde güvenlidir; program ayrıca çalışanların kullanıcı hesaplarını merkezi olarak yönetme seçeneği de sunar. Ancak, hesabı olmayan çalışanlar veya harici katılımcılar da Skype toplantılarına katılabilir.
 • Bir kullanıcının mevcudiyet durumu, profil resmindeki bir simge ile gösterilir. Burada, kişinin müsait ama meşgul, yok ya da aktif olmadığını başkalarına iletmek için çeşitli seçenekler vardır; kişi mevcut olsa da rahatsız edilmek istemiyorsa bile bu iletilebilir - seçime bağlı olarak bu da iletişim seçeneklerini değiştirir.

Office 2016 Professional Plus için sistem gereksinimleri:

MS Office Professional Plus'ın varsayılan olarak 32 bit ve 64 bit sürümleri mevcuttur. Normalde 64 bit sürüm bilgisayara otomatik olarak yüklenir - ancak x86 işlemcili 32 bit işletim sistemine yalnızca 32 bit sürüm yüklenebilir. Bireysel donanım gereksinimleri sonuç olarak farklılık gösterir - çalışma alanı ve sabit disk alanı hakkındaki bilgilere bakın. Aşağıdaki asgari gerekliliklere uyulmalıdır:

 • İşletim sistemi: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, Windows Server 2012/ 2012 R2 /2016 /2019 /2022
 • İşlemci: 1 GHz ve SSE2 özellikli x86 veya x64 bit işlemci
 • Bellek: 1 GB RAM (32 bit), 2 GB RAM (64 bit)
 • Sabit disk alanı: 3.0 GB
 • Ekran: 1.024 x 768 çözünürlük
 • Grafik kartı: Grafik donanım hızlandırması için DirectX 10 grafik kartı 

MS Office 2016 Professional Plus'ı Wiresoft online mağazamızdan ucuza satın alın

MS Office 2016 Professional Plus sürümü diğer yazılım mağazalarında mevcut değildir, ancak yalnızca şirketler için toplu lisans olarak satın alınabilir. Wiresoft çevrimiçi mağazasında Office 2016 Professional Plus, Microsoft aboneliğinde olduğu gibi güncelleme veya diğer yükümlülükler olmadan tek kullanıcılı lisans olarak, yani satın alma sürümü olarak da mevcuttur; Wiresoft üzerinden satın alırken, bu nedenle yalnızca tek seferlik fiyat ödersiniz! Toplu lisansla aynı program ve işlev kapsamını sunan Office sürümünün tam sürümünü satın alırsınız - tek fark, bu Office 2016 Professional Plus tek lisansının yalnızca sizin tarafınızdan kullanılmasıdır.

Wiresoft ile güvenli yazılım satın alma: Müşteri olarak sizin için Wiresoft'tan Office 2016 Professional Plus veya başka bir Office 2016 sürümü satın almak sadece özellikle ucuz ve kullanışlı değil, aynı zamanda güvenlidir: Office 2016 Professional Plus yazılımının tek kullanıcılı lisansınız, Microsoft'un yalnızca büyük şirketlere sattığı daha büyük bir toplu lisansın parçasıydı. Bunlar ayrıca, örneğin Wiresoft'a ihtiyaç fazlası yazılım lisanslarını yeniden satma hakkını da elde eder.

Bu lisanslar ya kullanılmamış ya da genel bir donanım değişikliği veya bir şirketteki işletim sisteminin güncellenmesi nedeniyle daha yeni bir program sürümü ile değiştirilmiş veya artık desteklenmiyor olabilir. Satış sırasında, orijinal toplu lisans çözülür ve bireysel lisanslara dönüştürülür - bunlar daha sonra ikinci el yazılım veya kullanılmış yazılım olarak adlandırılır. Ayrı lisanslara bölünme, bu Professional Plus Edition'daki programların kapsamını veya işlevselliğini değiştirmez, çünkü kullanımla yıpranmazlar.

Wiresoft tarafından sunulan MS Office Professional Plus veya diğer Microsoft programlarının tüm tam program sürümleri, ilgili orijinal Microsoft sürümleri ve baskılarıyla aynıdır ve Avrupa'da bulunan ilk alıcılardan (şirketlerden) gelmektedir. Wiresoft Yazılım Mağazasından Office 2016 Professional Plus satın alırken herhangi bir yasal riske de girmezsiniz, çünkü kullanılmış yazılım ticaretine yasalar tarafından açıkça izin verilmektedir ve bu durum çok sayıda kararla açıkça onaylanmıştır.

Office 2016 Professional Plus'ın bu kullanılmış yazılımı, satın alma ve indirme işleminiz tamamlandıktan hemen sonra bilgisayarınıza yüklenebilir ve birlikte verilen çoklu etkinleştirme anahtarı (toplu lisans anahtarı) ile etkinleştirilebilir ve ardından herhangi bir süre kısıtlaması olmaksızın kullanılabilir.

Microsoft Office paketlerinden kullanılmış yazılım satın almak, Wiresoft müşterileri için sadece pratik değildir, çünkü normalde mevcut olmayan Office sürümlerini satın alabilirler, aynı zamanda özellikle ucuzdur. Bu nedenle birçok serbest meslek sahibi, özel kullanıcı ve KOBİ yazılım teklifimizi kullanıyor: çünkü Wiresoft ile sadece Office 2016 Professional Plus Edition'ın tüm özel avantajlarına sahip olmakla kalmıyor, aynı zamanda tasarruf ediyorlar!

Wiresoft Yazılım Mağazasında sadece Office 2016 Professional Plus Edition'ı değil, diğer sürümleri ve diğer birçok Office programını da satın alma sürümü olarak bulabilirsiniz.

Office 2016 Professional Plus veya başka bir Microsoft Office 2016 Sürümü hakkında herhangi bir sorunuz varsa, e-posta, telefon veya sohbet yoluyla yetkin danışmanlığımızdan yararlanmanız yeterlidir.

Bağlantılar "MICROSOFT OFFICE 2016 PROFESSIONAL PLUS"
Müşteri puanları "MICROSOFT OFFICE 2016 PROFESSIONAL PLUS"
2 Oca 2021

School use!

10

4 Nis 2020

Habe das gekauft, aber man schickt mir den Code nicht zu!

[email protected]

30 Mar 2020

Top

Für mich perfekt

Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler