Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT VISIO 2019 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT VISIO 2019 STANDARD

Anında indirme olarak kullanılabilir

 • SW10029
 • D86-05868
 • Kalıcı olarak geçerli
 • Tüm diller
 • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
2.172,90 TRY * 2.412,90 TRY * (9,95% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Versiyon Tam sürüm
Cihazlar 1x
Teslimat kapsamı İndirme + lisans
Orta İndir
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Teslimat süresi  Birkaç dakika
Sistem  Windows (32bit/64bit)
Terminal sunucusu Uyumlu


Visio 2019, hem teknik hem de iş süreçlerinin profesyonel görselleştirilmesi ve karmaşık veri ve olguların açıklığa kavuşturulması için Microsoft yazılımının en son, yeni revize edilmiş sürümüdür - kullanım, özellikle tüm tipik uygulama alanları için şekil olarak zaten dahil edilmiş olan çok sayıda farklı diyagram türü ile kolaylaştırılmıştır. Visio'nun 2019 sürümü Standard, onunla çalışmayı ve fikirleri uygulamayı daha da kolay ve etkili hale getiren çok sayıda yeni özellik ve ek şekil içeriyor.

Ürünle ilgili diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT VISIO 2019 STANDARD"

Visio 2019 Standard - Microsoft'tan tek bir lisans olarak satın alınabilecek görselleştirme programı

Visio2019, hem teknik hem de iş süreçlerinin profesyonel görselleştirilmesi ve karmaşık veri ve olguların açıklığa kavuşturulması için Microsoft yazılımının en son, yeni revize edilmiş sürümüdür - kullanım, özellikle tüm tipik uygulama alanları için şekil olarak zaten dahil edilmiş olan çok sayıda farklı diyagram türü ile kolaylaştırılmıştır. Visio Standard 'ın 2019 sürümü, onunla çalışmayı ve fikirleri uygulamayı daha da kolay ve etkili hale getiren çok sayıda yeni özellik ve ek şekil içerir.

Visio 2019 ayrıca oluşturma sürecinde kullanmak üzere Excel, Exchange veya Azure Active Directory'den (varsa) verilerin doğrudan içe aktarılmasını sağlar. AutoCAD'in optimize edilmiş desteği sayesinde, DWG dosyalarının içe aktarılması ve işlenmesi de daha hızlı ve kolay hale geldi.

MS Office 'ten aşina olunan masaüstü arayüzü ile yeni kullanıcılar bile yollarını hemen bulacak ve entegre araçları sezgisel olarak hemen kullanabilecek ve karmaşık fikirleri bile gereksinimlere bağlı olarak canlı grafiklere ve diyagramlara dönüştürebilecek: haritalardan ve devrelerden iş akışlarına ve akış şemalarına, organizasyon şemalarına - yeni: kablo modelleri de - ve diğer birçok temsil biçimine kadar. Entegre yorum işlevi kullanılarak, Visio 2019 Standard ile oluşturulan dosyalar işbirliği için başkalarının kullanımına da sunulabilir.

Visio 2019'u dokunmatik özellikli bir cihazda kullanırken, program parmakla olduğu kadar ekran kalemiyle de çalıştırılabilir - ister çizim ister not ekleme olsun - bu da kullanım olanaklarını daha da genişletir.

Visio 2019 Standard kimler içindir?

Visio 2019 'un standart sürümü, özellikle KOBİ'lerin yanı sıra birçok uygulama alanında yüksek düzeyde profesyonel görselleştirmeler oluşturmak isteyen serbest meslek sahipleri için tasarlanmıştır. Şablonlara göre açıkça düzenlenmiş olan şekiller, kendi gereksinimlerinize göre uyarlanabilir ve kendi yeni şablonlarınız olarak kaydedilebilir. SharePoint sunucusu kullanıldığında, Visio ile oluşturulan projeler veya dosyalar bulut üzerinden diğer ortaklar ve iş arkadaşlarıyla da paylaşılabilir.

Microsoft Visio 2019 'un standart sürümü genellikle yalnızca toplu lisans anlaşmasının bir parçası olarak mağazalarda bulunur; Wiresoft, yazılım mağazasında satın alma sürümünde tek bir lisans olarak sunar - bu, aynı zamanda önemli ölçüde daha düşük bir fiyata sahip olan kullanılmış yazılım olarak adlandırılır. Bu da KOBİ'lerin yanı sıra, özellikle serbest meslek sahipleri ve serbest çalışanların bu kanıtlanmış Microsoft görselleştirme yazılımını kullanmak için ekonomik bir fırsata sahip oldukları anlamına geliyor.

Buna ek olarak, Wiresoft Software çevrimiçi mağazasında, Visio 2019'un kullanımı için ön koşul olarak yüklenmesi gereken Windows 10 gibi Visio 2019 ile uyumlu diğer Microsoft uygulamalarını da indirimli Kullanılmış Yazılım tek lisansı olarak bulabilecekler. Aşağıdaki genel bakışta Visio 2019 Standard Edition'ın en önemli özellikleri ve yenilikleri gösterilmektedir.

Visio şablonlarını kullanma ve kendi şekillerinizi oluşturma

Visio 2019 Standard 'da bulunan Visio diyagramları, farklı şablonlara göre açıkça yapılandırılmıştır ve bunlar da ayrı ayrı şekiller içerir. Bunlar ayrıca doğrudan bir Excel elektronik tablosuna veya hatta bir veritabanına bağlanabilir, böylece verileri kullanılabilir. Visio 2019'da genişletilen şablon portföyü, bağlantılı meta verilerin görselleştirmelerini otomatik olarak ayarladığı yaklaşık 400 "akıllı" şeklin yanı sıra, daha iyi anlaşılabilirlik için bir sürecin veya düzenlemenin gösterileceği hemen hemen her alanı kapsadıkları için genel olarak yaratıcılığı ve üretkenliği önemli ölçüde artıran endüstri standardına uygun türler de dahil olmak üzere 600'den fazla şekil içerir. Diğerlerinin yanı sıra aşağıdaki diyagram türleri Visio 2019 Standard'da bu amaç için kullanılabilir:

 • Akış şemaları , projelerdeki süreçlerin aşamalarını veya teknik prosedürleri, özellikle de farklı departmanlara bireysel iş adımları atamak için Swimlane diyagramlarını görselleştirir. Özel bir durum şunlardır
 • Sistem veya şirket kararlarını modellemek için IDEF0 diyagramları gibiçapraz fonksiyonel akış diyagramlarının yanı sıra iş bilişimi ve süreç yönetiminde kullanılan BPMN diyagramları.
 • Süreç akış diyagramları, kullanılan ekipman da dahil olmak üzere özellikle kimyasal veya endüstriyel süreçleri göstermektedir.
 • Kat planları, örneğin şirketlerde alanplanlaması için mimari alanların bölünmesini görselleştirir.
 • Kat planlarının bir varyantı olarakbina planları, diğer şeylerin yanı sıra, bir ev planlanırken gösterilmesi gereken altyapıyı, örneğin elektrik devrelerinin teknik diyagramlarını (IEEE uyumluluğu için de), tesisatları, boru hatlarını ve sistemleri gösterir.
 • İş süreci diyagramları karmaşık operasyonel prosedürleri açıklamak için kullanılır; bunlar ayrıca şunları içerir
 • Bir kuruluşun yapısını gösteren ve hiyerarşileri ve karşılıklı bağımlılıkları gösterenorganizasyon şemaları; ve
 • Pivot diyagramları ve zaman çizelgesi diyagramları, örneğin iş süreçlerindeki gelişmelerin kronolojik sırasını belgelemek için.
 • Bağlantıları göstermek içinBT diy agramları, örneğin önceden tanımlanmış tipik süreçleri, işlevleri ve rolleri açıklamak için ITIL (Bilgi Teknolojisi Altyapı Kütüphanesi) diyagramları, Active Directory atamaları ve aynı zamanda veritabanı diyagramları.
 • 3D çubuk grafikler ciro, kâr artışı veya diğer KPI'ları gösterir.
 • Sıra diyagramları, bir etkileşime katılan tüm aktörleri veya nesneleri ve bunların neden olduğu olayları gösterir.
 • Faaliyet diyagramları, eylemlerin veya yöntemlerin iç davranışlarını tanımlar.
 • Durum diyagramları, örneğin ürün yaşam döngüsü sırasında bir nesnenin geçtiği durumların sırasını gösterir.
 • Vaka veya kullanım senaryosu diyagramları, bir geliştirme projesinin münferit aşamalarını tanımlar.
 • İletişim diyagramları, bir sistemdeki unsurların etkileşimini görselleştirir.
 • Veritabanı gösterim diyagramları, bir veritabanı modelini göstermeye yarar.

Bu ve diğer birçok diyagram türüne ek olarak, kullanıcılar Visio 2019 Standard 'da kendi özel şekillerini oluşturabilir ve bunları tekrar tekrar kullanmak üzere "Sık Kullanılanlar" şablonuna ekleyebilir, böylece yeni bir ana şekil olarak yeniden kullanabilirler. Visio 2019 Standard'da bulunan şekiller, örneğin tek tek içeriği veya bileşenleri vurgulamak için gerektiği gibi uyarlanabilir veya tamamlanabilir ve seçilen bir şekil yerine tüm diyagram da düzenlenebilir: Metnin biçimi ve rengi değiştirilebilir ve ayrıca döndürülebilir, çizgilerin kalınlığı, stili ve rengi değiştirilebilir ve dolgu renkleri, degradeler, saydamlıklar ve desenlerin yanı sıra vurgu için gölge, parlama, yansıma ve 3D efektleri de mevcuttur.

Visio 2019'da yeni şekiller ve harici diyagram türleri için destek

Ayrıca Visio 2019 Standard, DWG dosyaları için geliştirilmiş desteğin yanı sıra tamamen yeni diyagram türleri veya özellikler de sunuyor:

Visio 2019'daki yeni başlangıç diyagramları ile hızlıca başlayın

Visio 2019, genellikle akış şemaları, iş akışları ve zaman çizelgelerinin sıkça ihtiyaç duyulan temsillerini oluşturmak için en uygun olan beyin fırtınası, organizasyon şeması ve SDL ("Shapes Specification and Description Language" kısaltması) şablonları için yeni başlangıç diyagramları ile daha da sezgisel olarak kullanılabilir. Bunlar, yeni başlayanların bile ilgili diyagramı hızlı ve kolay bir şekilde oluşturmasını sağlayan pratik ipuçları ile desteklenmektedir.

Yeni: Tel kafes diyagramları

Visio 2019'da yeni olan tel kafes diyagramları, özellikle bir uygulamanın kullanıcı arayüzünün taslaklarını görüntülemek için uygundur. Bu nedenle tel kafes diyagramları, uygulama geliştirmede işlevleri ve içeriklerine ilişkin fikirleri taslak haline getirmek için özellikle gereklidir.

Yeni: AutoCAD için geliştirilmiş destek

Visio 2019 Standard ayrıca, özellikle daha hızlı dosya içe aktarmanın yanı sıra daha iyi ölçeklendirme ve gecikmesiz şekil kaplaması ile karakterize edilen gelişmiş ve genişletilmiş AutoCAD desteği de sunuyor.

Bu nedenle AutoCAD nesneleri Visio 2019'da açılabilir ve Visio şekillerine dönüştürülebilir.

Örneğin, AutoCAD'de oluşturulan bir bina kat planı Visio 'da açılabilir ve burada iç mekanın mobilya veya işyerleri, makineler ve ekipmanların yanı sıra insanlarla planlanmasını görselleştiren şekillerle desteklenebilir. Visio Standard, AutoCAD 2007 veya daha eski sürümleriyle oluşturulmuş DWG veya DXF dosyalarını içe aktarabilir.

Microsoft Visio 2019 Standard kullanımı için donanım ve diğer gereksinimler

MS Vision 2019 Standard hem 32 bit hem de 64 bit sürümlerde ve burada yalnızca Windows 10 veya Windows Server 2019 ile birlikte kullanılabilir! Asgari gereklilikler hakkında daha fazla bilgi aşağıdaki genel bakışta bulunabilir:

 • İşlemci: 1,6 GHz veya daha hızlı, çift çekirdekli
 • İşletim sistemleri (kesinlikle gerekli): Windows 10, Windows Server 2019
 • RAM: 4 GB RAM (64 bit), 2 GB RAM (32 bit)
 • Sabit disk alanı: 4,0 GB boş alan
 • Ekran/ekran çözünürlüğü 1.280 x 768
 • Grafikler: Grafik donanımını hızlandırmak için DirectX 10 grafik kartı
 • .NET sürümü: bazı Vision 2019 özellikleri için ek olarak .NET 3.5 veya 4.6 ve üzeri sürümlerin yüklenmesi gerekebilir
 • Bulut tabanlı Visio dosya yönetimi özelliklerinin kullanımı için ek OneDrive, OneDrive İş veya SharePoint gerekir

MS Visio 2019 Standard Edition'ı Wiresoft'tan makul bir fiyata tek lisans olarak satın alın

Wiresoft, MS Visio 2019 Standard Edition'ı çevrimiçi mağazada tek kullanıcılı lisans şeklinde kullanılmış yazılım olarak sunuyor - karşılaştırılabilir yeni ürüne kıyasla önemli ölçüde daha düşük bir fiyatla. Visio'nun bu satın alma sürümü, önemli ölçüde düşürülmüş fiyatının yanı sıra, abonelik sürümü olmadığı için sınırsız kullanılabilirlik gibi büyük bir avantaj da sunuyor.

Bu MS Visio 2019 Standart Sürüm Tek Kullanıcı Lisansı, bir şirket tarafından satın alınan veya kullanılan aynı Microsoft programının toplu lisansından kaynaklanmaktadır. Toplu lisansın yeniden satılmasıyla lisans parçalanmış ve süreç içinde bireysel lisanslara dönüştürülmüştür, bu da onu kullanılmış yazılım veya "kullanılmış yazılım" olarak bilinir hale getirmektedir. Ancak, ne bireysel lisanslara bölünmesi ne de Visio 2019 Standard 'ın "kullanılmış yazılım" olarak yeni etiketlenmesi, işlevselliği veya kullanılabilirliği açısından herhangi bir kısıtlama anlamına gelmez - bir yandan bu işlem geçerli düzenlemelerin ihlali anlamına gelmediğinden, diğer yandan da yazılım genellikle yıpranmadığından.

Wiresoft ile yazılım satın almak sizin için her zaman güvenli bir iştir - birçok avantajı vardır! MS Visio 2019 Standard gibi Wiresoft Shop'ta bulunan lisansları satın alırken, yalnızca kesinlikle uygun fiyattan değil, aynı zamanda ödeme yapıldıktan sonra anında indirme ve birlikte verilen toplu lisans anahtarı ile anında lisans etkinleştirme yoluyla alıcı güvenliğinden de yararlanırsınız. Özellikle MS Visio 2019 Standard veya başka bir program gibi kullanılmış yazılım lisanslarının satın alınması, size özel Microsoft program sürümlerini kısıtlama olmaksızın kendiniz kullanma fırsatı sunar.

Microsoft'un kullanılmış yazılımlarına yönelik Wiresoft Yazılım Mağazasında yalnızca MS Visio 2019 Standard Edition'ı değil, aynı zamanda bu programın diğer sürümlerini ve sürümlerinin yanı sıra mevcut sürümle uyumlu Windows 10 ve Windows Server 2019 gibi diğer Microsoft uygulamalarını da bulabilirsiniz. MS Visio 2019 Standard veya burada sunulan başka bir Microsoft yazılımı hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sohbette veya e-posta veya telefon yoluyla yetkin tavsiyelerimizi kullanın.

Bağlantılar "MICROSOFT VISIO 2019 STANDARD"
Müşteri puanları "MICROSOFT VISIO 2019 STANDARD"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler