Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT VISIO 2016 PROFESSIONAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT VISIO 2016 PROFESSIONAL

Anında indirme olarak kullanılabilir

 • SW10027
 • D87-07284
 • Kalıcı olarak geçerli
 • Tüm diller
 • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
2.343,90 TRY * 2.602,90 TRY * (9,95% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Versiyon Tam sürüm
Cihazlar 1x
Teslimat kapsamı İndirme + lisans
Orta İndir
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Teslimat süresi  Birkaç dakika
Sistem  Windows (32bit/64bit)
Terminal sunucusu Uyumlu


Visio Professional 2016 ile kullanıcılar, planların, çizimlerin ve illüstrasyonların özellikle karmaşık yapıların, süreçlerin ve gerçeklerin anlaşılmasını kolaylaştırdığı her yerde, çeşitli iş, teknik veya bilimsel alanlar için profesyonel olarak farklılaştırılmış diyagramlar oluşturmak için ellerinin altında maksimum sayıda araç ve şablona sahiptir.

Ürünle ilgili diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.
Ürün Bilgisi "MICROSOFT VISIO 2016 PROFESSIONAL"

MS Visio Professional 2016 - profesyonel görselleştirmeler için en kapsamlı sürümü tek bir lisans olarak satın alın

Visio Professional 2016 ile kullanıcılar, planların, çizimlerin ve illüstrasyonların özellikle karmaşık yapıların, süreçlerin ve gerçeklerin anlaşılmasını kolaylaştırdığı her yerde, çok çeşitli iş, teknik veya bilimsel alanlar için profesyonel olarak farklılaştırılmış diyagramlar oluşturmak için ellerinin altında maksimum sayıda araç ve şablona sahiptir.

Bu amaçla, Visio Professional 2016 sadece geliştirmeler de dahil olmak üzere çok çeşitli diyagram türleri sunmakla kalmaz, aynı zamanda ek şablonlar ve stiller de sunar, bunlar ayrıca uygulama alanına bağlı olarak hazır öğeler sağlamak için şablonlara mantıklı bir şekilde bölünerek bir yapı kitindeki sözde şekillerle konu alanlarında açıkça düzenlenir, bunlar yalnızca mevcut verilerle doldurulabilir ve gerekirse kişinin kendi fikirlerine göre uyarlanabilir veya değiştirilebilir. Özellikle iş ve teknik süreç diyagramlarının - ve özellikle de ağ, yazılım ve veritabanı diyagramlarının - oluşturulması için Visio Professional 2016 birçok ek şablonun (BPMN 2.0 - İş Süreci Modeli ve Notasyonu'nun kısaltması) yanı sıra ek kat planları ve haritalara sahiptir.

Microsoft bulut hizmeti OneDrive'ı kullanan kullanıcılar, Visio Professional 2016 ile oluşturulan dosyaları çevrimiçi olarak başkalarıyla paylaşabilir ve hatta ekip işbirliği için kullanılabilir hale getirebilir, oluşturulan diyagramlar, içerilen veriler burada otomatik olarak güncellendiğinden, her zaman "gerçeğin güncel sürümünü" sağlamak için temel verilere bağlanabilir. Benzer şekilde, DataVisualizer başka bir kaynaktan verileri doğrudan bir diyagrama aktarmak için kullanılabilir.

Windows 8 'den itibaren kullanıcılar Visio Professional 2016'yı dokunmatik özellikli bir cihazda da kullanabilir ve yazılımı kalemle veya parmaklarıyla çalıştırarak çizim yapabilir ya da metin ekleyebilirler.

Visio Professional 2016 Sürümü hangi kullanıcılar için tasarlanmıştır?

Geniş şekil ve araç portföyüyle MS Visio 2016'nın Profesyonel Sürümü, özellikle geçerli normları ve teknik standartları da dikkate alan hassas, karmaşık görselleştirmelerin profesyonelce oluşturulması için şirketlerde, kuruluşlarda veya serbest meslek sahiplerinde olsun, talepkar kullanıcılar tarafından kullanılmak üzere en iyi ön koşulları sunar.

Microsoft Visio 2016 Professional Edition'ın tek lisansı, Wiresoft Yazılım Mağazası'nda önceki bir toplu lisanstan kaynaklanan kullanılmış yazılım olarak adlandırılan bir satın alma sürümü olarak mevcuttur. Bu, fiyatın yeni ürünlere göre önemli ölçüde daha düşük olduğu ve bu tür baskılarda genellikle olduğu gibi abonelik zorunluluğu olmadığı anlamına gelir. Wiresoft'un Microsoft programları için verdiği tek bir lisansla, alıcılar bu profesyonel görselleştirme yazılımını uygun bir fiyata kullanmak için kullanılmış yazılımın ekonomik avantajlarından yararlanır. Buna ek olarak, Visio Pro 2016'nın Windows 7 ile uyumluluğu, bu sürümü özellikle hala bu işletim sistemini kullanan kullanıcı çevresi için cazip kılıyor, böylece Visio 2016'yı kullanmak için mevcut programların (pahalı) bir güncellemesine ihtiyaç duymuyorlar.

Wiresoft Software Online Shop, Visio Professional 2016 'ya ek olarak, bu sürümle uyumlu diğer birçok Microsoft Windows bireysel programı veya yazılım paketinin yanı sıra düşük fiyatlı bireysel kullanılmış yazılım lisansları olarak işletim sistemleri de sunmaktadır. Aşağıdaki genel bakışta Visio Professional 2016 sürümünün en önemli özellikleri ve yenilikleri sunulmaktadır.

Visio Professional 2016 Edition'ın ayrıcalıklı özellikleri ve işlevleri

Visio Professional 2016 Sürümü, diyagramlar oluşturmak ve bunları başkalarıyla paylaşmak için birçok alanda daha fazla seçenek sunuyor. Bunlar arasında aşağıdaki özel özellikler bulunmaktadır:

En son standartlara göre diyagram oluşturma

MS Visio Professional 2016 'da birçok şablon için çeşitli endüstri standartları ve notasyonlar entegre edilmiştir, böylece bunlarla oluşturulan diyagramlar standartlarını karşılar ve böylece bağlayıcı ifadeler de içerebilir. Buna ek olarak, birçok Visio şekli, daha sonra diyagramda otomatik olarak güncellenen bireysel göstergeler ve meta verilerle bağlantılı olma imkanı sunar.

 • UML 2.4: Birleşik Modelleme Dili, özellikle yazılım bileşenlerinin ve aynı zamanda diğer sistemlerin spesifikasyonu ve inşasının yanı sıra görselleştirilmesi ve dokümantasyonu için kullanılan grafiksel bir modelleme dilidir.
 • Windows Workflow 4.0, karmaşık program kontrollü iş süreçlerinin basit bir şekilde geliştirilmesi için kullanılan Microsoft .NET programlama ortamı için bir program kütüphanesini temsil eder.
 • IEEE, Elektrik ve Elektronik Mühendisleri Enstitüsü'nün elektrik mühendisliği ve bilgi teknolojisi alanları için dünya çapında bir standardıdır.
 • EPC - Olay Güdümlü Süreç Zinciri'nin kısaltması - operasyonel prosedürleri sistematik hale getirmek veya paralelleştirmek amacıyla iş süreçlerini temsil etmek ve modellemek için kuruluşlar tarafından sıklıkla kullanılan grafiksel bir modelleme dilidir.
 • ISO - özellikle binaların, odaların veya nesnelerin 3D gösterimleri için izometrik çizimler oluşturmaya yönelik bir standarttır.
 • BPMN 2.0 - Business Process Modelling Notation - iş süreçlerinin modellenmesi için standart prosedürlerde kullanılan grafiksel bir belirtim dilidir, esas olarak iş bilişiminde, süreç yönetiminde ve bilgisayar bilimi dokümantasyonunda olduğu gibi.

DataVisualizer ile otomatik olarak diyagramlar oluşturma                      

DataVisualizer eklentisi, diyagramları Excel gibi harici bir veri kaynağına bağlayarak otomatik olarak oluşturmak için yalnızca Visio Professional 2016 sürümünde mevcuttur. Fonksiyon, standart akış şemaları - Basit Akış Şemaları - için kullanılabileceği gibi yatay veya dikey çapraz fonksiyonel akış şemaları - Çapraz Fonksiyonel Akış Şemaları - için de kullanılabilir. Verileri gerçek zamanlı olarak senkronize ederek, grafikteki (ve veri kaynağındaki) değişiklikler anında görünür hale getirilebilir, bu da özellikle süreç yönetiminde önemlidir.

Bir grafiğin "gerçeğin güncel versiyonunu" tarayıcı üzerinden paylaşma

Bir diyagramın şekillerini gerçek zamanlı verilerle ilişkilendirerek ve Microsoft bulut hizmeti OneDrive aracılığıyla çevrimiçi olarak kullanılabilir hale getirerek, diğer kullanıcılar yalnızca bir tarayıcı aracılığıyla düzenlemekle kalmaz, aynı zamanda içerdiği bağlantılı veriler otomatik olarak güncellendiği için bu diyagramın "gerçeğin güncel sürümü" olarak adlandırılan sürümünün kendileri için mevcut olduğuna da güvenebilirler.

DWG dosyalarını Visio Pro 2016'da kullanma

Visio 2016'nın Profesyonel Sürümü, CAD verilerinin değişimi için endüstri standardı olan DWG dosyalarının (DWG 2010'a kadar) AutoCAD'den içe aktarılmasını da destekler. Bu, .dwg dosyalarını, örneğin bina kat planları temelinde, bu bilgileri örneğin ofisler veya endüstriyel tesisler için mekansal planlama için kullanmak üzere Visio 'da daha fazla kullanım için kullanıcıların kullanımına sunar.

Visio'da oluşturulan diyagramlar tekrar AutoCAD dosyaları olarak veya yaygın görüntü dosyası formatları olan .jpeg, .png veya .xml'nin yanı sıra PDF olarak da kaydedilebilir.

Ayrıca Visio Professional 2016, dosyaları ZIP biçiminde sıkıştırmak için Microsoft standardı OPC'yi (Açık Paketleme Kuralları) temel alan VSDX ve VSDM dosya biçimlerini de kullanır.

Visio 2016 Professional'daki diğer işlevler

Professional ve Visio 2016'nın diğer sürümlerinde kullanıcılar, programın kullanımını kolaylaştıran ve dolayısıyla daha verimli hale getiren bir dizi başka pratik özelliğe de erişebiliyor:

Visio 2016 Professional'da ofis işlevleri

MS Visio 2016 'nın Profesyonel Sürümü, ilgili Office sürümüne de entegre edildiği için güncel işlevler de sunar:

 • "Bana söyle" arama işlevi, özellikle yeni başlayanlar için daha hızlı yönlendirme sağlar: aradığınız işlevleri ve terimleri arama alanına girmeniz yeterlidir ve Visio bunların nerede bulunabileceğini veya nasıl kullanıldığını gösterir.
 • "Siyah Temalar" masaüstünde beyaz, gri veya siyah alanda renk ayarlamaları sunar ve kontrastları değiştirerek gözler üzerinde daha nazik bir şekilde çalışmayı mümkün kılar.

visio Professional 2016'da "Başlangıç Diyagramlarını" şablon olarak kullanın veya kendi şekillerinizi oluşturun

"Başlangıç diyagramları", Visio'da daha hızlı bir diyagram oluşturmak için etkili bir destektir. Bunlar, kullanıcının daha sonra kendi verilerini girerek anlaşılır adım adım talimatlar yardımıyla tamamlayabileceği veya uyarlayabileceği hazır doldurulmuş diyagramlar sağlar. Visio Professional 2016 için, özellikle akış şemaları için "Swimlane diyagramları" olarak adlandırılan başlangıç diyagramları mevcuttur.

Geliştirilmiş destek ve uyumluluk

Visio Professional 2016, diyagramlar oluştururken kullanıcıları yararlı ipuçları ve işlevlerle de destekliyor: Örneğin, sürükle ve bırak yoluyla bir diyagrama kolayca dahil edilen şekillerin otomatik olarak hizalanması ve konumlandırılması, net bir görünüm sağlar.

Genel olarak, Visio 2016'nın diğer Office programlarıyla uyumluluğu önemli ölçüde geliştirildi: Visio dosyaları artık diğer belge türlerinde sorunsuz bir şekilde, örneğin PowerPoint sunumunda grafik olarak da kullanılabiliyor.

Visio Professional 2016'da kullanılabilen diyagram türleri

Visio Professional 2016'da bulunan 70 şablon ve 600'den fazla ortak şeklin yanı sıra 400 akıllı şekle sahip geniş Profesyonel diyagram portföyü, çok çeşitli yapıları, sistemleri ve süreçleri görselleştirmeyi daha da kolaylaştırıyor. Bu çok çeşitli olasılıkların karmaşık olmayan kullanımı ve doğru diyagram şablonunu bulurken daha iyi yönlendirme için, tüm türler, çoğu tipik endüstri standartlarına da karşılık gelen eşleşen şekilleri içeren farklı şablonlara açıkça atanmıştır:

 • Akış Şemaları, Zaman Çizelgeleri, Pivot Şemalar ve Organizasyon Şemaları - iş diyagramları için
 • Active Directory atamaları için BT diyagramlarının yanı sıra ITIL (Bilgi Teknolojisi Altyapı Kütüphanesi) standardına uygun olarak ayrıntılı ağ ve raf atamalarının gösterimi
 • Yazılım ve veritabanları için UML 2.4 (Birleşik Modelleme Dili), web sitesi haritaları ve veritabanı gösterimleri gibi diyagramlar
 • IDEF0 (Süreç Modellemesi için Entegrasyon Tanımı) ve BPMN (İş Süreci Modeli ve Notasyonu) standartlarına göre diyagramların yanı sıra çapraz fonksiyonel akış şemaları, ayrıca Microsoft SharePoint iş akışları için - her tür süreç diyagramı için
 • HVAC (ısıtma, havalandırma ve iklimlendirme) bulunan mülkler, ofisler ve odalar için tipik planlar ve kat planları
 • IEEE standartlarına (Elektrik ve Elektronik Mühendisleri Enstitüsü) göre elektrik tesisatları, devreler ve sistemler için teknik diyagramlar

Buna ek olarak, Visio Professional 2016 kullanıcıların mevcut şekilleri kullanarak bunları özelleştirmelerine olanak tanır; metni biçimlendirmek, çizgilerin stilini değiştirmek ve alanları renk, desen vb. ile doldurmak için çeşitli araçlar kullanmak da buna dahildir. Daha sonra tekrar kullanılmak üzere "Sık Kullanılanlar" şablonuna kaydedilebilirler.

Microsoft Visio Professional 2016 için donanım gereksinimleri

Microsoft Visio Professional 2016'nın hem 32 bit hem de 64 bit sürümü mevcuttur - sürüme bağlı olarak, örneğin ana bellek için farklı gereksinimler geçerlidir. İşletim sistemi olarak Windows 8 kullanıldığında, Visio 2016 çoklu dokunmatik ekranları destekler ve yazılımı ilgili iOS veya Android son cihazlarda mobil kullanım için de uygun hale getirir. Visio dosyalarının bulut tabanlı yönetimi için MS OneDrive bağlantısı gereklidir.

 • Desteklenen işletim sistemleri: Windows 7 veya üzeri
 • Desteklenen sunucu işletim sistemleri: Windows 10 Server, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012'den Windows Server 2008 R2'ye
 • İşlemci: en az 1 GHz ile x86; en az 2 GHz ile x64, SSE2
 • Bellek: 1,0 GB RAM (32 bit); 2,0 GB RAM (64 bit)
 • Sabit disk alanı: min. 3.0 GB
 • Çözünürlük: 1.024 x 768 piksel
 • Grafik kartı: DirectX 10

MS Visio 2016 Professional Edition'ı Wiresoft'tan uygun fiyata tek lisans olarak satın alın

Visio 2016 Professional Edition, Wiresoft tarafından çevrimiçi mağazada ikinci el yazılım olarak tek kullanıcı lisansı şeklinde sunulmaktadır - bu, fiyatının karşılaştırılabilir yeni yazılımdan önemli ölçüde daha düşük olduğu anlamına gelir, ancak genellikle Visio'nun yalnızca en son yazılım sürümü normal ticarette mevcuttur. Daha düşük fiyata ek olarak, Visio 2016 'nın satın alma sürümü, sınırsız bir süre boyunca kullanılabilmesi gibi büyük bir ekonomik avantaj sunar, çünkü bu, tipik sözleşme yükümlülükleri olan abonelik sürümü değildir.

MS Visio 2016 Professional Edition'ın bu mevcut tek kullanıcılı lisansı, Microsoft'tan satın alınan ve muhtemelen bir şirket tarafından da kullanılan aynı adlı programın daha önceki toplu lisansının bir parçasıydı. Wiresoft'a yeniden satıldığında, toplu lisans bireysel lisanslara dönüştürüldü; bu da onu kullanılmış yazılım olarak işaretledi. Ancak ne bu tek kullanıcı lisansına dönüştürme işlemi ne de Visio Professional 2016 Edition'ın kullanılmış yazılım olarak etiketlenmesi, yazılımın kullanılabilirliği veya işlevlerinin kapsamı açısından herhangi bir kısıtlamaya yol açmaz - sadece yazılım yıpranmaya ve aşınmaya maruz kalamayacağı için değil, aynı zamanda bölme ve yeniden satış geçerli yasal hükümlerin ihlalini teşkil etmediği için: Wiresoft'ta kullanılmış yazılım olarak sunulan lisanslar - Microsoft Visio 2016 Professional Edition gibi - yalnızca Avrupa merkezli şirketlerden gelmektedir. Bu nedenle, temel ticari işlemler de AB'de geçerli olan içtihat hukukuna tabidir; bu, kullanılmış yazılım ticaretine yasal olarak izin verildiğini açıkça belirtmektedir. Bu durum çeşitli mahkeme kararlarıyla da defalarca teyit edilmiştir; bu nedenle alıcı olarak sizin için bir sorumluluk riski güvenilir bir şekilde hariç tutulmuştur. Ayrıca, satın aldığınız yazılım, Wiresoft tarafından önceki tüm alıcıların veya satıcıların eksiksiz kanıtı nedeniyle denetime de dayanıklıdır.

Wiresoft üzerinden yazılım satın alma işleminiz her zaman güvenli bir işlemdir, bu nedenle yalnızca sizin için avantajları vardır! Wiresoft Shop'tan MS Visio 2016 Professional gibi bir lisans satın aldığınızda, yalnızca benzer yeni ürünlere kıyasla fiyat avantajından değil, aynı zamanda ödeme işlemi tamamlandıktan sonra lisansınızın geçerli toplu lisans anahtarıyla anında etkinleştirilmesi de dahil olmak üzere anında indirme güvenliğinden de yararlanırsınız.

Bu nedenle, Visio Professional 2016 Edition veya başka bir Microsoft programı gibi kullanılmış yazılım lisanslarının satın alınması, size bu tür özel program sürümlerini kısıtlama olmaksızın kullanma fırsatı da sunar.

Microsoft kullanılmış yazılımlar için Wiresoft Shop'ta sadece MS Visio Professional 2016 Edition'a ek olarak diğer Visio sürümlerini veya versiyonlarını değil, aynı zamanda Windows işletim ve sunucu işletim sistemleri vb. gibi onunla uyumlu diğer birçok Microsoft programını da bulacaksınız. MS Visio Professional 2016 veya Wiresoft yazılım mağazasındaki diğer Microsoft yazılımları hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sohbette veya telefon ya da e-posta yoluyla yetkin ve dostça tavsiyemizi kullanın.

Bağlantılar "MICROSOFT VISIO 2016 PROFESSIONAL"
Müşteri puanları "MICROSOFT VISIO 2016 PROFESSIONAL"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler