Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE

Hemen teslime hazır, teslim süresi 24 saat

 • SW10119
 • 395-04604
 • Kalıcı olarak geçerli
 • Tüm diller
 • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
35.759,90 TRY * 39.731,90 TRY * (10% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
CU Versiyonu Güncel
Orta İndir
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Teslimat kapsamı İndir + Lisans
Ek bilgi 100 adede kadar posta kutusu veritabanı


Microsoft Exchange 2019 , özellikle büyük şirketlerde e-posta trafiğinin yanı sıra kişiler ve görevlerin merkezi yönetimi ve farklılaştırılmış zamanlama için kullanılan güvenli ve güçlü mesajlaşma platformunun güncel bir sürümüdür. Bu amaçla, Server Enterprise Exchange Server Edition Enterprise  kullanıcı tanımlı esnek uygulamalarla iletişim ve işbirliğini daha da verimli hale getirmek için - mevcut işlevlerin optimizasyonları da dahil olmak üzere - kapsamlı bir araç seti sunar.

Ürünle ilgili diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE"

Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise

Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise, özellikle büyük şirketlerde e-posta trafiğinin yanı sıra kişiler ve görevlerin merkezi yönetimi ve farklılaştırılmış zamanlama için kullanılan güvenli ve güçlü mesajlaşma platformunun güncel bir sürümüdür. Bu amaçla Exchange Server Enterprise Edition, özelleştirilmiş esnek uygulamalarla iletişim ve işbirliğini daha da verimli hale getirmek için mevcut işlevlerin optimizasyonları da dahil olmak üzere kapsamlı bir araç seti sunar.

Exchange Server 2019 Enterprise Edition, sunucu başına 100'e kadar posta kutusu veritabanını desteklediği ve böylece randevu ve görev yönetimi de dahil olmak üzere tüm e-posta trafiğinin profesyonel organizasyonu yoluyla optimum verimlilik olanakları sunduğu için özellikle büyük şirketler ve çok sayıda çalışanı olan diğer kuruluşlar için uygundur. Her sunucu için bir Exchange lisansının yanı sıra istemci erişim lisansları da satın alınmalıdır.

Wiresoft, Exchange Server 2019 Enterprise Edition'ı yeni yazılıma kıyasla daha düşük bir fiyatla kullanılmış yazılım olarak sunmaktadır. Bu, Exchange 2019 Enterprise gibi güçlü sunucu yazılımını kullanmak için ekonomik bir çözüm arayan şirketler ve kuruluşlar için özellikle cazip hale getirmektedir. Kullanılmış yazılım olarak bile bu sunucu lisansı, sürümün tipik maksimum ölçeklenebilirliğine, performansına ve güvenliğine sahiptir ve bu nedenle bütünüyle kullanılabilir.

Exchange Server Enterprise'ın lisanslanması da resmi Microsoft lisans yönetimi koşullarına uygun olarak kullanılmış yazılımlar için gerçekleştirilir. Exchange Server 2019 Enterprise'ın geliştirmeleri ve yeni özelliklerinin yanı sıra en uygun lisanslama hakkında ayrıntılı bilgileri aşağıdaki bölümde bulabilirsiniz.

Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise'ın temel avantajları

Exchange Server yazılımının bu sürümü ayrıca her şeyden önce geliştirilmiş performans ile karakterize edilmektedir: Exchange Transport, Mailbox Transport Submission, Mailbox Transport Delivery ve Frontend Transport taşıma yolları artık CPU performansını artıran posta kutusu sunucusu rolünde bir araya getirilmiştir.

Ayrıca, akıllı gelen kutusu çeşitli işlevler aracılığıyla personel verimliliğini artırır ve iş akışlarını daha verimli hale getirir. Kişiselleştirme seçenekleri ve kapsamlı arama işlevleri, yalnızca e-postaları değil, aynı zamanda kişileri, randevuları ve görevleri de bulmayı kolaylaştırır, böylece tüm önemli veriler her zaman göz önünde olur. Buna ek olarak, kendini kanıtlamış e-posta istemci programı Microsoft Outlook, tanıdık Windows arayüzünü sunar.

Windows Server Exchange 2019, yazılım Windows Server 2019 Core üzerinde çalıştığı için güvenlik açısından da daha fazlasını sunar, böylece işlemci çekirdeği ve bellek gibi mevcut tüm sistem kaynaklarını verimli bir şekilde kullanan mesajlaşma altyapıları için güvenilir bir platform sağlar. En yeni şifreleme teknikleri ve hash algoritmaları da veri korumasını iyileştirir ve rutin görevlerin yönetimini kolaylaştırır. Ayrıca Exchange Online ile Outlook Mobile, hareket halindeyken bile e-postalara ve kişilere vb. güvenli mobil erişim sunar.

Bir bakışta Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise'ın tüm önemli yenilikleri

Kurumlar ve kullanıcıları, Exchange Server 2019 Enterprise Edition'da yer alan yeni ve geliştirilmiş teknolojilerden, özelliklerden ve hizmetlerden yararlanacak ve bu da artık odağı iletişimden işbirliğine kaydırmada onları daha iyi destekleyecek. Exchange Server 2019, Exchange Server uygulamalarını hem şirket içinde hem de bulutta sunarak, sunucu yöneticileri için geliştirilmiş yetenekler de dahil olmak üzere toplam sahip olma maliyetinin düşürülmesine anlamlı bir katkıda bulunur. Aşağıda özel olarak bahsedilmeyi hak eden birkaç özellik bulunmaktadır.

Geliştirilmiş performans

Bulut ölçeklendirmesi için Exchange Online'da yeniden tasarlanan güvenilir arama altyapısı artık Exchange 2019 için de mevcut, ayrıca daha iyi arama performansı ve daha kolay yönetim ile daha büyük dosyaların indekslenmesini sağlıyor. Arama mimarisinde yapılan değişiklikler, sunucular arasında önemli ölçüde daha hızlı ve daha güvenilir bir yük devretme sağlar. Ayrıca bu Exchange sürümü 256 GB'a kadar RAM ve 48 CPU çekirdeği desteğiyle etkileyici bir donanım desteği sunuyor; RAM önbelleğinin dinamik tahsisinin kullanılması da bilgi depolama sürecinde aktif veritabanı kullanımı için bellek kullanımını optimize ediyor. Aşağıdaki bileşenler özel olarak anılmayı hak etmektedir:

 • Meta Önbellek Veritabanı (MCDB): Exchange Server 2019 ile birlikte, SSD sürücülere sahip bir fiziksel sunucunun çalışması için Meta Cache Veritabanını kullanmak da artık mümkün. Bu, bir posta kutusunun klasör yapısı gibi meta bilgileri kaydederek hem erişimi hem de aramayı hızlandırır. Otomasyon komut dosyası ayrıca yöneticilerin bir sunucu örneğinde daha fazla kullanıcı için alan oluşturmasına olanak tanıyarak maliyetleri düşürmeye yardımcı olur.
 • Dinamik Veritabanı Önbelleği (DDC): DDC, Server Exchange 2019 Enterprise'ın mevcut duruma bağlı olarak depolama kapasitesini dinamik olarak ayarlamasına olanak tanıyarak aktif veritabanlarının sayısı değiştiğinde daha iyi kullanılmasını sağlar ve bu süreçte DDC, Exchange Server'ın hızını da artırır.
 • Yeni arama dizini: Exchange Server 2019'daki yeni arama dizini, önceki sürümlerde olduğu gibi posta kutusundan ayrılmak yerine artık doğrudan posta kutusunun veritabanında yer almaktadır. Bu, arama hızını artırmanın yanı sıra posta kutularını yönetmeyi çok daha kolay hale getirir.
 • Belgeler üzerinde geliştirilmiş işbirliği: Dosyalar karşıya yüklenebilir ve paylaşım için OneDrive İş'te depolanabilir.

Exchange Server 2019 için Windows Server Core

Exchange Server 2019 sürümünde Windows Server Core'un kullanılması artık yöneticilerin sunucu sistemini basitleştirilmiş bir şekilde çalıştırmasına olanak tanıyor. Daha basit tasarım, kaynakları tüketen tüm gereksiz hizmetleri yapılandırmayı ve devre dışı bırakmayı kolaylaştırır. Windows Server Core ayrıca davetsiz misafirler için daha az saldırı noktası sunarak daha fazla güvenlik sağlar, ayrıca güvenliği tehdit edebilecek hata riskini azaltır.

Müşteri Erişim Kuralları

Exchange Server 2019'da yöneticilere, hem Yönetim Merkezi hem de sistemleri yapılandırmak, yönetmek ve otomatikleştirmek için kullanılan PowerShell için sunucuların yapılandırma alanına erişimi kısıtlamak üzere İstemci Erişim Kuralları ile daha fazla seçenek sunuluyor. İstemci erişim kuralları ile Exchange Server 'a bağlantılar, bir güvenlik duvarı kullanmak zorunda kalmadan, ülkeye ve bölgeye bağlı olarak IP adresi, kimlik doğrulama türü veya kullanıcı özelliklerine göre kontrol edilebilir ve engellenebilir. PowerShell kullanırken, zaman periyotları tanımlamak da mümkündür.

Önemli takvim geliştirmeleri

Exchange 2019 sürümü ayrıca takvim için özellikle toplantıların düzenlenmesini kolaylaştıran birçok yeni pratik işlev sunuyor:

 • Varsayılan Bitiş Tarihi özelliği sayesinde, özellikle düzenli olarak tekrarlanan toplantıların organizasyonu makul bir sayıyla sınırlandırılabilir.
 • Do Not Forward (İletme), organizatöre bir toplantıya katılanların bu mesajı diğer alıcılara iletmesini engelleme seçeneği sunar.
 • Ofis dışı mesajlar artık diğer şeylerin yanı sıra aşağıdaki ek seçeneklerle yapılandırılabilir: kişinin kendi takvimini belirli bir süre için engelleme; tanımlanmış bir süre içinde gönderilen tüm toplantı taleplerini reddetme.
 • Remove-CalendarEvents cmdlet'i ile bir yönetici, tatilde olan veya şirketten ayrılan bir kullanıcı tarafından düzenlenen toplantıları iptal edebilir.
 • Yönetici, PowerShell'i kullanarak başkalarına proxy yetkisi atayabilir.
 • E-posta adreslerinin uluslararasılaştırılması (EAI), İngilizce olmayan karakterler içeren e-posta adreslerinin iletilmesini sağlar.

Exchange Server 2019 Enterprise hakkında teknik bilgiler

Aşağıdaki ayrıntılar, Exchange Server 2019 tarafından desteklenen senaryoların yanı sıra yazılımın en iyi şekilde çalışmasını sağlamak için minimum sunucu, donanım ve yazılım gereksinimleri hakkında önemli bilgiler sağlar.

Exchange Server 2019 Enterprise için desteklenen birlikte var olma senaryoları

Exchange Server 'ın önceki sürümlerinin desteklenmesi için aşağıdaki koşullar geçerlidir:

 • Exchange 2016: Edge Transport sunucuları da dahil olmak üzere dağıtılan tüm Exchange Sunucularında Exchange 2016 için KU11 veya üstü ile
 • Tüm Exchange 2016 ve 2013 sunucuları ilk belirtilen gereksinimleri karşılıyorsa, karma Exchange 2016 ve Exchange 2013 ortamları.
 • Exchange 2013: Edge Transport sunucuları da dahil olmak üzere Exchange 2013 veya üstü için KU21 ile
 • Lütfen unutmayın: Exchange 2010 ve önceki sürümler artık desteklenmemektedir!

Exchange Server 2019 Enterprise için ağ ve dizin sunucuları gereksinimleri

Exchange 2019 bileşenine bağlı olarak, aşağıdaki ağ ve dizin sunucusu gereksinimleri geçerlidir:

 • Etki alanı denetleyicileri: tüm etki alanı denetleyicileri aşağıdaki Windows Server sürümlerinden birini çalıştırıyor olmalıdır: Windows Server 2019 Standard veya Datacenter, Windows Server 2012 R2 Standard veya Datacenter veya Windows Server 2016 Standard veya Datacenter
 • Active Directory yapısı: en az Windows Server 2012 R2 veya üstü
 • Active Directory konumu: genel katalog sunucusu olarak da hizmet veren en az bir yazılabilir etki alanı denetleyicisi - lütfen dikkat: Exchange Server yüklendikten sonra etki alanı denetleyicisini Active Directory konumundan kaldırmak mümkün değildir!
 • DNS ad alanları - desteklenenler şunlardır: Bitişik, Bitişik olmayan, Tek parçalı alan adlarının yanı sıra Ayrı.
 • IPv6: Exchange sunucusunda IPv4 yüklü ve etkin olmalıdır.
 • Dizin Sunucusu: 64 bit donanım kullanmak dizin hizmetinin performansını artıracaktır.
 • Lütfen unutmayın: Exchange 2019'un Active Directory dizin sunucularına kurulması, güvenlik ve performans nedenleriyle önerilmez - yalnızca üye sunucularda.

Exchange Server 2019 Enterprise için donanım ve yazılım gereksinimleri

 • İşlemci: en az 64 bit işlemci, örneğin Intel 64 mimarisini destekleyen Intel işlemci (Intel EM64T) veya AMD64 platformunu destekleyen AMD işlemci - lütfen dikkat: Intel Itanium IA64 işlemciler desteklenmez!
 • RAM Posta Kutusu: min. 128 GB
 • RAM Edge Taşıma: min. 64 GB
 • Sabit disk alanı: kurulum yaptığınız sürücüde min. 30 GB, sistem sürücüsü için min. 200 MB, mesaj kuyruğu veritabanı için sürücüde min. 500 MB boş alan
 • Ekran çözünürlüğü: min. 1.024 x 768 piksel (XGA) veya daha yüksek
 • NTFS: örneğin sistem bölümü, Exchange ikili dosyaları, Exchange tanılama günlük dosyaları ve aktarım veritabanı dosyalarını içeren bölümler için
 • ReFS: posta kutusu veritabanlarını veya işlem günlüklerini içeren bölümler için

Exchange 2019 Enterprise bileşenleri için desteklenen işletim sistemleri/istemciler

Exchange bileşenine bağlı olarak, aşağıdaki koşullar veya önkoşullar geçerlidir:

 • Posta Kutusu veya Edge Transport sunucu rolü: Sırasıyla Windows Server 2019 Standard veya Datacenter
 • Yönetim araçları: Windows Server 2019 Standard veya Datacenter, Windows 10 64 bit sürümü
 • exchange 2019 için .NET Framework
 • Desteklenen istemciler: Outlook 2019 - 2013, Mac için Outlook 2016, Office 365 için Mac için Outlook; Kurumlar için Microsoft 365 Uygulamaları

Exchange Server 2019 Enterprise'ın Lisanslanması

Çalışan her Exchange Server 2019 Enterprise örneği için - fiziksel veya sanal işletim sistemi ortamında çalışıp çalışmadığına bakılmaksızın - ayrı bir sunucu lisansı gereklidir. Exchange Server yazılımı belleğe yüklenmişse veya yönergeleri yürütülüyorsa, bir örnek de çalışıyor olarak kabul edilir.

Microsoft Exchange Server 2019'un Enterprise sürümü, öncelikle büyük işletmelerin posta kutusu ihtiyaçları için tasarlanmıştır: 100 adede kadar posta kutusu veritabanını destekler.

Exchange Server 2019 Enterprise Edition'ın Wiresoft tarafından kullanılan yazılımı hakkında SSS

Exchange Server 2019 Enterprise'ı kullanılmış yazılım olarak sunduğumuzda, satın alma işleminizin yalnızca yasal olduğundan değil, aynı zamanda sunucu lisansının karşılaştırılabilir yeni sunucu lisansı yazılımıyla aynı özellikleri sunduğundan da emin olabilirsiniz - birincisi, bir yazılım yıpranamayacağı için ve ikincisi ve en önemlisi, işlevselliği ve kullanımının yasallığı açısından. Aşağıda, kullanılmış Exchange Server yazılımı satın alırken sıkça sorulan soruların tüm yanıtlarını bulacaksınız.

Wiresoft tarafından kullanılan Exchange Server 2019 Enterprise yazılımı nereden geliyor?

Wiresoft Yazılım Mağazasında sunulan Exchange Server 2019 Enterprise sürümü için kullanılmış yazılımlar genellikle bu yazılımı ilk olarak yeni satın alan ve daha sonra Wiresoft'a yeniden satan şirketlerden gelir. Satış nedenleri genellikle ihtiyaç fazlası ve dolayısıyla kullanılmayan lisanslar olması veya yazılımın başka bir tür veya başka bir sürümle değiştirilmiş olması ve bu nedenle artık kullanılmamasıdır. Wiresoft'ta, halihazırda kullanılmış veya yeniden satılmış olan bu tür lisanslar kullanılmış yazılım olarak işaretlenir, ancak belirtildiği gibi, prensipte yeni bir sunucu lisansı gibi kullanılabilirler.

Wiresoft'un kullandığı Exchange Server 2019 Enterprise gibi yazılımlar alıcı güvenliği sunuyor mu?

Evet: Exchange Server 2019 Enterprise lisansları gibi Wiresoft kullanılmış yazılımlarının satın alınması, müşterilerimize yeni bir sunucu yazılımıyla aynı avantajları sunar: anında indirme ve sağlanan geçerli lisans anahtarı aracılığıyla anında lisans etkinleştirme yoluyla alıcı güvenliği ile.

Exchange Server 2019 Enterprise gibi kullanılmış yazılımların satın alınması veya kullanılması yasal mı?

Evet: Hem kullanılmış yazılım ticareti hem de fiili kullanımı, her ikisinin de yasal olduğunu beyan eden olağan içtihat hukukuna tabidir - bu gerçek, çeşitli mahkeme kararları ile defalarca teyit edilmiştir. Bu nedenle Wiresoft tarafından sunulan kullanılmış yazılımlar, şirketlerin lisans stoklarından kaynaklanmaktadır.

Wiresoft ikinci el yazılımının daha da fazla avantajı var mı?

Evet: Wiresoft kullanılmış yazılım teklifi, şirketlere ve kuruluşlara mevcut yazılım stoklarını uygun bir fiyatla güncelleme veya tamamlama fırsatı sunar, çünkü kullanılmış yazılımın fiyatı karşılaştırılabilir yeni yazılımdan önemli ölçüde daha düşüktür. Wiresoft yazılım mağazasında, artık yeni olarak sunulmayan Exchange Server lisanslarının eski sürümlerini de bulabilir ve böylece daha pahalı yükseltmelerden kaçınabilirsiniz. Wiresoft kullanılan yazılım, tüm alıcıların eksiksiz kaydı nedeniyle denetim geçirmez olma avantajına sahiptir!

Wiresoft'un kullandığı yazılım teklifi yalnızca Exchange Server Enterprise'ın 2019 sürümünü değil, aynı zamanda gerekli istemci erişim lisansları da dahil olmak üzere Standart sürümü de içerir. Ayrıca, yukarıda belirtilen tüm avantajlarla birlikte diğer birçok Microsoft programı için de uygun teklifler bulacaksınız. Exchange Server 2019 Enterprise lisansınız hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen sohbet, e-posta veya telefon yoluyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Bağlantılar "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE"
Müşteri puanları "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

MICROSOFT WORD 2021 MICROSOFT WORD 2021
1.280,90 TRY *
Kategoriler