YETKİLİ ORİJİNAL ÜRÜN
24 SAAT İÇİNDE NAKLİYE
SOHBET, E-POSTA VE TELEFON İLE DESTEK
ÜCRETSİZ HATTI +4969 - 173261340

Microsoft'un çok yönlü görselleştirme yazılımının yeni sürümü Visio 2021'i satın alın

Visio 2021, bilgilendirici organizasyon şemalarından karmaşık akış ve iletişim diyagramlarına ve ayrıntılı teknik çizimlere kadar çeşitli alanlarda çok çeşitli iş ve teknik yapıları ve süreçleri net ve bilgilendirici bir şekilde sunmak için kullanılabilen çok yönlü Microsoft uygulamasının en son sürümüdür.

Yeni başlayanlar bile Visio 2021'de kolayca yollarını bulabilirler - çünkü MS Office programlarından tanıdık masaüstü arayüzü, verileri ve süreçleri bilgilendirici bir şekilde görsel olarak uygulamak için entegre şablonlara, şekillere ve araçlara sezgisel ve hızlı erişim sağlar - sık kullanılan diyagram türleri kullanım için açıkça mevcuttur. Visio'da oluşturulan diyagramlar, ekip içinde ve iş ortaklarıyla iletişim için diğer Office uygulamalarında da kullanılabilir.

Visio 2021, bilgilendirici organizasyon şemalarından karmaşık akış ve iletişim diyagramlarına ve ayrıntılı teknik çizimlere kadar çeşitli alanlarda çok çeşitli iş ve teknik yapıları ve süreçleri... daha fazla bilgi edin »
Pencereyi kapat
Microsoft'un çok yönlü görselleştirme yazılımının yeni sürümü Visio 2021'i satın alın

Visio 2021, bilgilendirici organizasyon şemalarından karmaşık akış ve iletişim diyagramlarına ve ayrıntılı teknik çizimlere kadar çeşitli alanlarda çok çeşitli iş ve teknik yapıları ve süreçleri net ve bilgilendirici bir şekilde sunmak için kullanılabilen çok yönlü Microsoft uygulamasının en son sürümüdür.

Yeni başlayanlar bile Visio 2021'de kolayca yollarını bulabilirler - çünkü MS Office programlarından tanıdık masaüstü arayüzü, verileri ve süreçleri bilgilendirici bir şekilde görsel olarak uygulamak için entegre şablonlara, şekillere ve araçlara sezgisel ve hızlı erişim sağlar - sık kullanılan diyagram türleri kullanım için açıkça mevcuttur. Visio'da oluşturulan diyagramlar, ekip içinde ve iş ortaklarıyla iletişim için diğer Office uygulamalarında da kullanılabilir.

Filtre için sonuç bulunamadı!
MICROSOFT VISIO 2021 STANDARD
MICROSOFT VISIO 2021 STANDARD
Visio 2021 Standard - diyagramlar ve teknik tasarımlar oluşturmaya yönelik pratik Microsoft uygulamasının en son sürümü Microsoft Visio 2021, verilerin diyagramlar şeklinde görselleştirilmesi de dahil olmak üzere çok çeşitli alanlarda...
3.790,00 TRY *
Ürüne
MICROSOFT VISIO 2021 PROFESSIONAL
MICROSOFT VISIO 2021 PROFESSIONAL
Visio 2021 Professional - çok yönlü Microsoft görselleştirme yazılımının en son sürümü Microsoft Visio 2021, hem iş hem de teknik alanlarda vb. çok çeşitli süreçleri ve diyagramları görselleştirmeye yönelik profesyonel yazılımın en son...
7.298,00 TRY *
Ürüne

Visio 2021 Standart Sürümü, küçük ve orta ölçekli şirketlerin tipik iş alanlarında yüksek bilgi içeriğine sahip profesyonel görselleştirmeler oluşturmak için tüm gereksinimlerini zaten karşılıyor - şirket yapılarını, süreç akışlarını tanımlamak veya bina ve tesisleri planlamak için olsun.

Özellikle Visio 2021'in Profesyonel Sürümü, daha büyük kuruluşlara kapsamlı veri kullanımı da dahil olmak üzere diyagram oluşturmak için daha fazla seçenek sunuyor. Ayrıca, çeşitli öğeler, içerdikleri bilgileri otomatik olarak güncel tutmak için harici veritabanlarına da bağlanabilir. UML ve tel kafes diyagramları da dahil olmak üzere çok sayıda şablonun yardımıyla Visio Professional, BT sistemlerini ve uygulama yapılarını tasvir etmek için de kullanılabilir.

Visio 2021 Standard ve Professional sürümlerini resmi sürümden hemen sonra Wiresoft Yazılım Mağazasından kullanılmış yazılım olarak satın alabilirsiniz - böylece mevcut yeni yazılımlara kıyasla daha düşük fiyatlarından yararlanabilirsiniz.

Aşağıdaki genel bakışta, Visio 2021'in en önemli yeni işlevleri ve özelliklerinin yanı sıra Standart ve Profesyonel Sürüm arasındaki sürüm farklılıkları sunulmaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen personelimizden biriyle iletişime geçin.

Visio 2021'de şimdiye kadar bilinen yeni özellikler

MS Visio 2021, örneğin şeritteki güncellenmiş sekmelerle temel olarak modernize edilmiş bir masaüstü görünümü gösterecektir. Özellikle Visio 2021, bir ekipteki birkaç kişinin aynı anda bir diyagram üzerinde çalışabilmesi için daha da geliştirilmiş işbirliği desteği ile karakterize edilir; bilgi haklarını yönetmek için kapsamlı seçenekler, böylece kullanılan verilerin güvenliğini sağlar ve yetkisiz ifşasını önler.

Özellikle Visio 2021 Professional Edition'da, kullanıcılar muhtemelen aşağıdaki özelliklere de sahip olacaklardır:

 • Ağ topolojileri oluşturmak ve sanal bilgisayarları yapılandırmak için yeni şablonlar
 • Amazon Web Services (AWS) için altyapı şekilleri
 • Stok görseller, simgeler vb. içeren yeni zengin medya içeriği.
 • Uzamsal mesafeye ilişkin mevcut kılavuz ilkelerin yanı sıra suç mahallerinin görselleştirilmesi de dahil olmak üzere, iş istasyonlarının planlanmasına yönelik yeni şekiller
 • Mobil uygulamalar için tel kafes diyagramları

MS Visio 2021 hakkında daha fazla bilgi için lütfen bir Wiresoft temsilcisi ile iletişime geçin.

Şekiller, şablonlar ve diyagramlar - Visio 2021'de yolunuzu bulmak ne kadar kolay

Yeni Visio 2021 sürümü, kullanıcılara çok çeşitli yapısal modellerin ve süreçlerin yanı sıra planlar vb. için görselleştirmeye yönelik kapsamlı bir diyagram türleri koleksiyonu sunuyor. Visio 2021'de bulunan şekillerin çoğu endüstri standardı uyumludur - yani içerdikleri bilgilerin somut olarak uygulanması için diyagramların daha fazla kullanılmasına izin veren bağlayıcı bilgiler içerirler.

Diyagramlar ve şablonlar

Visio 2021'de yer alan her bir diyagram türü için, kullanıcının kendi özel gereksinimlerine göre daha da özelleştirebileceği çeşitli şablonlar mevcuttur. Visio 2021 ayrıca, deneyimsiz kullanıcıların bile yazılıma hızlı bir şekilde başlamasını sağlamak için organizasyon şemaları gibi genel, sık kullanılan başlangıç diyagramlarının bir ön seçimini sunar. Bu, akış şemaları, iş akışları ve zaman çizelgeleri gibi tipik diyagramların Spesifikasyon ve Tanımlama Dili (SDL) standardına uygun olarak hızlı bir şekilde oluşturulmasını sağlar.

Şekiller ve şablonlar

Şablonların daha fazla düzenlenmesi için, bir diyagramın bireysel gereksinimlere göre tamamlanabileceği bireysel öğeler olan şekiller mevcuttur. Belirli bir şablon için şekillerden oluşan bir koleksiyon Microsoft Visio tarafından şablon olarak adlandırılır. Şablonun kendisi kendi başına bir şekil değildir.

Kesin konuşmak gerekirse, bir şablon yalnızca ana şekiller içerir, yani bunlar yalnızca bir diyagrama eklendiklerinde kopyalanır; orijinal şablon şablonun ayrılmaz bir parçası olarak kalır. Bu kopyalama işlemi istenilen sıklıkta tekrarlanabilir.

Kopyalanan bir şekil daha sonra kullanıcı tarafından somut diyagramda düzenlenebilir. Tek boyutlu, iki boyutlu ve üç boyutlu şekiller vardır. Şeklin türü, şeklini ve boyutunu değiştirmek için kullanılabilen şeklin tutamaçlarından tanınabilir. Bazı şekiller de "akıllıdır", yani birbirleriyle otomatik olarak bağlantı kurarlar. Mekânsal planlamaya yönelik diyagramlarda durum böyledir: Aralarındaki sınırların kullanıcı tarafından manuel olarak silinmesi yerine, münferit duvar şekilleri hemen birbirine bağlanır.

Şekilleri düzenleme

Şekiller arasındaki ilişkileri oluşturmak veya netleştirmek için, şekiller basitçe çizgilerle bağlanabilir. Vurgu veya açıklama için çizgiler farklı renklerde işaretlenebilir ve çizgi tipi de ayarlanabilir - örneğin kalın, ince veya kesikli.

Visio 2021 Standard'da bulunan şekillerin yanı sıra tüm diyagramlar çeşitli tasarım araçlarıyla grafiksel olarak işlenebilir. Tipik tasarım seçenekleri arasında şekil alanlarının ve çizgilerin stilini, kalınlığını ve rengini ayarlamak yer alır - burada birçok dolgu renginin yanı sıra renk gradyanları, saydamlıklar ve desenler de mevcuttur; bir şekli öne çıkarmak için gölge, ışık, ayna ve 3D efektleri de kullanılabilir.

Aynı durum bir şekle eklenebilecek metin için de geçerlidir: Bu, tipografi, stil, boyut vb. açısından bireysel olarak uyarlanabilir. Şekiller doğrudan elle veya fare kullanılarak oluşturulabilir. Şekiller doğrudan elle yazılabilir veya metin, örneğin bir Excel elektronik tablosundan veya Exchange Server gibi harici bir veritabanından içe aktarılabilir. Özellikle Visio 2021 Professional Edition, Microsoft SharePoint Server'ın da kullanılmasıyla, bir diyagramdaki verilerin veya metinlerin otomatik olarak güncellenmesini sağlayan genişletilmiş seçenekler sunar; böylece özellikle karmaşık diyagramların güncel hale getirilmesi için zaman alan yeniden düzenleme veya ekleme işlemlerine artık gerek kalmaz.

Kendi ana şekillerinizioluşturma

Bir şablonda yer alan ana şekiller düzenlenemez, sadece kopyalanabilir; ancak, düzenlenmiş bir kopyayı "Sık Kullanılanlar "da yeni bir ana şekil olarak kalıcı bir şekilde kaydetmek mümkündür, böylece daha sonraki diyagramlar için hemen kullanılabilir.

Şekilleri arayın

Elbette Visio 2021'deki kullanıcılar, mevcut bireysel şekillerden kendi fikirlerine göre tamamen yeni diyagramlar veya türler de oluşturabilirler. Arama fonksiyonu uygun ana şekilleri aramak için kullanılabilir. Belirli bir arama terimi için bulunan sonuçlar, daha sonra hızlı bir şekilde erişilebilmeleri için altında bulundukları şekil adıyla birlikte görüntülenir.

Diyagram düzenleme için Visio 2021 Professional Edition'ın özel işlevleri

Yalnızca Visio 2021'in Profesyonel Sürümü, şekilleri harici verilere veya veri kaynaklarına bağlama seçenekleri de dahil olmak üzere özelliklerinde bir dizi özel geliştirmeye sahiptir:

 • Şekilleri Excel çalışma kitapları, Access veritabanları veya Exchange Server dizinlerinin yanı sıra Microsoft SQL Server veya OLEDB veya ODBC veri kaynakları gibi harici kaynaklara dinamik olarak bağlayın - şekillere bağlanan verileri otomatik olarak güncelleyin
 • Harici görüntüler, CAD çizimleri ve ClipArts veya metin ve çizim araçlarının kullanımı
 • Şekillere ek bilgi eklemek için bireysel seçenek
 • BPMN, SharePoint iş akışı ve Altı Sigma projeleri için ek şablonlar

Diyagram türlerine genel bakış - MS Visio 2021 Satın Alın

Visio 2021'de bulunan ve yeni sürümde başkaları tarafından da desteklenen çeşitli diyagram türleri ile, süreçleri tanımlamaya hizmet edenler en sık temsil edilir. Ama aynı zamanda birçok başka uygulama alanını da kapsarlar.

Akış Şemaları

Akış şemaları artık modern süreç tanımlarının görselleştirilmesinde önemli bir rol oynamaktadır. Esas olarak münferit aşamaları işaretlemek için kullanılırlar; bu sadece projeler için değil, aynı zamanda somut iş süreçleri ve teknik süreçler veya prosedürler için de geçerlidir. Çapraz süreç diyagramları için Visio 2021, operasyonel süreçleri görselleştirmek için iş süreci diyagramları gibi özel formların yanı sıra özellikle iş bilişiminde kullanılan özel formlar olarak IDEF0 diyagramları ve BPMN diyagramları da içeren çapraz fonksiyonel akış ş emaları sağlar. Bu kategori, örneğin iş süreçlerinin gidişatını tasvir etmek için kullanılabilecek zaman çizelgesi diyagramlarını da içerir. Buna ek olarak, süreç akış diyagramları temel olarak kullanılan ekipman da dahil olmak üzere kimyasal ve endüstriyel süreçleri temsil etmek için kullanılır.

Sık kullanılan diğer diyagram türleri - Visio 2021 Satın Alın

Organizasyonlarda ve şirketlerde yapıları ve hiyerarşileri göstermek için organigramların yanı sıra katılımcıların ve etkileşimlerin belirli yönler altında kaydedildiği sıra diyagramları, iletişim diyagramları ve faaliyet diyagramları da sıklıkla kullanılır. Bu amaçla, durum diy agramları ürün yaşam döngüsü gibi aşamaları temsil ederken, durum veya kullanım diyagramları geliştirme projelerindeki bu süreçleri göstermektedir.

Özellikle mimari yapıları planlarken - ister alan planlaması ister bilgi süreçleri için olsun - Visio 2021, elektrik devreleri (IEEE uyumlu) ve boru hatları vb. gibi altyapıları planlamak için de kullanılabilen bina plan larının yanı sıra kat planları sağlarken, BT diyagramları aktif dizinlerin ve aynı zamanda veritabanlarının vb. işlevlerini ve rollerini göstermek için kullanılır.

Visio 2021 Professional Edition'ın özel diyagramları

Özellikle Visio 2021 Professional Edition, BT iletişimini planlamak için özellikle önemli olan iki ek diyagram türü içerir:

 • UML diyagramları, özellikle bağlantı noktalarındaki ve arayüzlerdeki ilişkileri ve bileşenleri görselleştirir. Temel grafiksel modelleme dili UML - Unified Modelling Language - yazılım bileşenlerinin yanı sıra spesifikasyonları ve tasarımları tasvir etmek ve belgelemek için kullanılır. Dolayısıyla, bir UML sınıf diy agramı, bir kodun yapısının yanı sıra bileşenlerin ilişkilerini de gösteren bir UML bileşen diyagramının aksine, tek tek nesneler arasındaki ilişkiler de dahil olmak üzere bir sistemin statik bir görünümünü oluşturmak için kullanılabilir. UML dağıtım diy agramları donanım ve yazılım unsurlarının konfigürasyonlarını temsil ederken, UML sıra diyagramları ilgili aktörler ve nesneler arasındaki etkileşimleri gösterebilir.
 • Veritabanı gösterim diyagramları ise ayrı bir tür olarak bir veritabanının grafiksel modelini (Varlık İlişki Modeli veya ERM) oluşturmak için kullanılabilir.

Microsoft kullanılmış yazılım olarak Wiresoft'tan Visio 2021 Editions Standard ve Professional satın alın

Visio 2021'in yeni sürümleri Standard ve Professional, Wiresoft'ta kullanılmış yazılım olarak zaten mevcuttur. Bu avantajlardan siz de faydalanırsınız:

 • Visio 2021 Sürümü gibi Microsoft tarafından kullanılan yazılımların ticareti ve kullanımı yasaldır çünkü yasalar buna izin vermektedir.
 • Wiresoft'tan bir Visio 2021 Sürümü satın aldığınızda, yalnızca sınırlı bir süre veya sınırlı bir süre için kullanılabilen bir test sürümü değil, orijinal, tamamen işlevsel bir Microsoft yazılımı edinirsiniz.
 • Wiresoft tarafından Microsoft Visio 2021 Edition'ın "kullanılmış yazılım" olarak tanımlanması, bu Visio yazılımının işlevselliği üzerinde herhangi bir kısıtlama olduğu anlamına gelmez.
 • Visio 2021 Edition'ın kullanılmış yazılımı - standart veya profesyonel satın alın - yeniden satılmadan önce tam kullanılabilirlik açısından Wiresoft tarafından test edilmiştir.
 • Wiresoft'tan kullanılmış yazılım satın aldığınızda, her zaman yasal ve orijinal bir Microsoft Visio 2021 ürünü satın almış olursunuz.

Microsoft Visio 2021'in bir sürümü veya diğer kullanılmış Microsoft yazılımları hakkında başka sorularınız varsa, sohbet, telefon veya e-posta yoluyla bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

son görülen