Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
Filtre için sonuç bulunamadı!
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 STANDARD MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 STANDARD
Microsoft Windows Server 2012 R2 Standart Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard ile Microsoft, özel ve ticari sunucu uygulamaları için kurulumu ve bakımı kolay bir çözüm sunuyor. Microsoft Windows'un sunucu sürümü daha da...
1.030,90 TRY *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 DATACENTER MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 DATACENTER
Microsoft Windows Server 2012 R2 Datacenter Windows Server 2012'yi satın aldığınızda, veri merkezleri ve bulut tabanlı hizmetler oluşturma ve çalıştırma deneyimine ve bilgisine dayanan güçlü bir sunucu platformuna sahip olursunuz. Sunucu...
20.519,90 TRY *

Microsoft Windows Server 2012: Yenilik ve performans

Windows Server 2012'ye Giriş

Windows Server 2012, Windows Server serisinin önemli bir bileşenidir ve öncekilerin sağlam temelleri üzerine inşa edilerek gelişmiş özellikler ve performans sunar. Sunucu tarafı platformu olarak Windows Server 2012, BT departmanlarının verimliliğini artırmak ve kuruluşların buluta hazır olmalarını desteklemek için tasarlanmıştır.

Windows Server 2012 neler sunuyor?

Yeni yönetim ve sanallaştırma teknolojilerinin tanıtılmasıyla Windows Server 2012, sunucu işletim sistemlerinin geliştirilme ve dağıtılma şekli üzerinde önemli bir etkiye sahip olmuştur.

Windows Server 2012'nin temel özellikleri

Kapsamlı yönetim araçları

Sunucu Yöneticisi ve PowerShell, sunucu rollerinin ve işlevlerinin daha verimli bir şekilde yönetilmesini sağlamak için önemli ölçüde geliştirilmiştir.

Sunucu Yöneticisi

Windows Server 2012'deki yeni Sunucu Yöneticisi, birden fazla sunucuda hizmetlerin ve rollerin izlenmesini ve yönetilmesini sağlayan net bir gösterge tablosuyla sunucu yönetimini basitleştirir.

Sanallaştırmadaki gelişmeler

Microsoft'un sanallaştırma platformu Hyper-V, Windows Server 2012'de daha fazla ölçeklenebilirlik ve performans sağlayan önemli yükseltmeler aldı.

Hyper-V iyileştirmeleri

Hyper-V'nin Windows Server 2012'deki üçüncü sürümü, ağ sanallaştırması ve çoğaltma gibi özellikler getirerek yüksek düzeyde kullanılabilir ve esnek sanallaştırma ortamlarının temellerini attı.

Yeni depolama seçenekleri

Windows Server 2012 ile depolama teknolojileri, uygun maliyetli ve yüksek oranda kullanılabilir depolama ihtiyacını karşılamak üzere geliştirilmiştir.

Depolama Alanları

Storage Spaces'in kullanıma sunulması, kuruluşların daha önce daha pahalı SAN çözümleri için ayrılmış olan SAN olmayan disk dizilerinde karşılaştırılabilir yedeklilik ve performans elde etmelerine olanak tanır.

Windows Server 2012'nin günümüzdeki önemi

Tutarlı güvenilirlik

Daha yeni sürümlerin yayınlanmasından sonra bile Windows Server 2012, kapsamlı işlevselliğe sahip kanıtlanmış bir sisteme ihtiyaç duyan kuruluşlar için güvenilir bir seçim olmaya devam etmektedir.

Devam eden destek

Microsoft, Windows Server 2012 için genel desteği sonlandırmış olsa da, genişletilmiş destek hala mevcuttur; bu da güvenlik güncelleştirmelerinin ve kritik yamaların sağlanmaya devam edeceği anlamına gelmektedir.

Windows Server 2012, Windows sunucu geliştirmede bir dönüm noktası olmuş ve bugün hala birçok kuruluşta kullanılan çeşitli iyileştirmeler ve yeni özellikler sunmuştur. Bu kategori metni, Windows Server 2012'nin önemli yönlerine ve BT ortamındaki devam eden önemine genel bir bakış sunmaktadır.

Kategoriler