Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
Filtre için sonuç bulunamadı!
MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD DEVICE CAL MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD DEVICE CAL
Microsoft SharePoint Server 2019 Standard Device CAL Bir Microsoft Sharepoint Server 2019 Device CAL satın almak, belirli bir cihaza Sharepoint platformuna erişim izni vermek anlamına gelir. Böylece, bir şirket bilgisayarı veya hatta bir...
857,90 TRY *
MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD USER CAL MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD USER CAL
Microsoft SharePoint Server 2019 Standard User CAL Bir Microsoft SharePoint Server 2019 User CAL satın almak, (başka bir) çalışanın şirket belgelerine kolayca erişmesini ve projeler üzerinde her yerden işbirliği yapmasını sağlamak...
857,90 TRY *

SharePoint Server 2019 CALen iyi özelliklerle işbirliğinizi optimize edin

SharePoint Server 2019 CAL'ler, kuruluşlarda işbirliği ve bilgi yönetimi için gelişmiş bir çözüm sunar. Bu İstemci Erişim Lisansları (CAL'ler), ekip çalışmasını geliştirmek ve bilgileri verimli bir şekilde yönetmek için SharePoint Server 2019'un gelişmiş özelliklerine erişmenizi sağlar.

Neden SharePoint Server 2019 CAL?

Son teknoloji ürünü işbirliği araçları

SharePoint Server 2019 CAL ile son teknoloji ürünü işbirliği araçlarından faydalanırsınız. İster belgeler üzerinde gerçek zamanlı işbirliği ister sosyal medya özelliklerinin entegrasyonu olsun, bu CAL'ler ekibinizin ihtiyaç duyduğu araçları sağlar.

Sezgisel kullanıcı arayüzü

SharePoint Server 2019 'un kullanıcı arayüzü sezgisel ve kullanıcı dostudur. Çekici bir tasarım ve anlaşılması kolay işlevler sayesinde platforma alışmak çok kolaydır ve bu da şirket genelinde kabul görmeyi teşvik eder.

Güçlü arama fonksiyonları

SharePoint Server 2019 CAL 'un arama işlevleri güçlüdür ve ilgili bilgileri bulmayı çok daha kolay hale getirir. Belgeleri, sayfaları ve içeriği kolaylıkla arayın ve bilgi sorgularınızın verimliliğini artırın.

SharePoint Server 2019 CAL'ı nasıl edinebilirim?

Ölçeklenebilir Lisanslama

SharePoint Server 2019 CAL ölçeklenebilir lisanslama seçenekleri sunar. Şirketinizin gereksinimlerine göre ihtiyacınız olan lisans sayısını seçin. Lisans maliyetlerini büyümenizle uyumlu tutmak için kullanımı gerektiği gibi ölçeklendirin.

Sorunsuz entegrasyon

SharePoint Server 2019 CAL adresinin mevcut BT altyapınıza entegrasyonu sorunsuzdur. Lisansları kolayca yönetin ve SharePoint'in kapsamlı özelliklerini kullanarak işbirliğini ve bilgi yönetimini bir üst seviyeye taşıyın.

Sonuç

SharePoint Server 2019 CAL ile şirketinizdeki işbirliğini ve bilgi yönetimini optimize edin. Verimliliği artırmak için son teknoloji ürünü işbirliği araçlarından, sezgisel bir kullanıcı arayüzünden ve güçlü arama işlevlerinden yararlanın. Ölçeklenebilir lisanslama seçeneklerini seçin ve en son Google Yardım Masası güncellemesinin gereksinimlerini karşılamak için SharePoint Server 2019 CAL adresini BT altyapınıza sorunsuz bir şekilde entegre edin.

Kategoriler