Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD DEVICE CAL

Hemen teslime hazır, teslim süresi 24 saat

  • SW10584
  • DG7GMGF0F4LS
  • Kalıcı olarak geçerli
  • Tüm diller
  • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
857,90 TRY * 951,90 TRY * (9,87% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Miktar 1x
Sistem  SharePoint Server
CAL Standard Device CAL
Teslimat kapsamı Kullanım hakkı
Süre Sınırsız
Diller Tüm diller


Bir Microsoft Sharepoint Server 2019 Device CAL   satın almak, belirli bir cihaza Sharepoint platformuna erişim vermek anlamına gelir. Böylece, bir şirket bilgisayarı veya hatta bir dizüstü bilgisayar, Sharepoint aracılığıyla içerik paylaşmak veya burada arama yapmak ve düzenlemek için herhangi bir sayıda kullanıcı tarafından kullanılabilir. Genel olarak, Aygıt CAL'leri çalışanlar yalnızca kendi bilgisayarlarında çalışıyorsa veya bilgisayarlar birkaç çalışan tarafından paylaşılıyorsa kullanışlıdır. Buradaki teklif Standard sürümüne atıfta bulunmaktadır. Bir Microsoft Sharepoint Server 2019 Device CAL ayrıca Enterprise özelliklerini kullanabilmek için ek bir Enterprise-CAL gereklidir.

Ürün hakkında başka sorularınız varsa, lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD DEVICE CAL"

Microsoft SharePoint Server 2019 Standard Device CAL 

Bir Microsoft Sharepoint Server 2019 Device CAL satın almak, belirli bir cihaza Sharepoint platformuna erişim izni vermek anlamına gelir. Böylece, bir şirket bilgisayarı veya hatta bir notebook, Sharepoint üzerinden içerik paylaşmak veya burada arama yapmak ve düzenlemek için herhangi bir sayıda kullanıcı tarafından kullanılabilir. Genel olarak, Device CALs, çalışanlar yalnızca kendi bilgisayarlarında çalışıyorsa veya bilgisayarlar birkaç çalışan tarafından paylaşılıyorsa kullanışlıdır. Buradaki teklif Standard baskısına atıfta bulunmaktadır. Bir Microsoft Sharepoint Server 2019 Device CAL aynı zamanda Enterprise özelliklerini kullanabiliyorsa, ek bir Enterprise CAL gereklidir.

Doğru yazılımla birlikte daha iyi çalışın

Sharepoint 2019, bir şirketin çalışanları için çok sayıda ve kapsamlı işbirliği seçenekleri sunar. Amaç, projeleri ve görevleri birlikte yönetmek ve üzerinde çalışmaktır. Bu amaçla, Sharepoint çok sayıda belge yönetimi ve arama işlevinin yanı sıra çeşitli içerik yönetimi seçenekleri de sunmaktadır. Örneğin, program intranet portalı olarak çalışmakta ve şirket içi tartışma grupları için bir sosyal ağ rolü üstlenmektedir. Kullanıcılar, ekip web sitelerinde ve bloglarda hangi içeriğin görünmesi gerektiğini veya yalnızca bireysel departmanlara veya proje gruplarına ve tüm şirkete neyin görünür olması gerektiğini kendileri belirleyebilirler. Bir MicrosoftSharepoint Server 2019 Device CAL, bir şirket bilgisayarını departmanlar arası iletişime bağlamak için bir varyanttır. 

Modernize edilmiş menüler ve kullanım seçenekleri

Sharepoint 'un 2019 sürümü, diğer şeylerin yanı sıra, farklı ekranlarda iyi çalışan daha net bir kullanıcı arayüzüne odaklanmaktadır. Bu, giderek artan mobil bilgisayar kullanımını dikkate almaktadır. topluluk yazılımı Sharepoint tabletlerden, akıllı telefonlardan, dizüstü bilgisayarlardan ve masaüstü cihazlardan neredeyse eşit derecede iyi çalıştırılabilir. Kullanıcılar sık kullandıkları uygulamalara ve önemli içeriklere sezgisel bir şekilde erişebilir ve ilgili kişilerine hızla ulaşabilirler. Microsoft Sharepoint Server 2019 Device CAL Buy sayesinde lisanslı cihazın kullanıcıları SharePoint Online'a benzer bir kullanıcı arayüzünün keyfini çıkaracak. Belge kitaplıkları ve Gezinme yapıları, Office 365'inkilere uyarlanmıştır. 

İletişim kurmak ve belge paylaşmak artık çok kolay

SharePoint 2019'da önceki sürüme kıyasla yapılan iyileştirmeler arasında yeni iletişim sayfaları ve Ekip Haberleri işlevi yer almaktadır. Başka bir şirket cihazına bunlara erişim vermek için, doğrudan bizden bir Microsoft Sharepoint Server 2019 Device CAL satın alabilirsiniz. Sharepoint 'daki Team Sites 'ın geçerli sürümü listeleri ve kitaplıkları da içerir. Ayrıca bu, gelişmiş mobil veri kullanımıyla da ilgilidir. Yeni Nesil Sync İstemcisi (NGSC), yetkili kişilerin şirket belgelerine - her zaman ve internetin olduğu her yerden - güvenilir bir şekilde erişmesini sağlar. Bu, özellikle bir dizüstü bilgisayar veya tablet için Microsoft Sharepoint Server 2019 Device CAL satın almayı planlıyorsanız önemlidir. 

Her ihtiyaca uygun Sharepoint lisansları

Bir şirkette Sharepoint ile verimli bir şekilde çalışmak için çeşitli lisanslara ihtiyaç vardır. Örneğin, her sunucu örneğinin kendi lisansına ihtiyacı vardır, aynı zamanda her işletim sistemi örneğine de erişmesi gerekir. Belli bir dereceye kadar lisansları karıştırmak mümkündür. Bu şu anlama gelir: yeni satın alınan bir 2019 erişim lisansı hala Sharepoint2016 çalıştıran bir sunucuya erişebilir. Bu, örneğin uzun vadede bir sunucu yükseltmesi planlanıyorsa, ancak kısa vadede yeni bir çalışana veya yeni bir PC'ye yeni bir lisans sağlanacaksa mantıklıdır. Ayrıca, istenilen sayıda kullanıcı ve cihaz CALs bir şirket içinde paylaşılabilir. Tüm bu lisansları bizden satın alabilirsiniz. 

Bağlantılar "MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD DEVICE CAL"
Müşteri puanları "MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD DEVICE CAL"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler