Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OUTLOOK MAC 2019
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT OUTLOOK MAC 2019

Anında indirme olarak kullanılabilir

 • SW10146
 • 36F-00467
 • Kalıcı olarak geçerli
 • Tüm diller
 • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
1.086,90 TRY * 1.206,90 TRY * (9,94% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Versiyon Tam sürüm
Cihazlar 1x
Teslimat kapsamı İndirme + lisans
Orta İndir
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Teslimat süresi  Birkaç dakika
MacOS  Monterey, Big Sur, Catalina, Mojave


Outlook mac için 2019, e-posta trafiğinin, kişilerin ve görevlerin profesyonel merkezi organizasyonu için Apple bilgisayarlar için programının en son sürümüdür ve bu nedenle modern günlük yaşamda neredeyse vazgeçilmezdir. , benzer e-posta yazılımlarıyla karşılaştırıldığında muhtemelen hala eşsizdir - geniş işlev ve seçenek yelpazesiyle, iş iletişimi zaman ve ülke sınırları arasında verimli bir şekilde organize edilebilir ve karmaşık projeler bile programla daha kolay yönetilebilir. Microsoft Business Outlook  Outlook for Mac 2019 programının sezgisel ve kullanıcı dostu yeni arayüzü, mevcut özelliklerin hızlı ve kolay bir şekilde kullanılmasını sağladığından, profesyonellerin yanı sıra deneyimsiz kullanıcıları da günlük ofis çalışmalarında destekler. Desktop

Ürünle ilgili diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT OUTLOOK MAC 2019"

Mac için Microsoft Outlook 2019 bağımsız bir program olarak - e-postaları, kişileri ve randevuları yönetmek için

Mac için Outlook 2019, e-posta trafiğinin, kişilerin ve görevlerin profesyonel merkezi organizasyonu için Apple bilgisayarlar için Microsoft programının  en son sürümüdür ve bu nedenle modern günlük iş dünyasında neredeyse vazgeçilmezdir. Benzer e-posta yazılımlarıyla karşılaştırıldığında Outlook hala eşsizdir - geniş işlev ve seçenek yelpazesiyle, iş iletişimi zaman ve ülke sınırları ötesinde verimli bir şekilde organize edilebilir ve karmaşık projeler bile programla daha kolay yönetilebilir.

Mac için Outlook 2019 'un sezgisel ancak kullanımı kolay yeni masaüstü arayüzü, mevcut özellikleri kullanmaya başlamayı hızlı ve kolay hale getirdiğinden, hem profesyonelleri hem de acemileri günlük ofis çalışmalarında destekler.

Mac için Outlook 2019 ayrıca, ilgili görevler veya konular için karmaşık klasör yapıları oluşturma seçeneği sayesinde e-posta trafiğine daha iyi bir genel bakış sunar; bu, e-postaların ve ilgili iletişim bilgilerinin vb. mantıklı ve şeffaf bir şekilde düzenlenmesine olanak tanır. Gelen kutusundaki akıllı işlevler, önemsiz ve önemli olanları ayırt etmek ve bunları buna göre akıllıca sıralamak için kullanıcıları günlük iletişimlerinde destekler. Bu, gerçekten ilgili tüm görevlerin ve önemli randevuların genel görünümünün her zaman korunmasını sağlar.

Mac için Outlook 2019'daki diğer kullanışlı işlevler de kullanıcıların temel konulara daha iyi konsantre olmalarını sağlayarak zamandan tasarruf etmelerine yardımcı oluyor. Mac için Outlook 2019 'da bulunan tek bir masaüstü arayüzü üzerinden birden fazla e-posta hesabını bağlama ve yönetme seçeneği, iletişimin daha iyi koordine edilmesini sağlar. Örneğin, toplantılar düzenlenirken, katılımcıların bireysel takvimleri, halihazırda dosyalanmış randevular da dahil olmak üzere, en başından itibaren zaman çakışmalarını önlemek için senkronize edilir.

Net bir şekilde düzenlenmiş gezinme çubuğunda, e-postalar ve görevlerle başa çıkmanın yanı sıra kişileri ve takvimleri düzenlemek için gereken tüm işlevler hemen kullanılabilir. Buna ek olarak, Mac için Outlook 2019 'un masaüstü arayüzü revize edildi ve sezgisel özellikler ve işlevler sayesinde artık kullanımı önceki sürüme göre daha da rahat hale geldi.

Ayrıca, Outlook 'un artık akıllı telefonların yanı sıra tabletlerde de daha iyi kullanılabilmesi için dokunmatik olarak optimize edilmiş kullanılabilirlik de yeni bir özellik. Buna ek olarak, bu sürüm çeşitli uç cihazlar arasında daha kolay senkronizasyon sunar, böylece tüm e-postalara, kişilere, görevlere ve randevulara Mac için Outlook 2019 aracılığıyla yerel olarak ve bağımsız olarak erişilebilir.

MS Outlook for Mac 2019 tek bir kullanıcı lisansı olarak normal mağazalarda mevcut değildir, ancak yalnızca aynı adı taşıyan Office for Mac sürümünün ayrılmaz bir parçası olarak sunulmaktadır - ancak Wiresoft'ta Microsoft e-posta yazılımını ayrı ayrı da satın alabilirsiniz - özellikle uygun bir fiyata!

Wiresoft çevrimiçi mağazasında yalnızca Mac için Outlook 'un bu sürümünü değil, aynı zamanda daha eski sürümleri ve macOS için diğer Office programlarını bireysel satın alma sürümleri olarak bulabilirsiniz. Mac için Outlook 2019 sürümünün tüm ilginç yeni özelliklerine ilişkin ayrıntılı bir genel bakışı aşağıda okuyabilirsiniz.

E-posta trafiği için Mac için Outlook 2019'daki en önemli yeni özelliklerin sunumu

Önceki sürümle karşılaştırıldığındaMac için Outlook2019, e-posta trafiğini düzenlemeyi ve günlük olarak randevuları ve görevleri koordine etmeyi daha da kolaylaştıran bir dizi optimize edilmiş mevcut ve tamamen yeni işlevler içeriyor. Tek tek küçük iyileştirmeler birlikte performansta önemli bir artış sağlar, çünkü bunlar temel konulara odaklanmayı daha da kolaylaştırır: bu, gelen e-posta trafiğinin alaka düzeyine göre akıllı bir şekilde sınıflandırılmasıyla başlar, Microsoft Safe-Link hizmeti aracılığıyla içerdiği zararlı bağlantıların güvenli bir şekilde algılanmasıyla desteklenir ve evden uzaktaki randevuların düzenlenmesi için saat dilimlerinin otomatik olarak dönüştürülmesiyle bitmez.

Günlük e-posta seliyle başa çıkmak için uygunluk içeren gelen kutusu

Bir şirketteki günlük e-posta trafiği genellikle gerçekten önemli mesajların yanı sıra çok sayıda gereksiz ve spam mesaj da içerir. "Alaka Düzeyine Göre Gelen Kutusu" işlevi bu noktada faydalı bir çözüm sunuyor, çünkü kullanıcıların önemli olanları önemsiz olanlardan ayırmasına yardımcı oluyor ve bunları uygun şekilde sıralıyor. Bu amaçla, Alakalı Gelen Kutusu, gelen kutusu için "Alakalı" ve "Diğer" adlı iki sekme kullanır. Önemli olarak kabul edilen mesajlar otomatik olarak "İlgili" sekmesi altında, diğerleri ise "Diğer" sekmesi altında tutulur. Ancak Outlook kullanıcıyı diğer e-postalar hakkında bilgilendirir ve kullanıcı sadece sekmeyi değiştirerek bunları hemen görüntüleyebilir.

"Odaklanmış" gibi diğer işlevler, hangi e-postaların bir kez ya da genel olarak ilgili diğer sekmede sıralanacağını tanımlayarak ön sıralamayı tamamlar. Inbox with Relevance'ı kullanmak için bir Microsoft Exchange hesabı gereklidir.

Not @mention tarafından

Bir e-posta mesajında veya bir toplantı davetinde belirli bir kişiye özellikle dikkat çekmek için, yazar metnin gövdesine ilgili isimle birlikte @ sembolünü ekler. Bu, ileti gövdesinde bu adı vurgulayacak, Mac için Outlook 2019 da otomatik olarak konu satırına ekleyecek ve @ işareti de gelen kutusunda iletinin yanında görünecektir.

E-posta okuma ve teslimat onayları

Mac için Outlook 2019, bir iletinin alıcısının iletiyi yalnızca aldığından değil, aynı zamanda okuduğundan da emin olmak için bir yandan bir e-postanın alıcının posta kutusuna gerçekten teslim edildiğini gösteren teslimat onayını, diğer yandan da ileti açıldığında göndericinin aldığı okuma onayını kullanır.

Benzer mesajlar için e-posta şablonları kullanın

Genellikle günlük e-posta trafiğinde, içeriği nadiren değişen düzenli olarak gönderilen mesajlar vardır, örneğin durum mesajları vb. Bu, gerektiğinde hemen kullanılabilecek kayıtlı şablonlar oluşturup kullanarak daha da hızlı yapılabilir. Şablonu göndermeden önce, yalnızca yeni bilgilerin eklenmesi gerekir.

E-posta mesajlarının gecikmeli gönderilmesi

Mac için Outlook 2019, tanımlanmış kurallara göre posta gönderme zamanını belirleme imkanı sunar. Bu, tek tek mesajların yanı sıra tüm mesajların iletiminin hem günlerce hem de saatlerce ve dakikalarca geciktirilmesine olanak tanır. İlgili e-posta, belirtilen son tarihe kadar Taslaklar klasörüne kaydedilir ve Outlook bilgisayarda açık olmadığında da gönderilir.

Kuruluş için Mac için Outlook 2019'daki diğer yeni özellikler

Aşağıdaki yeni veya optimize edilmiş işlevler de randevuların düzenlenmesini kolaylaştırıyor ve iletişim için pratik kolaylıklar sunuyor:

 • Farklı zaman dilimlerinin koordinasyonu: Başka bir saat dilimine seyahat planlarken özellikle pratiktir: Mac için Outlook 2019, yerel başlangıç ve bitiş saatleriyle ilgili bir etkinlik oluşturma seçeneğine sahiptir. Ayrıntıların otomatik olarak dönüştürülmesi, internet araması ve kendi dönüştürme işleminize olan ihtiyacı ortadan kaldırır.
 • Geziler için özet kartları: Outlook'taki bu akıllı özellik sadece rezervasyonu yapılan seyahatleri otomatik olarak bir takvime eklemekle kalmaz, aynı zamanda rezervasyonlarda tanıdığı tüm randevular ve tarihler için aynı özet kartlarını bağımsız olarak kullanır - tarih ve saatlere, konumlara ve önemli numaralara ek olarak yararlı olan diğer bilgiler.
 • OdakModu odaklanmayı artırır: Mac için Outlook 2019'a yeni entegre edilen Odak Modu, yeni iletilerin yanı sıra diğer tüm etkin uygulamaları geçici olarak gizleyerek e-posta yazarken veya okurken ya da toplantıları koordine ederken işinize odaklanmanızı sağlar.
 • Microsoft Safe-Link hizmeti e-posta güvenliği sağlar: Mac için Outlook 2019, zararlı olabilecek e-postaları alırken gelişmiş güvenlik sağlar. Özellikle Microsoft Safe-Link Hizmeti, kimlik avı e-postalarının bağlantılarına gizlenmiş kötü amaçlı yazılımları tespit eder, bunlar optimize edilmiş önizlemede görüntülenir. Entegre gerçek zamanlı tarayıcı, kötü amaçlı yazılımları ve kimlik avı bağlantılarını güvenilir bir şekilde filtreler.
 • Mac için Outlook 2019'un dokunmatik olarak optimize edilmiş kullanımı: Mac için Outlook 2019'u bir tablet veya akıllı telefonda kullananlar, geliştirilmiş jestler sayesinde programı daha sezgisel bir şekilde kullanabilirler. "Okundu olarak işaretle", "İşaretle", "Sil", "Arşivle" ve "Hiçbiri" gibi eylemler "Sola kaydır" ve "Sağa kaydır" hareketleri ile ayrı ayrı tanımlanabilir.
 • Toplantı katılımcılarını görüntüleme: Başka bir çalışan bir toplantı düzenlerse, davet edilen kişilerin Mac için Outlook 2019'daki talebe verdikleri yanıtlar kendi Mac'lerinde de görüntülenebilir.
 • SVG dosyaları ile e-postaları görsel olarak geliştirin: Gönderici uygun bir SVG dosyası - Ölçeklenebilir Vektör Grafikleri veya vektör grafikleri eklerse, e-postalar genellikle bilgi içeriğinin yanı sıra etki de kazanır. Vektör grafikleri yalnızca ölçeklenebilir olma avantajına sahip değildir, bu da görüntü kalitesinde kayıp olmadan büyütülebilecekleri, küçültülebilecekleri veya döndürülebilecekleri anlamına gelir. Ayrıca çeşitli filtrelerle daha da düzenlenebilirler. Mac için Outlook 2019, bu amaç için uygun SVG motiflerinden oluşan bir seçki sunar.

Mac'te Microsoft Outlook 2019 kullanmak için sistem gereksinimleri

Aşağıdaki bilgiler, Mac için Outlook 2019'u bir Apple aygıtına yüklemek ve çalıştırmak için gereken minimum gereksinimleri göstermektedir.

 • İşletim sistemi: en son üç macOS işletim sisteminden birinin sürümü
 • iPad ve iPhone: en az iOS 8.0 veya üstü - makine öğrenimi özelliklerini kullanmak için iOS 12.0 gereklidir
 • İşlemci: Intel
 • Bellek: en az 4 GB
 • Sabit disk: en az 3 GB kullanılabilir alan
 • Grafik kartı: en az 1.280 x 800 piksel

Mac için Outlook'u Mac için Office Suite 2019'un bağımsız bir programı olarak Wiresoft'tan ucuza satın alın

Mac için Microsoft Office paketlerinin tipik bir yazılımı olan Mac için Outlook 2019, çoğu perakendecide yalnızca ilgili tam Office sürümü satın alındığında kullanılabilir. Öte yandan Wiresoft, Mac için Outlook 2019'u yazılım mağazasında ayrı olarak da sunuyor. Wiresoft'tan yazılım satın aldığınızda, iki kez fayda sağlarsınız: bir yandan, bu satın alma sürümünün, genellikle ücrete tabi güncellemeleri içeren abonelik sürümüne kıyasla sunduğu tüm avantajlardan; diğer yandan, özellikle uygun fiyattan!

Wiresoft tarafından sunulan Mac için Outlook 2019, ilgili Office paketinde bulunan yazılımdan hiçbir şekilde farklı değildir ve işlevsellik açısından herhangi bir sınırlamaya sahip değildir.

Wiresoft ile güvenli yazılım satın alma: Mac için Outlook 2019, orijinal alıcı (genellikle bir şirket) tarafından artık kullanılmayan daha büyük bir toplu lisanstan kaynaklanan tek bir kullanıcı lisansıdır. Bu yazılım yalnızca satın aldıktan sonra size kaydedilir. Ciddi bir satıcı olarak Wiresoft, yalnızca AB içinde satın alınması ve satılması kesinlikle yasal ve risksiz olan bu tür Microsoft kullanılmış yazılımları sunar. Bunlar her zaman Microsoft tarafından sunulan programlarla aynı olan resmi tam sürümlerdir. Güvenliğiniz için, toplu lisansla sunulan her Microsoft programı, yüklendikten sonra sizin tarafınızdan tam ve süresiz olarak kullanılabilmesi için tarafımızdan mükemmel kullanılabilirlik açısından kontrol edilmiştir.

Bu, özellikle özel kullanıcıların, serbest meslek sahiplerinin ve küçük işletmelerin, yazılımı Wiresoft'tan satın alarak Mac için Outlook 2019'un tüm avantajlarından bağımsız bir program olarak yararlanabileceği anlamına geliyor. Mac için Outlook'un yanı sıra diğer Mac için Office programlarını ve diğer Microsoft yazılımlarını da yazılım mağazasında uygun fiyata bulabilirsiniz.

Mac için Outlook 2019 veya başka bir sürüm ya da başka bir Mac için Office programı hakkındaki sorularınız için e-posta, telefon veya sohbet yoluyla yetkin danışmanlığımızdan yararlanmanız yeterlidir.

Bağlantılar "MICROSOFT OUTLOOK MAC 2019"
Müşteri puanları "MICROSOFT OUTLOOK MAC 2019"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler