Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2016 STANDARD DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2016 STANDARD DEVICE CAL

Hemen teslime hazır, teslim süresi 24 saat

  • SW10593
  • Kalıcı olarak geçerli
  • Tüm diller
  • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
715,90 TRY * 793,90 TRY * (9,82% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Miktar 1x
Sistem  SharePoint Server
CAL Standard Device CAL
Teslimat kapsamı Kullanım hakkı
Süre Sınırsız
Diller Tüm diller


Microsoft SharePoint Server 2016 Standard Device CAL sürümü, şirketlere bir dizi yeni özelliğin yanı sıra sezgisel kullanım ile tanıdık bir ortam getiriyor. İşbirliği yazılımı, düzeyler arası ve departmanlar arası işbirliğini daha verimli ve kolay hale getiren işlevleriyle çeşitli uygulama alanlarını kapsıyor.

MS Sharepoint 2016 Server Standard, görevleri ve projeleri yönetmek ve koordine etmek için özel işlevler aracılığıyla geliştirilmiş işbirliğine ek olarak, intranet portalları, ekip web siteleri, tartışma grupları ve blogların oluşturulmasıyla da puan topluyor. Buna ek olarak, güçlü belge yönetimi işlevleri, kullanıcıya özel arama işlevi ve gözden geçirilmiş içerik yönetimi aracılığıyla kapsamlı içerik yönetimi de mevcuttur.

Ürünle ilgili diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2016 STANDARD DEVICE CAL"

Device CAL ile Microsoft SharePoint Server 2016 Standard satın alın - Özelleştirilmiş çözüm

Microsoft SharePoint Server 2016 Standard Device CAL sürümü, sezgisel kullanımlı tanıdık bir ortamın yanı sıra şirketler için bir dizi yenilik getiriyor. İşbirliği yazılımı, düzeyler arası ve departmanlar arası işbirliğini daha verimli ve kolay hale getiren işlevleriyle çeşitli uygulama alanlarını kapsıyor.


MS Sharepoint 2016 Server Standard, görevleri ve projeleri yönetmek ve koordine etmek için özel işlevler aracılığıyla geliştirilmiş işbirliğine ek olarak, intranet portalları, ekip web siteleri, tartışma grupları ve bloglar oluşturarak puan topluyor. Buna ek olarak, güçlü belge yönetimi işlevleri, kullanıcıya özel arama işlevi ve gözden geçirilmiş içerik yönetimi aracılığıyla kapsamlı bir içerik yönetimi söz konusudur.


Microsoft SharePoint Server 2016'daki en önemli yenilikler Standard Device CAL

Her yeni sürümde olduğu gibi, Redmond'lu yazılım şirketi kendini görsel bir makyajla sınırlamıyor. Microsoft SharePoint Server 2016 Standard Device CAL satın alan şirketler, işbirliğini olabildiğince kolay ve basit hale getiren bir dizi işlevsel yenilikten de yararlanıyor.

  • Modern OneDrive ortamı: Microsoft'un OneDrive ortamına sorunsuz entegrasyon, içerik yüklemeyi ve yönetmeyi eskisinden çok daha kolay hale getiriyor. Bu hem SharePoint üzerinden doğrudan erişim hem de Edge, Chrome ve Firefox üzerinden tarayıcı erişimi için geçerlidir. Buna ek olarak, uyumlu görüntüler ve videolar artık önizleme modunda görüntülenebiliyor ve bu da daha büyük görüntü setlerine göz atmayı belirgin şekilde hızlandırıyor.
  • Dokunmatik ekran ve mobil optimizasyon: Kapsamlı optimizasyon sayesinde SharePoint Server 2016 artık akıllı telefonlar ve tabletler gibi mobil cihazlarda da masaüstü bilgisayarlar ve dizüstü bilgisayarlarda olduğu gibi sezgisel olarak kullanılabiliyor.
  • Yeni Uyumluluk Merkezi: Şirketler, Yerinde Politika Tutma Merkezi ve Uyumluluk Merkezi'ni kullanarak dahili ve yasal kurallara uyumu hiç vakit kaybetmeden uygulayabilir. Örneğin, OneDrive İş'ten belgelerin otomatik olarak silinmesi yeni Uyumluluk Merkezi sayesinde hızlı bir şekilde tanımlanır.
  • Daha büyük dosya yükleme: Yükleme boyutunun maksimum 2 GB ile sınırlı olduğu dönemler SharePoint Server 2016 ile sona erdi. Microsoft SharePoint Server 2016 Standard Device CAL satın alan şirketler artık Microsoft tarafından önerilen maksimum 10 GB yükleme boyutundan yararlanıyor.
  • Sıfır Kesinti Süresi: Daha az sayıda paketin yanı sıra paket boyutunun küçültülmesi, SharePoint Server 2016'da eskiden zaman alan yama prosedürlerinde bir devrim sağlıyor. Şu andan itibaren, kesinti süreleri geçmişte kaldı.

Microsoft SharePoint Server 2016 Standard Cihaz CAL'lerinden ve Kullanıcı CAL'lerinden en iyi şekilde yararlanma

Microsoft Sharepoint'in avantajlarından yararlanmak isteyen herkes Standard öncelikle bir sunucu lisansına ihtiyaç duyar. Son erişim için daha fazla kullanıcı lisansı gereklidir. Microsoft, İstemci Erişim Lisansları (CAL) olarak adlandırılan bu lisanslar için iki model sunmaktadır. Bir yandan Kullanıcı CAL'leri ve diğer yandan Cihaz CAL'leri.

Kullanıcı CAL'leri belirli bir kullanıcıya bağlı olan lisanslardır. Lisanslamanın ardından bu kullanıcı, kendisi için yayımlanan içerik ve işlevlere, konumdan bağımsız olarak farklı cihazlardan erişebilir.

Microsoft SharePoint Server 2016 Standard Device CAL satın alan şirketler ise Sharepoint'i belirli bir iş istasyonu için lisanslamış olurlar. İster dizüstü ister masaüstü bilgisayar olsun - lisanslı cihaz üzerinden erişim herhangi bir sayıda kullanıcı için mümkündür. Bu nedenle, aynı iş istasyonunun birden fazla çalışan tarafından sıklıkla kullanılması durumunda Cihaz CAL'leri en uygun çözümdür.

Her iki lisans türü de birbiriyle kolayca birleştirilebilir ve böylece özelleştirilmiş bir lisans çözümünün tasarlanmasına olanak tanır. Microsoft SharePoint Server 2016 Standard Device CAL satın almak isteyen şirketler, optimum lisanslama ile ilgili her türlü soruları için lisanslama uzmanlarımızla iletişime geçebilirler.

Platform Pencereler
İşletim sistemi Windows Server 2012 R2 (Standart veya Veri Merkezi), Windows Server 2016 (Standart veya Veri Merkezi), Windows Server 2019 (Standart veya Veri Merkezi)
İşlemci 64 bit dört çekirdekli CPU (minimum)
Hafıza 16 GB (tek sunucu rolü için minimum), 12 GB (sunucu çiftliği rolü için minimum), 24 GB (veya daha fazlası önerilir)
Grafik kartı n/a
Ses kartı n/A
Sabit disk 80 GB (sistem sürücüsü için minimum), 100 GB (ikinci ve her bir ek sürücü için minimum)
Ekran n.a.
Optik sürücü Yalnızca DVD kurulumu için
Bağlantılar "MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2016 STANDARD DEVICE CAL"
Müşteri puanları "MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2016 STANDARD DEVICE CAL"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler