Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 5 PACK USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 5 PACK USER CAL

Hemen teslime hazır, teslim süresi 24 saat

 • SW10385
 • 6VC-03224
 • Kalıcı olarak geçerli
 • Tüm diller
 • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
3.542,90 TRY * 3.935,90 TRY * (9,99% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Miktar 5x User CAL
Sistem  Windows Sunucu
CAL RDS User CAL
Teslimat kapsamı Lisans Kimliği + Kimlik Doğrulama Kodu 
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Terminal Sunucusu Uyumlu


Kullanıcılar bir Müşteri Erişim Lisansı windows Server Uzak Masaüstü Hizmetleri'ni (CAL) kullanarak, dosyalar da dahil olmak üzere şirket ağındaki Windows programlarına her yerden erişmelerini sağlar. Seçeneklerden biri, uzak masaüstü oturumunun bir parçası olarak belirli bir kullanıcının kullanımına sunan RDS için User CAL adresidir. Wiresoft'un RDS Kullanıcı CAL'leri, aynı işlevselliği sunan kullanılmış bir yazılım olduğu için geleneksel lisans sağlayıcılarına düşük fiyatlı bir alternatif sunmaktadır.

Ürün hakkında daha fazla soru için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 5 PACK USER CAL"

kullanılan yazılım olarak Windows Server 2019 için 5x Uzak Masaüstü Hizmetleri Kullanıcı CAL'leri

Kullanıcıların Windows Server Uzak Masaüstü Hizmetlerini kullanabilmeleri için bir İstemci Erişim Lisansına (CAL) ihtiyaçları vardır; bu lisans, dosyalar da dahil olmak üzere şirket ağındaki Windows programlarına her yerden erişebilmelerini sağlar. Seçeneklerden biri, Uzak Masaüstü oturumunun bir parçası olarak belirli bir kullanıcı tarafından kullanılabilmesini sağlayan RDS için Kullanıcı CAL'idir. Wiresoft'un RDS 5 Kullanıcı CAL'leri, aynı işlevselliği sunan kullanılmış yazılımlar oldukları için geleneksel lisans sağlayıcılarına düşük fiyatlı bir alternatif sunar.

Windows RDS CALs 2019'un avantajları nelerdir?

Uzak Masaüstü Hizmetleri (RDS), tamamen teknik bir bakış açısıyla, Windows Server 2019'da eskiden Terminal Hizmetleri olarak adlandırılan belirli bir sunucu rolüdür. RDS, yetkili kullanıcıların uzak masaüstü oturumu şeklinde bir ana bilgisayar aracılığıyla ilgili Windows sunucusundaki Windows programlarına erişmesini sağlar. İlgili erişim lisansına (Kullanıcı CAL) sahip kullanıcılar bunlara şirket ağı üzerinden yerel olarak veya İnternet üzerinden uzaktan erişebilir.

Yöneticiler için Windows Uzak Masaüstü Hizmetleri, yetkili kullanıcılar da dahil olmak üzere kurumsal bir ortamda yazılım sağlamanın ve yönetmenin etkili bir yoludur. Yazılım programlarının her bir uç cihaza yüklenmesi gerekmez, bunun yerine merkezi bir depolama konumunda - sunucuda - kolayca kullanılabilir hale getirilirler. Bu, onları kontrol etmeyi ve güncellemeyi kolaylaştırır. Böylece iş istasyonlarının bakımı ve sağlanması için gereken çaba önemli ölçüde azalır.

Uzak Masaüstü CAL'lerinin kullanıcılar için avantajları

Kullanıcılar ise RDS C AL ile standartlaştırılmış bir Windows çalışma ortamından yararlanırlar; bu durum özellikle Kullanıcı CAL'lerinde daha belirgindir çünkü her uç cihaz, şirket lokasyonunda, yolda, müşteride veya ev ofiste olmalarından bağımsız olarak veriler dahil tek tip bir masaüstüne sahiptir. Ayrıca, Uzak Masaüstü Hizmetleri ile, kullandıkları uç cihaz daha zayıf bir donanıma sahip olsa bile sunucunun performansından yararlanırlar. Hyper-V kullanırken, sanal bir bilgisayar da kullanabilirler.

Kullanıcı CAL 'sine sahip bir kullanıcı, ana bilgisayarla uzak masaüstü oturumu sırasında belirli bir programa eriştiğinde, program sunucuda yürütülür. Her kullanıcının belirli hakları vardır ve diğer istemci bağlantılarından bağımsız olarak yalnızca kendi oturumu gösterilir.

Windows Server için Uzak Masaüstü Hizmetleri CAL'leri için Sürüm Uyumluluğu

Erişim yetkisi olan bir çalışan için Kullanıcı CAL 'si (resp Cihaz CAL) bir oturum için bağlanabilmesi için Windows Server sürümü ile uyumlu olması gerekir. Bu nedenle bir 2019 RDS Kullanıcı CAL'si Windows Server 2019 'a veya daha eski bir sunucu sürümüne (sürüm düşürme) erişebilir, ancak gelecekteki daha yüksek sunucu sürümlerine erişemez.

Windows Server 2019 için Uzak Masaüstü Hizmetlerine Genel Bakış

Windows Server 2019 için RDS, istemci erişim lisansına sahip bir kullanıcının bunlar aracılığıyla uygulamaları ve hizmetleri kullanmasına olanak tanıyan aşağıdaki bileşenlerden oluşur:

Uzak Masaüstü Oturum Ana Bilgisayarı

RD Oturum Ana Bilgisayarı olarak da bilinen Uzak Masaüstü Oturum Ana Bilgisayarı, oturum bazında bir CAL ile bir kullanıcının kullanımına sunulan tüm masaüstlerini veya uygulamaları içerir. Bunlar bir uzak masaüstü istemcisi veya bir web istemcisi aracılığıyla bunlara erişebilir.

Uzak Masaüstü Bağlantı Aracısı

Uzak Masaüstü veya RD Bağlantı Aracısı, hem masaüstleri hem de uzak uygulamalar ile tüm Uzak Masaüstü bağlantılarını yönetir. Bir oturum sırasında bir bağlantı kaybedilirse, RD bağlantı aracısı doğru RD oturum ana bilgisayar sunucusuyla bağlantıyı yeniden kurar.

Uzak Masaüstü Ağ Geçidi

Uzak Masaüstü Ağ Geçidi aracılığıyla, genel ağdaki Kullanıcı CAL'lerine sahip bir kullanıcı, bir Windows masaüstüne veya Microsoft Azure Bulut Hizmetleri tarafından barındırılan uygulamalara erişir.

RD için Web Erişimi

Uzak Masaüstü için Web Erişimi, ilgili uç cihazın Microsoft Uzak Masaüstü istemci uygulamasını başlatarak bir web portalı üzerinden masaüstlerine veya uygulamalara erişim sağlar. RD için Web Erişimi, masaüstlerini veya uygulamaları yalnızca belirli kullanıcılara veya gruplara yayınlama olanağı da sağlar.

Uzak Masaüstü Lisanslama

RD lisanslaması, Uzak Masaüstü Hizmetleri sağlarken lisansların kullanımını düzenler. Bir kullanıcının veya uç aygıtın Uzak Masaüstü Lisanslama sunucusuna bağlanmasına bağlı olarak, belirli bir RDS CAL kullanıma sunulur ve RD oturum ana bilgisayar sunucusu ile kullanılan masaüstleri veya uygulamalar arasında bir bağlantı oluşturulur.

Windows Server 2019'da Uzak Masaüstü Hizmetleri için Kullanıcı CAL'leri ile Aygıt CAL'lerinin Karşılaştırılması

Microsoft'un sunucu kullanımı için lisanslama sistemi, CAL olarak kısaltılan İstemci Erişim Lisanslarına dayanmaktadır. Bu nedenle bir sunucu yazılımının uygulanması, ilgili erişim lisansı ile kullanımından bağımsız olarak gerçekleştirilir. Uzak Masaüstü Hizmetleri CAL'leri yalnızca yetkili kullanıcıların sunucuya erişimini sağlar; bu da sunucu yönetimi aracılığıyla kullanıcı başına farklılaştırılmış erişim yönetimine ek olarak, yabancı kullanıcıların hizmetlere veya verilere erişimi olmadığından ek güvenlik anlamına gelir.

Microsoft, Uzak Masaüstü Hizmetleri 2019 için iki farklı türde CAL sağlar:

 • Kullanıcı CAL'leri, kullanıcıya bir erişim hakkı sağlandığında ve
 • Son cihaz (PC, dizüstü bilgisayar, tablet, mobil) odak noktası iseCihaz CAL'leri.

Uzak Masaüstü Hizmetleri 2019 için Kullanıcı CAL'inin özellikleri

Bir Kullanıcı CAL 'i prensip olarak sadece tek bir özel kullanıcı için tasarlanmıştır ve onun adına kayıtlıdır. Kullanıcı CAL'si daha sonra bu kullanıcıya Uzak Masaüstü oturumları sırasında ana bilgisayar için bir sunucuya sınırsız sayıda istemci bilgisayardan veya diğer cihazlardan, ancak her seferinde yalnızca bir tanesinden erişme hakkı verir. Böylece kullanıcı, uç cihazı serbestçe seçerek şirketteki masaüstü bilgisayar, yoldaki cep telefonu veya tablet vb. ile ev ofisteki uç cihaz arasında geçiş yapabilir ve böylece kayıtlı hesabını Windows sunucusu üzerinden kullanabilir.

Kullanıcı başına RDS CAL'leri Uzak Masaüstü Lisansı tarafından zorlanmaz. Bu, lisans sunucusunda yüklü Uzak Masaüstü Hizmetleri Kullanıcı CAL 'lerinin sayısına bakılmaksızın istemci bağlantılarının yapıldığı anlamına gelir. Ancak, her kullanıcı için geçerli bir Kullanıcı CAL'si mevcut olmalıdır. Bu nedenle, bir şirkette kullanılan Kullanıcı CAL'lerinin tam sayısı kaydedilmeli ve buna göre her kullanıcıya bu havuzdan bir CAL sağlanacak şekilde sunucuya yeterli erişim lisansı yüklenmelidir. Bu, Uzak Masaüstü Lisans Yöneticisi'nin görevidir.

RDS için Kullanıcı CAL'lerinin tüm özelliklerine genel bakış

 • Kullanıcı CAL 'leri Active Directory'de belirli bir kullanıcıya atanır - bir cihaza değil
 • Kullanıcı RDS CAL'leri geçici olarak kullanılamaz ve iptal edilemez
 • Her Kullanıcı CAL 'si lisans sunucusu tarafından izlenir
 • Ancak, bir ekip içinde izlenemezler
 • Tanımlanan Kullanıcı CAL 'lerinin sayısı da aşırı yüklenebilir - Uzak Masaüstü Lisans Sözleşmesine aykırı olarak

Sonuç

Bir kuruluştaki Uzak Masaüstü Hizmetleri için hangi tür CAL'lerin daha fazla fayda sağlayacağı durumdan duruma değişir. Bu nedenle, belirli bir müşteri erişim lisansı biçimine ilişkin karar, bir yandan çalışan sayısına, diğer yandan da tercih ettikleri çalışma şekline bağlıdır: Windows Server'a farklı cihazlardan ve iş istasyonlarından (dahili ve harici ve mobil) esnek bir şekilde erişen çalışanlar için - örneğin trende, ev ofisinde veya yolda da - RDS Kullanıcı CAL daha iyi bir seçimdir.

Microsoft'tan Uzak Masaüstü Hizmetleri 2019 için Kullanıcı CAL'lerini Wiresoft'taki çevrimiçi mağazamızdan tek lisans olarak makul bir fiyata satın alın

Windows Server 2019 RDS için Kullanıcı CAL'leri, Wiresoft çevrimiçi mağazasında, tek bir lisanstan başlayarak kullanılmış yazılım olarak özellikle uygun bir fiyatla mevcuttur.

Uzak Masaüstü Hizmetleri Kullanıcı CAL'lerinin kullanılan yazılımı ne anlama geliyor?

Burada satışa sunulan Windows Server 2019 Uzak Masaüstü Hizmetleri için Kullanıcı CAL'leri, bir şirket tarafından satın alınan ilgili toplu lisansın bileşenleridir. Kullanıcılar için kullanılmayan bireysel erişim lisansları veya tüm toplu lisans Wiresoft tarafından satın alındı ve ikincisi feshedildi ve bireysel müşteri erişim lisanslarına dönüştürüldü.

Yeniden satış veya bölünme nedeniyle, bunlar kullanılmış yazılım olarak belirlenmiştir. Ancak bu tanımlama, RDS Kullanıcı CAL'inin işlevlerinde herhangi bir aşınma ve yıpranma ya da RDS işlevlerinin kullanılabilirliği veya süresi ile ilgili herhangi bir kısıtlama anlamına gelmez.

Uzak Masaüstü Hizmetleri Kullanıcı CAL'lerinin kullanılan yazılımı hangi güvenliği sağlar?

Wiresoft'tan ikinci el yazılım satın alımınız her zaman güvenli bir satın alımdır! Wiresoft Shop'ta Microsoft'tan Windows Server 2019'a Uzak Masaüstü Hizmetleri için tek bir CAL bile karşılaştırılabilir yeni ürünlere kıyasla kesinlikle uygun bir fiyata sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda anında indirme ve sağlanan geçerli toplu lisans anahtarıyla lisans etkinleştirme yoluyla güvenlik sunar.

Wiresoft'ta sunulan Windows Server 2019 için tüm Microsoft Kullanıcı CAL'leri, yalnızca AB yasalarının geçerli olduğu Avrupa'da bulunan şirketlerin ve kuruluşların lisans stoklarından gelir. Bu nedenle, kullanılmış yazılım olarak bir Microsoft programı için Kullanıcı CAL'lerinin veya diğer lisansların satın alınması ve bunların kullanılması müşteriler için yasal bir sorun teşkil etmemektedir, çünkü kullanılmış yazılımların ticaretine ve kullanımına AB genelinde yasal olarak izin verilmektedir ve bu durum çok sayıda mahkeme kararıyla tekrar tekrar açıkça teyit edilmiştir.

Uzak Masaüstü Hizmetleri için Kullanıcı CAL'leri için kullanılan yazılım ile avantajlarınız

Tek Kullanıcı CAL'lerinin yanı sıra Windows Server 2019 RDS için daha fazla sayıda CAL veya Wiresoft'tan kullanılmış yazılım olarak diğer CAL'leri satın alma imkanı, yalnızca bir müşteri olarak sizin için Windows Server lisanslamaya yönelik geleneksel tekliflere daha ucuz bir alternatif olmakla kalmaz, aynı zamanda size Windows Server'ın eski sürümleri için CAL satın alma imkanı da sunar. Bu, uyumluluk sorunlarından korkmanıza gerek kalmadan diğer Microsoft programları da dahil olmak üzere mevcut sunucu takımınızı kullanmaya devam edebileceğiniz anlamına gelir. Windows Server için Microsoft RDS CAL'leri ve kullanılmış yazılım olarak diğer yazılım ürünleri için uygun teklifimizden yararlanın!

Wiresoft Yazılım Mağazasında Windows Server 2019 için Kullanıcı CAL'lerinin yanı sıra Windows Server'ın eski sürümleri için Uzak Masaüstü Hizmetleri için Cihaz CAL'leri ve İstemci Erişim Lisansları ile diğer birçok Microsoft Server programını hemen indirebileceğiniz kullanılmış yazılımlar olarak bulabilirsiniz. Windows Server 2019 veya başka bir Microsoft ürünü için Kullanıcı RDS CAL'leri hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sohbette veya e-posta veya telefon yoluyla yetkin tavsiyelerimizden yararlanmanız yeterlidir.

Bağlantılar "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 5 PACK USER CAL"
Müşteri puanları "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 5 PACK USER CAL"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler