Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT EXCEL 2016
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT EXCEL 2016

Anında indirme olarak kullanılabilir

 • SW10124
 • 065-08572
 • Kalıcı olarak geçerli
 • Tüm diller
 • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
709,90 TRY * 787,90 TRY * (9,9% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Versiyon Tam sürüm
Cihazlar 1x
Teslimat kapsamı İndirme + lisans
Orta İndir
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Teslimat süresi  Birkaç dakika
Sistem  Windows (32bit/64bit)
Terminal sunucusu Uyumlu


Karmaşık hesaplamalar yapmak için kullanılan klasik Microsoft programıExcel 2016, rakamlar ve tablolarla günlük çalışmayı kolaylaştırmak ve karmaşık hesaplamaları bile gerçekleştirebilmek için mevcut sürümde bir kez daha birçok işlev ve araç sunuyor. Yeni özellikler arasında trendleri belirlemek ve görüntülemek için Tek Tıkla Tahmin, SAP Business Objects, Hadoop veya Salesforce gibi veri kaynaklarının dahil edilmesi için genişletilmiş Power Query ve verilerin daha da hızlı analiz edilebildiği geliştirilmiş PowerPivot işlevleri yer alıyor.

Ürünle ilgili diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT EXCEL 2016"

Microsoft Excel 2016 - verimli tek kullanıcılı hesaplama programı

Karmaşık hesaplamalar yapmak için kullanılan klasik Microsoft programıExcel 2016, güncel sürümünde bir kez daha şekil ve tablolarla günlük çalışmayı kolaylaştırmak ve karmaşık hesaplamaların bile yapılmasını sağlamak için bir dizi işlev ve araç sunuyor. Yeni özellikler arasında trendleri belirlemek ve görüntülemek için Tek Tıkla Tahmin, SAP Business Objects, Hadoop veya Salesforce gibi veri kaynaklarını dahil etmek için genişletilmiş bir Power Query ve verilerin daha da hızlı analiz edilebildiği geliştirilmiş PowerPivot işlevleri yer alıyor.

Excel 2016 ayrıca belgeler üzerinde ortak çalışma ve bunların gerçek zamanlı olarak sağlanması için optimize edilmiştir. OneDrive ve SharePoint entegrasyonu sayesinde kullanıcılar ister ofiste, ister evde veya yolda olsun, Excel dosyalarını bulutta ortaklaşa düzenleyebilir: tek bir tıklamayla bunlar, ağda bile hassas verileri korumak için bireysel sürüm veya kullanım hakları dahil olmak üzere hemen buluta aktarılır.

Ayrıca, Excel'i Microsoft Bing aramasıyla ilişkilendiren "Insights" ve kullanıcıları belgeleri düzenlemek için uygun işlevleri seçmede destekleyen "Tell Me" gibi akıllı asistanlar Excel 2016 ile çalışmayı daha da kolaylaştırıyor.

Ayrıca Excel 2016 için yeni ofis tasarımları da mevcuttur: "Koyu Gri" özellikle güçlü kontrastlara sahipken, "Renkli" tasarım modern bir görünüm sunar.

Geliştirilmiş dokunmatik kullanım, Excel'i ilgili uç cihazlarda kullanmayı da çok daha kolay hale getiriyor.

Microsoft Excel 2016, Office paketinin dışında Wiresoft Yazılım Mağazasında düşük fiyatlı bireysel lisans olarak mevcuttur. Aşağıdaki genel bakış, kanıtlanmış hesaplama yazılımının satın alındığında bir kullanıcıya neler sunduğunu göstermektedir.

Excel 2016'daki yeni işlevler

Excel 2016, diğer şeylerin yanı sıra, mevcut işlevlerde aşağıdaki geliştirmeleri ve tamamen yeni araçları içerir:

 • PROGNOSE.ETS: Excel'in önceki sürümlerinde şimdiye kadar yalnızca doğrusal tahminler oluşturulabiliyordu. Yeni PROGNOSE.ETS fonksiyonu ile artık üstel düzeltme (ETS) algoritmalarına dayalı kısa vadeli alternatif gelecek tahminleri (en iyi ve en kötü durumlar dahil) oluşturmak ve bunları bir tahmin sayfası şeklinde sunmak mümkündür.
 • Pivot tablolarda etkileşimli grafikler: Özellikle karmaşık pivot tablolarda, yeni entegre iş zekası fonksiyonları hesaplamalarda daha iyi bir genel bakış sağlar. Bunlar, zamansal değerleri çeyreklere veya aylara göre gruplama olasılığına ek olarak, Çevrimiçi Analitik İşleme'den (OLAP) bilinen detaya inme navigasyonunu da içerir.
 • LET işlevi: Bu işlevle, Excel 2016'da hesaplama gücü, okunabilirlik ve birleştirilebilirlik geliştirilmiştir, çünkü bir formül içindeki ayrı alanlar adlandırılabilir.
 • Filtreyi görüntüle: Yeni filtre görünümü sayesinde, bir Excel dosyasının kendi netliğini artırmak için ortak çalışma sırasında diğer çalışanların tüm sıralama ve filtrelerini gizlemek mümkündür.

Ayrıca, bu formüller Excel 2016'da da mevcuttur:

 • İLK DEĞER: Bu formül VERWEIS'e benzer şekilde davranır, ancak ikincisinden farklı olarak artık bir referans listesi gerektirmez.
 • METİNZİNCİRLERİsayıları veya metinleri bir metin içindebirleştirir; ayırıcı formülde belirtilebilir. CHAIN ile karşılaştırıldığında, boş hücreler göz ardı edilebilir ve satır sonları doğrudan formüle sabitlenebilir.
 • METİN ZİNCİRİ: ö nceki ZİNCİR işlevinin yerini alır.
 • WHEN, iç içe geçmiş WHEN formüllerini gereksiz kılar. Artık tüm koşulları bir araya getirmek yeterlidir.
 • MAXWENNS, belirli koşullar altında bir dizi sayıdan maksimum değeri belirlemek için kullanılır.
 • MINWENNS minimum değerler için ilgili hesaplamaları gerçekleştirir.

Excel 2016'da yeni grafik türleri

Excel 2016 'da, çeşitli hesaplamaları göstermek için Office'e entegre edilmiş altı yeni grafik türü kullanıma sunulmuştur. Bunlar aşağıdaki çizelgelerdir:

 • Şelale: Bu çubuk grafik, bir başlangıç değerinin çeşitli pozitif ve negatif değerlerle nasıl değişmeye devam ettiğini şeffaf bir şekilde göstermek için kullanılabilir.
 • Histogram: Bu tür, belirli sınıfların frekans dağılımını göstermek için kullanılır. Yeni Excel 2016 ile kullanmak için, ilgili veri setlerini işaretlemek yeterlidir, böylece bir histogram otomatik olarak sınıflarla birlikte biriktirilir.
 • Ağaç haritası: Bir ağaç haritası diyagramı ile hiyerarşik bir yapıdaki oranlar net bir şekilde gösterilebilir.
 • Pareto: Pareto diyagramı, mutlak değerin yanı sıra göreceli oranı da göstermek için genişletilmiş bir histogramdır. Bir yandan sütunlar boyuta göre düzenlenirken, diğer yandan toplam değerin ilgili yüzde payı ikinci bir eksenle temsil edilmektedir.
 • Sunburst: Sunburst diyagramı, hiyerarşik verileri eşmerkezli halkalar şeklinde görselleştirir. Halkalar üzerinde karşılık gelen dağılımlarla temsil edilen hiyerarşiler arasındaki ilişkileri gösterir.
 • Kutu grafiği: Boxplot veya box & whiskers olarak da adlandırılan bu yöntem, temel olarak istatistiksel değerlendirmeleri çeyrekler, ortalamalar ve "aykırı değerler" şeklinde görselleştirmek için kullanılır.

Bir hesaplama için en uygun grafik türünü seçme desteği, Excel 2016'da bulunan "Önerilen Grafikler" özelliği ile sağlanır. Kullanmak için, ilgili verileri fare ile işaretlemeniz yeterlidir; gerçek verilerle canlı bir önizleme olarak eşleşen önerilerden bir seçim alacaksınız.

Office 2016'da yeni programlar arası bireysel işlevler

Excel 2016 ayrıca, kullanıcıların tüm uygulamalarda verimli bir şekilde çalışmasına yardımcı olmak için Office 2016 paketinin diğer programlarında da bulunan bir dizi başka pratik araç ve sihirbaz içerir.

"İçgörü Sihirbazı

"Akıllı Arama" sihirbazı - İngilizce'de "Insights" - bir tabloda yer alan terimler veya bilgiler hakkında bir açıklama veya ek bilgi almak için doğrudan Excel 2016'da kullanıcıların kullanımına sunulmuştur. Uygun arama sonuçlarını aramak için internete geçmek yerine, belirli bir ifadeyi fare ile işaretlemek yeterlidir - bir tıklama ile Bing destekli akıllı arama doğrudan Excel'de etkinleştirilir ve "Insights" arama sonuçlarını Excel penceresinin yanında görüntüler.

"Söyle Bana" Asistan

Excel şeridindeki bu yardımcı - Almanca: "Sie wünschen" - işlevleri yürütürken çok az bilgisi olan veya hiç bilgisi olmayan kullanıcıları destekler. Ampul şeklindeki simgesiyle tanınan asistan, Excel 2016'yı kullanmayı kolaylaştırıyor: asistan, kullanıcının bir Excel belgesinde ne yapmak istediğini belirten bir veya daha fazla terim yazarak etkinleştirilen bir arama alanı sunuyor. "Bana Söyle", ilgili işlevin şeritte nerede bulunduğunu gösterir ve gerekirse söz konusu eylemin gerçekleştirilmesi için daha fazla destek sunar. Bu, yeni başlayanların Excel'i kullanmasını kolaylaştırır.

Serbest el formül girişi

Serbest formül girişi, özellikle Excel 2016 için matematiksel formüllerin doğrudan bir belgeye eklenebildiği pratik bir işlevdir. Fare veya dokunmatik giriş kullanılarak bunlar önce serbest elle oluşturulur ve ardından doğrudan bir çalışma kitabına metin olarak entegre edilir.

Excel belgelerinin daha kolay paylaşımı

Excel elektronik tabloları ve Excel'in 2016 sürümünde diğer kullanıcılarla daha hızlı ve kolay bir şekilde paylaşılabilir: Şeritte yer alan "Paylaş" işlevi, bu amaçla ilgili belge için bir dizi seçenek sunar: Tek bir tıklamayla, bireysel muhataplar belirlenebilir ve bireysel haklar atanabilir: okuma veya ayrıca düzenleme vb.

excel'de daha verimli işbirliği için "Sürüm Geçmişi"

Bir Excel belgesi üzerinde aynı anda çalışma olasılığı nedeniyle - örneğin bulutta sıklıkla olduğu gibi - hangi katılımcının ne zaman hangi değişiklikleri yaptığını takip etmek genellikle zordur. Bu amaçla, "Sürüm Geçmişi" işlevi, her belge için sürüm geçmişini sağlar; burada eski düzenleme durumları yalnızca görüntülenmekle kalmaz, aynı zamanda yeniden düzenleme için tekrar kullanılabilir hale getirilir.

Excel 2016'da OneDrive'ı kullanma

Microsoft'un web tabanlı dosya paylaşımına yönelik çok yönlü bulut depolama alanı OneDrive, artık Excel 2016'da da kullanılabiliyor. OneDrive'ı entegre ederek, kullanıcılar Excel belgelerini buraya kaydedebilir, böylece artık her yerden ve herhangi bir son cihazdan erişilebilir kalırlar. OneDrive ile Excel dosyaları üzerinde yerel olarak bağımsız işbirliği yapmak da mümkündür.

Excel 2016'da Veri Kaybı Koruması

Microsoft Veri Kaybı Koruması (DLP) entegre edilerek, özellikleri veri kaybını önlemek ve hassas verileri korumak için Excel belgelerinde de kullanılabilir. Özellikle yöneticiler, korunması gereken hassas bilgiler içeren içeriğin oluşturulması ve paylaşılması için politikalar belirlemek üzere DLP'yi kullanır, böylece potansiyel bir güvenlik riski tespit edildiğinde kullanıcılar bilgilendirilir veya paylaşımları engellenir. DLP Hizmetleri, SharePoint Online ve OneDrive İş aracılığıyla Excel 2016'da kullanılabilir.

Excel 2016 için sistem gereksinimleri:

İlgili Office sürümü gibi MS Excel'in de 32 bit ve 64 bit sürümleri mevcuttur; bu nedenle RAM gibi bireysel donanım gereksinimleri farklılık gösterebilir:

 • İşletim sistemleri: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, Windows Server 2012/ 2012 R2 /2016 /2019 /2022
 • İşlemci: en az 1 GHz ve SSE2 özellikli x64 veya x86 bit işlemci
 • Bellek: en az 1 GB RAM (32 bit sürüm), 2 GB RAM (64 bit sürüm)
 • Sabit disk alanı: en az 3,0 GB boş alan
 • Ekran: min. 1024 x 768 çözünürlük
 • Grafik kartı: Grafik donanım hızlandırması için DirectX 10 grafik kartı

Excel 2016'yı Wiresoft'tan Tek Kullanıcı Sürümünde tek bir program olarak satın alın

Excel 2016 satın aldığınızda, Wiresoft ile Kullanılmış Yazılımın inanılmaz düşük fiyatına ek olarak tüm bu avantajlardan yararlanırsınız: MS Excel her zaman Microsoft Office paketinin bir parçasıdır, bu nedenle genellikle bağımsız bir program olarak hazır bulunmaz. Ancak, Microsoft yazılımlarının yalnızca bir paketin parçası olarak resmi satın alma sürümlerinde mevcut olduğu diğer birçok tedarikçinin aksine, Excel 2016'nın yanı sıra diğer program sürümlerini de Wiresoft'un çevrimiçi mağazasından tek bir Office uygulaması olarak satın alabilirsiniz.

Wiresoft'ta sunulan Excel 2016 sürümü bir satın alma lisansıdır, yani sizi pahalı güncellemeleri indirmeye zorlayan bir abonelik taahhüdüne girmeniz veya kullanım süresinde bir zaman sınırlamasına uymanız gerekmez. Bu nedenle, Excel 2016'yı tek başına bir yazılım programı olarak satın aldığınızda, uzun vadede de fayda sağlayacaksınız. Bu nedenle, bu Excel 2016 tek kullanıcı lisansının satın alınması, özellikle kanıtlanmış elektronik tablo yazılımının tüm avantajlarını kullanmak isteyen, ancak başka bir ofis programına ihtiyaç duymayan bu tür kullanıcı grupları için ucuz ve ekonomik bir çözümdür. Özellikle serbest çalışanlar ve küçük şirketlerin yanı sıra özel kullanıcılar da yazılım teklifimizden yararlanmaktadır.

Wiresoft 'ta satışa sunulan Excel 2016 tek kullanıcı lisansı, Microsoft'un ilgili 2016 Office Paketinde yer alan Excel yazılımı ile aynıdır. Yalnızca Excel 2016 değil, Wiresoft Yazılım Mağazasında sunulan diğer tüm yazılım lisansları da yalnızca orijinal Microsoft ürünleridir. Bireysel Office programlarını buradan tek kullanıcı tam sürümü olarak satın alabilirsiniz. Bunlar genellikle daha önceki bir sahip tarafından kullanılmış veya bir şirketin daha büyük hacimli lisanslarından gelmektedir. Wiresoft'a yapılan satışla birlikte, daha önce kullanılan bu tür bir programın veya ilgili lisansın önceki tüm kurulumları tekrar silinmiştir, böylece Excel 2016 veya ilgili başka bir Office programı tekrar %100 kullanılabilir ve bu nedenle daha fazla uzatılmadan yeniden yüklenebilir.

Bu, bu tür kullanılmış yazılımları satın alırken kullanım hakları veya kullanılabilirlikleri açısından herhangi bir dezavantaja maruz kalmayacağınız anlamına gelir. Bu tür yazılım ürünlerinin Wiresoft'tan satın alınması tamamen yasal olduğundan, ödeme yapıldıktan sonra bunları hemen indirebilir ve herhangi bir kısıtlama olmadan kullanabilirsiniz. Güvenliğiniz için, Wiresoft'un her Excel lisansı gerçek kullanılabilirliği açısından önceden kontrol edilmiştir. Saygın bir yazılım satıcısı olarak Wiresoft, yalnızca sınırlı bir süre için kullanılabilecek yazılımlar veya sınırlı işlevselliğe sahip test sürümleri veya üçüncü taraflarca da kullanılabilecek lisanslar sunmaz.

Excel 2016 veya diğer MS Office yazılımlarının satın alınmasıyla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, e-posta, telefon ve sohbet yoluyla yetkin tavsiyelerimizden yararlanabilirsiniz.

Bağlantılar "MICROSOFT EXCEL 2016"
Müşteri puanları "MICROSOFT EXCEL 2016"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler