Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT POWERPOINT 2016
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT POWERPOINT 2016

Anında indirme olarak kullanılabilir

 • SW10126
 • 079-06643
 • Kalıcı olarak geçerli
 • Tüm diller
 • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
709,90 TRY * 787,90 TRY * (9,9% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Versiyon Tam sürüm
Cihazlar 1x
Teslimat kapsamı İndir + Lisans
Orta İndir
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Teslimat süresi  Birkaç dakika
Sistem  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Uyumlu


Microsoft PowerPoint ikna edici sunumlar ve dersler tasarlamak ve bilgileri net bir şekilde sunmak için çok yönlü bir yazılım programıdır. PowerPoint 'un 2016 sürümü, Business'un yanı sıra okulda ve üniversitede başkalarına başarılı bir şekilde içerik iletmek için kanıtlanmış Office yazılımında bir başka kilometre taşını temsil etmektedir. PowerPoint 2016 , net bir şekilde tasarlanmış slaytlar oluşturmak ve böylece konuları canlı bir dersle aktarmak için sezgisel olarak kullanılabilen birçok araçla profesyonellerin yanı sıra yeni başlayanları da destekler. Microsoft PowerPoint 2016'nın kullanıcı dostu arayüzü, programa başlamayı kolaylaştırır. Ayrıca, her sunuma bireysel bir görünüm kazandırmak için çok çeşitli standartlaştırılmış şablonlar ve grafiklerin yanı sıra programlar da mevcuttur. 

Ürünle ilgili diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT POWERPOINT 2016"

Tek başına bir Office programı olarak Microsoft PowerPoint 2016

Microsoft PowerPoint, ikna edici sunumlar ve dersler tasarlamak ve bilgileri net bir şekilde sunmak için çok yönlü bir yazılım programıdır. PowerPoint 2016 sürümü, iş dünyası, okul ve üniversitelerdeki diğer kişilere başarılı bir şekilde içerik aktarmak için kanıtlanmış Office yazılımında bir başka kilometre taşını temsil ediyor

i̇ş dünyasında, okulda ve üniversitede diğer insanlara başarılı bir şekilde içerik iletmek. PowerPoint 2016, net bir şekilde tasarlanmış slaytlar oluşturmak ve böylece konuları canlı bir dersle aktarmak için sezgisel olarak kullanılabilen birçok araçla profesyonellerin yanı sıra yeni başlayanları da destekler.

Microsoft PowerPoint 2016'nın kullanıcı dostu arayüzü, programa başlamayı kolaylaştırır. Buna ek olarak, standartlaştırılmış şablonlar ve grafiklerin yanı sıra her sunuma bireysel bir görünüm kazandırmak için geniş bir program yelpazesi vardır. Dokunmaya göre optimize edilmiş kullanım sayesinde PowerPoint 2016 tabletlerde de kullanılabiliyor; dijital kalemin yanı sıra bazı araçlar parmakla da kullanılabiliyor.

PowerPoint'in 2016 sürümünün hala Windows 7 altında çalışıyor olması, bu işletim sistemini kullanmaya devam etmek isteyen alıcıların özellikle faydalanacağı anlamına geliyor. Microsoft OneDrive'ı da kullanan kullanıcılar, bulut hizmetleri aracılığıyla verimli işbirliği için PowerPoint 2016'yı ekipler halinde de kullanabilir.

PowerPoint 2016 programını Wiresoft'tan sadece ilgili Office sürümünün ayrılmaz bir parçası olarak değil, aynı zamanda ayrı olarak da satın alabilirsiniz!

Bu PowerPoint 2016 yazılımına ek olarak, Wiresoft çevrimiçi mağazasında, yazılım güncellemelerini satın almanızı zorunlu kılan bir abonelik olmadan, tek kullanıcılı bir sürüm olarak özellikle düşük fiyatlarla daha eski ve daha yeni sürümleri de bulabilirsiniz. Aşağıdaki genel bakış PowerPoint 2016'daki tüm ilginç özellikleri içermektedir.

PowerPoint'in 2016 sürümünün en önemli işlev ve özelliklerine genel bakış

PowerPoint 2016 sürümü, önceki sürümün işlevlerinde yapılan birçok iyileştirme ve genişletmeye ek olarak, sunum oluştururken daha fazla olanak sunan ve aynı zamanda bir belge üzerinde işbirliğini kolaylaştıran yeni araçlar ve grafikler de içeriyor.

2016'daki yeni PowerPoint işlevleri

Diğer şeylerin yanı sıra, yeni Outlook işlevleri sunum yaparken zaman yönetimini iyileştirir ve

içeriği vurgulamak için pratik bir seçenek sunar:

 • PowerPoint Tasarımcısı: Bir sunum için yeni bir tasarım fikrinin eksikliği hissedilirse, entegre PowerPoint Tasarımcısı sunuma bir görüntü veya grafik ekledikten sonra bunun için çeşitli önerilerde bulunur. Bunlar bir tıklamayla hemen benimsenebilir.
 • PowerPoint Morph: Yeni Morph işlevi ile, tek tek sunum slaytları arasında ilginç animasyonlu geçişler oluşturulabilir. Bunun için ön koşul, biçimlendirme ile düzenlenecek öğenin iki ardışık slaytta yer almasıdır. Bunlar resimler, grafikler ve hatta 3D şekiller olabileceği gibi kelimeler veya metinlerin tamamı da olabilir.
 • Fırça aracıyla ayrıntıları vurgulama: Sunum sırasında grafikler veya kelimeler gibi tek tek öğeleri slayt üzerinde kendiliğinden daha net bir şekilde vurgulamak için, sunum yapan kişi PowerPoint'e bu amaçla entegre edilmiş fırçayı kullanabilir. Bu araç, izleyicilerin dikkatini önemli ayrıntılara çekmek için lazer işaretçisine veya bir değneğe görsel olarak ilginç bir alternatiftir. Tüm işlem yalnızca sunum modunda gerçekleşir, bu nedenle PowerPoint belgesinin kendisi değişmeden kalır.
 • Zaman takibi: Özellikle uzun sunumlarda, örneğin dinleyicilerden gelen sorular konsepti etkiliyorsa, verilen zaman dilimini verimli kullanmak sorun olabilir. İşte bu noktada zaman takip aracı, zaman yönetimini daha iyi kavramanıza yardımcı olur: Sunum sırasında sunum yapan kişiye zamanı gösterir, böylece buna göre tepki verebilir ve örneğin gecikme durumunda ayarlamalar yapabilir.
 • Paylaşım işlevi: Paylaşım işlevinin daha kullanışlı tasarımı sayesinde, sunumlar artık Facebook gibi sosyal medya kanalları üzerinden daha kolay ve hızlı bir şekilde yayınlanabiliyor.
 • Sunum hizmetini kullanın: Bir Microsoft hesabına sahip kullanıcılar bu hizmeti kullanarak diğer iş arkadaşlarının ve iş ortaklarının da bir sunumu tarayıcı üzerinden takip edebilmesini sağlayabilir. İzinlerin atanması her PowerPoint sunusu için ayrı ayrı tanımlanabilir.

PowerPoint 2016'da yeni Office işlevlerini kullanma

Tipik bir Office programı olan PowerPoint 2016, genel olarak yazılımın kullanımını kolaylaştıran ve basitleştiren bir dizi genel yeni işlev de içeriyor. Aşağıdaki özellikler ve araçlar özellikle kullanıcıları destekler:

 • OneDrive Entegrasyonu: Microsoft'un OneDrive'ının Office 2016'daki genel entegrasyonu sayesinde, kullanıcılar PowerPoint belgelerini önceden OneDrive'a kaydederek her yerden ve herhangi bir son cihazdan erişebilirler.
 • PowerPoint dosyalarının kolay paylaşımı: PowerPoint belgeleri diğer kullanıcılarla daha da kolay paylaşılabilir. Şeritteki "Paylaş" düğmesine tıklandığında, muhatap başına bireysel haklar (okuma, düzenleme, paylaşma vb.) atamak için çeşitli seçenekler içeren ilgili menü açılır.
 • "You wish" (Söyle Bana) aracı: PowerPoint 2016 şeridinde, kullanıcıları belirli bir görev için uygun işlevleri aramalarında desteklemek için pratik kullanım asistanı "Tell Me" ("You wish") artık mevcut. Ampul şeklindeki simgesinden tanınabilir. Kullanıcılar sadece aradıkları işlevi veya ne yapmak istediklerini yanındaki alana girmelidir ve "Bana Söyle" onlara bunu nasıl yapacaklarını veya uygun işlevin nerede bulunduğunu gösterir.
 • Yardımcı Öngörüler: Bu araç - Almanca'da "Akıllı Arama" - kullanıcının eşleşen arama sonuçlarını elde etmek için İnternet'e gitmesine gerek kalmadan doğrudan PowerPoint 2016'da bir sunumda yer alan bir terim veya metin için ek bilgi veya açıklama elde etmesini sağlar. İlgili pasajı fare ile işaretlemek yeterlidir ve Bing destekli Akıllı Arama etkinleştirilir ve arama sonuçlarını PowerPoint penceresinin yan tarafında görüntüler.
 • Sürüm Geçmişi" aracı: Bu araç, bir PowerPoint belgesi üzerinde ortak çalışmayı daha da kolaylaştırır. Özellikle birden fazla kullanıcı aynı anda bir sunum üzerinde çalıştığında, hangi değişikliklerin hangi katılımcı tarafından ve ne zaman yapıldığını takip etmek kolaydır. "Sürüm Geçmişi" her PowerPoint belgesi için bir sürüm geçmişi sağlar; bu, yeniden düzenleme için de kullanılabilen eski düzenleme durumlarını görüntüler.
 • Veri Kaybı Koruması (DLP): SharePoint Online ve OneDrive İş'i kullanırken kullanıcılar PowerPoint belgeleri için DLP işlevini de kullanabilir. Veri Kaybı Koruması öncelikle, içerdiği kritik veya hassas verilerin yetkisiz kişilere aktarılmasını önlemek amacıyla sunumların oluşturulması ve daha sonra yayınlanmasına yönelik yönergelerin merkezi olarak oluşturulması ve yönetilmesi konusunda yöneticileri destekler. DLP aracı olası bir risk tespit eder etmez, ilgili son kullanıcıya ilgili bir bildirim gösterilir.

PowerPoint 2016'da yeni grafik türleri mevcut

Office 2016 'ya entegre edilen Histogram, Kutu Grafiği, Ağaç Haritası, Şelale, Güneş Patlaması ve Pareto (Sütun Grafiği) grafik türleri sayesinde kullanıcılar, PowerPoint sunumları için özellikle ekonomik verilerin yanı sıra istatistiksel ve hiyerarşik olarak yapılandırılmış verilerin diğer katılımcılar için net bir şekilde görselleştirilmesi için uygun olan yeni bilgilendirici grafik türlerine de sahip oluyor.

 • Şelale: Bu çubuk grafik türü, bir başlangıç değerindeki değişiklikleri çeşitli pozitif ve negatif değerler aracılığıyla göstermede iyidir.
 • Histogram: Bu tür, belirli sınıfların frekans dağılımını görüntülemek için uygundur.
 • Pareto: Pareto grafiği, histogramın genişletilmiş bir biçimini temsil eder; burada mutlak değerler, göreceli, yüzdelik paylara kıyasla sütunlar şeklinde görselleştirilir.
 • Ağaç haritası: Bu, hiyerarşik bir yapıdaki oranları göstermek için kullanılan bir karo grafiktir.
 • Sunburst: Halka diyagramının bu genişletilmiş şekli, hiyerarşik olarak sıralanmış verileri eşmerkezli halkalar şeklinde sunar. Her bir halka üzerindeki dağılımlar uygun şekilde düzenlenerek, bu seviyeler arasındaki belirli ilişkiler gösterilebilir.
 • Kutu grafiği: Boxplot veya box & whiskers olarak da adlandırılan bu grafik türü, çeyrekler, medyanlar vb. şeklinde  görselleştirilerek istatistiksel değerlendirmeler için kullanılır.

PowerPoint 2016 'da kullanıcıların kendi matematiksel formüllerini sadece fare veya dijital kalemle değil, aynı zamanda dokunmatik olarak optimize edilmiş bir arayüzde parmaklarıyla çizmelerine olanak tanıyan yeni bir araç da var. Bunu yapmak için, "Yeni formül ekle" işlevi aracılığıyla ayrı bir pencere açmaları yeterlidir; burada formülü yazarlar ve PowerPoint yazdıklarını hemen metne dönüştürür. Daha fazla düzenleme için Yaz, Seç, Düzelt ve Sil seçenekleri mevcuttur.

PowerPoint 2016 için sistem gereksinimleri:

PowerPoint 2016, Windows sürümünde standart olarak 32 bit ve 64 bit sürümlerde indirmeye sunulur; bu nedenle bireysel donanım gereksinimleri farklılık gösterebilir.

 • İşletim sistemi: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, Windows Server 2012/ 2012 R2 /2016 /2019 /2022
 • İşlemci: en az 1 GHz ve SSE2 özellikli x86 veya x64 bit işlemci
 • Bellek: min. 1 GB RAM (32 bit) veya 2 GB RAM (64 bit)
 • Sabit disk alanı: min. 3,0 GB boş
 • Ekran: min. 1024 x 768
 • Grafik kartı: Grafik donanım hızlandırması için DirectX 10 grafik kartı gereklidir

PowerPoint 2016'yı ilgili Office Suite'ten tek bir program olarak Wiresoft'tan makul bir fiyata satın alın

PowerPoint birçok Microsoft Office paketinin düzenli bir bileşenidir, bu nedenle program normalde yalnızca diğer Office programlarıyla birlikte satın alınabilir. Ancak Wiresoft'ta, çoğu geleneksel Microsoft yazılımı tedarikçisinin aksine, PowerPoint sürüm 2016'yı tek başına bir program olarak da satın alabilirsiniz.

Wiresoft ile satın alırken özel avantajınız: PowerPoint 2016'nın bu tek kullanıcı lisansı, sizi uzun vadeli ve dolayısıyla pahalı bir aboneliğe, zorunlu güncellemelere veya kullanımla ilgili zaman kısıtlamalarına bağlamayan bir satın alma sürümüdür. Bu nedenle, özellikle bu paketteki diğer ofis programlarını kullanmak istemiyorsanız, bizden yazılım satın almak iki kat değerlidir.

Wiresoft ile yazılım satın almak güvenlidir: Mağazada bizden satın aldığınız PowerPoint 2016 tek kullanıcı lisansı, genellikle şirketler tarafından kullanılan daha büyük bir toplu lisansın parçasıydı ve bu nedenle kullanılmış bir yazılım olarak adlandırılır - bu nedenle düşük fiyatımız! Bununla birlikte, bu kullanılmış PowerPoint yazılım lisansı, ilgili Office Suite 2016'da da yer alan PowerPoint 2016 programıyla işlevsellik açısından tamamen aynıdır.

Ayrıca, kullanılmış yazılım ticareti yaparken ne sizin ne de bizim yasal olarak belirsiz bir durumda olmadığımızdan emin olabilirsiniz. Bunun nedeni, kullanılmış yazılım ticaretinin Avrupa'da kesinlikle yasal olmasıdır!

Ayrıca, toplu lisansla gelen her Microsoft programı Wiresoft tarafından kusursuz ve sınırsız kullanılabilirlik açısından test edilmiştir, böylece PowerPoint 2016 satın aldıktan ve indirdikten sonra sizin tarafınızdan %100 kullanılabilir.

Wiresoft yalnızca Microsoft programlarının Microsoft'tan temin edilebilen sürümleriyle aynı olan tam sürümlerini sunar. Yalnızca özel kullanıcılar değil, aynı zamanda toplu lisans satın almanın kârlı olmadığı serbest meslek sahipleri ve küçük şirketler de PowerPoint 2016'nın tüm avantajlarından yararlanır ve ayrıca tasarruf eder.

PowerPoint 2016'ya ek olarak, Wiresoft Yazılım Mağazasından diğer MS Office programlarının yanı sıra daha yeni ve eski sürümlerini ve diğer Microsoft programlarını da ayrı ayrı satın alabilirsiniz.

PowerPoint 2016 veya başka bir MS Office programı hakkında herhangi bir sorunuz varsa, e-posta, telefon ve sohbet yoluyla yetkin tavsiyelerimizden yararlanmanız en iyisidir.

Bağlantılar "MICROSOFT POWERPOINT 2016"
Müşteri puanları "MICROSOFT POWERPOINT 2016"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler