Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS 7 ENTERPRISE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT WINDOWS 7 ENTERPRISE

Anında indirme olarak kullanılabilir

 • SW10042
 • H30-04073
 • Kalıcı olarak geçerli
 • Tüm diller
 • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
218,90 TRY * 241,90 TRY * (9,51% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Versiyon Tam sürüm
Cihazlar 1x
Teslimat kapsamı İndirme + lisans
Orta İndir
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Teslimat süresi  Birkaç dakika
Sistem  32bit/64bit


Enterprise sürümündeki Windows 7 esasen Windows 7 Ultimate sürümüne karşılık gelir, tek fark Windows 7 Enterprise 'nin toplu lisans olarak mevcut olması ve bu nedenle özellikle büyük şirket ağları için uygun olmasıdır. Buna ek olarak, Windows 7 Enterprise sanal sürücülerin (VHD) önyüklenebilirliğini destekler. Bu, Windows 7 Enterprise 'nin sabit disk alanı az olan eski donanımlarda ve ince istemcilerde de kullanılabileceği anlamına gelir.

Ürünle ilgili diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

 

Ürün Bilgisi "MICROSOFT WINDOWS 7 ENTERPRISE"

Windows 7 Enterprise

 
Enterprise sürümündeki Windows 7, Windows 7 Ultimate sürümüyle temelde aynıdır, tek fark Windows 7 Enterprise'ın toplu lisans olarak sunulması ve bu nedenle özellikle büyük kurumsal ağlar için uygun olmasıdır. Buna ek olarak, Windows 7 Enterprise sanal sürücülerin (VHD) önyüklenebilirliğini destekler. Bu, Windows 7 Enterprise'ın sabit disk alanı az olan eski donanımlarda ve ince istemcilerde de kullanılabileceği anlamına gelir.

Windows 7 Enterprise neler sunuyor?

Windows 7 Enterprise Edition ile çok uluslu çalışma grupları için mükemmel şekilde uygun bir işletim sistemine sahip olursunuz. Kullanıcılar, çalışma sırasında bile istedikleri zaman serbestçe seçebilecekleri 35 dil grubuna sahiptir. Ve hala Windows XP için geliştirilmiş eski programları kullanıyorsanız, Windows 7 Enterprise, XP için optimize edilmiş yazılımların sorunsuz çalışmasını sağlayan özel bir Windows XP modunda başlatılabilir. İyi bilinen sabit disk şifreleme programı BitLocker şirkette ek güvenlik sağlar. VHD formatındaki sanal sürücüler de desteklenir, böylece bir Windows 7 Enterprise iş istasyonu işletim sistemini ağ üzerinden bir sunucudan önyükleyebilir.

Windows 7 Enterprise sürümünün diğer özellikleri şunlardır

 • Atlama listeleri, sallama ve çıtlatma gibi navigasyon özellikleri
 • şirket ağlarına kolay bağlantı
 • Tüm yaygın ses ve video formatlarını destekleyen Windows Media Center (HDTV)
 • tasarımın ve görev çubuğunun kullanıcı dostu şekilde özelleştirilmesi
 • Tüm içeriğin indekslenmesi fotoğraflara, belgelere ve web sitelerine hızlı bir şekilde ulaşılmasını sağlar
 • Enerji tasarrufu ve uyku modundan hızlı kurtarma ("uyandırma")

Windows 7 Enterprise'ı yüklemek için sistem gereksinimleri 

Windows 7'yi verimli bir şekilde kullanabilmek için, kullanılan bilgisayarın 32 veya 64 bit mimariye sahip en az bir işlemciye (Intel veya AMD) sahip olması gerekir. Windows 7 Enterprise'ın 32 bit sürümü için en az 1 GB RAM'e sahip olmalısınız, ancak 2 GB daha iyidir (özellikle 64 bit sürüm için). Kurulum için yaklaşık 20 GB kullanılabilir sabit disk alanına ve DirectX 9'u destekleyen bir grafik kartına ihtiyacınız vardır. XP modunu kullanmak istiyorsanız, bir GB RAM'e ve sabit diskte ek 15 GB'a ihtiyacınız olacaktır.

Windows 7 Enterprise 2023'e kadar uzatılmış destekten yararlanıyor

Microsoft'un 14 Ocak 2020'de desteği keseceği bilinirken neden şimdi Windows 7 Enterprise satın almalısınız? Özellikle çok sayıda PC iş istasyonuna sahip büyük şirketlerde, daha yeni bir Windows sürümüne yükseltme yapmak zaman alıcı ve dolayısıyla yüksek maliyetli engeller ortaya çıkarmaktadır. Prensip olarak, 2020'nin başından itibaren Windows 7 bilgisayarların artık Microsoft'tan güvenlik güncellemeleri almayacağı doğrudur. Bununla birlikte, Windows 7 Ultimate, 2023 yılına kadar Windows 7 Enterprise kurulumlarının güvenliğini garanti eden "Windows 7 Extended Security Updates" (ESU) adlı ek bir destek sözleşmesi aracılığıyla düzenli güncellemelerle sağlanmaya devam edecektir.

Windows 7 Enterprise'ı şimdi indirerek çevrimiçi satın alın

Windows 7 Enterprise Edition'ı wiresoft'tan çevrimiçi olarak sipariş ettiğinizde, sizi Windows 7 Enterprise için yetkili bir kullanıcı olarak tanımlayan bir indirme URL'si ve uygun bir yükleme kimliği (anahtarı) alacaksınız. Kurulum için bir veri taşıyıcısına (DVD) ihtiyacınız yoktur, ancak sipariş verdikten ve indirdikten hemen sonra başlayabilirsiniz. Son derece uygun fiyat, toplam kotanın bir parçası olarak bunlara ihtiyaç duymayan şirketlerden bireysel lisanslar almamızla açıklanmaktadır. Alıcı olarak bundan kazançlı çıkarsınız. Bizden aldığınız lisans kesinlikle yasaldır: Bizden Medialess Licence Kit (Microsoft'un MLK lisans modeli) olarak adlandırılan bir lisans alırsınız. Bu medyasız paket (indirme ve anahtar) ayrıca fiyatı mümkün olduğunca düşük tutmaya yardımcı olur.
Bağlantılar "MICROSOFT WINDOWS 7 ENTERPRISE"
Müşteri puanları "MICROSOFT WINDOWS 7 ENTERPRISE"
4 Mar 2023

Perfect

activated at once you don't need a second try it's just perfect

Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler