Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS 8.1 ENTERPRISE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT WINDOWS 8.1 ENTERPRISE

Anında indirme olarak kullanılabilir

 • SW10044
 • CV2-00025
 • Kalıcı olarak geçerli
 • Tüm diller
 • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
572,90 TRY * 635,90 TRY * (9,91% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Versiyon Tam sürüm
Cihazlar 1x
Teslimat kapsamı İndirme + lisans
Orta İndir
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Teslimat süresi  Birkaç dakika
Sistem  32bit/64bit


Windows 8.1 Enterprise  Microsoft işletim sistemi sürümü 8.1'in en kapsamlı sürümüdür - temel yeniliklerini korurken önceki sürümün temel bir revizyonunu sunar: özellikle ilk kez tüm son cihazlarda tek tip bir kullanıcı arayüzü sunan optik olarak tamamen yeni Metro tasarımı. "Modern UI" olarak adlandırılan tasarım (UI = "Kullanıcı Arayüzü"), sık kullanılan tüm uygulamaları ve diğer araçları basit, minimalist simgeler halinde kutucuk biçiminde görüntüler.

Ürünle ilgili diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT WINDOWS 8.1 ENTERPRISE"

Windows 8.1 Enterprise - maksimum verimliliği tek bir lisans olarak satın alın

Windows 8.1 Enterprise, Microsoft'un işletim sistemi sürümü 8.1'in en kapsamlı sürümüdür - temel yeniliklerini korurken önceki sürümün temel bir revizyonunu sunar: özellikle, ilk kez tüm son cihazlarda tek tip bir kullanıcı arayüzü sunan tamamen yeni Metro tasarımı. "Modern UI" olarak adlandırılan tasarım (UI = "Kullanıcı Arayüzü"), sık kullanılan tüm uygulamaları ve diğer araçları basit, minimalist simgeler halinde kutucuk biçiminde görüntüler.

Artık eski sürümlerin tanıdık ana ekranını da içeren yenilikçi masaüstü arayüzü altında, Windows 8.1, özellikle Enterprise Edition'da, kapsamlı güvenlik ve verilerin korunması da dahil olmak üzere, özellikle ağların oluşturulması ve yönetimi için şirketlerde vazgeçilmez olan bir dizi önemli özel işlev ve olanak sunmaktadır: Kullanıcıların Windows 8.1 işletim sisteminin tamamını bir USB bellek aracılığıyla hareket halindeyken yanlarında götürmelerine olanak tanıyan Windows To Go'ya ek olarak, VPN olmadan da istemci bilgisayarlar ve şirket ağları arasında uzaktan bağlantı kurmak için DirectAccess'in yanı sıra son cihazlarda programların ve komut dosyalarının yürütülmesini kısıtlamak için kullanılabilen AppLocker ve şirket ağlarında hızlandırılmış veri erişimi için BranchCache'i içerir.

8.1 Enterprise Edition'ı Wiresoft'tan kullanılmış yazılım olarak satın almak, kullanıcılara Microsoft tarafından yalnızca toplu lisans olarak sunulan bu işletim sistemini tek bir lisans olarak kullanabilme avantajı sunuyor. Buna ek olarak, Windows 8.1 Enterprise birçok eski donanım sistemiyle uyumludur, bu da kullanıcı çevresini daha da genişletir.

Wiresoft online mağazası, Windows 8.1 Enterprise Edition'a ek olarak, normal ticarette bulunmayan çeşitli sürümlerde tek kullanıcılı satın alma sürümleri olarak diğer Windows işletim sistemlerini ve diğer birçok Microsoft programını da sunmaktadır. Aşağıdaki genel bakış, Windows 8.1 Enterprise'ın tüm tipik özel özelliklerinin yanı sıra Windows 8.1'in önemli genel özelliklerini de sunmaktadır.

Windows 8.1 Enterprise Edition'ın ayrıcalıklı özellikleri

Özel işlev ve özellikleriyle Windows 8.1 Enterprise, ağ yönetiminin yanı sıra uzaktan erişilebilirliğin de önemli bir rol oynadığı büyük şirketler ve kuruluşlar için tasarlanmıştır. Özellikle aşağıdaki özellikler Windows 8.1 Enterprise'ın belirleyici katma değerini oluşturmaktadır:

Windows To Go Oluşturucu

Windows To Go ile Windows 8.1 Enterprise kullanıcıları, Windows 8.1 Enterprise'ı herhangi bir uç cihazda anında kullanmak için ihtiyaç duydukları her şeye tek bir elden sahip olurlar: bir USB bellek olarak. Bu özellik, Windows işletim sisteminin şirket dışındaki bilgisayarlarda, örneğin serbest çalışanlar veya yalnızca geçici çalışanlar tarafından kullanılma olanaklarını genişletir ve böylece ağa geçici erişim sağlar. Başlangıç Ekranı Kontrolü gibi özellikler sayesinde, başlangıç ekranı yönetici tarafından önceden tanımlanarak tüm kullanıcılar arasında tek tip kullanım tanımlanabilir.

DirectAccess

DirectAccess, Windows 8.1 Enterprise 'ın, kullanıcıların VPN'i başlatmak zorunda kalmadan kurumsal bir ağdaki kaynaklara erişmesine olanak tanıyan özel, IPv6 tabanlı bir uzaktan bağlantı oluşturmasına olanak tanır. Böylece yöneticiler, örneğin politikaları değiştirmek ve yazılımı güncellemek için uzak kullanıcıların bilgisayarlarına da erişebilir.

BranchCache

BranchCache, Windows 8.1 Enterprise 'da geniş alan ağları (WAN'lar) üzerinden içerik aktarımını optimize etmek için kullanılır - dosya, uzak ve web sunucularındaki içerik yerel istemci ve sunucularda önbelleğe alınabilir. Dosyalar kaynakta değişir değişmez, Windows 8.1 Enterprise dosyaların tamamını değil, yalnızca değişen blokları aktarır. Bu aynı zamanda DirectAccess veya diğer VPN senaryoları üzerinden erişirken de geçerlidir. Bu sayede ağ trafiği azalır ve tüm içeriklere erişim hızı artar. BranchCache özellikle şube ofislerini bağlarken faydalı olabilir.

AppLocker

Windows 8.1 Enterprise'daki bu özel özellik, son cihazların ve bunlardaki verilerin güvenliğini güçlendirmek amacıyla belirli programları ve komut dosyalarını çalıştırmak için erişim haklarını kısıtlar.

YanYükleme

Windows 8.1 Enterprise ile SideLoading, dağıtım için "resmi" yöntemi kullanmadan şirket içi uygulamaların etki alanı bilgisayarlarına ve tabletlerine yüklenmesine olanak tanır. Ayrıca SideLoading, mobil cihazlarda Google Play gibi ticari uygulama mağazalarından daha fazla uygulamaya erişim sağlar.

Windows 8.1 Enterprise'da işletmeler için önemli olan diğer özellikler

Tüm Windows 8.1 sürümleri arasında en kapsamlısı olan Windows 8.1 Enterprise, özellikle ağ oluşturma ve yönetme ve güvenlik söz konusu olduğunda işletmeler için özellikle önemli olan başka özellikler de sunar:

 • BitLocker - Böylece donanım her zaman korunur. Bazen oldukça sıradan olabiliyor: Dizüstü bilgisayar metroda gözünüzün önünde hareket ediyor, trende koltukta unutuluyor - ya da gerçekten çalınıyor! Üzerinde saklanan tüm hassas şirket veya kişisel verilerin "bulucu" tarafından kötüye kullanılmamasını sağlamak için, entegre BitLocker güvenli bir şekilde şifreleyerek bunu önler.
 • BitLocker To Go , USB belleklerin ve harici sabit disklerin şifrelenmesi için bir muadildir.
 • Kurumsal bir ağdaki uç cihazları yönetmek içinDomain Join , özellikle veri ve programların uzaktan sağlanması için önemli bir özelliktir. Etki alanına katılma, bir bilgisayarın fiziksel veya VPN bağlantısına ihtiyaç duymadan Erişim Dizini aracılığıyla bir şirket ağına çevrimdışı olarak bağlanmasına olanak tanır. BT yöneticileri, tümleşik Etki Alanı Denetleyicisi aracılığıyla tek bir etki alanı altında birleşen tüm ağ bilgisayarlarını yönetir. Politikalar DirectAccess aracılığıyla merkezi olarak oluşturulur ve yönetilir, böylece ağ bilgisayarları ortak bir veritabanına ve güvenlik politikasına sahip olur. BYOD senaryoları (Kendi Cihazını Getir - çoğunlukla belirli bir etki alanına ait olmayan özel uç cihazlar) da bu yolla yönetilebilir.
 • Hyper-V , veri merkezlerinin sanallaştırılması için kullanılır. Windows 8.1 Enterprise'a da entegre edilen sürüm, istemci sanallaştırması için kullanılabilir; böylece sanal sunucular, VDHX formatındaki sabit disk görüntüleri de dahil olmak üzere, sistem çalışırken bile Hyper-V ana bilgisayarları arasında taşınabilir veya kopyalanabilir. Bireysel sistemler Hyper-V ile tamamen izole edilebilir ve IPv4 adreslerini yönetmek için Veri Yürütme Önleme (DEP) ve Ağ Adresi Çevirisi (NAT) gibi güvenlik işlevleri de mevcuttur.
 • Diğer güvenlik özellikleri arasında Trusted Boot ve Secure Boot ile geliştirilmiş uçtan uca güvenlik, bir URL'nin arkasındaki kötü amaçlı yazılımları tespit etmek için Windows Defender ve Microsoft SmartScreen, Windows NT tabanlı işletim sistemlerinin NTFS disklerindeki dosyaları şifrelemek için Şifreleme Dosya Sistemi (EFS) ve Windows Güvenlik Duvarı bulunmaktadır.

Tüm Windows 8.1 sürümü için tipik eklemeler ve yeni işlevler

Windows 8.1 işletim sistemi, önceki sürüm Windows 8'e kıyasla tipik temelden revize edilmiş tasarımını koruyor, ancak Microsoft birçok kullanıcının isteklerine tepki gösterdi ve şimdi geliştirilmiş sürümle kullanımı kolaylaştıran birkaç değişiklik sunuyor.

"Modern UI" karo görünümü ve Charms Bar

Windows 8.1 Enterprise ve diğer sürümlerin başlangıç ekranı hala tek renkli kutucuklara sahip yeni Metro tasarımını gösteriyor. Kullanıcılar artık Windows düğmesine tıklayarak tanıdık eski başlat menüsü görünümüne geçebilirler. Burada önemli ayarları doğrudan sağ tıklayarak değiştirebilir veya yeniden başlatma veya kapatma gibi işlevleri hemen yürütebilirler. Windows 8.1 ayrıca aşağıdakileri de sunar:

 • Windows 8.1 Enterprise vb. sürümlerinde, simgeleri daha da özelleştirmek için dört kutucuk boyutu (Büyük, Geniş, Orta, Küçük) mevcuttur. Böylece daha önemli uygulamalar masaüstünde daha belirgin bir şekilde görüntülenebilir ve daha büyük ekranda daha fazla işlev/canlı bilgi gösterilebilir. Bu amaçla, diğer seçenekleri açıklamak için ayrı bir "Yardım ve İpuçları" uygulaması mevcuttur.
 • Açık uygulamalarda bile, Windows 8.1 'deki etkin programlar artık serbestçe seçilebilen boyutlarda görüntülenebilir - ekran çözünürlüğüne bağlı olarak, dört adede kadar açık uygulamanın aynı anda görüntülenmesi mümkündür. Ekran boyutu açıldıktan sonra bile değişken kalır.
 • Windows 8.1 ayrıca, bir önceki sürümde de sunulan bir araç olan Charms Bar için yeni ayar seçenekleri sunuyor. Bu sayede kullanıcılar "Başlat, Ayarlar, Cihazlar, Ara, Paylaş" olmak üzere beş standart fonksiyona anında erişebilir. Onsuz yapmak isteyenler, Windows 8.1 Enterprise'da Charms Bar'ı ve uygulamalar arasında geçiş işlevini de devre dışı bırakabilirler.
 • Ayrıca, önceki entegre standart masaüstü arka planlarına ek olarak, kendi fotoğraflarınızı veya indirdiğiniz fotoğrafları veya birkaçını dönüşümlü olarak da görüntüleyebilirsiniz.

SkyDrive için Güncelleştirme

Microsoft'un çevrimiçi depolama hizmeti SkyDrive, artık son cihazlarla tam otomatik veri senkronizasyonunun aksine yalnızca klasörlerin ve küçük resimlerin güncellendiği daha verimli bir senkronizasyona sahip. Dosyalar artık yalnızca çift tıklandıktan sonra güncelleniyor ve indiriliyor, bu da sabit disk kaynaklarını koruyor ve bu işlev özellikle internet bağlantısının zayıf olduğu durumlarda faydalı oluyor.

Windows 8.1'deki yeni uygulamalar

Tüm Windows 8.1 sürümü ve dolayısıyla 8.1 Enterprise Edition için pratik işlerin yapılabileceği çeşitli yeni uygulamalar bulunmaktadır. Bunlar arasında basit hesaplamaların yanı sıra ölçü birimlerini dönüştürmek için Hesap Makinesi uygulaması, geri sayım sayacı ve kronometre içeren Çalar saat uygulaması, birçok yemek tarifi ve alışveriş listesi içeren Yemek Pişirme ve Keyif uygulaması ve doğrudan uygulamadan SkyDrive'a kaydedilebilen kendi ses kayıtlarınız için Ses Kaydedici uygulaması bulunmaktadır. Fotoğraflar uygulaması, pozlama ve renk tonunu ayarlamak gibi temel görüntü düzenleme işlevlerini içerir. Tüm uygulamalar artık kendi tercihlerinize göre gruplandırılabilir.

Windows 8.1 Enterprise'ı yüklemek için donanım gereksinimleri

Windows 8.1 Enterprise kurulumunun belirli donanım gereksinimleri vardır: Windows 8.1 Enterprise'ın 32 bit ve 64 bit sürümleri mevcuttur, belirli programlar ve uygulamalar yalnızca 64 bit sürümle kullanılabilir. Windows 8.1 yüklenirken aşağıdaki minimum teknik gereksinimler her bir son cihaz tarafından karşılanmalıdır:

 • İşlemci: PAE, NX/XD ve SSE2 desteği ile 1 GHz / 32 bit veya CMPXCHG16b, LAHF/SAHF ve PrefetchW desteği ile 1 GHz / 64 bit
 • Sabit disk alanı (HDD): 16 GB veya 20 GB
 • Bellek: 1 GB RAM veya 2 GB RAM
 • Grafik kartı: WDDM 1.0 ile DirectX 9 grafik işlemcisi
 • Ekran: Windows Mağazası uygulamaları için 1.024 x 768, yerleştirme işlevi gibi diğer özellikler için en az 1.366 x 768 piksel

Güvenli satın alma işleminiz - Wiresoft'tan tek bir lisans olarak Windows 8.1 Enterprise

Windows 8.1 Enterprise yalnızca Microsoft veya geleneksel ticaret tarafından toplu lisans olarak sunulmaktadır. Ancak Wiresoft çevrimiçi mağazasında Windows 8.1 Enterprise Edition'ı tek kullanıcı lisansı olarak satın alabilirsiniz - kullanılmış yazılım olarak adlandırılır, ancak aynı işlev yelpazesine sahiptir.

Microsoft kullanılmış yazılım satın alma - Wiresoft'ta güvenli ve ucuz: Burada satışa sunulan tek Windows 8.1 Enterprise Edition lisansı, genellikle yalnızca büyük şirketler tarafından satın alınan daha kapsamlı bir toplu lisansın parçasıydı. İkincisi, AB yasalarına göre yasal bir süreç olan yeniden satış hakkına sahiptir; bu sayede toplu lisans önce bireysel lisanslara bölünür ve ardından ikinci el yazılım veya kullanılmış yazılım olarak piyasaya sürülür. Bu bölünme ve kullanılmış yazılım olarak yeni etiketleme aslında bu Windows 8.1 Enterprise veya başka bir masaüstü işletim sisteminin kullanılabilirliğini veya işlevselliğini etkilemez, çünkü yazılım genellikle aşınma ve yıpranmaya tabi değildir.

Wiresoft, Microsoft tarafından sunulan ürünle aynı olan Windows 8.1 yazılımının orijinal Kurumsal Sürümlerini satmaktadır. Wiresoft Yazılım Mağazasından kullanılmış yazılım satın almak sizin için herhangi bir yasal risk oluşturmaz, çünkü kullanılmış Microsoft yazılımlarının ticaretine yasalar tarafından açıkça izin verilmektedir ve bu da yasal olarak bağlayıcı çok sayıda kararla teyit edilmiştir.

Bu nedenle, satın alma işlemini tamamladıktan sonra Windows 8.1 Enterprise lisansını hemen bir son cihaza indirebilir ve verilen ve yalnızca sizin için geçerli olan toplu lisans anahtarıyla etkinleştirebilir ve kısıtlama olmaksızın kullanabilirsiniz.

Wiresoft'tan yazılım satın almak da bu nedenle ucuzdur: Wiresoft'un ikinci el yazılımları, Windows 8.1 Enterprise masaüstü işletim sistemini tek kullanıcı lisansı olarak kullanmak isteyen müşterilere diğer birçok yazılım teklifine göre önemli ölçüde daha ucuz bir alternatif sunar. Wiresoft Mağazasındaki tek kullanıcı lisansları için İkinci El Yazılım teklifi, 8.1 Enterprise gibi özel sürümleri özellikle uygun bir fiyata satın almanıza da olanak tanır - tıpkı KOBİ'ler ve kuruluşların yanı sıra düşük fiyatlı yazılım teklifimizden yararlanan serbest meslek sahipleri ve özel şahısları da içeren önceki müşterilerimizin çoğu gibi!

Wiresoft Yazılım Mağazasında kullanılmış yazılım olarak Windows 8.1 Enterprise'ın yanı sıra Windows masaüstü işletim sistemlerinin diğer sürümlerini ve Microsoft 'un programlarını hemen indirmek için düşük fiyatlı satın alma sürümü olarak bulacaksınız. Bu veya başka bir Microsoft yazılımı hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sohbette veya e-posta ya da telefon yoluyla yetkin tavsiyelerimizden yararlanmanız yeterlidir.

Bağlantılar "MICROSOFT WINDOWS 8.1 ENTERPRISE"
Müşteri puanları "MICROSOFT WINDOWS 8.1 ENTERPRISE"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler