Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OFFICE 2013 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT OFFICE 2013 STANDARD

Anında indirme olarak kullanılabilir

 • SW10006
 • 021-10257
 • Kalıcı olarak geçerli
 • Tüm diller
 • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
549,90 TRY * 609,90 TRY * (9,84% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Versiyon Tam sürüm
Cihazlar 1x
Teslimat kapsamı İndirme + lisans
Orta İndir
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Teslimat süresi  Birkaç dakika
Sistem  Windows (32bit/64bit)
Terminal sunucusu Uyumlu


 MS Office Suite 2013 Standard çeşitli kanıtlanmış programları ve etkin fonksiyonları ile modern bir ofis yazılımının günlük iş hayatında görevlerin ve projelerin organizasyonu ve yönetiminde ortaya çıkan tipik görevleri yerine getirmek için ihtiyaç duyduğu her şeyi sunar. Sezgisel olarak kullanılabilen çok sayıda araç, kullanıcıları her alanda destekler: iletişimden metin belgelerinin ve elektronik tabloların oluşturulmasına, kapsamlı verilerin işlenmesinden canlı sunumlar için hemen kullanılabilecek fikirlerin ve notların kendiliğinden kaydedilmesine kadar. 

Ürünle ilgili diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT OFFICE 2013 STANDARD"

Microsoft Office 2013 Standard - iş ve özel kullanım için sürüm

MS Office Suite 2013 Standard, kendini kanıtlamış çeşitli programları ve etkin işlevleriyle, modern bir ofis yazılımının günlük iş yaşamında görevlerin ve projelerin organizasyonu ve yönetiminde ortaya çıkan tipik görevleri yerine getirmek için ihtiyaç duyduğu her şeyi sunar. Sezgisel olarak kullanılabilen çok sayıda araç, kullanıcıları her alanda destekler: iletişimden metin belgelerinin ve elektronik tabloların oluşturulmasına, kapsamlı verilerin işlenmesinden canlı sunumlar için hemen kullanılabilecek fikirlerin ve notların kendiliğinden kaydedilmesine kadar.

Dokunmaya duyarlı arayüzde düğmelerin ve komutların özellikle net bir şekilde görüntülenmesi de dahil olmak üzere birçok özellik, parmakla giriş modu aracılığıyla tabletler ve akıllı telefonlar gibi cihazlarda dokunmatik olarak optimize edilmiş şekilde kullanılabilir.

Microsoft Office 2013 Standard hala masaüstü bilgisayarlarda en sık kullanılan Office sürümlerinden biridir; bunun nedeni, diğer şeylerin yanı sıra, Windows 7 ile uyumluluğudur, böylece içerdiği tüm programlar eski bilgisayarlarda da sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Bu da bu Office sürümünü özel kullanıcılar için olduğu kadar serbest meslek sahipleri ve küçük şirketler için de özellikle cazip kılmaktadır. Buna ek olarak Office 2013 Standard, veri ve belgeleri Microsoft SkyDrive'da saklama seçeneği de sunarak bulutta kullanılabilir hale getiriyor ve SharePoint aracılığıyla paylaşılabiliyor ve aynı anda birden fazla kullanıcı tarafından ortaklaşa düzenlenebiliyor. Ayrıca Outlook'un Facebook ve diğer sosyal medya kanallarına bağlanması, bilgi paylaşımı olanaklarını genişletiyor.

Office 2013 Standard Edition, tek kullanıcılar için satın alma sürümü olarak Wiresoft'tan temin edilebilir. Aşağıda, dahil edilen Office 2013 yazılım programlarının en önemli özelliklerine ve geliştirmelerine genel bir bakış bulacaksınız.

Office 2013 için Word'deki tüm önemli yenilikler

Word 2013'ün en çarpıcı yeni özelliği, özellikle uzun metin belgelerinde fark edilen önemli ölçüde geliştirilmiş bir okuma deneyimi sunan yeni okuma modudur. Her şeyden önce, otomatik sütun bölme önemli içeriğe daha güçlü bir şekilde odaklanmayı sağlar ve böylece okuma sırasında konsantrasyonu artırır.

PDF belgeleriyle geliştirilmiş işbirliği ve tüm format şablonlarının net bir şekilde seçilmesi de özellikle pratiktir. Aşağıdaki yeni işlevler özel olarak anılmayı hak ediyor:

Word 2013'teki genel işlevler

 • Word başlatıldığında, son kullanılan tüm belgeler soldaki bir sütunda açık bir liste halinde görüntülenir.
 • "Taslak" (Düzen) sekmesi, kişisel gereksinimlere göre de uyarlanabilen mevcut tüm format şablonlarına genel bir bakış sunar.
 • Yeni düzenleme görünümü "Basit İşaretleme", düzeltmeleri metin kenar boşluğunda gizli bir çizgi ile işaretler.
 • PDF belgeleri doğrudan Word 2013'te açılabilir, grafikler de dahil olmak üzere tüm içerikler daha sonra düzenlenebilir. Son olarak, bu Word dosyası PDF formatında tekrar kaydedilebilir.
 • Eski bir Word sürümüyle oluşturulmuş bir metin belgesi Word 2013'te açılırsa, program bunu uyumluluk modu olarak adlandırılan modda görüntüler. Bu modda, yeni Word işlevleri kullanılamaz, böylece düzenledikten ve kaydettikten sonra Word'ün eski sürümüyle tekrar düzenlenebilir.

Word 2013'te gerçek zamanlı düzen

 • Bir Word belgesine bir resim veya benzeri bir şey eklenir eklenmez, Word ilgili düzen seçeneklerini simgeler olarak görüntüler ve bunlar bir tıklamayla hemen benimsenebilir. Artık resim ve grafiklerin görüntüsünü ve konumunu ve metin akışını hassas bir şekilde ayarlamak için çeşitli ayar seçenekleri mevcuttur.
 • Hizalama kılavuzları, hizalama çizgilerini kullanarak metin içindeki fotoğrafları veya tabloları taşımayı ve hassas bir şekilde düzenlemeyi kolaylaştırır.
 • Canlı düzen, ilgili sonucu gerçek zamanlı bir önizleme olarak gösterir.

Word 2013'te daha iyi okuma modu

 • Word belgeleri, okunmalarını kolaylaştırmak için ekranda sütunlar halinde görüntülenebilir. Ok simgelerini kullanarak, bir kitaptaki gibi metin içinde gezinebilirsiniz.
 • Aynı anda birkaç Word belgesi üzerinde çalışırken, bunlar sekmeler halinde görüntülenebilir.
 • Başlıklar daha iyi navigasyon için sayfanın sol tarafında görüntülenebilir; tıklandığında belge ilgili metin pasajına atlar.
 • Metni mümkün olduğunca tarafsız tutmak için, birkaçı dışında tüm düzenleme araçları gizlenebilir.
 • Nesne yakınlaştırma ile, bir Word belgesinde bulunan tablolar, resimler vb. ekranı dolduracak şekilde büyütülür. Bir Word belgesinde yer alan tablolar, resimler vb. ekranı dolduracak şekilde büyütülebilir ve ardından tekrar küçültülebilir - tek yapmanız gereken ilgili metin öğesine çift tıklamaktır.

Excel 2013: En önemli yenilikler

Denenmiş ve test edilmiş elektronik tablo yazılımı, Office 2013 Standard'da, öncelikle kullanıcıları büyük miktarda veriyi işlemede destekleyen bazı yeni araçlara da sahiptir. Örneğin, program veri setlerini düzenlerken kalıpları tanır ve bunları otomatik olarak tamamlar. Farklı çalışma kitaplarının her biri kendi penceresinde görüntülenebilir, bu da aynı anda birkaç Excel belgesi üzerinde çalışmayı kolaylaştırır vb:

 • Yeni flaş önizleme işlevi, temel veri modelini tanıdığı için o anda üzerinde çalıştığınız şeyi otomatik olarak tanır ve ardından ilgili girişleri anında ve güvenilir bir şekilde tamamlar. Daha önceki otomatik tamamlamaların aksine, flaş önizleme yalnızca geçerli alanı değil, aynı zamanda tüm bir sütunu da doldurur. Eğer öneriler istenmiyorsa, sadece üzerlerine yazılması yeterlidir.
 • Veriler sadece birkaç tıklamayla hızlı analiz ile biçimlendirilebilir. Bir veri kaydı seçildiğinde, sağ alt köşede koşullu biçimlendirme gibi tanıdık işlevlerin doğrudan ayarlanabileceği bir hızlı seçim menüsü belirir. Fareyle üzerine gelindiğinde, bireysel biçimlendirmeler önizlemede görüntülenebilir ve tek bir tıklamayla uygulanabilir.
 • Diyagramlar için daha önceki hızlı seçimin aksine, 2013 sürümündeki Excel, seçilen bir veri kümesi için hangi diyagramın en uygun olduğuna dair açık öneriler sunar. Bunlar da hemen kolayca düzenlenebilir.
 • Excel ve diğer tablolardaki veriler çeşitli kriterlere göre filtrelenebilir. Kurulumu kolay veri bölümleri o anda kullanılan filtreyi gösterir, böylece hangi verilerin dikkate alındığı her zaman nettir.

PowerPoint 2013: En önemli yenilikler

Microsoft PowerPoint 2013, diğer şeylerin yanı sıra, sunum olanaklarını genişletmek için bir dizi yeni tasarım ve animasyon içeriyor. Hatta ek geniş ekran tasarımları bunu tam anlamıyla gerçekleştiriyor ... Buna ek olarak, yeni PowerPoint, konuşmacının notlarını ve elbette izleyicilere yalnızca slaytları gösteren bir konuşmacı görünümü sunuyor:

 • PowerPoint 2013'teki yeni varsayılan slayt boyutu 16:9'dur, bu elbette önceki biçime geri döndürülebilir.
 • İki PowerPoint dosyası, revizyonlar da dahil olmak üzere herhangi bir sorun olmadan tek bir belgede birleştirilebilir.
 • Bir sunumun kenarına yorumlar eklenebilir ve iletişim seçenekleri de dahil olmak üzere ilgili kişiler de görüntülenir.
 • Ayrıca PowerPoint sunumlarını video olarak yayınlamak ve sosyal medya kanallarında paylaşmak artık çok kolay. Artık MP4 ve MOV gibi diğer medya formatlarının yanı sıra yüksek çözünürlüklü içerik ve entegre codec bileşenleri de destekleniyor.

Outlook 2013: En önemli yenilikler

Yeni Outlook 2013 en çok programı açarken kendini belli ediyor: Önceki sürümle karşılaştırıldığında, yeni masaüstü arayüzü çok daha net görünüyor. Örneğin, e-postalar, kişiler ve takvim arasında geçiş yapmak için kullanılan gezinme çubuğu artık ekranın alt kısmında yer alıyor. Bu, diğer tüm içerikler için daha fazla alan yaratır. Outlook 2013'ün sunduğu yeni özellikler de var:

 • Facebook veya Xing gibi sosyal ağları entegre ederek, kullanıcılar artık meslektaşlarının ve arkadaşlarının faaliyetlerini her zaman görebiliyor.
 • Ağlardaki kişi bilgileri de doğrudan Outlook kişi listesine aktarılabilir.
 • Skype'ın Outlook 2013'e entegrasyonu sayesinde, doğrudan program üzerinden telefon görüşmeleri yapmak mümkün.
 • Exchange ActiveSync işlevi artık kişileri ve takvimleri senkronize eder, böylece Exchange sunucusu bunun için genellikle artık gerekli değildir.
 • Peeks fonksiyonu yardımıyla önemli bilgiler net bir şekilde çağrılabilir. Bunu yapmak için, her durumda en önemli bilgilerin görüntülendiği bir pencere açmak üzere fareyi Takvim, Kişiler veya Görevler üzerine getirmeniz yeterlidir.

OneNote 2013: En önemli yenilikler

Yeni dokunmatik uygulama OneNote'u daha da pratik hale getiriyor. Notların fare veya klavye olmadan oluşturulmasına ve bir belgeye eklenmesine olanak tanır. El yazısı girişler düzgün bir şekilde basılı metne dönüştürülür.

 • Geliştirilmiş tablo işlevi, yeni biçimlendirme seçenekleriyle içeriğin daha da net bir şekilde düzenlenmesine yardımcı olur.
 • Diğer kullanıcıların profil verilerini entegre ederek, notlar doğrudan onlarla paylaşılabilir.
 • "OneNote'a Gönder" işlevi ile artık belgeler veya web sayfaları da not defterine eklenebilir.

Microsoft Office 2013 için sistem gereksinimleri

Office 2013 yazılımı iki sürüm halinde indirilebilir: 32 bit ve 64 bit. RAM gibi bireysel donanım gereksinimleri sonuç olarak farklılık gösterebilir. Aşağıdaki asgari gerekliliklere uyulmalıdır:

 • İşletim sistemleri: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, Windows Server 2012/ 2012 R2 /2016 /2019 /2022
 • İşlemci: en az 1 GHz
 • RAM: 1 GB (32 Bit) veya 2 GB 64 Bit)
 • Sabit disk alanı: 3 GB
 • Görüntü çözünürlüğü: min. 1.024 x 576, Direct X10 hızlandırmalı grafik kartı

Wiresoft'tan ucuza MS Office 2013 Standard satın alın

Wiresoft Yazılım Mağazasında Office 2013 sürümünün Standart Sürümünü bulacaksınız - aşağıdaki programları içerir:

 • Word 2013 - iş ve özel belgeler oluşturun konsantre okuma
 • Excel 2013 - güçlü analiz araçlarıyla verileri değerlendirin
 • PowerPoint 2013 - anlamlı sunumlar oluşturun
 • Outlook 2013 - e-postaları, kişileri ve randevuları yönetin
 • OneNote 2013 - elle notlar oluşturun, bunları dijitalleştirin ve her yerde kullanın

Office 2013 'ün Standart Sürümünü tek kullanıcı lisansı olarak satın aldığınızda, yalnızca Wiresoft'taki Kullanılmış Yazılımın muhteşem fiyatından değil, aynı zamanda özellikle bu avantajlardan da yararlanırsınız:

 • Wiresoft'ta Microsoft Office 2013 Standard Edition'ı yalnızca Tek Kullanıcı Yazılımı olarak alırsınız.
 • Bu yazılım lisansı genellikle bir şirketin daha büyük hacimli lisansının bir parçasıdır, bu yüzden Wiresoft'ta bu kadar ucuzdur!
 • Wiresoft'a satarken, Office yazılımı - kullanılmışsa - önceki bilgisayardan kaldırıldı, böylece lisans %100 ücretsiz ve tekrar kullanılabilir hale geldi.
 • Kullanılan her yazılım, Wiresoft tarafından tekrar sorunsuz bir şekilde kullanılabilmesini sağlamak için kontrol edilmiştir.
 • Saygın bir yazılım satıcısı olarak Wiresoft, sınırlı bir süre için geçerli olan veya sınırlı işlevselliğe sahip test sürümlerini satışa sunmaz.
 • Wiresoft Shop'tan satın aldığınız her lisansla, satışı yasal düzenlemelere uygun olarak gerçekleşen orijinal bir Microsoft ürünü satın aldığınızdan emin olabilirsiniz, böylece Wiresoft veya siz yasal gri bir alanda bulunmazsınız.

Microsoft Office 2013 Standard veya diğer Microsoft Office ürünlerinin satın alınmasıyla ilgili tüm sorularınız için lütfen bizimle e-posta, telefon veya buradan sohbet yoluyla iletişime geçin.

Bağlantılar "MICROSOFT OFFICE 2013 STANDARD"
Müşteri puanları "MICROSOFT OFFICE 2013 STANDARD"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler