Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 USER CAL

Hemen teslime hazır, teslim süresi 24 saat

  • SW10081
  • 6VC-02073
  • Kalıcı olarak geçerli
  • Tüm diller
  • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
458,90 TRY * 508,90 TRY * (9,83% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Miktar 1x R2 User CAL
Sistem  Windows Sunucu
CAL RDS User CAL R2
Teslimat kapsamı Lisans Kimliği + Kimlik Doğrulama Kodu
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Terminal Sunucusu Uyumlu


Microsoft Windows Uzak Masaüstü Hizmetleri (RDS), eski Terminal Server CAL'lerinin halefidir. RDS, oturum sanallaştırma ve Sanal Masaüstü Altyapısı (VDI) teknolojileri aracılığıyla masaüstlerini sunmak ve yönetmek ve uzak çalışanları bağlamak için size çok çeşitli seçenekler sunan merkezi bir masaüstü ve uygulama platformudur. Bu, merkezi bir masaüstü çözümü aracılığıyla şirketteki esnekliği ve veri güvenliğini artırmanızı sağlarken aynı zamanda BT departmanınızı masaüstü bilgisayarları ve uygulamaları yönetme yükünden kurtarır.

Ürünle ilgili diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 USER CAL"

Microsoft Windows Uzak Masaüstü Hizmetleri 2012 (RDS) 

Veri koruma konusu, bir şirkette müşteri verilerinin işlenmesi söz konusu olduğunda çok yıllık bir konudur. Şirketiniz hassas müşteri verileriyle çok fazla ilgileniyorsa, bu verileri işlenmek üzere çalışanlara güvenli bir şekilde aktarmak genellikle zordur. Doğru, Windows 8 'den itibaren dahil edilen AppLocker güvenlik ilkesi başta olmak üzere birçok güvenlik çözümü var. Ancak hiçbir şey bir uzak masaüstü hizmetinde çevrimiçi çalışmak kadar verimli ve ucuz değildir. Geçmişte, çalışanın yalnızca ilkel bir terminali çalıştırdığı ve tüm verilerin merkezi olarak sunucuda bulunduğu terminal sunucuları kullanılıyordu. Bu teknoloji daha da rafine edildi ve geliştirildi, böylece bugün iş aynı prensibe göre yapılıyor, ancak her şey daha da ucuz ve hızlı hale geldi. Bir çalışan evden çevrimiçi çalışıyorsa, ilk adım genellikle bir VPN bağlantısı aracılığıyla güvenli bir oturum açma çözümüdür. Bundan sonra, çalışan çalışmaya başlayabilir ve bunun için müşteri verilerine ihtiyaç duyar. Şirketinizin faaliyet gösterdiği alana bağlı olarak, bu veriler hiçbir koşulda yanlış ellere geçmemesi gereken son derece hassas veriler içerebilir. Çevrimiçi çalışırken veri kesintilerini mümkün olduğunca önlemek için birçok şirket, buradan sipariş edebileceğiniz gibi bir uzak masaüstü çözümüne güveniyor. Veriler merkezi olarak bir sunucuda depolanır ve çalışan Windows sunucusundaki bir bilgisayarla oturum açar. Oturum açarken, sunucu geçerli bir lisansın mevcut olup olmadığını kontrol eder. Bir Microsoft sunucu lisansını çevrimiçi olarak sipariş edin ve bizden de satın alabileceğiniz Microsoft Windows Remote Desktop Service 2012 lisanslarıyla birlikte kullanın. Sizin için daha ucuz hale getirmek için, lisansları çalışan başına veya cihaz başına çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz. Her iki varyant da sunucu için uygundur, yalnızca yasal olarak satın alınmış orijinal bir lisans olması gerekir, bunu da bizden çevrimiçi olarak hızlı bir şekilde sipariş edebilirsiniz.

Çalışan bilgisayarı başlattıktan sonra, yalnızca Windows'ta bulunan RDS programı aracılığıyla sunucuya bağlanması gerekir. Burada, işi için önemli olan tüm veri ve programlar görüntülenir - ancak bu program ve verileri aktarmadan. Hepsi sunucuda kalır ve orada BT personeliniz tarafından yönetilir. Bu aynı zamanda BT departmanınızın bu veri ve programların bakımını yapmasını da kolaylaştırır. Her şey merkezi olarak tek bir yerde kalır ve yalnızca yerel olarak bakım yapılması gerekir. Bu sayede güncellemeler veya hatalardan kaynaklanan kesinti süreleri minimumda tutulur. Eğer bir hata ortaya çıkarsa, sadece tek bir yerde düzeltilmesi gerekir. Çalışan sunucuya tekrar giriş yaptığında her şey yolundadır ve devam edebilir. Yalnızca sunucu verilerinin yedeklenmesi gerektiğinden yedeklemeler de hızlı bir şekilde yapılabilir. Böylece BT personeliniz çok daha az iş yapar ve ortaya çıkan sorunlara daha hızlı tepki verebilir.

Esnek lisans modellerini çevrimiçi sipariş edin

Microsoft, Windows Server ve Uzak Masaüstü Hizmeti için esnek bir lisanslama modeli oluşturmuştur. Kullanıcı veya cihazla ilgili bir lisans satın alabilirsiniz. Elbette, farklı modelleri karıştırıp eşleştirebilirsiniz - hangisi sizin için en uygunsa.
Düşük maliyetli bir toplu lisansı çevrimiçi sipariş ederek, bu durumda bizden kullanıcı tabanlı bir lisans satın almış olursunuz. Çalışanlarınızın sunucuya farklı konumlardan ve/veya cihazlardan erişmesi gerekiyorsa bu mantıklıdır. Çalışanlarınız sunucuya her zaman aynı cihazdan erişiyorsa veya birkaç çalışan bir bilgisayarı paylaşıyorsa, elbette bizden de uygun bir fiyata satın alabileceğiniz cihazla ilgili bir lisans kullanmayı tercih etmelisiniz.

Hangi lisansları sipariş edeceğinizden emin değilseniz veya farklı lisans modellerini karıştırmak istiyorsanız, servis personelimizle iletişime geçmeniz yeterlidir. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

RDS Cals'ın hızlı teslimatı

Uzun posta yolunun sizi engellemesine izin vermeyin. Online satın alma işleminizden en geç 24 saat sonra bizden lisans bilgilerinizi içeren bir e-posta alacaksınız. Ardından ruhsat hemen kullanıma hazır hale gelir. Bu, işinizin genişlediğini fark etseniz bile size esneklik sağlar. Online olarak hızlıca yeniden sipariş verin ve uzun süre beklemek zorunda kalmadan çalışmaya devam edin. Ayrıca Microsoft ürünleri için yalnızca orijinal lisanslar sunuyoruz. Elbette, satın alma işleminden sonra da sorularınız olursa yanınızdayız. E-posta, telefon veya çevrimiçi sohbette hızlı, kısa sorular için.

Bağlantılar "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 USER CAL"
Müşteri puanları "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 USER CAL"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler