Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 USER CAL

Hemen teslime hazır, teslim süresi 24 saat

 • SW10154
 • 6VC-02073
 • Kalıcı olarak geçerli
 • Tüm diller
 • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
458,90 TRY * 508,90 TRY * (9,83% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Miktar 1x User CAL
Sistem  Windows Sunucu
CAL RDS User CAL 
Teslimat kapsamı Lisans Kimliği + Kimlik Doğrulama Kodu
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Terminal Sunucusu Uyumlu


Microsoft Windows Uzak Masaüstü Hizmetleri (RDS), eski Terminal Server CAL'lerinin halefidir. RDS, oturum sanallaştırma ve Sanal Masaüstü Altyapısı (VDI) teknolojileri aracılığıyla masaüstlerini sunmak ve yönetmek ve uzak çalışanları bağlamak için size çok çeşitli seçenekler sunan merkezi bir masaüstü ve uygulama platformudur. Bu, merkezi bir masaüstü çözümü aracılığıyla şirketteki esnekliği ve veri güvenliğini artırmanızı sağlarken aynı zamanda BT departmanınızı masaüstü bilgisayarları ve uygulamaları yönetme yükünden kurtarır.

Ürünle ilgili diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 USER CAL"

Remote Desktop to Services Windows Server 2012 / R2 için Kullanıcı CAL'leri kullanılmış olarak satın alın

Windows Server 2012 veya R2'ye Uzak Masaüstü Hizmetleri aracılığıyla erişebilmek için her kullanıcının ayrı bir istemci erişim lisansına, RDS Kullanıcı CAL'sine ihtiyacı vardır. Herhangi bir uç cihazdan ve yerel olarak bağımsız bir şekilde bir şirket ağının Windows programlarına vb. erişim sağlar. Windows Server 2012 için normal Kullanıcı CAL'si ekstra uzaktan erişim hakları içermez, bu nedenle bunların ek olarak bir RDS Kullanıcı CAL'si şeklinde satın alınması gerekir.

Wiresoft'un 2012 / R2 sürüm RDS Kullanıcı CAL'leri, resmi Microsoft toplu lisanslama programında sunulan Windows Server için RDS Kullanıcı istemci erişim lisansları ile aynı işlevlere sahip olmakla birlikte, diğer birçok lisans sağlayıcısının RDS Kullanıcı CAL'lerine kıyasla önemli ölçüde daha düşük bir fiyatla kullanılmış yazılım avantajına sahiptir.

Windows Server 2012 veya R2 için RDS Kullanıcı CAL'lerinin avantajları nelerdir?

Windows Server için Uzak Masaüstü Hizmetleri - eski adıyla Terminal Hizmetleri - kullanıcılar (veya son cihazlar) için, Windows Server 2012'nin tüm tipik hizmetlerinin, ilgili Windows programlarının bir bilgisayara yerel olarak yüklenmesine gerek kalmadan kullanılabileceği özel bir sunucu rolünü ifade eder. RDS 2012 için Kullanıcı CAL'i ilgili çalışanın uzaktan erişimine izin verir; ana bilgisayar görevi gören Windows sunucusu aracılığıyla, Windows programları bir uzak masaüstü oturumu çerçevesinde bu CAL yetkili kullanıcının kullanımına sunulur. Bu kullanıcı daha sonra RDS Kullanıcı CAL'i ile hem şirketin bulunduğu yerde hem de yerel olarak bağımsız bir şekilde (uzaktan) İnternet bağlantısı üzerinden erişmek için herhangi bir PC veya dizüstü bilgisayar vb. kullanabilir - ancak her şeyden önce ince bir istemci de kullanabilir.

Bu nedenle RDS User CAL 2012 ile kullanıcılar, Uzak Masaüstü Hizmetleri ilgili Windows sunucusunun mevcut performansını sağladığından, daha düşük performansa sahip neredeyse tüm eski Windows özellikli uç cihazları kullanabilirler; bu nedenle, Windows sunucu hizmetlerinin yanı sıra mevcut sürümlerdeki ilgili programları kullanmak için daha güçlü donanım sağlanması zorunlu bir ön koşul değildir.

Windows Server 2012 için Uzak Masaüstü Hizmeti Kullanıcı CAL'si ile kullanılabilen özelliklere genel bakış

Windows Server 2012 veya R2 için bir RDS Kullanıcı CAL'i ile bir kullanıcı, ilgili sunucu sürümünün tüm avantajlarından yararlanabilir; özellikle sanallaştırmada birçok önemli optimizasyonun yanı sıra Hyper-V'deki birçok yenilik de bunlara dahildir:

 • Bulut tabanlı, sanal sunucuları ve yerel sunucuları tek bir ağda birlikte yönetmek için Windows Azure bulut hizmetlerine bağlantı
 • Windows Server ve System Center arasında geliştirilmiş işbirliği
 • System Center 2012 R2 ile sanal ortamlar için daha verimli IP Adres Yönetimi (IPAM) işbirliği
 • Dokunmatik ekran için optimize edilmiş kullanıcı arayüzü
 • Etkili yönetim için PowerShell 3.0
 • Yeni, daha güçlü görev yöneticisi
 • Genişletilmiş Doğrulama sertifika yönetimine sahip IIS (Internet Information Service 8.0)
 • Dosya paylaşımlarına gelişmiş erişim için SMB 3.0
 • System Center Virtual Machine Manager 2012 R2'de Windows Server 2012 R2 ve Hyper-V Server 2012 R2'nin paralel çalışması
 • VM Connect, dosyaları sürükle ve bırak yoluyla kopyalamaya ve taşımaya izin verir
 • Sanal sabit diskler (VHDX) Windows Server 2012 R2'de çalışma sırasında büyütülebilir veya küçültülebilir
 • SSD ve SATA diskler Depolama Alanlarında birleştirilebilir

Windows Server 2012 / R2 için RDS CAL'lerin yöneticiler için avantajları

Bir RDS Kullanıcı CAL'inin kullanıcılar için daha önce bahsedilen avantajlarına ek olarak, bir Uzak Masaüstü Hizmetleri sistemi yöneticiler için de bazı avantajlar sunar: RDS Kullanıcı CAL'leri ile lisanslama, tüm kayıtlı kullanıcıların ve PC'lerin yönetimini daha verimli hale getirir, çünkü kurumsal bir ağda uygulanan Windows yazılımı, her bir uç cihaza yüklemek ve ayrıca aksi durumda olduğu gibi güncellemeleri yürütmek yerine merkezi olarak yönetilebilir ve ayrıca sağlanabilir.

Buna ek olarak, RDS Kullanıcı CAL'leri kayıtlı kullanıcıların bireysel haklarını da tanımlar, böylece Windows sunucusunu bireysel erişim seçenekleriyle kullanabilirler. Bu şekilde, Windows Server 2012 için RDS Kullanıcı CAL'leri, iş istasyonlarının sağlanması ve bakımı için gereken çabayı da önemli ölçüde azaltır.

Windows Server 2012 / R2 için RDS Kullanıcı CAL'leri hakkında teknik bilgiler

Uzak Masaüstü Hizmetlerinin bir Kullanıcı CAL'si aracılığıyla sağlanması ve kullanılması belirli sunucu rolleri tarafından düzenlenir. RDS CAL ve sunucu sürümünün uyumluluğuna ek olarak, aşağıdaki koşullar da dikkate alınmalıdır.

Uzak Masaüstü Hizmeti Kullanıcı CAL'leri için Windows Server 2012 ve R2 sürüm uyumluluğuna dikkat edin

Bir RDS Kullanıcı CAL'i her zaman bağlantının kurulduğu Windows Server sürümü ile uyumlu olmalıdır. Windows Server 2012 kullanıcıları için RDS CAL'ler özelinde, Windows Server 2012'nin yanı sıra bir üst sürüm olan Windows Server 2012 R2'ye ve 2008 gibi daha eski bir Windows Server sürümüne (sürüm düşürme) erişmek için kullanılabilir. Ancak bu RDS-CAL 2012, 2016 (yükseltme) gibi daha yüksek bir Windows Server sürümüne erişmek için kullanılamaz. Bu yalnızca Uzak Masaüstü Hizmetleri CAL'nin ilgili sürümüyle mümkündür. Yeni bir Kullanıcı CAL'i ya da kullanılmış bir yazılım olması fark etmez.

Microsoft Windows Server 2012 R2 Sürümleri Datacenter ve Standard için RDS CAL'ler arasındaki fark

Wiresoft, Windows Server 2012 R2 için hem Standart hem de Datacenter Sürümlerini sunmaktadır. Farklı sanallaştırma derecelerinde farklılık gösterirler; aksi takdirde, 2012 R2 sürümünün sunduğu işlevler açısından aynıdırlar.

Windows Server 2012 R2'nin Standart Sürümü, ya hiç sanallaştırma kullanmayan ya da düşük düzeyde sanallaştırma kullanan müşteriler için tasarlanmıştır; Datacenter Sürümü ise Hyper-V rolünde herhangi bir sayıda sanal makineyi çalıştırmak üzere sanallaştırılmış, özel bir bulut ortamı için gerekli tüm işlevleri de sunar.

Bir RDS Kullanıcı CAL'i ile, sürüm başına mevcut olan işlevsellik her zaman kullanılabilir.

Windows Server 2012 Uzak Masaüstü Hizmetleri için Kullanıcı CAL'leri ve Aygıt CAL'leri arasında karşılaştırma

Yukarıda açıklandığı gibi, Microsoft Server 2012 veya R2 yazılımının uygulanması, daha sonraki kullanımından ayrıdır - uzaktan kullanım hakları, Microsoft lisanslama sisteminde ilgili bir istemci erişim lisansı aracılığıyla düzenlenir. RDS Kullanıcı CAL'ına ek olarak bir de RDS Cihaz CAL'ı vardır. Her iki CAL de yalnızca bir kullanıcı veya belirli bir uç cihaz için geçerlidir.

Böylece Microsoft RDS CAL sistemi, sunucu yöneticilerinin tüm erişim haklarını açıkça yönetmesine olanak tanır ve kayıtlı olmayan kullanıcılar iki erişim lisansından biri olmadan bir Windows sunucusuna erişemeyeceği için daha yüksek bir güvenlik düzeyi sunar. Her RDS CAL türü, sunucu hizmetlerinin kullanımında belirli bir hareket alanına sahiptir.

Uzak Masaüstü Hizmetleri 2012 / R2 için Kullanıcı CAL'leri

Windows Server 2012 / R2 için RDS Kullanıcı İstemci Erişim Lisansı ile yalnızca tek bir özel kullanıcı kaydedilir. Böylece RDS CAL bu kullanıcıya bir uzak masaüstü oturumu kapsamında Windows sunucusuna uzaktan erişim hakkı verir; bu kullanıcı son cihazı veya istemci bilgisayarı serbestçe seçebilir, ancak erişim aynı anda yalnızca tek bir PC veya benzerinden mümkündür. Bu, bu yetkili kullanıcının örneğin şirket lokasyonundaki masaüstü bilgisayarı, yoldaki cep telefonunu veya tableti vb. veya ev ofisindeki dizüstü bilgisayarı kullanmayı seçebileceği anlamına gelir, çünkü RDS User CAL ile her zaman kişisel hesabını kullanır.

Bir RDS Kullanıcı CAL'si ile Uzak Masaüstü lisansı zorlanmaz. Bu, ilgili istemci bağlantısının lisans sunucusunda sağlanan Uzak Masaüstü Hizmetleri için Kullanıcı CAL'lerinin sayısından bağımsız olarak kurulduğu anlamına gelir. Ancak, ilgili her kullanıcı için geçerli bir Kullanıcı CAL'si mevcut olmalıdır. Bu nedenle, bir şirkette Kullanıcı CAL'lerinin tam sayısı tanımlanmalı ve bir RDS Kullanıcı CAL'sinin bu kullanıcılar tarafından kullanılabilmesi için Windows sunucusuna yeterli sayıda Kullanıcı Erişim Lisansı yüklenmelidir. Bu, şu yolla yapılır

Sunucunun Uzak Masaüstü Lisans Yöneticisi.

Windows Server 2012 / R2 için RDS Kullanıcı CAL'lerinin tüm özelliklerine genel bakış

 • Bir RDS Kullanıcı CAL'si, tek bir cihazın (Cihaz CAL'si) aksine Active Directory'deki belirli bir kullanıcıya atanır.
 • Bir RDS Kullanıcı CAL'i geçici olarak kullanılamaz ve bu nedenle iptal edilemez.
 • Uzak Masaüstü Hizmetleri Kullanıcı CAL'si lisans sunucusu tarafından izlenir.
 • CAL'ler bir ekip içinde izlenemez.
 • Belirtilen Kullanıcı CAL'lerinin sayısı aşılabilir - ancak bu Uzak Masaüstü Lisans Sözleşmesine aykırıdır.

RDS Kullanıcı CAL'lerine İlişkin Sonuç

Windows Server 2012 veya R2 için hangi Remote Desktops Services CAL türünün bir şirkette daha fazla avantaj sunduğu ve kullanılmış yazılım satın alırken daha ucuz bir alternatif olduğu durumdan duruma değişir. Bu karar yalnızca çalışan sayısına değil, aynı zamanda mevcut uç cihazların öncelikli olarak nasıl kullanıldığına da dayanmaktadır: Çalışanların çoğunluğu Windows Server'a erişmek için farklı uç cihazları veya farklı iş istasyonlarını esnek bir şekilde, yani yalnızca dahili olarak değil, aynı zamanda harici ve mobil olarak da kullandığında, RDS Kullanıcı CAL daha fazla hareket alanı sunar.

Bu nedenle, RDS CAL'leri satın almadan önce şirketinizde hangi türün daha fazla avantaj sağladığını netleştirmelisiniz, çünkü bir RDS Kullanıcı CAL'i bir Cihaz CAL'ine dönüştürülemez. Aynı şekilde, kullanıcının daha sonraki bir tarihte değiştirilmesi de mümkün değildir.

Wiresoft Online Shop'ta tek bir lisanstan Uzak Masaüstü Hizmetleri 2012 / R2 için kullanılmış Microsoft Kullanıcı CAL'lerini düşük bir fiyata satın alın

Windows Server 2012 / R2 için RDS Kullanıcı CAL'lerini Wiresoft Online Shop'tan tek bir lisanstan başlayarak satın alabilirsiniz - kullanılmış yazılımlar için CAL teklifimiz, "kullanılmış" olarak etiketlenmeden kullanılabilirlik açısından herhangi bir dezavantaja neden olmadan özellikle uygun bir fiyat sunar.

Windows Server 2012 için RDS Kullanıcı CAL'leri için kullanılan yazılım nedir?

Wiresoft Online Shop'ta sunulan Windows Server 2012 / R2 için Uzak Masaüstü Hizmetleri Kullanıcı CAL'leri, ilgili lisans programında da mevcut oldukları için tipik Microsoft erişim lisanslarıdır; bunlar, gerekli olmayan kullanıcılar için bireysel erişim lisansları satan bir şirket tarafından satın alınan kullanıcı istemci erişim lisansları için bir toplu lisansın parçasıdır veya toplu lisansın tamamı Wiresoft'a satılmıştır, RDS toplu lisansları böylece ilgili bireysel lisanslara bölünmüştür. Yeniden satış ve tek kullanıcı CAL'lerine bölünme ile bunlar kullanılmış yazılım olarak işaretlenir. Ancak bu, RDS Kullanıcı CAL işlevselliğinde genel bir aşınma ve yıpranma veya zaman açısından bile olsa kullanılabilirliği ile ilgili başka bir kısıtlama anlamına gelmez.

Windows Server 2012 / R2 için Uzak Masaüstü Hizmetleri Kullanıcı CAL'leri kullanılan yazılım olarak hangi güvenliği sunar?

Wiresoft'tan kullanılmış RDS CALs 2012 satın almak sadece ucuz değil, aynı zamanda müşterilerimiz için güvenlidir! Microsoft Windows Server 2012 Uzak Masaüstü Hizmetleri için Tek Kullanıcılı CAL'yi benzer yeni yazılımlardan daha düşük bir fiyata almakla kalmayacak, aynı zamanda geçerli toplu lisans anahtarı ile lisans aktivasyonu dahil olmak üzere anında indirme yoluyla alıcı güvenliğine de sahip olacaksınız.

RDS Kullanıcı CAL'lerinin güvenli kaynağı

Mağazada Wiresoft tarafından sunulan Windows Server 2012 ve R2 için tüm Uzak Masaüstü Hizmetleri Kullanıcı CAL'leri şirket lisans stoklarından gelmektedir. Bu nedenle, müşteri olarak sizin için hem RDS için bir Kullanıcı CAL'si veya kullanılmış yazılım olarak başka bir Microsoft istemci erişim lisansı satın alırken hem de kullanırken yasal güvenlik sağlanır, çünkü hiçbir geçerli düzenleme ihlal edilmez. Bu gerçek, çeşitli mahkeme kararları ile defalarca açıkça teyit edilmiştir. Tüm alıcıların/satıcıların eksiksiz kanıtı sayesinde, Wiresoft'un kullanılmış yazılımları da denetime dayanıklıdır!

Uzak Masaüstü Hizmetleri 2012 / R2 için Kullanıcı CAL'leri için kullanılmış yazılım satın alırken avantajlarınız

Wiresoft'un Windows Server 2012 ve R2 RDS ve diğer istemci erişim lisansları için kullanılmış Kullanıcı CAL'leri teklifi, müşterilerimiz için sadece ticari tekliflere daha ucuz bir alternatif olmakla kalmaz, aynı zamanda katı lisans ölçekleri yerine Windows Server için uzaktan hizmetlerin satın alınması için gereken CAL sayısının sınırsız seçimini sunar. Bu, özelleştirilmiş ve dolayısıyla uygun maliyetli lisanslama sağlar.

Wiresoft'un çevrimiçi mağazasındaki RDS CAL yelpazesi, ilgili RDS Cihaz CAL'sine ek olarak Windows Server için uzaktan istemci erişim lisanslarının eski veya yeni sürümlerini içerir. Bu şekilde uyumluluk sorunlarından veya yeni donanım satın almaktan kaçınırsınız. Wiresoft'ta Windows Server için farklı RDS CAL sürümlerine yönelik çok çeşitli kullanılmış yazılımlardan yararlanın!

Wiresoft Yazılım Mağazasında Windows Server için Kullanıcı ve Cihaz CAL'lerinin yanı sıra diğer Microsoft Server programlarını ve uygun istemci erişim lisanslarını - anında indirme dahil kullanılmış yazılım olarak uygun bir fiyata bulabilirsiniz. Windows Server 2012 / R2 veya başka bir Microsoft ürünü için RDS Kullanıcı CAL'leri hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sohbette veya e-posta veya telefon yoluyla yetkin tavsiyelerimizden yararlanmanız yeterlidir.

Bağlantılar "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 USER CAL"
Müşteri puanları "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 USER CAL"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler