Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT SQL SERVER 2017 STANDARD 2-CORE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT SQL SERVER 2017 STANDARD 2-CORE

Hemen teslime hazır, teslim süresi 24 saat

 • SW10102
 • 7NQ-01158
 • Kalıcı olarak geçerli
 • Tüm diller
 • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
29.247,90 TRY * 32.496,90 TRY * (10% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Core 2 Core 
Minimum lisanslama 4 Core Pro Server
CAL Gerekli değil
Orta İndir
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Teslimat kapsamı İndir + Lisans


 SQL 2017 Server Standard  sürümü, içerdiği veritabanı, raporlama ve analiz fonksiyonları ile özellikle küçük ve orta ölçekli şirketlere 'un kanıtlanmış ilişkisel veri platformunun güçlü bir versiyonunu sunmaktadır. Ana veriler ve raporlama dahil olmak üzere mevcut işlevlerdeki birçok geliştirme ve iyileştirmenin yanı sıra, Intelligence ve Always Encrypted teknolojisi gibi önemli yeni özellikler ve iş açısından kritik iş yüklerini güvenli ve güvenilir bir şekilde çalıştırmak için yüksek düzeyde ölçeklenebilirlik içerir. Microsoft Services Services Business

Ürünle ilgili diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT SQL SERVER 2017 STANDARD 2-CORE"

Microsoft SQL Server 2017 Standard 2-Core

SQL Server 2017 Standard sürümü, içerdiği veritabanı, raporlama ve analiz işlevleriyle özellikle küçük ve orta ölçekli şirketlere Microsoft'un kendini kanıtlamış ilişkisel veri platformunun güçlü bir sürümünü sunuyor. Ana Veri Hizmetleri ve Raporlama Hizmetleri gibi mevcut özelliklerde birçok geliştirme ve iyileştirmenin yanı sıra İş Zekası ve Her Zaman Şifreli teknolojisi gibi önemli yeni özellikler ve görev açısından kritik iş yüklerini güvenli ve güvenilir bir şekilde çalıştırmak için yüksek ölçeklenebilirlik içerir. SQL Server 2017 Standard ile, Python veya R'da veritabanı içi gelişmiş analitiklerin yanı sıra anlamlı etkileşimli görselleştirmelerle verilerinize dayalı yeni içgörüler elde edin. Buna geliştirme dilleri ve işletim sistemleri seçeneklerini de eklediğinizde SQL Serve uygulamalarını yalnızca Windows'a değil, aynı zamanda Linux ve Linux tabanlı Docker konteynerlerine de dağıtabilir ve bunları yerel olarak veya bulutta çalıştırabilirsiniz.

SQL Server Standard 2-Core sürümü böylece, özellikle KOBİ'lerde ERP yazılımı, CRM ve ürün yönetim sistemlerinin sağlanması için tipik olarak verilen modern, güçlü bir ilişkisel veritabanı yönetim sisteminin tüm gereksinimlerini karşılar - Microsoft SQL Server, veri depolama için güvenli bir platform için tüm ön koşulları içerir.

Wiresoft, Edition SQL Server 2017 Standard 2-Core 'u kullanılmış yazılım olarak sunmaktadır - yeni ürünlerden önemli ölçüde daha düşük bir fiyatla - bu tamamen kullanılabilir ve performans ve güvenlik açısından geniş bir kapsam sunar, çünkü bu, özellikle daha güçlü sunucular kullanan bu tür şirketler veya kuruluşlar için caziptir, böylece sunucu lisansı/CAL'den oluşan varyant kullanılamaz. Microsoft SQL Server 2017 Standard'ın lisanslaması da Microsoft lisans yönetimine uygun olarak kullanılan yazılımlar için gerçekleştirilmektedir. Geçerli lisanslama koşullarının yanı sıra SQL Server 2017 Standard'da yer alan işlevsel alanlara ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıdaki detaylarda bulunabilir.

SQL Server 2017 Standard 2-Core'daki yenilikler nelerdir?

SQL Server 2017 'nin Standart sürümü, küçük veya orta ölçekli şirketlerde orta düzey uygulamalar ve veri haritaları için ihtiyaç duyulan geniş bir işlev yelpazesi sunar - yüksek ölçeklenebilirlik de dahil olmak üzere sorunsuz performans sağlar. Yüksek sanallaştırılabilirliğe ek olarak, yük devretme ile yüksek kullanılabilirlik, gelişmiş OLTP ve bellek içi sütun deposunun yanı sıra operasyonel gerçek zamanlı analitik ve PolyBase'i de içerir. PolyBase teknolojisi ile ilişkisel veriler ve Büyük Veri de birleştirilebilir ve böylece çeşitli şekillerde kullanılabilir.

İş Zekası özellikleri, veri setlerini analiz etmek için çok boyutlu modeller ve temel tablo modellerinin yanı sıra bellek içi depolama modu, temel raporlama ve analitik özellikleri sağlar. Gelişmiş Analitikte, SQL Server Makine Öğrenimi Hizmetleri, açık kaynak Python ve -R ile bağlantı dahil olmak üzere makine öğrenimi işlevlerinin entegrasyonunu destekler, yalnızca Windows'ta değil, aynı zamanda Linux ve Docker için de tutarlı bir ortamın yanı sıra hibrit işlem ve gerçek zamanlı analitik işleme sağlar.

Ayrıca SQL Server 2017 Standard, T-SQL ve SQL CLR dahil olmak üzere hem yerel kullanım hem de bulut için birçok genel geliştirme aracını desteklemektedir. Buna ek olarak, Standart sürüm Always Encrypted ile Windows ve Linux için Always On yüksek kullanılabilirlik ve felaket kurtarma dahil olmak üzere gelişmiş güvenlik sunar.

SQL Server 2017 Standard aşağıdaki işlevsel alanlara yönelik yenilikler içerir:

SQL Veritabanı Motoru özellikleri

Veritabanı motoru, artan performansa ek olarak, karmaşık analizler ve geliştirilmiş iş akışları için, uyarlanabilir birleştirmeler için iyileştirmeler içeren uyarlanabilir sorgu işleme ve toplu modda bellek tahsisi hakkında geri bildirim de dahil olmak üzere ek özellikler içerir. Tablo değeri işlevlerinin birden fazla deyimle üst üste yürütülmesi CPU kaynaklarını korurken, yeni dinamik yönetim listeleri otomatik optimizasyon da dahil olmak üzere performansı artırır; sorgu performansı sorunları ortaya çıktığında, bunlar hemen görüntülenir ve uygun çözüm önerileri oluşturulur ve otomatik olarak uygulanır. Buna ek olarak, CLR montajları artık pozitif bir listeye eklenebilir.

SQL Server Analiz Hizmetleri

SQL Server Analiz Hizmetleri'nde (SSAS), SQL Server 2017, tablo modellerinde iyileştirmelere ek olarak mevcut temel özelliklerde güncellemeler sağlar, tablo modu artık varsayılan bir yükleme seçeneği olarak mevcuttur. Power BI'da Veri Al özelliği, Power Query M formül dilinde sorgular çalıştırırken mevcut veri kaynaklarından yararlanır.

SQL Server Entegrasyon Hizmetleri

SSIS'deki Scale Out işlevi iyileştirmeler içerir ve örneğin birden fazla bilgisayarda yürütmeyi basitleştirir. Scale Out Master yüksek kullanılabilirliği destekler ve yürütme günlüklerinin yük devretme işlemini optimize eder. SSIS kataloğu, SSIS paketlerini dağıtırken varsayılan modu belirtmek için başka bir genel özellik içerir, ayrıca Linux üzerinde SQL Server artık desteklenmektedir.

SQL Server 2017 Standard ile Linux

Kullanıcılar artık SQL Server'a erişmek için açık işletim sistemi Linux'u kullanabilirler. Hem Linux hem de C++ uygulamaları için bağlantı Open Database Connectivity arayüzü üzerinden yapılır. Java uygulamaları için Java Database Connectivity sürücüsünün kullanımı da optimize edilmiştir.

Yeni SQL Server Makine Öğrenimi Hizmetleri

Daha önce SQL Server R Services olarak bilinen alan, kısmen önceki R programlama dilinin yanı sıra Python desteği nedeniyle SQL Server Machine Learning Services olarak yeniden adlandırıldı. Artık yürütme için R veya Python komut dosyaları kullanılabilir; R ve Python modellerini dağıtmak için Microsoft Machine Learning sunucusu kurulabilir. Geliştiriciler ayrıca Python için açık kaynak ortamında bulunan makine öğrenimi ve yapay zeka kütüphanelerine de erişebilirler.

SQL Server 2017 Standard Edition'ın performansı ve bireysel bileşenleri hakkında bilgiler

Aşağıda performansa ve dahil edilen özelliklere kısa bir genel bakış yer almaktadır. Microsoft SQL Server'ın Standart Sürümü maksimum 24 çekirdek sayısını ve maksimum 524 PB veritabanı boyutunu destekler. Maksimum limitler ve mevcut özellikler hakkında aşağıdaki bilgiler de geçerlidir:

Hafıza

 • Bellek için optimize edilmiş veriler için maksimum boyut veritabanı başına 32 GB'tır
 • Örnek başına maksimum tampon havuzu boyutu 128 GB'tır
 • Örnek başına maksimum columnstore segment önbelleği 32 GB'tır

OLTP (Çevrimiçi İşlem İşleme) performansı

Standart Sürüm için aşağıdaki özellikler geçerlidir:

 • Bellek içi OLTP, operasyonel analitik ile gelişmiş OLTP
 • Temel Yüksek Kullanılabilirlik ile ilgili olarak, iki düğümlü tek bir veritabanında yük devretme ve okunamayan bir ikincil kopya desteklenir
 • Yönetilebilirlik: Management Studio ve politika tabanlı yönetim desteklenir

Veri Ambarı

 • Veri haritaları ve veri ambarı için kullanılabilir: Bölümleme, veri sıkıştırma ve veritabanı anlık görüntüsü dahil değişiklik yakalama
 • Bellek içi OLTP ve bellek içi sütun deposu, SQL Server 2017 'nin standart sürümündeki ilgili depolama boyutunun ölçeklendirme sınırlarıyla sınırlıdır
 • Sütun deposu ve operasyonel gerçek zamanlı analitik, maksimum iki derece paralellikle sınırlıdır - yani sorgu başına iki çekirdek
 • Lütfen unutmayın: PolyBase ile, Standart Sürümde sorguların yatay ölçeklendirilmesi mümkün değildir

İş Zekası Özellikleri

SQL Server 2017 'nin Standart Sürümü, temel çok boyutlu modellere sahip şirketler için temel iş zekası işlevlerinin yanı sıra temel bir tablo modeli ve bellek içi depolama modu, temel raporlama ve analitik sağlar. Veri entegrasyonu için SQL Server Integration Services ve entegre konektörler mevcuttur.

Analysis Services için örnek başına maksimum çalışma belleği kullanımı tablo modunda 16 GB ve MOLAP (Çok Boyutlu OLAP) için 64 GB'dir. Raporlama Hizmetleri için maksimum çalışma belleği kullanımı örnek başına 64 GB'dir.

Diğer bilgiler ve notlar

 • Gelişmiş Analitik için temel makine öğrenimi entegrasyonu mevcuttur: Açık kaynak Python ve -R ile bağlantı ve sınırlı paralellik
 • Programlanabilirlik ve desteklenen geliştirme araçları için: T-SQL, SQL CLR, Service Broker, JSON, XML ve grafik verileri
 • SQL Server 2017 ile gelişmiş güvenlik sağlanır: Always Encrypted, satır düzeyinde güvenlik, veri maskeleme ve SQL Server Audit ile uyumluluk raporları
 • Lütfen unutmayın: Aşağıdaki özellikler Linux'ta KULLANILAMAZ: SQL Server Raporlama Hizmetleri, SQL Server Analiz Hizmetleri, Makine Öğrenimi Hizmetleri, PolyBase ve Stretch Veritabanı

SQL 2017 Standard 2-Core için Donanım ve Yazılım Gereksinimleri

MS SQL Server 2017'nin Standart 2 Çekirdekli sürümü yüklenirken aşağıdaki özellikler geçerlidir, bunlar optimum çalışmayı sağlamak için gereklidir.

Donanım:

 • Sabit disk: 6 GB kullanılabilir depolama alanı, bu aynı zamanda yüklü SQL Server bileşenlerine de bağlıdır
 • Bellek: en az 4 GB, veritabanı boyutu arttıkça SQL Server'ın optimum performansını sağlamak için bellek artırılmalıdır
 • İşlemci tipi: x64 işlemci, örneğin AMD Opteron, AMD Athlon 64, Intel EM64T destekli Intel Xeon, EM64T destekli Intel Pentium IV - x86 işlemciler artık desteklenmemektedir, lütfen unutmayın:
 • SQL Server kurulumu yalnızca x64 işlemcilerde desteklenir: NTFS veya ReFS dosya formatına sahip bir bilgisayara yüklemeniz önerilir
 • İşlemci hızı: en az 1,4 GHz; 2,0 GHz veya daha hızlı olması önerilir

Yazılım:

 • SQL Server 2017 Standart sürümü .NET Framework 4.6 gerektirir ve SQL Server kurulumu .NET Framework, Master Data Services ve Replication'ı otomatik olarak yükler
 • Desteklenen işletim sistemleri: Windows Server 2016 Datacenter, Standard yanı sıra Essentials; Windows Server 2012 R2 Datacenter; Standard, Essentials yanı sıra R2 Foundation; Windows Server 2012 Datacenter, Standard, Essentials yanı sıra Foundation
 • SQL Server 2017, Sunucu Çekirdeği modunda yüklendiğinde, aşağıdaki Windows Server sürümleri tarafından desteklenir: Windows Server 2017 Standard ve Datacenter; Windows Server 2016 Standard ve Datacenter; Windows Server 2012 R2 Standard ve Datacenter; Windows Server 2012 Standard ve Datacenter

Diğer işletim sistemi notları:

 • 64 bit istemci işletim sistemlerinde SQL Server 2017 Standard 'ın tüm özellikleri desteklenir.
 • 32 bit istemci işletim sistemlerinde, SQL Server 2017 Standard'ın aşağıdaki özellikleri desteklenir: SQL Client Connectivity SDK, Integration Services, Data Quality Client, Client Tools veya Client Tools SDK'nın bağlanabilirliği veya geriye dönük uyumluluğu, tüm Distributed Replay bileşenlerinin yanı sıra Controller ve Client ve dokümantasyon bileşenleri

SQL Server 2017 Standard 2-Core'un Lisanslanması

SQL Server 2017 Standart sürümü için, Microsoft tarafından 2016 SQL Server sürümüyle sunulan ve aşağıda açıklanan temel lisanslama alternatif olarak kullanılabilir. Bir işlemcinin çekirdek sayısının lisanslamada rol oynamadığı önceki sürümlerin aksine, farklı bir lisanslama ölçütü uygulanmaktadır: Bir SQL Server'da bulunan çekirdek sayısı artık lisans gereksiniminin belirlenmesinde temel oluşturmaktadır. Bu amaçla, 2 çekirdekli paketler mevcuttur, böylece paket başına iki çekirdek lisanslanabilir; bu aynı zamanda kullanılan yazılım için de geçerlidir.

Bu nedenle, bir SQL sunucusu için gereken toplam lisans sayısı maksimum çekirdek sayısına bağlıdır ve bir sunucunun her fiziksel çekirdeği kendi lisansını gerektirir. Microsoft temel olarak sunucu başına en az 8 lisans varsayar ve aşağıdaki koşulları tanımlamıştır:

 • Her fiziksel işlemci en az 8 çekirdek ile hesaplanır.
 • Her fiziksel sunucu en az 16 çekirdek ile hesaplanır.
 • Tüm fiziksel ve aktif çekirdekler yukarıda belirtilen iki koşula göre lisanslanmalıdır.
 • SQL Server 2017 Standard için temel lisanslar 2'li paketler halinde mevcuttur.

SQL Server 2017 Standard 2-Core ile doğru lisanslama hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Wiresoft'un Microsoft Edition SQL Server 2017 Standard 2-Core as used yazılımı hakkında SSS

Wiresoft'un SQL Server 2017 Standard 2-Core ile kullanılmış yazılım olarak sunduğu ürünlerin yeni bir sunucu lisansından farkı yoktur - sadece yazılım yıpranmadığı için değil, aynı zamanda kullanılabilirlikleri açısından da. Aşağıda, Wiresoft kullanılmış SQL Server lisansları ile ilgili tüm tipik soruları yanıtlamaktadır:

Kullanılmış SQL Server 2017 Standard 2-Core yazılımı nereden geliyor?

Wiresoft tarafından sunulan SQL Server 2017 Standard 2-Core kullanılmış yazılım, bu yazılımı yeni satın alan ve daha sonra Wiresoft'a yeniden satan şirketlerden gelmektedir. Wiresoft Shop'taki teklifleri ile bu, kullanılmış yazılım olarak işaretlenmiştir, ancak yeni bir lisans gibi kullanılabilir.

Kullanılmış bir SQL Server 2017 Standard 2-Core lisansı alıcı güvenliği sunuyor mu?

Evet: SQL Server 2017 Standard 2-Core gibi Wiresoft kullanılmış yazılımları, müşteri olarak size ilgili yeni sunucu yazılımı ile aynı avantajları sunar: Başarıyla tamamlanan satın alma işleminizden sonra anında indirme ve sağlanan geçerli lisans anahtarı ile anında lisans etkinleştirme yoluyla alıcı güvenliği.

SQL Server 2017 Standard 2-Core kullanılmış yazılımının hem satın alınması hem de kullanılması yasal mıdır?

Evet: Wiresoft'ta bir müşteri olarak ne SQL Server 2017 Standard 2-Core için kullanılmış yazılım satın alırken ne de gerçekten kullanırken herhangi bir yasayı ihlal etmediğinizden emin olabilirsiniz, çünkü sunulan kullanılmış yazılım bir şirketin lisans stoğundan gelir. Bu durumda, yürürlükteki içtihat sadece Microsoft'un kullandığı yazılımın ticaretine değil, aynı zamanda kullanımına da izin vermektedir; bu durum çeşitli mahkeme kararlarıyla birçok kez teyit edilmiştir.

Wiresoft'un SQL Server 2017 Standard 2-Core gibi kullanılmış yazılımlarının başka avantajları var mı?

Wiresoft'un kullanılmış yazılımları, yazılım stoklarını güncellemek için kullanabilecekleri ve yeni ürünlere kıyasla çok daha ucuza mal olabilecekleri için birçok müşteriye ekonomik bir avantaj sunmaktadır. Ayrıca, artık düzenli olarak sunulmayan sunucu lisanslarının eski sürümlerini de bulabilirler. Buna ek olarak, Wiresoft'un kullanılmış yazılımı, tüm alıcıların tam olarak doğrulanması nedeniyle denetim güvenliği de sunar!

Wiresoft'ta yalnızca ucuz kullanılmış yazılım olarak SQL Server 2017 Standard 2-Core sürümünü değil, aynı zamanda Server/CAL lisanslı Standard sürümünü, SQL Server 2017'nin diğer sürümlerini ve Microsoft SQL Server'ın daha yeni sürümlerini de bulabilirsiniz. Wiresoft kullanılan yazılım portföyü, bahsedilen tüm avantajlara sahip diğer birçok Microsoft programını da içerir. SQL Server 2017 Standard veya başka bir sürümün çekirdek tabanlı lisanslaması hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen sohbet yoluyla veya e-posta ya da telefon yoluyla uzman tavsiyelerimizden yararlanmaktan çekinmeyin.

Bağlantılar "MICROSOFT SQL SERVER 2017 STANDARD 2-CORE"
Müşteri puanları "MICROSOFT SQL SERVER 2017 STANDARD 2-CORE"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler