Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PROFESSIONAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PROFESSIONAL

Hemen teslime hazır, teslim süresi 24 saat

  • SW10136
  • C5E-01307
  • Kalıcı olarak geçerli
  • Tüm diller
  • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
2.057,90 TRY * 2.285,90 TRY * (9,97% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Versiyon Tam sürüm
Cihazlar 1x
Teslimat kapsamı İndirme + lisans anahtarı
Orta İndir
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Teslimat süresi  Birkaç dakika
Sistem  Windows (32bit/64bit)
Terminal sunucusu Uyumlu


Professional Edition'daki Visual Studio 2017 ile kullanıcılar, geliştirmeden hata ayıklama ve kod düzeltmeye, sürüm kontrolünden yayınlamaya kadar uygulama ve program oluşturmak için her şeyi parmaklarının ucunda bulurlar.

Ürünle ilgili diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PROFESSIONAL"

Visual Studio Professional 2017 - profesyonel program oluşturma için her şey satın alma sürümünde

Professional Edition'daki Visual Studio 2017 ile kullanıcılar, uygulama ve program oluşturmak için geliştirme, hata ayıklama ve kod düzeltmenin yanı sıra sürüm kontrolünden yayınlamaya kadar her şeye sahiptir.

Visual Studio Professional, C ve C++ gibi eski dillerin yanı sıra C# ve Apple Metal programlama dili, iOS, JavaScript ve Python gibi güncel varyantları ve diğer web dillerini de desteklemektedir. Ayrıca yazılım, kullanılan dilden bağımsız olarak kod yazarken kullanıcılara canlı destek ile eşlik ediyor.

Hassas hata ayıklama işlevleri, hataları bulmayı ve hataları düzeltmeyi kolaylaştırarak uygulama geliştirmede değerli zaman tasarrufu sağlar.

Hızlı yapı görünümü, geliştiricilerin bir kodun yapısında nerede olduklarını her zaman gösterir ve merkezi hata listesi, bazı diller için alana özgü sorunlar da dahil olmak üzere tüm derleme, oluşturma ve kod analizi sorunlarını, yazıldıkları sırada canlı analiz yoluyla gösterir.

Visual Studio Professional 2017, özellikle IntelliSense ve Refactoring gibi sık kullanılan özelliklerin yanı sıra, kodda gezinme ve kod düzeltmenin yanı sıra, referansları ve koddaki değişiklikleri vb. doğrudan düzenleyicide anında vurgulayarak geliştirici çalışmalarına odaklanmayı artıran IntelliSense ve CodeLens için de birçok iyileştirme sunuyor.

Visual Studio 2017 Professional kimler içindir?

Visual Studio 2017 Professional Edition, mobil cihazlar için de olmak üzere zorlu uygulamaları tek başına veya ekip halinde geliştiren profesyonel geliştiricilere yöneliktir. Windows 7'den itibaren desteklenen Visual Studio 2017, eski işletim sistemlerinde de kullanılabiliyor ve bu da kullanıcı kitlesini genişletiyor.

Visual Studio 2017 Professional'ın Wiresoft'ta kullanılmış yazılım olarak sunulması, geliştiricilere kanıtlanmış Microsoft yazılımının tüm avantajlarını, herhangi bir abonelik yükümlülüğü olmaksızın kendi bilgisayarlarında kullanmak üzere tek bir lisans olarak özellikle uygun bir fiyata sunmaktadır.

Visual Studio 2017 Professional'a ek olarak, satın alma sürümünde tek bir lisans olarak diğer Visual Studio sürümlerini veya sürümlerini ve Windows 8 ve Windows 10 gibi uyumlu Microsoft programlarını Wiresoft Software Online Shop'ta bulabilirsiniz. Aşağıdaki genel bakış, Visual Studio 2017 Professional'ın en önemli optimizasyonlarını ve yeni özelliklerini göstermektedir.

Visual Studio 2017 Professional'da bulunan en önemli özelliklere genel bakış

Visual Studio 'nun 2017 sürümü, önceki sürüme göre birçok iyileştirmenin yanı sıra geliştiricilerin çalışmalarını daha da hızlı ve verimli hale getirmek için bir dizi yeni özellik içeriyor. Bu Profesyonel Sürümün kurulumu sırasında, yöneticiler yalnızca Çekirdek Düzenleyicinin mi kullanılacağını yoksa bir kullanıcının .NET masaüstü uygulamaları, Python kodu veya Unity ile oyunlar yazmak isteyip istemediğini seçebilir.

Ve program başlangıcında, önyükleme sürelerindeki azalmanın yanı sıra bir oturum başlatırken ve çözümleri yüklerken iyileştirmeler zaten fark ediliyor.

Artık daha hızlı çalışan özellikler arasında projeler ve öğeler için şablonların tanınması da var.

Ayrıca Visual Studio 2017, C++, C#, Visual Basic, F#, JavaScript ve TypeScript için ilgili editörlerin yanı sıra .NET Core ve ASP .NET Core'un yanı sıra Xamarin, Apache Cordova ve Unity ve MS SQL Server ile yazılım geliştirme için kullanılan kod hata ayıklama ve sorun teşhis sistemleri ve araçlarında çeşitli iyileştirmeler sunuyor. Buna ek olarak, Visual Studio 2017 Professional'daki aşağıdaki özelliklerden özellikle bahsetmek gerekir:

Visual Studio 2017 Professional'da IntelliSense

IntelliSense, Uygulama Programlama Arayüzlerini - API'ler - giriş sırasında zaten tanımlar ve bunları ilgili IntelliSense tamamlama listeleri aracılığıyla otomatik olarak tamamlar, böylece işlemler hem daha doğru hem de daha hızlı çalışır. Aynı zamanda filtreler kullanılarak gereksiz üyeler tamamlama listesinden çıkarılır. Özellikle C#'ta, IntelliSense tamamlama listeleri "liste üyesi" ve "tam kelime" belirteçlerini içerir. Listeler ayrıca, diğer şeylerin yanı sıra, belirli bir türün veya ad alanlarının üyelerine, kod parçacıklarına ve değişkenlerin, komutların ve işlevlerin adlarına hızlı erişim sağlar.

Benzer şekilde, IntelliSense bir API'yi daha hızlı keşfetmek için kullanılabilir, çünkü değerler kümesini sınırlamak için bir kategori kullanılabilir. Araç ipuçları ile API'lerin tanımları da daha kolay incelenebilir; zaten giriş sırasında sorunlara işaret ediyorlar ve kritik noktaları dalgalı çizgilerle işaretliyorlar.

Visual Studio 2017 Professional'da CodeLens

CodeLens ile geliştiriciler, koddan ayrılmak zorunda kalmadan çalışırken her zaman genel bir bakışa sahip olurlar ve tek tek işlevlere rahatça gidebilirler. CodeLens, editördeki kodda yapılan tüm değişiklikleri işaretler ve ayrıca bir yöntemi uyarlayan son geliştiriciyi gösterir; ayrıca kodun o anda bulunduğu ilgili noktada bir testin geçilip geçilmediğini de gösterir.

Visual Studio 2017 Professional'da Ekip Gezgini'ni kullanma

Geliştiriciler, Ekip Gezgini'ni etkinleştirerek bir projeyi diğer ekip üyeleriyle koordine edebilir ve atanan görevleri yönetmeyi kolaylaştırabilir. Team Explorer, Visual Studio'yu diğerlerinin yanı sıra Git veya GitHub depolarına ve TFVC depolarına (Foundation Version Control) ve Azure DevOps Hizmetleri tarafından barındırılan projelere bağlayarak derlemeleri, iş öğelerini ve kaynak kodu yönetir.

Visual Studio 2017'de yeni refactoring'ler

Geliştirme sürecinde, proje ilerledikçe kodu iyileştirme ihtiyacı duymak alışılmadık bir durum değildir. Refactoring, kodun davranışını değiştirmeden iç yapısını günceller. Visual Studio 2017 Professional ayrıca geçersiz kılmalar oluşturma, parametreler ve adlandırılmış bağımsız değişkenler ekleme, değişmezlere rakam ayırıcıları ekleme ve sayısal değişmezlerin tabanını "onaltılık" yerine "ikilik" olarak değiştirme imkanı, if deyimini switch deyimine dönüştürme, kullanılmayan değişkenleri kaldırma ve parametreler için NULL denetimleri ekleme gibi bir dizi yeni yeniden düzenleme sunuyor.

Visual Studio 2017'de Git ile kaynak kodu yönetimi

Visual Studio 2017 Professional kaynak kodunu yönetmek için iki seçenek sunar: Microsoft'un kendi Azure DevOps çözümü - Azure Cloud kullanılırken - ve

bu amaçla yaygın olarak kullanılan bir standart olan sürüm yönetim sistemi Git ile kendi uzak deponuzu oluşturun.

Azure DevOps (eski adıyla Visual Studio Team Foundation - TFS), ekiplerin ilgili proje gereksinimlerini daha verimli bir şekilde uygulayabilmesi için geliştirmedeki çeşitli rollerin gelişmiş koordinasyonunu sağlar. Visual Studio'daki Azure DevOps ile Redgate SQL Search, diğer şeylerin yanı sıra kullanılabilir ve ayrıca farklı veritabanlarında bile SQL parçalarını aramayı kolaylaştırır; Redgate ReadyRoll Core ise Kaynak Denetimi kullanarak veritabanlarında otomatik değişikliklerin bile yönetilmesini ve geçiş komut dosyalarının geliştirilmesini destekler; ayrıca Redgate SQL Prompt Core, SQL kodunu yazarken, biçimlendirirken ve yeniden düzenlerken çeşitli seçenekler sunar.

Visual Studio Team Foundation veya ilgili sunucunun kullanımı genellikle Visual Studio 2017'nin abonelik sürümünü veya doğrudan kaydı gerektirdiğinden, kullanıcılar alternatif olarak dosyaların sürüm yönetimi için ücretsiz olarak kullanılabilen Git yazılımını da kullanabilirler. Bu sayede bir ekibin üyeleri aynı anda aynı projeler üzerinde de çalışabilir.

Bu amaçla Visual Studio 2017, IDE'deki düğmeler aracılığıyla depoları doğrudan yönetme imkanı sunar. Bu, kodun bir Git hizmeti için hızlı bir şekilde kurulmasına, aktarılmasına ve yayınlanmasına olanak tanır. Buna ek olarak, bu sürümde "Push" ve "Commit" gibi yeni işlevler ve eklemeler ile SSH desteği de sunuluyor; böylece Git ile IDE'de artık daha da fazla görev tamamlanabiliyor.

Visual Studio 2017'de Xamarin

Visual Studio 2017, Xamarin desteği ile mobil Windows, iOS ve Android uygulamalarının geliştirilmesine de güçlü bir şekilde odaklanıyor. Entegre Xamarin özellikleri arasında, örneğin, geliştiricilerin bir XAML işaretlemesinin yanı sıra canlı önizleme yoluyla bir kod satırının uygulama üzerindeki etkisini anında görmelerini sağlayan Xamarin Forms Önizleyici bulunmaktadır. Xamarin Forms ayrıca bağlayıcılar ve dönüştürücülerin yanı sıra özel kontroller ve özellikleri vb. desteklemek için XAML için IntelliSense'e yönelik geliştirmeler içerir.

Visual Studio 2017 Professional için sistem gereksinimleri

NET Framework 4.5.2 veya Visual Studio 2017 'yi yüklemek için gereklidir. Visual Studio'yu çalıştırmak için gereken .NET Framework 4.7.2 sürümü kurulum sırasında yüklenir. Aksi takdirde, aşağıdaki asgari gereklilikler karşılanmalıdır:

  • İşletim sistemleri: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, Windows Server 2012/ 2012 R2 /2016 /2019/ 2022
  • İşlemci: 1,8 GHz veya daha hızlı, çift çekirdekli veya daha iyisi önerilir
  • Bellek: 2 GB RAM, 4 GB RAM önerilir; sanal bir bilgisayarda çalıştırılıyorsa en az 2,5 GB
  • Sabit disk alanı: yüklenen özelliklere bağlı olarak 130 GB'a kadar kullanılabilir disk alanı gereklidir; normal kurulum için 20 - 50 GB boş disk alanı gereklidir
  • Grafik kartı: DirectX 9 özellikli, en az 1.280 x 720 (720p) çözünürlüklü, 1.366 x 768 veya üstü önerilir

Wiresoft Online Shop'tan Visual Studio 2017 Professional'ı tek bir lisans olarak satın alın

Microsoft'un Visual Studio 2017 Professional yazılımı, Wiresoft Online Shop'ta tek bir lisans olarak kullanılmış yazılım olarak özellikle uygun bir fiyatla mevcuttur.

Burada satın almak için sunulan Visual Studio 2017 Professional Edition lisansı, Wiresoft tarafından satın alınan ve böylece feshedilen ve tek lisanslara dönüştürülen bir şirketin Visual Studio toplu lisansından kaynaklanmaktadır; bunu yaparken etiketleme "Gebrauchtsoftware" veya "Kullanılmış Yazılım" olarak değişir. Wiresoft'ta sunulan tüm Microsoft Visual Studio 2017 Professional lisansları, yalnızca AB yasalarının geçerli olduğu Avrupa'da bulunan şirketlerden kaynaklanmaktadır. Ne toplu lisansın bölünmesi ne de Visual Studio 2017 Professional yazılımının kullanılmış yazılım olarak etiketlenmesinin değiştirilmesi, işlevselliği açısından herhangi bir kısıtlama anlamına gelmez.

Wiresoft ile yazılım satın almak - sizin için her zaman güvenli bir satın alma! Wiresoft Shop'ta son derece uygun bir fiyatla sunulan Visual Studio 2017 Professional lisansı, anında indirme ve birlikte verilen geçerli toplu lisans anahtarı ile doğrudan lisans etkinleştirme yoluyla güvenlik de sunar.

Wiresoft Yazılım Mağazasında Visual Studio 2017 Professional veya başka bir Microsoft programının her kullanılmış yazılım satın alımı, müşterilerimiz için yasal olarak güvence altına alınmıştır, çünkü kullanılmış yazılım ticaretine yasalar tarafından açıkça izin verilmektedir ve bu da ilgili mahkeme kararları ile açıkça onaylanmıştır.

Visual Studio 2017 Professional Edition gibi kullanılmış bir yazılımın tek lisansı, alıcılar için geleneksel yazılım tekliflerine göre düşük fiyatlı bir alternatifi temsil eder ve bu nedenle özel program sürümlerini de kullanma şansı sunar. Microsoft yazılım ürünleri için düşük fiyatlı kullanılmış yazılım teklifimizden siz de yararlanabilirsiniz!

Wiresoft Yazılım Mağazasında Visual Studio 2017 Professional Edition'ın yanı sıra Visual Studio'nun diğer sürümlerini veya sürümlerini ve Windows 8 ve Windows 10 gibi eşleşen Microsoft işletim sistemlerini hemen indirmek için kullanılmış yazılım olarak bulabilirsiniz. Visual Studio 2017 Professional veya başka bir Microsoft programı hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sohbette veya e-posta ya da telefon yoluyla uzman tavsiyelerimizden yararlanmanız yeterlidir.

Bağlantılar "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PROFESSIONAL"
Müşteri puanları "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PROFESSIONAL"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler