Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT PROJECT 2021 PROFESSIONAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT PROJECT 2021 PROFESSIONAL

Anında indirme olarak kullanılabilir

 • SW10447
 • H30-05939
 • Kalıcı olarak geçerli
 • Tüm diller
 • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
7.484,90 TRY * 8.315,90 TRY * (9,99% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Versiyon Tam sürüm
Cihazlar 1x
Teslimat kapsamı İndirme + lisans
Orta İndir
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Teslimat süresi  Birkaç dakika
Sistem  Windows (32bit/64bit)
Terminal sunucusu Uyumlu


Project 2021 Professional ile Microsoft, özellikle büyük şirketler ve kuruluşlar için bir proje yönetim sistemi olarak vazgeçilmez olan çok yönlü yazılımın güncel bir sürümünü yayınladı: projeleri planlamak, kontrol etmek ve izlemek için çok sayıda pratik iş işlevi sunuyor ve böylece Enterprise proje yönetiminin (EPM) yanı sıra gereksinimler, çoklu proje ve portföy yönetiminin tipik gereksinimlerini karşılıyor. Project 2021 Professional ayrıca risk ve belge yönetiminin yanı sıra merkezi kaynak planlaması ve zaman kaydı ve erişim yönetiminde de değerli hizmetler sunar; son olarak, Microsoft SQL Server aracılığıyla kapsamlı raporlama için neredeyse vazgeçilmezdir. Yeni sürüm Project 2021 Professional, diğer birçok Microsoft uygulamasının yanı sıra bulut hizmetleriyle de sorunsuz uyumluluk için optimize edilmiştir.

Ürünle ilgili diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT PROJECT 2021 PROFESSIONAL"

Microsoft Project 2021 Professional - kendini kanıtlamış proje yönetimi yazılımının yeni profesyonel sürümü

Project 2021 Professional ile Microsoft, özellikle büyük şirketler ve kuruluşlar için bir proje yönetim sistemi olarak vazgeçilmez olan çok yönlü yazılımın güncel bir sürümünü yayınladı: Projeleri planlamak, kontrol etmek ve izlemek için çok sayıda pratik iş işlevi sunuyor ve böylece kurumsal proje yönetiminin (EPM) yanı sıra gereksinimler, çoklu proje ve portföy yönetiminin tipik gereksinimlerini karşılıyor. Project 2021 Professional ayrıca risk ve belge yönetiminin yanı sıra merkezi kaynak planlaması ve zaman kaydı ve erişim yönetiminde de değerli hizmetler sunar; son olarak, Microsoft SQL Server aracılığıyla kapsamlı raporlama için neredeyse vazgeçilmezdir. Yeni sürüm Project 2021 Professional, diğer birçok Microsoft uygulamasının yanı sıra bulut hizmetleriyle de sorunsuz uyumluluk için optimize edilmiştir.

Selefi gibi, MS Project 2021 de projeleri başlatmak, planlamak, izlemek, kontrol etmek, yürütmek ve başarıyla tamamlamak için kullanılır  ve PMI standardına uygun tipik süreç grupları. Böylece, proje hedeflerine başarılı bir şekilde ulaşılması için tüm önemli ve gerekli gereklilikleri yerine getirir ve ayrıca şirketlerin belirleyici rekabet faktörlerini analiz etmek ve dağıtmak için seçenekler sunar: Kaynakların kapsam, zaman taahhüdü ve gerekli görevlerin tahsisi açısından planlanmasına ek olarak, kullanım, gerekli kapasiteler veya yeterlilikler ile maliyetler ve bütçe ile ilgili fiili çaba hakkında da kesin bilgiler sağlanabilir.

Microsoft Project 2021 Professional'ı Wiresoft Yazılım Mağazasında kullanılmış yazılım olarak kalıcı sürümde veya satın alma lisansında - yeni ürünlerden daha düşük bir fiyata bulabilirsiniz. En iyisi hemen ekibimizle iletişime geçmek ve yeni Project sürümünü ve Microsoft Project 2021'in diğer sürümlerini ne zaman indirebileceğinizi öğrenmektir. Aşağıdaki genel bakış, yalnızca Professional Edition'da kullanabileceğiniz özel işlevler de dahil olmak üzere bu sürümün zaten bilinen tüm özelliklerini sunar.

MS Project 2021 Professional sürümündeki özel özellikler

MS Project 2021 Professional Edition, daha büyük şirketlerin proje yönetimi için özellikle önemli olan çeşitli özel özellikler sunması bakımından Standard Edition'dan farklıdır: Project 2021 Professional ayrıca daha kapsamlı iletişim için MS SharePoint ve MS Project Server ile birlikte çalışır ve yazılımı Project Online ile birlikte kullanma seçeneği de vardır. Mevcut birçok şablon ve sık kullanılan planlama araçları ekiplerin verimliliğini artırmaktadır. Buna ek olarak, Ekip Planlayıcı gelişmiş bir genel bakış sunar.

Kapsamlı portföy yönetimi

MS Project 2021 Professional 'ın gelişmiş portföy yönetimi, özellikle çok sayıda projede her zaman genel bir bakış sağlamaya ve planlandığı gibi çalışıp çalışmadıklarını veya gecikmelerin meydana gelip gelmediğini hızlı bir şekilde anlamaya yardımcı olur. Bütçe yönetimi de dahil olmak üzere programların farklılaştırılmış gösterimi, karar vericilere kapsamlı bir genel bakış sağlar. Buna ek olarak, Power BI ile sorunsuz entegrasyon, kritik durumlarda çözüm önerilerini de içeren analiz işlevleri sağlar.

Daha net kaynak yönetimi

MS Project 2021 Professional, iş kaynaklarının planlanmasını ve yönetimini daha da netleştirmek için güçlü araçlar içerir. Özellikle "işgücü", "malzeme" ve "maliyetler" gibi klasik kaynak türleri daha iyi hesaplanabilir ve bunlarla verimli bir şekilde kullanılabilir. Projeler arası planlama için bunlar bir kaynak havuzuna kaydedilebilir ve belirli bireysel görevlere atanabilir. Zaman kısıtlamaları ve potansiyel aşırı yükler de dikkate alınır. Görev ve zaman kaydındaki net sunum, tüm bireysel aşamaların bağımsız olarak güncellenmesine olanak tanır; ayrıca, bir Gantt şemasında işaretlenen ilgili görev yolu her zaman mevcut durumu gösterir. Bağlamla ilgili kullanıcı arayüzü aracılığıyla, tüm görevler ayrı ayrı düzenlenebilir ve gerekirse birbirleriyle ilişkilendirilebilir, böylece zaman çizelgeleri de oluşturulabilir.

MS Project Professional 2021'deki diğer önemli özellikler

MS Project Professional 2021 'in görsel olarak da sunabileceği çok şey var: Net masaüstü ekranı, Gantt şemaları kullanarak daha kolay proje takibi, programlarla ilgili süreçlerin kontrolü ve görselleştirilmesi ve özelleştirilebilir raporlarla proje verilerinin görselleştirilmesini optimize eden ve böylece ekip iletişimini ve iş akışlarını iyileştiren birçok işleve erişimi kolaylaştırır.

Hızlı proje oluşturma

Project 2021 Professional 'da sadece birkaç tıklama ile yeni bir proje oluşturulabilir: Bu amaç için önceden tanımlanmış şablonlar kullanılabileceği gibi boş bir Gantt şeması da kullanılabilir. Mevcut veriler Excel veya SharePoint'ten içe aktarılabilir.

Proje verilerini raporlar şeklinde görselleştirmek ve böylece proje durumu hakkındaki bilgileri ekibin diğer üyeleriyle paylaşmak için, tipik raporlar için şablon setleri de burada mevcuttur; bunlar daha sonra resimler, diyagramlar ve animasyonlarla desteklenebilir.

Yalnızca MS Project Professional 2021 'de, planlanan ile tamamlanan ve açık proje aşamalarını karşılaştırabilmek için çevik proje yönetiminde, özellikle de Scrum'da kullanıldıkları için, standart raporlar için şablonlar da burada mevcuttur.

Zaman çizelgesi çubukları her bir görevin ilerleme durumunu gösterir

MS Project Professional 2021, başkalarının anlamasını kolaylaştırmak için zaman çizelgesi çubuklarını etiketleme seçeneğini içerir, böylece bir projenin ilerlemesini daha da iyi iletir: Böylece görev ilerlemesi doğrudan münferit görevler üzerinde görüntülenebilir ve mevcut durum da dahil olmak üzere planların bilgi içeriği iyileştirilebilir.

Aramada toplu görevleri kullanın

MS Project Professional 2021 'de, bir projenin genel planı içindeki daha büyük bir listede yer alan "toplu görev adı" alanı, ilgili görevlere atanan tüm toplu görevlerin adlarını içerdiğinden, belirli bir görevi bulmayı kolaylaştırır. Proje yapısının netliği, ilgili kaynaklara atanan acil toplu görevlerin adları görüntülenerek de geliştirilebilir; ayrıca, "Kaynak: Kullanım" görünümündeki tablo alanına salt okunur "Toplu görev adı" alanı eklenebilir.

Görevlerin kolay bağlanması

MS Project Professional 2021 ile, bireysel görevler birbirlerine özellikle kolaylıkla bağlanabilir. Önceden bir bağlantı oluşturmak için görevin kimliğini bilmek gerekirken, artık "Öncül" sütununda ilgili hücreyi seçmek ve görüntülenen oku kullanarak söz konusu proje için tüm görevlerin bir listesini görüntülemek yeterlidir. Görev hiyerarşisi aynı zamanda bir projedeki tanımlı sıraya karşılık gelir, böylece kullanıcıların yalnızca aradıkları göreve kaydırmaları ve ilgili onay kutusunu etkinleştirmeleri gerekir. Benzer şekilde, "Halef" sütunu da bu amaç için kullanılabilir.

MS Project 2021 Professional'da Erişilebilirlik

Project 2021 Professional Edition ayrıca hem kullanıcının kendi çalışmasını hem de engelli iş arkadaşlarıyla iletişimi kolaylaştıran bir dizi erişilebilirlik optimizasyonu içerir. MS Project 2021 'de çok sayıda erişilebilirlik işlevi varsayılan olarak zaten etkinleştirilmiştir: örneğin çubuk ekranında, ölçeklendirme derecesi "Yakınlaştır" düğmesi aracılığıyla ayarlanabilir, böylece bir çubuğun zaman penceresi daha büyük görüntülenir. Aynı şey, sembollerin ve işlevlerin daha iyi tanınması için büyütülebilen menü şeridinin düğmeleri için de geçerlidir. "Yakınlaştırma "ya benzer şekilde, "Ekran Büyüteci" görünümü büyütmek için kullanılabilir. Kontrastı artırmak için metin rengi de ayarlanabilir ve bunun için kullanıcı tanımlı bir renk paleti oluşturulabilir, ayrıca yazı tipi ve yazı tipi boyutu değiştirilebilir.

MS Project 2021 'deki tüm temel işlevler klavye kısayollarıyla da çağrılabilir. Microsoft Aktif Erişilebilirlik (MSAA) burada bir giriş yardımı olarak ve bilgi görüntülemek için kullanılır. Project 2021 Professional'daki belirli alanlar Windows konuşma tanıma ile de kontrol edilebilir veya konuşma çıkışı yoluyla okunabilir.

Etkinleştirilmiş yazım denetleyicisi yalnızca yazım ve imla hatalarını otomatik olarak düzeltmekle kalmaz, aynı zamanda bir sütundaki çeşitli girişleri otomatik olarak tamamlayabilir. Bir projedeki standart görevlerin tamamlanmasını hızlandırmak için sık kullanılan, hatta karmaşık süreçler makrolar aracılığıyla otomatikleştirilebilir.

Microsoft Project 2021 Professional için donanım gereksinimleri

MS Project Server Professional, Microsoft SharePoint Server'ın bir hizmet uygulaması olduğundan, Professional Edition 2021 muhtemelen yalnızca ilgili MS SharePoint Server'ın Enterprise sürümü için etkinleştirilebilir. Daha önce olduğu gibi, temel dil her iki uygulamaya da otomatik olarak ayarlanacaktır.

Ayrıca, aşağıdaki asgari gerekliliklerin geçerli olması beklenmektedir; başka uygulamaların veya programların kullanımına bağlı olarak, ek gerekliliklerin dikkate alınması gerekebilir:

 • İşletim sistemleri: Windows 10, Windows Server 2019/2021
 • İşlemci: min. 1,6 GHz, çift çekirdekli (32 veya 64 bit)
 • RAM: 2 GB RAM (32 bit) veya 4 GB RAM (64 bit)
 • Sabit disk alanı: 4 GB
 • Ekran çözünürlüğü: 1.280 x 768 piksel
 • Grafik kartı: DirectX 10

Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen Wiresoft ekibiyle iletişime geçin.

Wiresoft Yazılım Mağazasından Microsoft Project 2021 Professional Satın Alın

Yeni MS Project 2021 Professional Edition, Wiresoft'tan kullanılmış tek bir lisans olarak zaten mevcuttur - bu, fiyatın yeni yazılımdan daha düşük olduğu anlamına gelir. Wiresoft'tan Microsoft Project 2021 Professional için kullanılmış yazılım satın alırken, her zaman aşağıdaki avantajlardan yararlanırsınız:

 • Satın aldıktan hemen sonra, MS Project 2021 Professional uygulamanız Elektronik Yazılım Teslimatı (ESD) aracılığıyla kullanımınıza sunulur.
 • MS Project 2021 Professional ve Wiresoft'ta satışa sunulan diğer tüm kullanılmış Microsoft lisansları ne sınırlı geçerli veya yalnızca sınırlı test sürümleridir ne de önceden etkinleştirilmiş bir lisans anahtarı içerir, ancak yalnızca sizin için yetkilendirilmiş bir yazılım ürünüdür.
 • Daha önce bir Avrupa şirketi tarafından satın alınmış ve yeniden satılmış olan tek bir MS Project 2021 Professional lisansı alacaksınız. MS Project 2021 Professional'ın bu lisansı yeniden satıldığında, Project yazılımının işlevselliği üzerinde herhangi bir kısıtlama anlamına gelen "kullanılmış" ibaresi olmadan kullanılmış olarak işaretlenir.
 • İlk alıcıda bu Microsoft Project yazılımı zaten yüklüyse, Wiresoft'a yapılan satışla birlikte bu yazılım tekrar silinmiştir, böylece söz konusu yazılım lisansı tekrar %100 ücretsiz olarak kullanılabilir hale gelmiştir.
 • Wiresoft'tan satın alınan tüm bu kullanılmış lisanslar da satış öncesinde tarafımızdan tam kullanılabilirlik açısından kontrol edilmiştir.
 • Kullanılmış Microsoft Project yazılımının yeniden satışının yasal dayanağı, bu yazılımın satışına ve satın alınmasına ve kullanımına izin veren yürürlükteki yasadır.
 • Bu nedenle, Wiresoft ile bir lisans satın alırken, Project 2021 için yasal ve orijinal bir Microsoft ürünü satın aldığınızdan ve kullandığınızdan emin olabilirsiniz.

Kullanılmış yazılım olarak Microsoft Project 2021 Professional veya başka bir MS Project 2021 sürümünün yanı sıra eski MS Project sürümleri veya diğer Microsoft yazılımlarının lisans satın alımıyla ilgili başka sorularınız varsa, lütfen e-posta, telefon veya sohbet yoluyla bizimle iletişime geçin.

Bağlantılar "MICROSOFT PROJECT 2021 PROFESSIONAL"
Müşteri puanları "MICROSOFT PROJECT 2021 PROFESSIONAL"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler