Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT VISIO 2019 PROFESSIONAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT VISIO 2019 PROFESSIONAL

Anında indirme olarak kullanılabilir

 • SW10028
 • D87-07499
 • Kalıcı olarak geçerli
 • Tüm diller
 • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
3.486,90 TRY * 3.872,90 TRY * (9,97% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Versiyon Tam sürüm
Cihazlar 1x
Teslimat kapsamı İndirme + lisans
Orta İndir
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Teslimat süresi  Birkaç dakika
Sistem  Windows (32bit/64bit)
Terminal sunucusu Uyumlu


Visio 2019, hem iş hem de teknik süreçlerin ve bağlamların bilgilendirici bir şekilde görselleştirilmesine yönelik gelişmiş Microsoft yazılımının en son sürümüdür; içerdiği araçlar ve formlar sayesinde karmaşık konular veya veri kümeleri bile net bir şekilde sunulabilir ve iletilebilir. MS Office programlarından aşina olunan masaüstü arayüzü, Visio 2019'a başlamayı özellikle kolaylaştırır, böylece yeni kullanıcılar bile yollarını hızlı bir şekilde bulabilir ve proje gereksinimlerine bağlı olarak mevcut verileri veya fikirleri bilgilendirici diyagramlara dönüştürmek için çeşitli araçları ve özellikleri sezgisel olarak kullanabilir: Visio 2019 Professional'da bulunan şekiller, iş akışları ve organizasyon şemalarının yanı sıra teknik süreçler ve sistemlerin vb. ayrıntılı bir şekilde oluşturulması için uygundur - "tel kafes" şekli burada yenidir. Buna ek olarak, özellikle Professional Edition'da, artık sınıfları ve arayüzleri modellemek için uygun olan UML yapı diyagramları da sunulmaktadır. Ayrıca yazılım, DWG dosyalarının AutoCAD'den daha kolay içe aktarılması ve daha hızlı işlenmesi için optimize edilmiştir.

Ürünle ilgili diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT VISIO 2019 PROFESSIONAL"

Visio 2019 Professional - satın almak için tek lisans olarak profesyonel Microsoft görselleştirme yazılımı

Visio 2019, hem iş hem de teknik süreçlerin ve bağlamların bilgilendirici bir şekilde görselleştirilmesine yönelik gelişmiş Microsoft yazılımının en son sürümüdür; içerdiği araçlar ve formlar sayesinde karmaşık konular veya veri kümeleri bile net bir şekilde sunulabilir ve iletilebilir.

MS Office programlarından zaten aşina olunan masaüstü arayüzü, Visio 2019'a başlamayı özellikle kolaylaştırır, böylece yeni kullanıcılar bile yollarını hızlı bir şekilde bulabilir ve mevcut verileri veya fikirleri proje gereksinimlerine bağlı olarak bilgilendirici diyagramlara dönüştürmek için çeşitli araçları ve özellikleri sezgisel olarak kullanabilir: Visio 2019 Professional'da bulunan şekiller, iş akışlarının ve organizasyon şemalarının yanı sıra teknik süreçlerin ve sistemlerin vb. ayrıntılı bir şekilde oluşturulması için uygundur - "tel kafes" şekli burada yenidir. Buna ek olarak, özellikle Profesyonel Sürümde, artık sınıfları ve arayüzleri modellemek için uygun olan UML yapı diyagramları da sunulmaktadır. Ayrıca yazılım, DWG dosyalarının AutoCAD'den daha kolay içe aktarılması ve daha hızlı işlenmesi için optimize edilmiştir.

Visio 2019 Professional ayrıca dokunmatik özellikli cihazlarda kullanım için de geliştirilmiştir, bu nedenle program ilgili uç cihazlarda sadece parmakla değil dijital bir kalemle de çalıştırılabilir, ayrıca çizim yapılabilir veya notlar eklenebilir. Azure Active Directory'ye veya bir Exchange Server'a bağlandığında, veriler doğrudan Visio 2019'daki Şekillere aktarılabilir, örneğin Excel'den.

Visio 2019 Professional Edition hangi kullanıcılar için tasarlanmıştır?

Visio 2019 Professional Edition, orta ölçekli şirketlere ek olarak, süreçlerin ve iş yapılarının vb. görselleştirmelerinin profesyonelce ve çok yüksek düzeyde oluşturulması söz konusu olduğunda ekip çalışmasının ana odak noktası olduğu daha büyük şirketler ve kuruluşlar için tasarlanmıştır. Bu amaçla, kendi gereksinimlerinize göre daha fazla uyarlanabilen ve daha sonra yeniden kullanmak üzere kendi yeni şablonlarınız olarak kaydedilebilen, açıkça şablonlara ayrılmış çok sayıda şekil mevcuttur. Visio 2019 ile oluşturulan diyagramlar, MS SharePoint Server veya OneDrive aracılığıyla ekipteki meslektaşlarla veya iş ortaklarıyla bulutta da paylaşılabilir ve entegre yorum işlevi kullanılarak kullanıma sunulabilir.

Wiresoft'ta yazılım mağazasında sunulan Microsoft Visio 2019 Professional Edition, satın alma sürümünde tek bir lisanstır - bu, genellikle yalnızca toplu lisans anlaşmasının bir parçası olarak satan normal ticarete kıyasla önemli ölçüde daha düşük bir fiyata sahip kullanılmış bir yazılımdır. Bu, her ölçekteki şirkete Microsoft'un bu profesyonel görselleştirme yazılımını faaliyetlerinde kapsamlı bir şekilde kullanmak için uygun bir ekonomik fırsat sunuyor.

Wiresoft Software çevrimiçi mağazasında, Visio 2019'un kullanımı için zorunlu bir ön koşul olan Windows 10 gibi Visio 2019 ile uyumlu diğer Microsoft uygulamaları da indirimli Kullanılmış Yazılım tek lisansları olarak mevcuttur. Aşağıdaki genel bakış, Visio 2019 Professional Edition'ın en önemli özelliklerini ve yeniliklerini kısaca sunmaktadır.

Kapsamlı Visio diyagramları seçimini kullanın veya sadece kendi şekillerinizi oluşturun

Visio 2019 Professional, akla gelebilecek tüm uygulama alanları için çok sayıda Visio diyagramı içerir; bunlar, ilgili bireysel şekilleri içeren çeşitli şablonlarda açıkça düzenlenmiştir. Şekiller, programın yazarken otomatik olarak eklediği metinle doğrudan doldurulabilir, ancak örneğin doğrudan bir Excel tablosuna veya bir Exchange veritabanına da bağlanabilir veya veriler MS SharePoint veya OneDrive hizmetleri aracılığıyla içe aktarılabilir.

Visio 2019 Professional portföyü, yaklaşık 400'ü "akıllı" şekil olmak üzere 600'den fazla şekil sunar: bunlara bağlı meta veriler güncellendiklerinde ilgili şekilde otomatik olarak yeniden ayarlanır. Ayrıca, birçok şekil endüstri standardıyla uyumludur, böylece bu diyagramlar bağlayıcı bilgiler içerir. Sonuç olarak Visio 2019 Professional Edition, kullanıcılara süreçleri veya sistemleri anlaşılır bir şekilde sunmak üzere yaratıcı çalışmalar için ihtiyaç duydukları her şeyi sunuyor. Visio 2019 Professional ayrıca daha fazlasını içerir:

Yeni: Sadece Visio 2019 Professional Edition'da UML diyagramları

İletişim, bileşen ve dağıtım diyagramları, örneğin bağlantı noktaları ve arayüzlerin yanı sıra ilişkileri ve bileşenleri görselleştirmek için entegre UML araçlarıyla Visio 2019 Professional'da özellikle iyi bir şekilde oluşturulabilir: UML - Unified Modelling Language - özellikle görselleştirme ve dokümantasyonun yanı sıra yazılım bileşenlerinin ve diğer sistemlerin spesifikasyonu ve tasarımı için grafiksel bir modelleme dili olarak geliştirilmiştir.

Visio 2019 Professional'da UML diyagramlarının olası uygulamalarından sadece birkaç örnek vermek gerekirse: UML sınıf diyagramları, bir sistemin nesneleri arasındaki ilişkilerin yanı sıra sınıfların statik bir görünümünü gösterirken, bileşen diyagramları böyle bir sistemi birbiriyle ilişkili bileşenlere böler ve böylece bir kodun yapısı da görüntülenebilir. Ayrıca, UML dağıtım diyagramları donanım ve yazılım öğelerinin yapılandırmasını gösterir ve UML sıra diyagramları bir etkileşime katılan tüm aktörleri veya nesneleri gösterir.

Yeni: Veritabanı Gösterim Diyagramları

Professional Edition ayrıca basit veya karmaşık bir veritabanının grafiksel modelini oluşturmak için kullanılabilen ve Varlık İlişki Modeli (ER Modeli veya ERM) olarak da adlandırılan Veritabanı Gösterim Diyagramları türünü içerir.

Visio 2019'daki diğer iyileştirmeler ve eklemeler

Buna ek olarak, Visio 2019 Professional ayrıca yeni diyagram türleri veya özellikleri ve AutoCAD dosyaları için optimize edilmiş destek de sunuyor:

Yeni başlangıç diyagramları Visio 2019'a daha hızlı giriş sağlar

Visio 2019 ayrıca beyin fırtınası, organizasyon şeması ve akış şemaları, iş akışları ve zaman çizelgelerini göstermek için sıklıkla ihtiyaç duyulan "Spesifikasyon ve Tanımlama Dili" - kısaca SDL - alanlarında yeni başlangıç diyagramları içeriyor. Program ayrıca, özellikle yeni başlayanlar için yararlı olan uygun bir diyagram türünün nasıl oluşturulacağına dair pratik ipuçları da sunuyor.

Visio 2019 Professional'da halihazırda bulunan şekiller de kendi gereksinimlerinize göre özelleştirilebilir. Böylece, degradeler ve şeffaflık, gölge ve parlaklık, yansıtma ve 3D gibi efektler gibi şekillendirme araçlarıyla tek tek bileşenler düzenlenebilir: bu amaçla, metinlerin akış yönü, biçimlendirmesi ve rengi değiştirilebilir ve çizgiler / kenar boşlukları kalınlık, stil ve renk olarak ayarlanabilir; ayrıca, tüm diyagramı düzenlemek de mümkündür.

Kullanıcılar Vision 2019 Professional'da kendi şekillerini oluşturabilir ve bunları "Favoriler" şablonuna ekleyerek bir sonraki kullanımlarında ana şekil olarak kullanılabilmeleri için kaydedebilirler.

Yeni: Tel kafes diyagramları

Ayrıca Visio 2019'da tel kafes diyagram türü de yeni; tel kafes diyagramlar öncelikle uygulama geliştirme sırasında bir uygulamanın kullanıcı arayüzü, işlevleri ve içeriği için fikirler çizmek için kullanılır.

Yeni: AutoCAD desteği optimize edildi

Buna ek olarak, Visio 2019'daki AutoCAD desteği artık geliştirilmiş ve genişletilmiştir: AutoCAD sürüm 2007 veya daha eski sürümlerle oluşturulan DWG veya DXF dosyaları artık daha hızlı içe aktarılabilir ve daha iyi ölçeklendirilebilir ve şekil kaplaması da daha az gecikmeyle gerçekleştirilir. AutoCAD nesneleri gibi Visio 2019'a aktarılır.

Bina kat planları veya planları bir Visio şekline dönüştürülebilir ve daha sonra başka şekillerle desteklenebilir, örneğin bir odadaki çalışma yerlerinin veya makinelerin ve ekipmanların düzenini ve dağılımını planlamak için.

Visio 2019 Professional Edition'ın tipik Visio diyagram türleri

Aşağıdaki diyagram türleri, Visio 2019 Professional'da en sık kullanılan şekillere örnektir:

Bina tasarımı ve mühendisliği için:

 • Kat planları, bir işletme veya kuruluştaki alanplanlamasında olduğu gibi, alanların kullanımını gösterir.
 • Bina planları, elektrik devreleri, tesisatlar, borular ve diğer sistemler gibi altyapı veya bina hizmetlerinin IEEE uyumlu teknik gösterimlerini sağlar.

Şirket ve proje ile ilgili süreçler:

 • Akış şemaları , iş süreçlerinin ve hatta teknik prosedürlerin ayrı ayrı aşamalarını görselleştirir,
 • özellikle Swimlane diyagramları, şirketteki farklı departmanlara bireysel iş adımları atamak için kullanılır.
 • IDEF0 diyagramı türündekiçapraz fonksiyonel akış diy agramları sistem veya şirket kararlarını modellerken, BPMN diyagramları özellikle iş bilişimi veya süreç yönetiminde kullanılır.
 • İş süreci diyagramları karmaşık operasyonelsüreçleri açıklamak için kullanılır.
 • Pivot diyagramlar daha büyük miktarlardaki verilerin değerlendirilmesi için kullanılırken
 • Zaman çizelgesi diyagramları iş süreçlerinin akışını belgeler.
 • 3D çubuk grafikler örneğin satışları, kârları veya diğer KPI'ları gösterir.

Teknik temsiller:

 • Süreç akış diyagramları temel olarak kimyasal ve endüstriyel süreçleri ve bunlar için gerekli ekipmanı görselleştirmek için kullanılır.
 • ITIL (Bilgi Teknolojisi Altyapı Kütüphanesi) diyagramları gibiBT diy agramları, bir sistemde, örneğin aktif dizinlerde ve veritabanlarında önceden tanımlanmış işlevleri ve rolleri göstermek için kullanılır.

Diğer yapısal diyagram türleri:

 • Organizasyon şemaları , bağımlılıklar da dahil olmak üzere organizasyonun yapısını ve hiyerarşileri açıklığa kavuşturur.
 • Sıra diyagramları, olaylar da dahil olmak üzere bir etkileşimdeki tüm katılımcıları içerir.
 • Öte yandan,faaliyet diyagramları, yöntemler ve eylemler için dahili davranışı tanımlar.
 • Durum diyagramları, örneğin nesnelerin ürün yaşam döngüsünü gösterir.
 • Use-case diyagramları bir projenin bireysel aşamalarını görselleştirirken
 • Bir sistem içindekiiletişim diyagramları, elemanların etkileşimini gösterir.

Microsoft Visio 2019 Professional'ı kullanmak için donanım ve diğer gereksinimler

Temel olarak, hem 32 bit hem de 64 bit sürümlerde MS Vision 2019 Professional Edition yalnızca Windows 10 veya Windows Server 2019 ile birlikte kullanılabilir! İlgili asgari gereklilikler hakkında daha fazla bilgi aşağıdaki genel bakışta bulunabilir:

 • İşlemci: min. 1,6 GHz, çift çekirdekli
 • İşletim sistemleri (kesinlikle gerekli): Windows 10, Windows Server 2019
 • RAM: en az 4 GB RAM (64 bit) veya 2 GB RAM (32 bit)
 • Sabit disk alanı: en az 4,0 GB boş disk alanı
 • Ekran/ekran çözünürlüğü: 1,280 x 768
 • Grafikler: Grafik donanımını hızlandırmak için DirectX 10 grafik kartı
 • .NET sürümü: Belirli Vision 2019 işlevleri için .NET 3.5 veya 4.6'nın yüklenmesi gerekir
 • Visio dosyalarının bulut tabanlı kullanımı için açıklanan işlevlerin kullanımı OneDrive, OneDrive İş veya SharePoint hesabı gerektirir

MS Visio 2019 Professional Edition - tek lisansınızı Wiresoft'tan ucuza satın alın

Wiresoft, çevrimiçi mağazasında MS Visio 2019 Professional Edition'ı tek kullanıcı lisansı olarak sunmaktadır. Bu, kullanılmış yazılım olarak adlandırılır ve bu nedenle benzer yeni yazılımlara kıyasla önemli ölçüde daha düşük bir fiyata sahiptir. Fiyat indirimine ek olarak, Visio 2019'un satın alma sürümü size abonelik sürümünün aksine sınırsız kullanılabilirlik gibi büyük bir avantaj da sunuyor.

MS Visio 2019 Professional Edition için sunulan tek kullanıcı lisansı, bu Microsoft programının ilk satın alınan ve muhtemelen bir şirket tarafından da kullanılan toplu lisansından kaynaklanmaktadır. Bu toplu lisansın yeniden satılmasıyla birlikte, bireysel lisanslara bölünmüş ve böylece kullanılmış yazılım olarak işaretlenmiştir. Ne Visio 2019 Professional toplu lisansının bu tür bireysel lisanslara bölünmesi ne de ardından "kullanılmış yazılım" olarak etiketlenmesi, işlevselliği veya kullanılabilirliği açısından herhangi bir kısıtlama içermez - yalnızca bu işlem geçerli herhangi bir yasal hükmü ihlal etmediği için değil, aynı zamanda yazılım genel olarak yıpranamayacağı için.

Wiresoft ile yazılım satın almak - sizin için birçok avantajı olan her zaman güvenli bir anlaşma! Wiresoft Shop'ta bulunan MS Visio 2019 Professional gibi bir lisansı satın aldığınızda, yalnızca gerçekten düşük fiyattan değil, aynı zamanda tamamlanan ödeme işleminden sonra güvenli anında indirme ve birlikte verilen toplu lisans anahtarı ile yazılım lisansının anında etkinleştirilmesinden de yararlanırsınız. Ve: MS Visio 2019 Professional gibi özel Microsoft program sürümleri veya diğer programlar için kullanılmış yazılım lisansları satın almak, abonelik kısıtlamaları olmadan bunları kendiniz kullanma fırsatı verir.

Microsoft kullanılmış yazılımları için Wiresoft Yazılım Mağazasında yalnızca Visio 2019 Professional Sürümünü değil, aynı zamanda Visio 2019 Professional'ın kullanımı için gerekli olan Windows 10 ve Windows Server 2019 gibi diğer Microsoft yazılımlarının yanı sıra Visio'nun diğer sürümlerini veya sürümlerini de bulacaksınız. MS Visio 2019 Professional veya mağazada sunulan diğer Microsoft yazılımları hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sohbette veya e-posta veya telefon yoluyla yetkin tavsiyelerimizden yararlanmanız yeterlidir.

Bağlantılar "MICROSOFT VISIO 2019 PROFESSIONAL"
Müşteri puanları "MICROSOFT VISIO 2019 PROFESSIONAL"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler