Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT PUBLISHER 2019
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT PUBLISHER 2019

Anında indirme olarak kullanılabilir

 • SW10134
 • 164-07835
 • Kalıcı olarak geçerli
 • Tüm diller
 • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
869,90 TRY * 965,90 TRY * (9,94% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Versiyon Tam sürüm
Cihazlar 1x
Teslimat kapsamı İndirme + lisans
Orta İndir
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Teslimat süresi  Birkaç dakika
Sistem  Windows (32bit/64bit)
Terminal sunucusu Uyumlu


Publisher 2019 Microsoft'un profesyonel masaüstü yayıncılık için sunduğu çok yönlü ve güçlü bir programdır. Sadece şirketler değil, öğrenciler gibi özel kullanıcılar da bu yazılımı görüntü düzenleme ve mizanpajdan yazdırılabilir şablonların oluşturulmasına kadar her türlü ikna edici yayını oluşturmak için kullanabilir. El ilanları, broşürler ve daha kapsamlı kataloglar için kapsamlı bir şablon kataloğunun yanı sıra, bunları bireysel fikirlere göre tasarlamak ve daha fazla düzenlemek için birçok araç ve efekt mevcuttur. Sezgisel ve kullanıcı dostu kullanıcı arayüzü ve araçların net bir şekilde düzenlenmesi sayesinde, deneyimsiz kullanıcılar ve yeni başlayanlar bile Publisher 2019 ile hızlı bir şekilde başlayabilir ve yüksek talepleri karşılayan basılı medyanın yanı sıra sadece logolar, simgeler ve diğer görüntü öğeleri de oluşturabilir.

Ürünle ilgili diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT PUBLISHER 2019"

Microsoft Publisher 2019 - satın alma sürümündeki bağımsız program

Publisher 2019, Microsoft'un profesyonel masaüstü yayıncılık için sunduğu çok yönlü ve güçlü bir programdır. Sadece şirketler değil, öğrenciler gibi özel kullanıcılar da görüntü düzenleme ve mizanpajdan yazdırılabilir şablonların oluşturulmasına kadar her türlü ikna edici yayını oluşturmak için bu yazılımı kullanabilir. El ilanları, broşürler ve daha kapsamlı kataloglar için kapsamlı bir şablon kataloğunun yanı sıra, bunları bireysel fikirlere göre tasarlamak ve daha fazla düzenlemek için birçok araç ve efekt mevcuttur. Sezgisel ve kullanıcı dostu kullanıcı arayüzü ve araçların net bir şekilde düzenlenmesi sayesinde, deneyimsiz kullanıcılar ve yeni başlayanlar bile Publisher 2019 ile hızlı bir şekilde başlayabilir ve yüksek standartları karşılayan basılı medyanın yanı sıra sadece logolar, simgeler ve diğer görüntü öğeleri de oluşturabilir.

Diğer ofis programlarında olduğu gibi 2019 versiyonunda da şerit görünümü kişinin kendi ihtiyaçlarına göre uyarlanabiliyor ve bu sayede büyük bir netlik sağlıyor. MS Publisher 2019 bu nedenle yaratıcı fikirlerinizi ikna edici ve ustaca uygulamak için doğru ortaktır.

Çeşitli format ve programlarla yüksek uyumluluk

Mizanpaj programı doğal olarak .JPG ve .PDF gibi olağan dosya formatlarının yanı sıra Microsoft'un kendi .XPS ve .PUB formatlarının kullanımına da izin veriyor; sonuncusu bir Adobe mizanpaj programıyla bile açılabiliyor. Bu, MS Publisher ile oluşturulan baskı dosyalarının başka bir mizanpaj yazılımıyla da kullanılabileceği anlamına geliyor ve Publisher 2019'un uyumluluğunu artırıyor. Haber bültenleri oluşturmak için HTML formatı da kullanılabilir.

Publisher ayrıca Excel çizelgeleri ve tabloları veya önceden biçimlendirilmiş Word metinleri gibi diğer Office programlarından dosyaları içe aktarabilir.

Son olarak, pratik Pack & Go sihirbazı, bir yayınla ilişkili ve yazdırma için gerekli tüm dosyaları (örneğin görüntüler, grafikler ve yazı tipleri) otomatik olarak tek bir dosyada toplar ve paketler, daha sonra yalnızca bir baskı hizmetine veya fotokopi dükkanına göndermeniz veya Microsoft Cloud aracılığıyla kullanıma sunmanız gerekir.

Publisher 2019'daki yeniliklere kısa bir genel bakış

Microsoft Publisher 'ın bu yeni sürümü, birçok optimizasyonun yanı sıra genişletilmiş kullanım seçenekleriyle de öne çıkıyor: Birincisi, Publisher 2019 dokunmatik özellikli cihazlarda kalemle de kullanılabiliyor. Ayrıca Publisher belgeleri Microsoft bulut hizmeti OneDrive aracılığıyla başkalarıyla da paylaşılabiliyor. Burada depolanan dosyaların güvenilir gerçek zamanlı güncellemesi ve Veri Kaybını Önleme ile garanti edilen yüksek güvenlik standartları sayesinde, bir ekipte Publisher düzeni belgeleri üzerinde çalışmak yalnızca verimli değil, aynı zamanda güvenlidir.

Publisher 2019, diğerlerinin yanı sıra aşağıdaki işlevleri ve özellikleri sunar:

 • Birden fazla görüntüyü düzenlemek için tasarım alanında artık ayrı bir sütun mevcut.
 • Görüntüler, sürükle ve bırak kullanılarak sezgisel olarak hemen değiştirilebilir.
 • Çok sayıda yeni görüntü efekti mevcuttur: örneğin gölgeler, ışık efektleri, 3D efektler ve yansımalar.
 • Bunlar metinlerin tasarımı için de kullanılabilir.
 • Çevrimiçi fotoğraf hizmeti veya dijital baskı kullanımı için, bitmiş yayınlar JPG formatında da kaydedilebilir.

Publisher 2019 normalde yalnızca belirli MS Office sürümlerinin sabit bir bileşeni olarak mevcuttur, ancak Wiresoft'ta yayın yazılımını ayrı olarak da satın alabilirsiniz. MS Publisher 2019 sürümünü bilgisayarınızda veya Windows uyumlu başka bir cihazda kullanabilmek için Windows 10 işletim sistemi zorunlu bir gerekliliktir.

Wiresoft çevrimiçi mağazasında Publisher 2019'un en son sürümünün yanı sıra eski sürümleri ve diğer birçok Office programını, yazılım aboneliği olmadan tek kullanıcılı bir sürüm olarak özellikle düşük bir fiyata satın alabilirsiniz. Aşağıdaki ayrıntılı genel bakış, Publisher 2019'daki tüm ilginç ve önemli yeni özellikleri göstermektedir.

Microsoft Publisher 2019'daki işlev yelpazesi

Publisher 2019, halihazırda kendini kanıtlamış mevcut işlev ve araçlarda yapılan iyileştirmelerin yanı sıra, serbestçe kullanılabilen grafik ve şablonlarda da bazı yenilikler içeriyor, böylece bu sürümdeki uygulama olanakları yelpazesi eskisinden daha da genişliyor.

Belgeleri tasarlarken tasarım önerilerini kullanma

Publisher 2019 'a başlarken, basit kartvizitlerden postalama için el ilanlarına ve kapsamlı kataloglara kadar tipik formatlarda çeşitli farklı basılı belgeler için öneriler içeren kapsamlı bir tasarım şablonları kataloğu görüntülenir. Şablonların her biri daha da özelleştirilebilir - renkler, yazı tipleri ve biçimlendirme başkalarıyla değiştirilebilir veya tamamlanabilir. Yeni tasarlanan şablon bir kopya olarak kaydedildiğinden, orijinal şablonun dosyası her zaman korunur, böylece tekrar tekrar erişilebilir.

Özellikle yeni başlayanlar ve deneyimsiz kullanıcılar, her seferinde çekici bir şekilde tasarlanmış bir baskı sonucu elde etmek için bu belge ön ayarlarını takdir edeceklerdir.

Elbette kendi şablonlarınızı ve düzenlerinizi tasarlamanız da mümkündür. Bunlar ayrıca bir şablon veya ana dosya olarak kaydedilebilir, böylece bir sonraki seferde hemen kullanılabilir. Bu, profesyonellere çok zaman kazandırır ve buna dayalı tüm belgelerin tutarlı bir görünüme ve aynı kaliteye sahip olmasını sağlar.

Yayınlar için yapı taşlarını kullanma

Belgelerin farklı formatlarda ve ortamlarda yinelenen, aynı görünüme sahip olması için Publisher 2019 'da yapı taşları olarak adlandırılan öğeler de kullanılabilir. Bunlar başlıklar gibi tipik öğelerin yanı sıra çerçeveler, kutular vb. öğelerdir. Şablonlarda olduğu gibi, kullanıcılar Publisher'a entegre yapı taşlarını kullanabilir veya kendi yapı taşlarını oluşturabilirler.

Görüntüleri ve grafikleri doğrudan Publisher 2019'da düzenleme

Grafikler ve fotoğraflar doğrudan bilgisayardan, Microsoft ClipArt kitaplığından veya Bing resim arama yoluyla ya da çevrimiçi bir fotoğraf albümünden eklenebilir. Bunlar sürükle ve bırak yöntemiyle istenildiği zaman değiştirilebilir. Cetvel fonksiyonu sayesinde, eklendikten sonra milimetre hassasiyetiyle istenen konuma yerleştirilebilirler.

Bir Publisher belgesine aktarılan görüntü dosyaları daha sonra düzenlenebilir; renk tonunun yanı sıra renk yoğunluğunu ayarlamak ve ayrıca görüntü boyutunu istenen biçime göre kesmek mümkündür. Ayrıca resim ve metinlere gölge ve yansıma gibi çeşitli efektler ekleyerek öne çıkmalarını sağlamak da mümkündür.

Publisher 2019'da bulunan ölçeklenebilir SVG vektör grafikleri, büyütüldüklerinde bile keskinliklerini korur ve böylece her zaman profesyonel bir temsil sağlarken, 3D nesneler istenen görünümü elde etmek için istenildiği gibi döndürülebilir.

Pratik metin kutuları kullanın

Birkaç sayfaya yayılan veya resimlerle kesintiye uğrayan uzun metinleri düzenlerken, düzeni takip etmenize yardımcı olacak bazı yararlı araçlar mevcuttur: Örneğin, bir metin alanına çok fazla metin eklenirse, çerçevenin sağ alt köşesindeki küçük bir kutu bunu atlama işaretleriyle gösterir. Bu durumda mevcut metin alanı fare ile kolayca büyütülebilir ya da bu tür birkaç metin alanı birbirine bağlanarak kalan metnin otomatik olarak bir sonraki alanda görünmesi sağlanabilir. Bu özellik, metinde daha sonra yapılan değişiklikler için özellikle pratiktir, örneğin metin kısaltılmış veya eklenmişse.

Publisher belgelerini kişiselleştirin ve paylaşın

Kişiselleştirilmiş postalar oluşturmak için, tüm muhatapların isimleri, fotoğrafları ve hatta web bağlantıları otomatik olarak eklenebilir. Taslak veya bitmiş bir düzeni diğer çalışanlarla paylaşmak için e-posta adresleri doğrudan belgeye eklenerek gönderme işlemi daha da hızlı hale getirilebilir. Publisher'da Microsoft'un bulut hizmetleri OneDrive'ı kullanarak, verileri çevrimiçi olarak kaydetmek ve alıcılara bir bağlantı aracılığıyla erişim sağlamak da mümkündür.

Publisher 2019 her kalitede baskı seçeneklerine sahip

El ilanları, broşürler, davetiye kartları ve diğer reklam materyallerinin yanı sıra tamamen özel baskı ürünlerinin oluşturulma amacına bağlı olarak Publisher 2019, baskı ve tabii ki tasarım için kapsamlı seçenekler sunar. Bu, herhangi bir hedef grup için istenen kalitede basılı materyal oluşturulabileceği anlamına gelir. Çevrimiçi bir baskı hizmeti aracılığıyla dijital baskı için Publisher belgeleri normal .JPG formatında da kaydedilebilir.

Microsoft Publisher 2019 için genel sistem gereksinimleri

Office yazılımı Publisher 2019 iki sürüm halinde indirilebilir: 32 bit ve 64 bit. Varsayılan olarak 64 bit sürüm yüklenir, ancak x86 işlemcili 32 bit bir işletim sistemine yalnızca 32 bit sürüm yüklenebilir. Seçilen sürüme bağlı olarak, bireysel donanım gereksinimleri farklılık gösterebilir - örneğin, çalışma alanı ve sabit disk belleği açısından. Aşağıdaki minimum gereksinimlere uyulmalıdır:

  • İşletim sistemleri: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019 /2022
  • İşlemci: min. 1,6 GHz, 2 çekirdekli işlemci
  • Sabit disk alanı: min. 16 GB (32 bit) veya 20 GB (64 bit)
  • RAM: min. 2 GB RAM (32 bit) veya 4 GB RAM (64 bit)
  • Grafik kartı: min. 1.280 x 768 piksel, WDDM 2.0 ile DirectX 10

Microsoft Publisher 2019'u Wiresoft'tan düşük fiyata tek başına bir program olarak satın alın

MS Publisher, bazı Microsoft Office paketlerinin klasik bir bileşenidir ve bu nedenle genellikle ayrı olarak değil, yalnızca diğer Office programlarıyla birlikte bulunur. Wiresoft'ta, Publisher 2019 yazılımını - diğer birçok Microsoft yazılım programı tedarikçisinin aksine - tek bir program olarak ve her şeyden önce bir satın alma sürümü olarak satın alabilirsiniz.

Buradaki avantajlarınız: Publisher 2019'un bu tek kullanıcı lisansı, sizi zorunlu güncellemeler veya işlevlerin kullanımında olası kısıtlamalar içeren zaman sınırlı bir aboneliğe bağlamaz. Bu nedenle, özellikle tüm Office programlarına ihtiyacınız yoksa, Publisher 2019'u Wiresoft 'tan tek bir program olarak satın almak sizin için iki kat değerlidir.

Wiresoft ile güvenli yazılım satın alma: Burada satın aldığınız Publisher 2019 tek kullanıcı lisansı genellikle bir şirketin daha büyük hacimli lisansından gelir ve bu nedenle ikinci el yazılım olarak adlandırılır - ancak işlev yelpazesi açısından Office Suite 2019'da da bulunan Publisher programı sürümüyle aynıdır. Bu nedenle, size bunu özellikle uygun bir fiyata sunabiliriz!

Kullanılmış yazılım satın alırken herhangi bir yasal riske de girmezsiniz, çünkü kullanılmış yazılım ticaretine yasalar tarafından açıkça izin verilmektedir. Buna ek olarak, Wiresoft'ta bulunan her Microsoft programı, daha önce kullanılmış veya kullanılmamış olmasına bakılmaksızın, ilk önce gerçek ve kusursuz kullanılabilirliği açısından test edilmiştir, bu nedenle Publisher Yazılımı, satın aldıktan ve bilgisayarınıza indirdikten sonra sınırsız bir süre boyunca hemen %100 kullanılabilir.

Çünkü ciddi ve güvenilir bir yazılım satıcısı olarak Wiresoft, programın yalnızca Microsoft'tan temin edilebilen sürümleriyle aynı olan ve güvenli olmayan kaynaklardan gelmeyen tam sürümlerini sunar.

Özellikle serbest çalışanlar ve KOBİ'lerin yanı sıra özel kullanıcılar da Wiresoft ile yazılım satın alırken Publisher 2019'un tüm avantajlarından yararlanırlar, çünkü bu süreçte tasarruf ederler. Wiresoft Yazılım Mağazasında MS Publisher'ın yanı sıra diğer birçok Office programını ve diğer Microsoft programlarını satın alabilirsiniz.

MS Publisher 2019 veya başka bir Microsoft programı hakkında herhangi bir sorunuz varsa, e-posta, telefon veya sohbet yoluyla bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Bağlantılar "MICROSOFT PUBLISHER 2019"
Müşteri puanları "MICROSOFT PUBLISHER 2019"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler