YETKİLİ ORİJİNAL ÜRÜN
24 SAAT İÇİNDE NAKLİYE
SOHBET, E-POSTA VE TELEFON İLE DESTEK
ÜCRETSİZ HATTI +4969 - 173261340
MICROSOFT PUBLISHER 2019

MICROSOFT PUBLISHER 2019

1.339,00 TRY *

KDV dahil

Anında indirme olarak kullanılabilir


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10134
 • 164-07835

Faydalar

- Hızlı teslimat
- Yetkili orijinal ürün
- 24 saat içinde sevkiyat
- Sohbet, e-posta ve telefon desteği
Microsoft Publisher 2019 - satın alma sürümündeki bağımsız program Publisher 2019 ,...daha fazla
Ürün Bilgisi "MICROSOFT PUBLISHER 2019"

Microsoft Publisher 2019 - satın alma sürümündeki bağımsız program

Publisher 2019, Microsoft'un profesyonel masaüstü yayıncılık için sunduğu çok yönlü ve güçlü bir programdır. Sadece şirketler değil, öğrenciler gibi özel kullanıcılar da bu yazılımı görüntü düzenleme ve mizanpajdan yazdırılabilir şablonların oluşturulmasına kadar her türlü ikna edici yayını oluşturmak için kullanabilir. El ilanları, broşürler ve daha kapsamlı kataloglar için kapsamlı bir şablon kataloğunun yanı sıra, bunları bireysel fikirlere göre tasarlamak ve daha fazla düzenlemek için birçok araç ve efekt mevcuttur. Sezgisel ve kullanıcı dostu kullanıcı arayüzü ve araçların net bir şekilde düzenlenmesi sayesinde, deneyimsiz kullanıcılar ve yeni başlayanlar bile Publisher 2019 'a hızlı bir şekilde başlayabilir ve yüksek standartları karşılayan basılı medyanın yanı sıra sadece logolar, simgeler ve diğer görüntü öğeleri de oluşturabilir.

Diğer ofis programlarında olduğu gibi 2019 versiyonunda da şerit görünümü kişinin kendi ihtiyaçlarına göre uyarlanabiliyor ve böylece çok fazla netlik getiriyor. Bu nedenle MS Publisher 2019, yaratıcı fikirlerinizi ikna edici ve ustaca uygulamak için doğru ortaktır.

Çeşitli format ve programlarla yüksek uyumluluk

Mizanpaj programı doğal olarak .JPG ve .PDF gibi olağan dosya formatlarının yanı sıra Microsoft'un kendi formatları olan .XPS ve .PUB'un kullanımına da izin verir; sonuncusu bir Adobe mizanpaj programı ile bile açılabilir. Bu, MS Publisher ile oluşturulan baskı dosyalarının başka bir mizanpaj yazılımı ile de kullanılabileceği anlamına gelir ve Publisher 2019'un uyumluluğunu artırır. Ve HTML formatı haber bültenleri oluşturmak için kullanılabilir.

Publisher ayrıca Excel çizelgeleri ve tabloları veya önceden biçimlendirilmiş Word metinleri gibi diğer Office programlarından dosyaları içe aktarabilir.

Son olarak, pratik Pack & Go sihirbazı, bir yayınla ilişkili ve yazdırma için gerekli tüm dosyaları (örneğin görüntüler, grafikler ve yazı tipleri) otomatik olarak tek bir dosyada toplar ve paketler; daha sonra yalnızca bir baskı hizmetine veya fotokopi dükkanına göndermeniz veya Microsoft Cloud aracılığıyla kullanıma sunmanız gerekir.

Publisher 2019'daki yeniliklere kısa bir genel bakış

Microsoft Publisher 'ın bu yeni sürümü, birçok optimizasyonun yanı sıra genişletilmiş kullanım seçenekleriyle de öne çıkıyor: Birincisi, Publisher 2019 dokunmatik özellikli cihazlarda bir kalemle de kullanılabiliyor. Ayrıca Publisher belgeleri Microsoft bulut hizmeti OneDrive aracılığıyla başkalarıyla da paylaşılabilir. Burada depolanan dosyaların güvenilir gerçek zamanlı güncellemesi ve Veri Kaybını Önleme ile garanti edilen yüksek güvenlik standartları sayesinde, bir ekip halinde Publisher mizanpaj belgeleri üzerinde çalışmak sadece verimli değil, aynı zamanda güvenlidir.

Publisher 2019, diğerlerinin yanı sıra aşağıdaki işlevleri ve özellikleri sunar:

 • Artık tasarım alanında birden fazla görüntüyü düzenlemek için ayrı bir sütun mevcuttur.
 • Görüntüler sürükle ve bırak kullanılarak sezgisel olarak hemen değiştirilebilir.
 • Çok sayıda yeni görüntü efekti mevcuttur: örneğin gölgeler, ışık efektleri, 3D efektler ve yansımalar.
 • Bunlar metinlerin tasarımı için de kullanılabilir.
 • Çevrimiçi bir fotoğraf hizmeti veya dijital baskı kullanımı için, bitmiş yayınlar JPG formatında da kaydedilebilir.

Publisher 2019 normalde yalnızca belirli MS Office sürümlerinin sabit bir bileşeni olarak mevcuttur, ancak Wiresoft'ta yayın yazılımını ayrı olarak da satın alabilirsiniz. MS Publisher 2019 sürümünü bilgisayarınızda veya Windows uyumlu başka bir cihazda kullanabilmek için Windows 10 işletim sistemi zorunlu bir gerekliliktir.

Wiresoft çevrimiçi mağazasında Publisher 2019'un en son sürümünün yanı sıra eski sürümleri ve diğer birçok ofis programını, yazılım aboneliği olmadan, tek kullanıcılı bir sürüm olarak özellikle düşük bir fiyata satın alabilirsiniz. Aşağıdaki ayrıntılı genel bakış, Publisher 2019'daki tüm ilginç ve önemli yeni özellikleri göstermektedir.

Microsoft Publisher 2019'daki işlev yelpazesi

Publisher 2019, halihazırda kanıtlanmış mevcut işlev ve araçlarda iyileştirmelerin yanı sıra, serbestçe kullanılabilen grafik ve şablonlarda da bazı yenilikler içeriyor, böylece bu sürümdeki uygulama olanakları yelpazesi öncekinden daha da genişliyor.

Belgeleri tasarlarken tasarım önerilerini kullanma

Publisher 2019 'a başlarken, basit kartvizitlerden postalama için el ilanlarına ve kapsamlı kataloglara kadar tipik formatlarda çeşitli farklı basılı belgeler için öneriler içeren kapsamlı bir tasarım şablonları kataloğu görüntülenir. Şablonların her biri daha da özelleştirilebilir - renkler, yazı tipleri ve biçimlendirme başkalarıyla değiştirilebilir veya tamamlanabilir. Yeni tasarlanan şablon bir kopya olarak kaydedildiğinden, orijinal şablonun dosyası her zaman korunur, böylece tekrar tekrar erişilebilir.

Özellikle yeni başlayanlar ve deneyimsiz kullanıcılar, her seferinde çekici bir şekilde tasarlanmış baskı sonuçları elde etmek için bu belge ön ayarlarını takdir edeceklerdir.

Elbette kendi şablonlarınızı ve düzenlerinizi tasarlamanız da mümkün. Bunlar ayrıca bir şablon veya ana dosya olarak kaydedilebilir, böylece bir dahaki sefere hemen kullanılabilir. Bu, profesyonellere çok zaman kazandırır ve buna dayalı tüm belgelerin tutarlı bir görünüme ve aynı kaliteye sahip olmasını sağlar.

Yayınlar için yapı taşlarını kullanma

Belgelerin farklı formatlarda ve ortamlarda yinelenen, aynı görünüme sahip olması için Publisher 2019 'da yapı taşları da kullanılabilir. Bunlar başlıklar gibi tipik öğelerin yanı sıra çerçeveler, kutular vb.dir. Şablonlarda olduğu gibi, kullanıcılar Publisher'a entegre yapı taşlarını kullanabilir veya kendi yapı taşlarını oluşturabilirler.

Görüntüleri ve grafikleri doğrudan Publisher 2019'da düzenleme

Grafikler ve fotoğraflar doğrudan bilgisayardan, Microsoft ClipArt kitaplığından veya Bing resim araması yoluyla ya da çevrimiçi bir fotoğraf albümünden eklenebilir. Bunlar sürükle ve bırak yöntemiyle istenildiği zaman değiştirilebilir. Cetvel fonksiyonu sayesinde, yerleştirildikten sonra milimetre hassasiyetinde istenen konuma yerleştirilebilirler.

Bir Publisher belgesine aktarılan görüntü dosyaları daha sonra düzenlenebilir; renk tonunun yanı sıra renk yoğunluğunu ayarlamak ve ayrıca görüntü boyutunu istenen formatta kesmek mümkündür. Görüntülere ve metinlere gölge ve yansıma gibi çeşitli efektler ekleyerek onları öne çıkarmak da mümkün.

Publisher 2019'da bulunan ölçeklenebilir SVG vektör grafikleri, büyütüldüklerinde bile keskinliklerini korur ve böylece her zaman profesyonel bir temsil sağlarken, 3D nesneler istenen görünümü elde etmek için istendiği gibi döndürülebilir.

Pratik metin kutuları kullanın

Birkaç sayfaya yayılan veya resimlerle kesintiye uğrayan uzun metinleri düzenlerken, düzeni takip etmenize yardımcı olacak bazı yararlı araçlar mevcuttur: Örneğin, bir metin alanına çok fazla metin eklenirse, çerçevenin sağ alt köşesindeki küçük bir kutu bunu atlama işaretleriyle gösterir. Mevcut metin alanı daha sonra fare ile kolayca büyütülebilir ya da bu tür birkaç metin alanı birbirine bağlanarak kalan metnin otomatik olarak bir sonraki alanda görünmesi sağlanabilir. Bu özellik, metinde sonradan yapılan değişiklikler için özellikle pratiktir, örneğin metnin kısaltılması veya eklenmesi gibi.

Publisher belgelerini kişiselleştirin ve paylaşın

Kişiselleştirilmiş postalar oluşturmak için tüm muhatapların isimleri, fotoğrafları ve hatta web bağlantıları otomatik olarak eklenebilir. Ve bir taslağı veya bitmiş bir düzeni diğer çalışanlarla paylaşmak için, e-posta adresleri doğrudan bir belgeye eklenerek gönderimi daha da hızlı hale getirebilir. Publisher'da Microsoft'un OneDrive bulut hizmetlerini kullanarak, verileri çevrimiçi olarak kaydetmek ve alıcılara bir bağlantı aracılığıyla erişim sağlamak da mümkündür.

Publisher 2019 her kalitede baskı seçeneklerine sahiptir

El ilanları, broşürler, davetiye kartları ve diğer reklam malzemelerinin yanı sıra tamamen özel baskı ürünlerinin oluşturulma amacına bağlı olarak Publisher 2019, baskı ve elbette tasarım için kapsamlı seçenekler sunar. Bu, herhangi bir hedef kitle için istenen kalitede basılı materyal oluşturulabileceği anlamına gelir. Çevrimiçi bir baskı hizmeti aracılığıyla dijital baskı için Publisher belgeleri normal .JPG formatında da kaydedilebilir.

Microsoft Publisher 2019 için genel sistem gereksinimleri

Office yazılımı Publisher 2019 iki sürüm halinde indirilebilir: 32 bit ve 64 bit. 64 bit sürüm varsayılan olarak yüklenir, ancak x86 işlemcili 32 bit bir işletim sistemine yalnızca 32 bit sürüm yüklenebilir. Seçilen sürüme bağlı olarak, bireysel donanım gereksinimleri farklılık gösterebilir - örneğin, çalışma alanı ve sabit disk belleği açısından. Aşağıdaki asgari gerekliliklere uyulmalıdır:

  • İşletim sistemleri:  Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019 /2022
  • İşlemci: min. 1,6 GHz, 2 çekirdekli işlemci
  • Sabit disk alanı: min. 16 GB (32 bit) veya 20 GB (64 bit)
  • RAM: min. 2 GB RAM (32 bit) veya 4 GB RAM (64 bit)
  • Grafik kartı: min. 1,280 x 768 piksel, WDDM 2.0 ile DirectX 10

Microsoft Publisher 2019'u Wiresoft'tan düşük fiyata tek başına bir program olarak satın alın

MS Publisher, bazı Microsoft Office paketlerinin klasik bir bileşenidir ve bu nedenle genellikle ayrı olarak değil, yalnızca diğer Office programlarıyla birlikte kullanılabilir. Wiresoft'ta, Publisher yazılımını 2019 tek bir program olarak da satın alabilirsiniz - diğer birçok Microsoft yazılım programı tedarikçisinin aksine - ve her şeyden önce bir satın alma sürümü olarak.

Buradaki avantajlarınız: Publisher 2019'un bu tek kullanıcı lisansı, sizi zorunlu güncellemeler veya işlevlerin kullanımında olası kısıtlamalar içeren zaman sınırlı bir aboneliğe bağlamaz. Bu nedenle, özellikle tüm Office programlarına ihtiyacınız yoksa Publisher 2019'u Wiresoft 'tan tek bir program olarak satın almanız sizin için iki kat daha faydalı olacaktır.

Wiresoft ile güvenli yazılım satın alma: Burada satın aldığınız Publisher 2019 tek kullanıcı lisansı genellikle bir şirketin daha büyük hacimli bir lisansından gelir ve bu nedenle ikinci el yazılım olarak adlandırılır - ancak işlev yelpazesi açısından Office Suite 2019'da da bulunan Publisher programı sürümüyle aynıdır. Bu nedenle, size bunu özellikle uygun bir fiyata sunabiliriz!

Kullanılmış yazılım satın alırken herhangi bir yasal riske de girmezsiniz, çünkü kullanılmış yazılım ticaretine yasalar tarafından açıkça izin verilmektedir. Buna ek olarak, Wiresoft'ta bulunan her Microsoft programı, daha önce kullanılmış veya kullanılmamış olmasına bakılmaksızın, ilk önce gerçek ve kusursuz kullanılabilirliği açısından test edilmiştir, bu nedenle Publisher Yazılımı satın aldıktan ve bilgisayarınıza indirdikten sonra sınırsız bir süre boyunca hemen %100 kullanılabilir.

Çünkü ciddi ve güvenilir bir yazılım satıcısı olarak Wiresoft, yalnızca Microsoft'tan temin edilebilen sürümlerle aynı olan ve güvenli olmayan kaynaklardan gelmeyen program tam sürümlerini sunar.

Özellikle serbest çalışanlar ve KOBİ'ler, aynı zamanda özel kullanıcılar, Wiresoft ile yazılım satın alırken Publisher 2019'un tüm avantajlarından özellikle yararlanırlar, çünkü bu süreçte tasarruf ederler. Wiresoft Yazılım Mağazasında, MS Publisher'ın yanı sıra diğer birçok Office programını ve diğer Microsoft programlarını satın alabilirsiniz.

MS Publisher 2019 veya başka bir Microsoft programı hakkında herhangi bir sorunuz varsa, e-posta, telefon veya sohbet yoluyla bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Yorumları okuyun, yazın ve tartışın ...daha fazla
Müşteri puanları "MICROSOFT PUBLISHER 2019"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

son görülen