Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT PUBLISHER 2016
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT PUBLISHER 2016

Anında indirme olarak kullanılabilir

 • SW10133
 • 164-07733
 • Kalıcı olarak geçerli
 • Tüm diller
 • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
709,90 TRY * 787,90 TRY * (9,9% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Versiyon Tam sürüm
Cihazlar 1x
Teslimat kapsamı İndirme + lisans
Orta İndir
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Teslimat süresi  Birkaç dakika
Sistem  Windows (32bit/64bit)
Terminal sunucusu Uyumlu


Publisher 2016 , Microsoft'un her sektör için yayın tasarlamaya yönelik çok yönlü DTP programının popüler bir sürümüdür: ofisler, kuruluşlar ve şirketler için profesyonelce tasarlanmış ve baskıya hazır reklam materyallerinin yanı sıra diğer belgeler için de gerekli tüm işlevleri sunar. ofisler, kuruluşlar ve şirketler için profesyonelce tasarlanmış, yazdırılabilir reklam materyalleri oluşturmak için gereken tüm işlevleri sunar, aynı zamanda diğer belgeler için de, örneğin öğrenciler ve öğrenciler için olduğu kadar özel kullanıcılar ve serbest meslek sahipleri için de: iş veya form mektupları, el ilanları veya broşürler, kitaplar veya broşürler. Sezgisel araçlar, yazdırılabilir belgeler oluşturmak için görüntü işleme ve düzen gibi sezgisel olarak kullanılabilen araçların yanı sıra çok yönlü şablonlarla tüm işlevsel alanlarda yeni başlayanları ve profesyonelleri destekler. Tüm fonksiyonların net bir şekilde düzenlendiği kullanıcı dostu arayüz, mizanpaj programıyla verimli bir şekilde çalışmayı ve her kalitede sofistike baskı ortamlarının oluşturulmasını sağlar.

Ürünle ilgili diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT PUBLISHER 2016"

Publisher 2016 for DTP - satın alma sürümü olarak Microsoft'un bağımsız programı

Publisher 2016, Microsoft'un her sektör için yayın tasarlamaya yönelik çok yönlü DTP programının popüler bir sürümüdür: Ofisler, kuruluşlar ve şirketler için profesyonelce tasarlanmış ve yazdırılabilir reklam materyallerinin yanı sıra öğrenciler ve öğrenciler ile özel kullanıcılar ve serbest meslek sahipleri gibi diğer belgeler için de gerekli tüm işlevleri sunar: iş veya seri mektuplar, el ilanları veya broşürler, kitaplar veya broşürler.

Sezgisel araçlar, yazdırılabilir belgeler oluşturmak için görüntü düzenleme ve düzenlemeye yönelik sezgisel araçların yanı sıra çok yönlü şablonlarla yeni başlayanları ve tüm işlevsel alanlardaki profesyonelleri destekler. Tüm fonksiyonların net bir şekilde düzenlendiği kullanıcı dostu arayüz, mizanpaj programıyla verimli çalışmayı ve her kalitede sofistike baskı ortamlarının oluşturulmasını sağlar.

MS Publisher için tipik olan program penceresinin mavi-yeşil rengi, örneğin görüntü işleme için daha nötr bir görünüm sunan yeni mevcut "Koyu Gri" temasına uyarlanabilir.

Publisher 2016 'nın en önemli işlevleri ve özellikleri kısaca:

 • Metinler ve görüntüler için gölgeler, ışık efektleri, 3D efektler ve yansımalar gibi ilginç görüntü efektleri mevcuttur.
 • Görüntüler ve grafikler sürükle ve bırak yoluyla sezgisel olarak değiştirilebilir.
 • Birden fazla görüntüyü düzenlemek için tasarım alanında bir sütun mevcuttur.
 • Çevrimiçi fotoğraf hizmetiyle dijital baskı olarak yayınlar için, bir Publisher belgesi JPG formatında da kaydedilebilir.

Publisher 2016 normalde yalnızca MS Office'in Standart, Profesyonel ve Profesyonel Standart sürümlerinin sabit bir bileşeni olarak kullanılabilir, ancak Ev ve İş, Office 2016 Ev ve Öğrenci sürümlerinin sabit bir bileşeni olarak kullanılamaz. Bu iki sürümün yanı sıra Office sürümü kullanmayan kullanıcılar da Publisher 2016'yı Wiresoft'tan ayrı olarak satın alabilirler. Publisher'ın 2016 sürümü Windows 7'den itibaren eski Microsoft işletim sistemleri tarafından da desteklendiğinden, kullanmaya devam etmek isteyen kullanıcılar yazılım satın alma işleminden faydalanabilecekler. OneDrive'ın Microsoft bulut hizmetlerine bağlantı yoluyla, Publisher 2016'yı çevrimiçi işbirliği için başkalarıyla birlikte de kullanabilirler.

Wiresoft çevrimiçi mağazasında Publisher 2016'nın yanı sıra en yeni ve eski sürümleri ve diğer birçok Office programını özellikle düşük fiyatlarla tek kullanıcı sürümü olarak satın alabilirsiniz. Aşağıdaki genel bakış, Publisher 2016'daki işlevlerin ve özelliklerin ayrıntılı bir tanıtımını ve sunumunu sağlar.

Microsoft Publisher 2016'nın çeşitli işlevlerine genel bakış

Publisher 2016 sürümü, mevcut işlevlerin optimizasyonuna ek olarak, özellikle tasarım seçeneklerini daha da genişleten serbestçe kullanılabilen grafik ve şablonlarda çeşitli yenilikler de sunuyor.

Publisher 2016 belgeleri üçüncü taraf programlarla da uyumludur

Publisher 2016'nın diğer MS Office programlarıyla sorunsuz işbirliği sayesinde, Word, Excel vb. programlardan gelen dosyalar da mizanpaj sırasında içe aktarılabilir, örneğin diyagramlar ve tablolar veya önceden biçimlendirilmiş metinler.

Buna ek olarak, mizanpaj programı elbette doğrudan açılabilen .JPG ve .PDF gibi çok sayıda yaygın standart dosya formatıyla uyumludur.

Publisher'da oluşturulan dosyalar Microsoft'un kendi .PUB formatında kaydedilir ve bu format örneğin bir Adobe mizanpaj programı ile de açılabilir, bu da birlikte çalışırken daha iyi uyumluluk avantajı sağlar. PDF formatına alternatif olarak, XML Paper Specification için özel Microsoft Publisher dosya formatı .XPS bulunmaktadır.

Not: Ancak 2011 sürümünden farklı olarak Publisher 2016, HTML tabanlı web sayfaları oluşturamaz.

Her belge türü için tasarım şablonları mevcuttur

Publisher 2016 'yı açtığınızda, program en yaygın formatlarda tipik tasarım şablonlarının kapsamlı bir listesini görüntüler: davetiye kartlarından A4 el ilanlarına ve mektuplara, çok sayfalı broşürlere ve hatta kapsamlı kataloglara kadar. Her şablon, ana belge olarak başlıklar, başlık tanımlamaları, sayfa numaraları vb. gibi önceden tanımlanmış belirli öğeler içerir; bunlar daha sonra ayrı ayrı uyarlanabilir ve ardından benzer yayınlar için tekrar kullanılabilmeleri için yeni, kişiselleştirilmiş bir şablon olarak kaydedilebilir.

Renkler, yazı tipleri ve biçimlendirme de uyarlanabilir. Orijinal şablon her zaman korunur. Bu, temel tasarım belgesinin ve yeni varyantın bir dahaki sefere tekrar kullanılabilir olduğu anlamına gelir; bu, yalnızca profesyonellere değil, aynı zamanda deneyimsiz kullanıcılara da çok zaman kazandırır, çünkü bir dahaki sefere hemen geri dönebilirler; ayrıca bu, onunla oluşturulan tüm yayınlar için tutarlı bir görünüm ve aynı çıktı kalitesini sağlar.

Aynı görünüme sahip yayınlar için yapı taşlarını kullanma

Publisher'da bulunan sözde yapı taşları, postalar, broşürler ve el ilanları arasında tek tip bir tasarım sağlamak için de kullanılabilir. Yapı taşları, başlıklar gibi yaygın tasarım öğelerinin yanı sıra metin çerçeveleri, sütunlar vb. Kullanıcılar Publisher 2016'da zaten mevcut olan yapı taşlarını kullanabilir veya bunları temel alarak kendi yapı taşlarını oluşturabilirler.

Ayrıca görüntü ve metinlere gölge ve yansıma gibi çeşitli efektler ekleyerek öne çıkmalarını sağlamak da mümkün.

Publisher 2016 ayrıca büyütüldüğünde bile keskinliğini koruyan ölçeklenebilir SVG vektör grafikleri sağlar ve mevcut 3D nesneler belirli bir görünümü göstermek için istendiğinde 360 derece döndürülebilir.

Publisher 2016'da görüntü ve grafik düzenleme

Genellikle fotoğraflar ve grafikler bir Publisher belgesine 1:1 aktarılmaz, ancak kırpılması veya renginin ayarlanması gerekir. Tüm bu görevler doğrudan yerleşim planında gerçekleştirilebilir. İlgili "Görüntü Araçları" menüsü, yerleştirilen bir görüntüye çift tıklandığında açılır. Profesyoneller bir görüntüyü daha da değiştirmek için daha sofistike başka araçlar da kullanabilirler.

Publisher 2016 ayrıca birden fazla görüntüyü düzenlemek için tasarım alanında özel bir sütun sağlar.

Resim belgeleri bir Publisher belgesine bilgisayardan, Microsoft ClipArt kitaplığından veya Bing resim arama yoluyla İnternet'ten ya da çevrimiçi bir fotoğraf albümünden aktarılabilir. Bu, görüntülerin anında değiştirilmesine de olanak tanıyan sürükle ve bırak işlevi aracılığıyla neredeyse sezgisel olarak yapılır. Ekleme veya kırpma işleminden sonra bunlar cetvel işlevi kullanılarak milimetre hassasiyetinde belgeye yerleştirilebilir.

Çok sayfalı yayınlar için metin alanlarını kullanma

Birkaç sayfaya yayılan ve belki de kutular veya grafiklerle kesintiye uğrayan bir broşüre daha uzun bir metin eklenecekse, tek bir alandaki metin miktarını tam olarak tahmin etmek genellikle zordur. Publisher, mizanpaj sırasında hiçbir metnin gözden kaçmamasını sağlamak için çeşitli pratik araçlar sunar: Bir metin alanına daha büyük bir metin eklenirse, ilgili çerçevenin sağ alt tarafındaki küçük bir kutu üç nokta ile daha fazla metin olduğunu belirtir. Söz konusu metin çerçevesi daha sonra bir fare tıklamasıyla hemen büyütülebilir. Ancak, gizli metin başka bir çerçevede görünecekse, bu işlem önceden tek tek metin alanlarının bağlanmasıyla otomatik olarak yapılır. Bu özellik özellikle metinlerin kısaltıldığı veya düzene eklendiği durumlarda pratiktir.

Publisher belgelerini çevrimiçi paylaşın

Microsoft bulut hizmetleri OneDrive kullanıcıları Publisher'da oluşturulan belgeleri çevrimiçi olarak kaydedebilir; bunları düzenleme yetkisine sahip alıcılar daha sonra bir bağlantı aracılığıyla erişebilir. Bu amaçla, ilgili e-posta adresleri doğrudan bir belgeye bile eklenebilir, bu da gönderme sürecini otomatikleştirir ve hızlandırır. OneDrive'daki güvenilir gerçek zamanlı güncellemeler ve yüksek güvenlik standartları sayesinde işbirliği de son derece verimli.

Pack & Go ile her şey baskıya hazır

Profesyonel bir sağlayıcı aracılığıyla baskı alırken istenen görüntü ve yazı tipi kalitesini sağlamak için, pratik Pack & Go sihirbazı bir Publisher belgesine bağlı olan ve baskı için gereken tüm dosyaları (fotoğraflar, grafikler ve yazı tipleri gibi) otomatik olarak toplar ve bunları tek bir dosyada paketler; daha sonra bunun yalnızca ilgili baskı hizmetine veya fotokopi dükkanına gönderilmesi veya OneDrive aracılığıyla kullanıma sunulması gerekir. Publisher 2016 sürümü görüntü dosyaları için yalnızca RGB renk uzayını kullanır, bu nedenle burada başka bir ön ayara gerek yoktur, yalnızca yazı tiplerinin gömülmesi gerekir.

Her kalitede çok çeşitli baskı seçenekleri

Publisher 2016, el ilanları, broşürler, davetiye kartları ve diğer reklam materyallerini basmak için çok çeşitli seçenekler sunar. Örneğin, kişiselleştirilmiş postalar gönderirken, alıcıların adlarının yanı sıra müşteri numaraları ve adresleri gibi diğer kişisel bilgileri otomatik olarak eklemek mümkündür.

Hedef kitleye bağlı olarak, istenen kalitede basılı materyal oluşturmak için başka seçenekler de mevcuttur. Örneğin, bir Publisher belgesi, çevrimiçi bir baskı hizmetinin dijital baskısı için normal .JPG formatında da oluşturulabilir.

Microsoft Publisher 2016 için sistem gereksinimleri

Office programı Publisher 2016 'nın standart olarak iki sürümü mevcuttur: 32 bit ve 64 bit. 64 bit sürüm otomatik olarak yüklenir, ancak x86 işlemcili 32 bit bir işletim sistemine yalnızca 32 bit sürüm yüklenebilir. Buna bağlı olarak, bireysel donanım gereksinimleri farklılık gösterebilir - örneğin, çalışma alanı ve sabit disk alanı için. Aşağıdaki minimum bilgisayar gereksinimleri geçerlidir:

 • İşletim sistemleri: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, Windows Server 2012/ 2012 R2 /2016 /2019 /2022
 • İşlemci: en az 1 GHz ve SSE2 özellikli x86 veya x64 bit işlemci
 • Bellek: 1 GB RAM (32 bit), 2 GB RAM (64 bit)
 • Sabit disk alanı: min. 3.0 GB
 • Ekran: min. 1024 x 768 çözünürlük
 • Grafik kartı: Grafik donanım hızlandırması için DirectX 10 grafik kartı gereklidir

DTP programı Publisher 2016'yı Wiresoft'tan ekstra ucuza satın alın

MS Publisher, MS Office'in Standart, Profesyonel ve Profesyonel Standart sürümlerinin klasik bir bileşenidir ve bu nedenle ayrı olarak değil, yalnızca bu Office paketlerinden birinde mevcuttur. Wiresoft'un online mağazasından Publisher 2016 'yı ayrı olarak da satın alabilirsiniz - bu, diğer birçok Microsoft yazılım programı tedarikçisine göre bir avantajdır. Wiresoft ile yazılım satın alırken diğer avantajınız: Publisher 2016'nın bu tek kullanıcı lisansı, zorunlu güncellemelerle zaman sınırlı abonelikler gibi herhangi bir kısıtlama içermez. Bu nedenle Publisher 2016'yı Wiresoft'tan tek bir program olarak satın almak sizin için iki kat değerlidir.

Buna ek olarak, Wiresoft ile yazılım satın almak ucuz ve güvenlidir: Satın aldığınız Publisher 2016 tek kullanıcı lisansı genellikle bir şirketin daha büyük bir toplu lisansından gelir, yani kullanılmış yazılım olarak adlandırılır - işlevsel kapsamı Office Suite 2016 'da da bulunan Publisher programıyla aynıdır. Kullanılmış yazılım olarak Publisher'ı size bu özellikle uygun fiyata sunabiliriz! Wiresoft ile kullanılmış yazılım satın alırken, herhangi bir yasal risk de taşımazsınız, çünkü bu yazılımın ticaretine yasalar tarafından açıkça izin verilmiştir.

Wiresoft'un  adresinde bulunan her Microsoft programı gerçek, hatasız kullanılabilirlik açısından test edilmiştir, böylece bu Publisher yazılımı satın alındıktan ve indirildikten sonra kısıtlama olmaksızın bilgisayarınızda hemen kullanılabilir. Wiresoft yalnızca Microsoft tarafından yayınlanan sürümlerle aynı olan ve yalnızca güvenli kaynaklardan gelen programın tam sürümlerini satmaktadır.

Wiresoft'tan yazılım satın almak, serbest çalışanlar ve KOBİ'lerin yanı sıra özel kullanıcılar için de özellikle ekonomiktir, çünkü paradan tasarruf ederler ve aynı zamanda Publisher 2016 'nın sunduğu tüm avantajlardan yararlanırlar. Wiresoft Yazılım Mağazasında, sadece MS Publisher'ın çeşitli sürümleri değil, aynı zamanda diğer birçok Office ve diğer Microsoft programları da satın alma sürümü olarak mevcuttur.

MS Publisher 2016 veya başka bir Microsoft programı hakkında herhangi bir sorunuz varsa, e-posta, telefon veya sohbet yoluyla bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Bağlantılar "MICROSOFT PUBLISHER 2016"
Müşteri puanları "MICROSOFT PUBLISHER 2016"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler